Durex Glijmiddel Natural - Extra Sensitive (100 ml)

€ 8,44

€ 84,40 / 1l

plus € 5,95 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 oktober
Onze bestedeals
Glijmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
Durex Play Feel glijmiddel – op waterbasis, pH-neutraal – 100 ml
€ 186,70/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,67
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Waterbasis glijmiddel, Anale seks, Seksueel speeltje, Vaginaal gebruik, Glijmiddel voor vrouwen, 1 stuk
Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Waterbasis glijmiddel, Anale seks, Seksueel speeltje, Vaginaal gebruik, Glijmiddel voor vrouwen, 1 stuk
€ 213,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
€ 248,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
€ 35,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 7,08
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
Pjur Med Pro-Long Spray (20 ml)
€ 595,50/1l
€ 12,23
-2%
€ 11,91
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van durex 3236825 durex Naturals Gleitgel 50,0 ml
durex 3236825 durex Naturals Gleitgel 50,0 ml
€ 172,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
Durex Play 2-in-1 - Massage- en glijmiddel met ylang-ylang
€ 1.234,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,17
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Pjur - Med Sensitive Glide Glijmiddel Op Waterbasis 100 Ml
Pjur - Med Sensitive Glide Glijmiddel Op Waterbasis 100 Ml
€ 117,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,70
Verkoper: Lifestyle-Supplies
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, set van 3, 3 x 200 ml
Just Glide glijmiddel, set van 3, 3 x 200 ml
€ 42,82/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,79
-7%
€ 25,69
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
Durex Naturals Hyaluron glijmiddel, extra hydraterend, 100% natuurlijke ingrediënten
€ 160,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play sensitive (50 ml)
Durex Play sensitive (50 ml)
€ 110,20/1l
€ 5,66
-2%
€ 5,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
Ritex anticonceptiegel, 8 stuks (8 x 4 ml)
€ 710,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Easyglide Sensitive, waterbasis glijmiddel, 150 ml
Easyglide Sensitive, waterbasis glijmiddel, 150 ml
€ 124,33/1l
€ 22,14
-15%
€ 18,65
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van EasyGlide Glijmiddel - 150 ml
EasyGlide Glijmiddel - 150 ml
€ 36,93/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,54
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Satisfyer Rozgrzewende glijmiddel op waterbasis, 150 ml
Satisfyer Rozgrzewende glijmiddel op waterbasis, 150 ml
€ 67,50/1kg
€ 13,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
durex 3066313 durex Jelly Gleitgel 50,0 ml
€ 828,80/1l
€ 41,44
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Extra zachte, natuurlijke glijmiddel, 100 ml
Extra zachte, natuurlijke glijmiddel, 100 ml
€ 191,70/1l
€ 19,17
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3005719 durex Steril Gleitgel 82,0 g
durex 3005719 durex Steril Gleitgel 82,0 g
€ 56,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,60
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het glijmiddel Durex Sensitive bestaat voor 100% uit natuurlijke ingrediënten. Deze waterbasisformule bevat geen parfum- of kleurstoffen, is pH-neutraal en de aloë vera-extract hydrateert en kalmeert zelfs de meest gevoelige huid.

Ingrediënten: Water, propyleenglycol, xanthaangom, benzoëzuur, bladsap van Aloe Barbadensis, kaliumlactaat, melkzuur, bevat aloë vera.



DUREX Natural Gel Extra Sensitive - Medisch hulpmiddel Veel vrouwen vinden dat het gebruik van glijmiddel hun seksuele ervaring in het algemeen versterkt. Ze ervaren op verschillende momenten in hun menstruatiecyclus een beetje droogte - het gebruik van glijmiddel is dus volkomen normaal. Durex Naturals Extra Sensitive-glijmiddel is gemaakt van 100% natuurlijke ingrediënten en werd ontwikkeld om seks nog aangenamer te maken. De lichte formule op waterbasis bevat geen toegevoegde geur- en kleurstoffen, is pH-vriendelijk en werkt zachtjes met je lichaam om zelfs de meest gevoelige huid te hydrateren en te kalmeren met natuurlijk aloë vera-extract. Toepassing Glijmiddel Samenstelling Aqua, propanediol, xanthan gum, benzoic acid, aloe barbadensis leaf juice, potassium lactate, lactic acid Gebruik Geschikt voor vaginale, anale of orale seks en om te gebruiken met condooms van natuurlijke rubberlatex en polyisopreen. Bij gebruik van condoom het glijmiddel over het condoom verdelen terwijl u hem al aanhebt. Gebruik zoals beschreven. Fabrikant Reckitt Benckiser Siriusdreef 14 2132 WT Hoofddorp
Gewicht
120 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3059948002147
MPN (Manufacturer Part Number)
MW00261443

Gewicht
120 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Ervaar een vleugje luxe en verwen uw lichaam.
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Unisex
EAN
3059948002147
MPN (Manufacturer Part Number)
MW00261443
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
Varta Industrial Pro Alkaline Batterij LR6/AA Mignon, 1,5 V (verpakking van 40 stuks)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 20,75
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2192
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
Just Glide glijmiddel, waterbasis, 200 ml
€ 35,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 7,08
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
Spirulina Tabletten - 600 tabletten (500mg) - Hoge dosering: 4.000mg - Pure spirulina-alg uit gecontroleerde teelt - Veganistisch - TRUE NATURE®
€ 156,23/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 48,72
-3%
€ 46,87
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Toboli TV-wandhouder voor schermen van 37-80 inch, tv-houder met 120° zwenk-, kantel- en draaibaarheid
Toboli TV-wandhouder voor schermen van 37-80 inch, tv-houder met 120° zwenk-, kantel- en draaibaarheid
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 28,99
-10%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Makita BL 1850 B Li-ion-accu 18 V 5,0 Ah LXT (197280-8) met LED-indicator
Makita BL 1850 B Li-ion-accu 18 V 5,0 Ah LXT (197280-8) met LED-indicator
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 90,61
Gratis bezorging
Verkoper: DINOTECH
Productafbeelding van MONZANA Sport- en reistas, 90 liter, 70x35x35 cm, zwart
MONZANA Sport- en reistas, 90 liter, 70x35x35 cm, zwart
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 27,95
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Sterke ferrietmagneten, set van 60 stuks, afmetingen 18x4mm, inclusief zelfklevende voetjes, geschikt voor koelkasten, whiteboards en prikborden
Sterke ferrietmagneten, set van 60 stuks, afmetingen 18x4mm, inclusief zelfklevende voetjes, geschikt voor koelkasten, whiteboards en prikborden
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 35,58
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van braun Wild Things Only portemonnee, leer, model OPJ103O
braun Wild Things Only portemonnee, leer, model OPJ103O
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,52
Verkoper: Fit4Style-IMPPAC-DE
Productafbeelding van BRUBAKER, 10 paar beddengoed sokken, pluizige sokken, comfortabele sokken, maat 36-41
BRUBAKER, 10 paar beddengoed sokken, pluizige sokken, comfortabele sokken, maat 36-41
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: RavenIntl
Productafbeelding van Apple Watch Series 7, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, WLAN, GPS, 32 gram
Apple Watch Series 7, OLED-scherm, touchscreen, 32 GB opslag, WLAN, GPS, 32 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
Gebruikt
€ 259,99
Verkoper: www_fs-t_de
Productafbeelding van Sharp magnetron met grillfunctie, model YC-MG01 ES
Sharp magnetron met grillfunctie, model YC-MG01 ES
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 97,84
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
Blackview Acebook 10, 18,5-inch display, FHD IPS, Intel, 16GB+512GB, Windows 11 Pro notebook, N6000, FHD+ IPS, siliconen toetsenbordbescherming (Duits)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 529,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
Just Glide - bevochtigende glijmiddel voor vaginaal gebruik, 1 liter
€ 23,90/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 23,90
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Relaxdays 4052025914684, Antislipmat voor in de badkuip, Volwassenen, Zwart, Donkergrijs, PVC, 680 mm, 360 mm
Relaxdays 4052025914684, Antislipmat voor in de badkuip, Volwassenen, Zwart, Donkergrijs, PVC, 680 mm, 360 mm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Waterbasis glijmiddel, Anale seks, Seksueel speeltje, Vaginaal gebruik, Glijmiddel voor vrouwen, 1 stuk
Durex Naturals Intimate Gel Extra Sensitive, 100 ml, Waterbasis glijmiddel, Anale seks, Seksueel speeltje, Vaginaal gebruik, Glijmiddel voor vrouwen, 1 stuk
€ 213,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 21,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van MFH Honkbalknuppel, hout, 32 inch, naturel, Amerikaanse honkbal
MFH Honkbalknuppel, hout, 32 inch, naturel, Amerikaanse honkbal
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 22,13
-7%
€ 20,58
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
PETEX EHBO-verbanddoos volgens DIN 13164, rood
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 260
€ 42,37
-36%
€ 26,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van EMSA 515615 Isolatiebeker TRAVEL MUG Grande, 0,50 liter, zwart
EMSA 515615 Isolatiebeker TRAVEL MUG Grande, 0,50 liter, zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 53,62
-8%
€ 48,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Medisana 51072 Medisana BW Blutdruckmessgerät
Medisana 51072 Medisana BW Blutdruckmessgerät
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 24,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
Pillenhouder met kleurcodering voor een weergave van 7 dagen
2,7Gemiddelde beoordeling: 2,7 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 6,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Kussen voor zijslapers, vulling voor kussens, lichaamskussen, kussen voor mensen die op hun zij slapen (ongeveer 40x120 cm)
Kussen voor zijslapers, vulling voor kussens, lichaamskussen, kussen voor mensen die op hun zij slapen (ongeveer 40x120 cm)
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 9,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van Band Continental Ride Tour Reflexdraad
Band Continental Ride Tour Reflexdraad
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 40,94
-32%
€ 27,45
Verkoper: Schindlersport
Productafbeelding van goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
goobay HDMI High Speed kabel met Ethernet, verguld, zwart, 1,5 meter (losse verpakking)
€ 9,00/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 13,50
Verkoper: BRaUN_Elektro
Productafbeelding van Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
Varta Ready2Use AA Mignon oplaadbare batterij Ni-MH, 1,2V, 2100mAh, verpakking met 4 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 7,59
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
Just Glide glijmiddel voor anale seks, 200 ml
€ 36,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 53
€ 7,20
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
Bureau Vicco Colin Wit 90 x 50 cm, Model 30275
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 1 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snel en van hoge kwaliteit
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
Antimycotica - Schildpadden - Verzorging - Shellcreme verwijderen
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza