Revlon Magnet Blondine Ontwikkelaar 20 volume, 900 ml

€ 12,32

€ 13,69 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Mascara's & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
€ 13.320,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ORPHICA Creatieve Wimperverf Up Mascara, 7,5 ml
ORPHICA Creatieve Wimperverf Up Mascara, 7,5 ml
€ 5.118,57/1l
€ 35,83
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
LiLash Zuiverend Wimperserum, 2 ml
€ 105.150,00/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 210,30
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van MAC Lash Dry Shampoo Mascara Refresher
MAC Lash Dry Shampoo Mascara Refresher
€ 4.086,15/1l
€ 27,54
-3%
€ 26,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Belcils Mascara Sublime Extra Volume, zwart, 8 ml
Belcils Mascara Sublime Extra Volume, zwart, 8 ml
€ 3.225,00/1l
€ 25,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GORGEOUS VOLUME Wimperverf 10 ml
GORGEOUS VOLUME Wimperverf 10 ml
€ 978,00/1l
€ 9,78
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Schwarzkopf Igora Vibrance, ammoniavrije haarkleuring, 9-0, 60 ml
Schwarzkopf Igora Vibrance, ammoniavrije haarkleuring, 9-0, 60 ml
€ 202,17/1l
€ 12,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wimperverf Belcils Sublime, 8 ml
Wimperverf Belcils Sublime, 8 ml
€ 3.151,25/1l
€ 25,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BELCILS VERSTERKENDE MASCARA - Mascara #Zwart, 7 ml
BELCILS VERSTERKENDE MASCARA - Mascara #Zwart, 7 ml
€ 3.917,14/1l
€ 27,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Gosh Wimperverlengende en -verdikkende mascara, 7 ml
Gosh Wimperverlengende en -verdikkende mascara, 7 ml
€ 1.665,00/1kg
€ 16,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Permanente haarkleur Revlon Revlonissimo Color Sublime, tint 9.13
Permanente haarkleur Revlon Revlonissimo Color Sublime, tint 9.13
€ 204,67/1l
€ 15,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van EXTRA VOLUME Mascara, 12 ml
EXTRA VOLUME Mascara, 12 ml
€ 575,83/1l
€ 6,91
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Permanente haarkleur Cromatone Montibello Nº 7,64 (60 ml)
Permanente haarkleur Cromatone Montibello Nº 7,64 (60 ml)
€ 87,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Haarkleuring Clearé Institute Colour Clinuance 8.0, lichtblond, 170 ml
Haarkleuring Clearé Institute Colour Clinuance 8.0, lichtblond, 170 ml
€ 17.410,00/1l
€ 17,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast – mascara, geeft volume
Eveline Cosmetics Volumix Fiberlast – mascara, geeft volume
€ 1.415,56/1l
€ 13,05
-2%
€ 12,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inglot Brow Shaping Wimperverf 03, 4 ml
Inglot Brow Shaping Wimperverf 03, 4 ml
€ 5.465,00/1l
€ 21,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Montibello Cromatone 5.8 60 Ml
Montibello Cromatone 5.8 60 Ml
€ 87,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Montibello Cromatone 6.16, 60 ml
Montibello Cromatone 6.16, 60 ml
€ 87,50/1l
€ 5,25
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Inglot Brow Shaping Wimperverf 05, 4 ml
Inglot Brow Shaping Wimperverf 05, 4 ml
€ 5.465,00/1l
€ 21,86
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wibo Wimperverlengende en -verdikkende mascara, zwart, 8 ml
Wibo Wimperverlengende en -verdikkende mascara, zwart, 8 ml
€ 1.069,00/1kg
€ 10,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Revlon Magnet Blondes capillaire oxidatiemiddel is een activator voor haarkleuringen en blonderingen. De formulering met 6% of 20 volume is geschikt voor toepassingen waarbij een passend oxidatiemiddel nodig is als onderdeel van een professioneel kleursysteem. De inhoud is 900 ml.

Dit product behoort tot de Magnet Blondes serie van Revlon en is bedoeld voor gebruik in combinatie met geschikte blonderings- of kleurproducten. De romige activator wordt in de kappersbranche gebruikt als onderdeel van het chemische behandelingproces. Gebruik het product altijd volgens de instructies van het specifieke kleursysteem dat u gebruikt.

Gewicht
900 g
Inhoud
900 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
8007376048676

Gewicht
900 g
Inhoud
900 ml
Ingrediënten
Alcohol denat., Parfum (geur), Aqua (water), Limoneen, Linalool, Citral, Citronellol, Geraniol, Coumarine, Benzylsalicylaat, Eugenol, Alpha-isomethylionon
Fabrikant
Big Buy Cooking
EAN
8007376048676
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
Oxidatie-emulsie voor semi-permanente haarverf Londa, 1000 ml, 1,9%
€ 16,52/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Apple iPhone 15 Plus 128 GB zwart
Apple iPhone 15 Plus 128 GB zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 96
Gebruikt
€ 695,10
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: SIMPLETEK
Productafbeelding van Revlon Magnet Blonding Developer, 30 volume, 900 ml
Revlon Magnet Blonding Developer, 30 volume, 900 ml
€ 16,38/1l
€ 14,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
Wella Professionals Koleston Perfect Me+ Pure Naturals, professionele permanente haarverf, kleur 9/00, 60 ml
€ 131,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 7,88
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
Orphica Essentials Relash, wimperverzorgingsserum, 3 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 27.216,67/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
M2 BEAUTÉ Wimperactivatieserum, wimperserum, voor vrouwen, 1 stuk, met biotine, vitamine B7, hyaluronzuur, Prodew 500, glycosaminoglycanen, provitamine B5, arginine, 4 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 77,35
-8%
€ 70,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 17.612,50/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
Elizabeth Arden Prevage Clinical Lash + Brow Enhancing Serum, Serum voor wenkbrauwen en wimpers, voor dames, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/AQUA/EAU, BUTYLEENGLYCOHOL, GLYCERINE, ACRYLATES/C10-30 ALKYL ACRYLATE CROSSPOLYMER, ALOE..., 4 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 56,10
-10%
€ 50,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.607,50/1l
Productafbeelding van Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
Luxe waterproof mascara (Lash Queen Mascara Feline Blacks Waterproof) 7,2 ml, Deep Black
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.140,00/1l
Productafbeelding van Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
Sisley So Stretch, Zwart, Diepzwart, Verlenging, 8 ml, voor dames, AQUA/WATER/EAU, BEESWAX/CIRE D'ABEILLE (CERA ALBA), COPERNICIA CERIFERA (CARNAUBA) WAX/CIRE DE...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.247,50/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
Helena Rubinstein Lash Queen Fatal Blacks, waterdichte mascara, zwart, intens zwart, voor langere en vollere wimpers, geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: ISODODECANE, CERA ALBA / BEESWAX, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, DISTEARDIMONIUM...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,98
-6%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.702,86/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
Vloeibare oogschaduw Eye Tint, 3,9 ml, 26
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.200,00/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Braun, Bruin, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 44,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.387,14/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
Aphro Celina Wimpergroei serum, 3 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 341
€ 39,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.320,00/1l
Productafbeelding van Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
Vloeibare oogschaduw Eye Tint (3,9 ml), 8 stuks
€ 37,74
-2%
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.415,38/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
Yves Saint Laurent Lash Clash, Zwart, Volumineerende mascara, voor vrouwen, 24 uur. Inhoudstoffen: AQUA / WATER - CI 77499 / IJZEROXIDE - BEHENYL BEHENATE - ETHYLENEDIAMINE/STEARYL DIMER...
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,60/1kg
Productafbeelding van Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
Helena Rubinstein - Sexy Lash Queen Mascara Waterproof (01 Scandalous Black) - Een luxe, waterdichte mascara die uw wimpers volume geeft
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,58
-10%
€ 43,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.206,67/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
Dior Diorshow, Blauw, Blauw, Volumegevend, 0,34 g, 24 uur, 1 stuk
€ 58,90
-29%
€ 41,61
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.944,29/1l
Productafbeelding van Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
Dior Diorshow Iconic Overcurl, Blauw, Blauw, Krullen, Volumegevend, Definiërend, Voor vrouwen, Jojoba-olie, 24 uur
€ 51,77
-19%
€ 41,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.464,17/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils, Blauw, Deep Night: Mascara die wimpers verlengt en volume geeft. Geschikt voor vrouwen. Inhoudstoffen: Water, paraffine, stearinezuur, palmitinezuur, Copernicia Cerifera Cera/Carnauba Wax, C10-30...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.168,00/1l
Productafbeelding van Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
Waterdichte mascara Lash Clash, 8,6 ml, zwart
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.506,98/1l
Productafbeelding van #01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
#01 Zwarte Givenchy Volume Disturbia Mascara voor volume en krul, 24 uur lang.
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.825,00/1kg
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
Yves Saint Laurent Volume Effet Faux Cils Waterproof, Zwart, Charcoal Black, Volumegevend, voor dames, 24 uur lang, 6,9 ml
€ 45,01
-16%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.469,57/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux Cils Radical, Zwart, Black Over Black, voor volume en lengte, geschikt voor vrouwen, met arganolie. Inhoudstoffen: AQUA / WATER, PARAFFIN, STEARIC ACID, COPERNICIA CERIFERA CERA / CARNAUBA WAX, PALMITIC ACID, ...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.020,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
Yves Saint Laurent Mascara Volume Effet Faux, mascara, 7,5 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.032,00/1l