L'Oréal Professionnel Serie Expert Metal Detox Masker, 500 ml

€ 44,65

€ 75,68 / 1kg

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 21 – ma 26 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Gezichtsmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
€ 2.325,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 1.479,50/1l
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 1.285,20/1l
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
Hydraterend masker van Juvena Skin Specialists (75 ml)
€ 467,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,06
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Masker, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Resveratrol Masker, 500 ml
€ 43,04/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,03
-34%
€ 21,52
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kaypro Kayvegane Masker, 500 ml
Kaypro Kayvegane Masker, 500 ml
€ 40,18/1l
€ 20,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MEDIK8 H.E.O. Masker, 2 x 50 ml
MEDIK8 H.E.O. Masker, 2 x 50 ml
€ 1.505,00/1l
€ 91,84
-18%
€ 75,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi, reinigingsmasker voor het gezicht, 85 ml
Nacomi, reinigingsmasker voor het gezicht, 85 ml
€ 164,00/1l
€ 13,94
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van The Ordinary Salicylzuur 2% Masker
The Ordinary Salicylzuur 2% Masker
€ 416,60/1l
€ 73,59
-43%
€ 41,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ma  Repair Treatment Masker, 30 ml
ma Repair Treatment Masker, 30 ml
€ 298,33/1l
€ 8,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Galenic, schoonheidsmaskers, detox warmtemasker, 50 ml
Galenic, schoonheidsmaskers, detox warmtemasker, 50 ml
€ 529,60/1l
€ 26,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oblepikha Curl Proteïne Masker voor het Haar, 200 ml
Oblepikha Curl Proteïne Masker voor het Haar, 200 ml
€ 68,05/1l
€ 13,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van stapiz Argan, masker, 1000 ml
stapiz Argan, masker, 1000 ml
€ 18,00/1l
€ 18,00
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Garnier Skinactive Masker, weefselherstellende formule, 1 stuk. Van L'Oréal, 1 stuk
Garnier Skinactive Masker, weefselherstellende formule, 1 stuk. Van L'Oréal, 1 stuk
€ 13.350,00/1l
€ 13,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Medicube Diepdoorvoedend Peptide Radiance Masker
Medicube Diepdoorvoedend Peptide Radiance Masker
€ 699,63/1l
€ 18,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jurlique Hydraterend Masker
Jurlique Hydraterend Masker
€ 294,70/1l
€ 46,55
-36%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guinot Newhite Verhelderende Masker 210 ml
Guinot Newhite Verhelderende Masker 210 ml
€ 1.595,75/1l
€ 63,83
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Klorane Masker met vijgencactus, 250 ml
Klorane Masker met vijgencactus, 250 ml
€ 132,92/1l
€ 33,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Caudalie Vinergetic C+ Masker voor Directe Detox
Caudalie Vinergetic C+ Masker voor Directe Detox
€ 724,00/1l
€ 25,34
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Verhelderende gezichtsmasker (D'Tox Radiance Mask), 50 ml
Verhelderende gezichtsmasker (D'Tox Radiance Mask), 50 ml
€ 585,40/1l
€ 29,27
Verkoper: PerfumTraders

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Voedend masker voor gekleurd haar, Expert Metal Detox serie, masker
Gewicht
590 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
WATER (AQUA/EAU) • CETEARYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • BEHENTRIMONIUMCHLORIDE • CETYLESTER • PARFUM (GEURSTOF) • ISOPROPYLALCOHOL • TRIDECETH-6 • FENOXYETHANOL • LIMONEEN • CETRIMONIUMCHLORIDE • HEXYL CINNAMAL • LINALOOL • CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE • CITRAL • GERANIOL • GLYCINE • TOCOFEROL • POLYQUATERNIUM-7 • NATRIUMBENZOAAT  
Fabrikant
EAN
30165717
0000030165717
MPN (Manufacturer Part Number)
E3548300

Gewicht
590 g
Inhoud
500 ml
Ingrediënten
WATER (AQUA/EAU) • CETEARYL ALCOHOL • AMODIMETHICONE • BEHENTRIMONIUMCHLORIDE • CETYLESTER • PARFUM (GEURSTOF) • ISOPROPYLALCOHOL • TRIDECETH-6 • FENOXYETHANOL • LIMONEEN • CETRIMONIUMCHLORIDE • HEXYL CINNAMAL • LINALOOL • CHLORHEXIDINE DIHYDROCHLORIDE • CITRAL • GERANIOL • GLYCINE • TOCOFEROL • POLYQUATERNIUM-7 • NATRIUMBENZOAAT  
Fabrikant
EAN
30165717
0000030165717
MPN (Manufacturer Part Number)
E3548300
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Shark FW312EUPL CryoGlow LED-masker, lichttherapiemasker
Shark FW312EUPL CryoGlow LED-masker, lichttherapiemasker
€ 837,89/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: EMARQT
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
Biodance Bio Collagen Real Deep Mask (4x 34g) - 136g voor hydratatie
€ 104,64/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 23,02
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babor Doctor Microbiomic Renewal Nachtmasker, 75 ml
Babor Doctor Microbiomic Renewal Nachtmasker, 75 ml
€ 364,53/1l
€ 27,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
Thalgo Pureté Marine Absolute Zuiverend Masker, 40 ml
€ 888,25/1l
€ 35,53
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
SKIN1004 Madagascar Centella Poremizing Quick Clay Stick Mask 27 g - Kleimasker in stickvorm
€ 569,63/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
-14%
€ 15,38
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Avène Kalmerende Hydraterende Masker voor Gevoelige Huid, 50 ml crème
Avène Kalmerende Hydraterende Masker voor Gevoelige Huid, 50 ml crème
€ 460,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 23,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Beauty of Joseon Revive Onder-oogpleisters, hydrogel oogpads met ginseng en retinol – tegen donkere kringen, wallen en rimpels – 60 stuks
Beauty of Joseon Revive Onder-oogpleisters, hydrogel oogpads met ginseng en retinol – tegen donkere kringen, wallen en rimpels – 60 stuks
€ 134,95/1kg
€ 26,99
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Mary & May Collageen Peptide Vital Masker
Mary & May Collageen Peptide Vital Masker
€ 32,98/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,77
-7%
€ 23,91
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals EIMI Thermal Image Hittebeschermende Spray, voor normaal haar, spray, 1 stuk, 150 ml, 220 °C
Wella Professionals EIMI Thermal Image Hittebeschermende Spray, voor normaal haar, spray, 1 stuk, 150 ml, 220 °C
€ 54,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,14
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ️ HDeye 6200 halfmasker – Herbruikbaar voor schilderen, stof, chemicaliën en formaldehyde.
️ HDeye 6200 halfmasker – Herbruikbaar voor schilderen, stof, chemicaliën en formaldehyde.
€ 44,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Gel Express voor bloemen, 60 ml
Gel Express voor bloemen, 60 ml
€ 1.711,83/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 102,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Groene thee-extract gezichtsmasker, 35 g, voor een diep reinigende werking op de poriën, AI-gegenereerde afbeelding
Groene thee-extract gezichtsmasker, 35 g, voor een diep reinigende werking op de poriën
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van AHAVA Overnachtingsmasker voor diepe rimpels, voor dames, verstevigend, hydraterend, verzachtend, crème, 1 stuk
AHAVA Overnachtingsmasker voor diepe rimpels, voor dames, verstevigend, hydraterend, verzachtend, crème, 1 stuk
€ 1.240,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 813,40/1l
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Mary Kay Clear Proof Diep Reinigend Masker met Actieve Kool, 114g
Mary Kay Clear Proof Diep Reinigend Masker met Actieve Kool, 114g
€ 211,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,69
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van COSRX Acne Pimple Master Patch, 24 stuks - pleisters voor puistjes
COSRX Acne Pimple Master Patch, 24 stuks - pleisters voor puistjes
€ 580,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,80
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
Numero, glanzende masker met kostbare oliën, 1000 ml
€ 289,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 28,98
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van VT COSMETICS - Cica Collageen Masker, 30 stuks
VT COSMETICS - Cica Collageen Masker, 30 stuks
€ 49,59/1kg
€ 27,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Missha, Rijst, Bladmasker - Een puur en zacht ingrediënt voor uw natuurlijke schoonheid
Missha, Rijst, Bladmasker - Een puur en zacht ingrediënt voor uw natuurlijke schoonheid
€ 0,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Inebrya Ice Cream Curly Plus Mask, 500 ml
Inebrya Ice Cream Curly Plus Mask, 500 ml
€ 13,24/1l
€ 7,60
-12%
€ 6,62
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Artègo Good Society 46, voedende boostmasker voor fijn, zwak en breekbaar haar, 250 ml
Artègo Good Society 46, voedende boostmasker voor fijn, zwak en breekbaar haar, 250 ml
€ 37,08/1l
€ 13,74
-32%
€ 9,27
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Missha AIry Fit Sheet Mask Granaatappel, 19g
Missha AIry Fit Sheet Mask Granaatappel, 19g
€ 75,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,54
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Laneige Water Sleeping Mask, 70 ml
Laneige Water Sleeping Mask, 70 ml
€ 485,57/1l
€ 33,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Advance Volumiere – serum, hydratatie, verzachting
Eveline Cosmetics Advance Volumiere – serum, hydratatie, verzachting
€ 1.241,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,41
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
APLB Glutathion Niacinamide Masker, 25 ml
€ 500,40/1l
€ 12,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van SOME BY MI Real Super Match Pore Care Mask 20 g - reinigend gezichtsmasker
SOME BY MI Real Super Match Pore Care Mask 20 g - reinigend gezichtsmasker
€ 68,50/1kg
€ 1,53
-10%
€ 1,37
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Frudia, nachtmasker voor het gezicht, met fruit, blauwe bessen en honing, hydraterend, 5 ml
Frudia, nachtmasker voor het gezicht, met fruit, blauwe bessen en honing, hydraterend, 5 ml
€ 2.600,00/1l
€ 13,00
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bullrichs Helende Aarde Pasta, 200 ml
Bullrichs Helende Aarde Pasta, 200 ml
€ 21,00/1kg
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 12 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig product
Beoordeeld op 17 juni 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Een fantastische conditioner
Beoordeeld op 28 juli 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 8 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 maart 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
La Mer - Het verstevigende en revitaliserende masker
€ 225,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.501,60/1l
Productafbeelding van Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
Valmont Luminosity Lumimask, 50 ml
€ 155,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.100,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Masker, 50 ml
Babor SeaCreation Masker, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.325,60/1l
Productafbeelding van Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
Sisley Ultra Lightening Mask, reinigingsmasker, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, hydraterend, zuiverend, verzachtend, tube, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, MINERAL OIL/HUILE MINERALE (PARAFFINUM LIQUIDUM), ISOPROPYL PALMITATE,...
€ 97,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.629,33/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
SkinCeuticals Phyto Corrective Masker
€ 118,21
-€ 29,44
€ 88,77
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.479,50/1l
Productafbeelding van Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
Nachtmasker Divinskin Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 65,41
-18%
€ 53,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,40/1l
Productafbeelding van HSR (Overnight masker) 50 ml
HSR (Overnight masker) 50 ml
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.366,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
Dr. Grandel Timeless Slaapcrème & Masker
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l
Productafbeelding van Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
Sisley Voorbehandelingsmasker voor het haar, zuiverend met witte klei, 200 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes en kleuren, behandeling, tube
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
Sisley Kleurversterkend Haarmasker, 200 ml, Unisex, Geschikt voor blond haar, geverfd haar, gebleekt haar, beschermt de kleur, tube, AQUA/WATER/EAU, HYDROXYPROPYL STARCH PHOSPHATE, BEHENTRIMONIUM CHLORIDE, PARFUM/FRAGRANCE,...
€ 66,30
-10%
€ 59,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 296,75/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Age Smart van Dermalogica, met antioxidanten (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 50,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 337,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
Dr. Grandel Vitamine-infuusmasker, 75 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 652,80/1l
Productafbeelding van Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
Augencontourserum Nourilys van Jeanne Piaubert (50 ml)
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 918,00/1l
Productafbeelding van Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
Miracle Beauty gezichtsmasker van Juvena (75 ml)
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 598,40/1l
Productafbeelding van Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
Oogcontourcrème Irilys Jeanne Piaubert, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 34,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.151,67/1l
Productafbeelding van Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
Gezichtsmasker Filorga Meso (50 ml)
€ 40,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 813,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
Estée Lauder Nutritious Melting Soft Crème / Masker, Dag- en nachtcrème, Voor vrouwen, Geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, en gevoelige huid, Voor het gezicht, Tegen roodheid, Tegen glans, Hydraterend, Voedend, Verkleint poriën, Verzachtend, ..., 50 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 795,60/1l
Productafbeelding van Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
Superfood reinigingsmasker voor de huid (Berry Boost Mask), 75 ml
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 530,40/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
Dr. Hauschka Clarifying Clay Mask, reinigend kleimasker, 10 x 10g
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 251,60/1kg
Productafbeelding van Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
Charlotte Meentzen Oog- en lipmasker - 30 ml
€ 36,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.220,67/1l