Pepermunt thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³

€ 23,70

€ 197,50 / 1kg

plus € 7,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Theecapsules & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
€ 449,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 17,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rooibosthee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van natuurlijke ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Rooibosthee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van natuurlijke ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 197,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Selection Box  Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Selection Box Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 188,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Jasmin Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Jasmin Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Pruim-kanel biologische thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic, 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
Pruim-kanel biologische thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic, 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Darjeeling thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Darjeeling thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 207,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van MATCHA Premium theekapsels La Natura Lifestyle Mighty Matcha thee, 80 theekapsels | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
MATCHA Premium theekapsels La Natura Lifestyle Mighty Matcha thee, 80 theekapsels | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 422,69/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Bosbessen thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 180g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³*
Bosbessen thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 180g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³*
€ 336,44/1kg
€ 60,56
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van LEMONGRAS (CITRONEGRAS) - 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
LEMONGRAS (CITRONEGRAS) - 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
€ 297,50/1kg
€ 35,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van EARL GREY & CITRUS 120 theekapsels | Aluminiumkapsels | Theekapsels voor Nespresso®³ koffiemachines | La Natura Lifestyle
EARL GREY & CITRUS 120 theekapsels | Aluminiumkapsels | Theekapsels voor Nespresso®³ koffiemachines | La Natura Lifestyle
€ 97,92/1kg
€ 39,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 10 stuks, compatibel met Nespresso
€ 61,80/1kg
€ 3,09
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van ZUID-AFRIKAANSE ROOIBOS , 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
ZUID-AFRIKAANSE ROOIBOS , 60 theezakjes, compatibel met Tpresso® en Nespresso®*
€ 297,50/1kg
€ 35,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Salus Lindenbloemen Thee Biologisch, 15 theezakjes
Salus Lindenbloemen Thee Biologisch, 15 theezakjes
€ 94,17/1kg
€ 4,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Malvenblad kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
Salus Malvenblad kruidenthee, biologisch, 15 filterzakjes
€ 71,33/1kg
€ 3,21
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 16 stuks, Nescafé, Dolce Gusto
Caffè Borbone Camomille met Melatonine, theezakjes, kruidenthee, kamille, 5 gram, 16 stuks, Nescafé, Dolce Gusto
€ 72,38/1kg
€ 5,79
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Tpresso® PREMIUM  THEE Set, 60 theezakjes. Nespresso®*³ compatibele capsules. Smaakvarianten: venkel, Earl Grey, jasmijn, rooibos, English Breakfast. Cadeauset in een theebox
Tpresso® PREMIUM THEE Set, 60 theezakjes. Nespresso®*³ compatibele capsules. Smaakvarianten: venkel, Earl Grey, jasmijn, rooibos, English Breakfast. Cadeauset in een theebox
€ 241,25/1kg
€ 28,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van TAOASIS Tea Tree  Zuigtabletten, 30 tabletten
TAOASIS Tea Tree Zuigtabletten, 30 tabletten
€ 80,00/1kg
€ 2,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Salus Löwenzahn kruidenthee, 60 gram
Salus Löwenzahn kruidenthee, 60 gram
€ 57,87/1kg
€ 4,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Caffè Borbone The Al Limone, theezakjes, fruitige thee, citroen, 9 gram, 16 stuks, Lavazza; A Modo Mio
Caffè Borbone The Al Limone, theezakjes, fruitige thee, citroen, 9 gram, 16 stuks, Lavazza; A Modo Mio
€ 34,65/1kg
€ 4,99
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Espara Tea Tree Olie Capsules, 45 stuks
Espara Tea Tree Olie Capsules, 45 stuks
€ 162,82/1kg
€ 17,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productinformatie:

  • Soort: Pepermunt thee
  • Groene thee
  • Land van herkomst: China
  • Inhoud: 60 pepermunt theezakjes
  • Eenvoudige bereiding met één druk op de knop
  • Industriële composteerbaar*²

Sommigen zeggen dat Engeland, anderen Oost-Azië de oorsprong zijn van de pepermuntplant. Dat maakt ons niet uit, in ieder geval bevat onze La Natura Lifestyle pepermunt thee alleen de fijnste pepermuntblaadjes in de zakjes. Wie ooit pepermuntblaadjes heeft geproefd, ervaart een licht scherpe smaak. Wist u dat er onder de bladeren kleine geurvlokken zitten? Daar bevindt zich het bekende etherische olie menthol. Overigens bereikt pepermunt vlak voor de bloei zijn sterkste effect. Onze pepermunt thee heeft een charismatische, zachte "verfrissende" smaak, met een aangename, zachte en volmaakte smaak. U kunt hem warm, lauwwarm en zelfs koud genieten. Een hoogtepunt voor theeliefhebbers in elk seizoen.

De La Natura Lifestyle capsules zijn geschikt voor gangbare Nespresso®³, Saeco Area en La Natura Lifestyle Smart koffie capsule machines. We hebben deze capsule machine bewust ontwikkeld voor onze industrieel composteerbare² capsules.

Inhoud: 60 pepermunt thee La Natura Lifestyle Nespresso®*³ compatibele theezakjes van 2 gram

Ingrediënten: biologische groene thee, munt, natuurlijke aroma

(²Controleer uw lokale voorschriften voor afvalverwerking. Er kunnen beperkingen zijn over welke producten gecomposteerd kunnen worden. | ³Functional Food Grono GmbH en La Natura Lifestyle zijn op geen enkele manier verbonden, aanbevolen of gesponsord door Nespresso®. Nespresso® is een geregistreerd merk van Société des Produits Nestlé S.A. | * De Nespresso®-compatibele capsules zijn niet geschikt voor het Nespresso® Vertuo of Professional-systeem (pads).
Ingrediënten
Biologische groene thee, biologische munt, natuurlijke biologische aroma's
Gewicht
120 g
Levensmiddelenbedrijven
Functional Food Grono GmbH Zona Signu 279 6537 Grono Schweiz
Verkoopbenaming
Thee capsules
Fabrikant
Functional Food Grono GmbH
Aantal stuks
60
MPN (Manufacturer Part Number)
304318
EAN
7630055134271

Ingrediënten
Biologische groene thee, biologische munt, natuurlijke biologische aroma's
Gewicht
120 g
Levensmiddelenbedrijven
Functional Food Grono GmbH Zona Signu 279 6537 Grono Schweiz
Verkoopbenaming
Thee capsules
Fabrikant
Functional Food Grono GmbH
Aantal stuks
60
MPN (Manufacturer Part Number)
304318
EAN
7630055134271
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Marrakesh Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Biologisch 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
Marrakesh Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Biologisch 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Rooibosthee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van natuurlijke ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Rooibosthee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van natuurlijke ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 197,50/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Starbucks Caramel Macchiato, gemaakt met Arabica koffie, 12 capsules, verkrijgbaar via Nescafe Dolce Gusto
Starbucks Caramel Macchiato, gemaakt met Arabica koffie, 12 capsules, verkrijgbaar via Nescafe Dolce Gusto
€ 104,37/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
TASSIMO 4051796 Thee Time Groene Thee & Munt theezakjes, 16 porties
€ 449,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 17,97
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porties
Nescafé Dolce Gusto Chococino | 8 porties
€ 33,01/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 8,45
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cremesso Caramello, 16 capsules
Cremesso Caramello, 16 capsules
€ 9,95/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 12,17
-18%
€ 9,95
Verkoper: Benture
Productafbeelding van Cremesso Lungo, ontcafeïne, 16 capsules
Cremesso Lungo, ontcafeïne, 16 capsules
€ 10,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,62
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Cremesso Lungo Crema, 16 capsules
Cremesso Lungo Crema, 16 capsules
€ 121,87/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,70
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
Jimmy's Popcorn Zoet - 21 x 27 gram
€ 26,54/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,05
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Nescafé Dolce Gusto Cappuccino | 8 koffiekapsules
Nescafé Dolce Gusto Cappuccino | 8 koffiekapsules
€ 80,91/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 15,44
-2%
€ 15,13
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nescafé Dolce Gusto Chococino, 8 porties
Nescafé Dolce Gusto Chococino, 8 porties
€ 46,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,48
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cremesso Lungo Fortissimo, 16 capsules
Cremesso Lungo Fortissimo, 16 capsules
€ 7,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 7,04
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
Krups KP 123 B Mini Me Dolce Gusto, kleur: grijs/zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 77,91
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Jasmin Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Jasmin Thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Cremesso capsules, Espresso Classico, 16 koffie capsules
Cremesso capsules, Espresso Classico, 16 koffie capsules
€ 110,10/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 10,57
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ProfiCook® PC-TKS 1056 thee- en koffiestation in één
ProfiCook® PC-TKS 1056 thee- en koffiestation in één
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 86,37
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
FERRERO ROCHER 6629 Pralinen 16 St.
€ 77,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,50
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 236,12
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Selection Box  Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Selection Box Thee, 60 theezakjes | La Natura Lifestyle, biologisch, 126g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 188,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Nescafé Dolce Gusto Café au lait intenso, koffiekapsules, Café au lait, Dolce Gusto, 16 kopjes, meerkleurig, Nescafé
Nescafé Dolce Gusto Café au lait intenso, koffiekapsules, Café au lait, Dolce Gusto, 16 kopjes, meerkleurig, Nescafé
€ 51,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,57
-43%
€ 8,24
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
Philips Series 2200 EP2224 - Automatische koffiemachine met cappuccinoapparaat - 15 bar - kasjmierzilver
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 377
€ 326,74
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
Elektrische scooter 1000 Watt - "VIRON" E-scooter 1000W / 36V, elektrische scooter met smartphonehouder
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 457
€ 479,00
Gratis bezorging
Verkoper: EveMotionGmbH
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
Tassimo Milka Chocoladespecialiteit | 8 stuks, koffiekapsules
€ 56,21/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 13,49
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Probierbox Genusscollectie: 120 theekapsels | Aluminiumkapsels | Theekapsels voor Nespresso®³ capsulemachines | La Natura Lifestyle | Selectie theebox
Probierbox Genusscollectie: 120 theekapsels | Aluminiumkapsels | Theekapsels voor Nespresso®³ capsulemachines | La Natura Lifestyle | Selectie theebox
€ 106,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 44,90
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Senya Tea Time, elektrische theepot, 1415W, met theezeef, model SYBF-CM013N, zwart
Senya Tea Time, elektrische theepot, 1415W, met theezeef, model SYBF-CM013N, zwart
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 117,50
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pruim-kanel biologische thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic, 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
Pruim-kanel biologische thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle Organic, 120g | biologisch | Compatibel met Nespresso®*³
€ 197,50/1kg
€ 23,70
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van Darjeeling thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
Darjeeling thee - 60 theezakjes | La Natura Lifestyle van Tpresso, biologisch, 120g | op basis van biologische ingrediënten | compatibel met Nespresso®*³ systemen
€ 207,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,95
Verkoper: LaNaturaLifestyle
Productafbeelding van KRÜGER YOU Chai Latte 10029021, vanille-kanel smaak, 10 stuks
KRÜGER YOU Chai Latte 10029021, vanille-kanel smaak, 10 stuks
€ 49,28/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 12,32
Verkoper: somnia24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.