Kellogg's Frosted Pop Tarts Aardbei, 8 stuks x 48g, gebak, verpakking van 384g

€ 7,68

€ 20,00 / 1kg

plus € 14,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – di 6 oktober
Wees er snel bij!
Overig gebak & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Pocky Koekjes & Crème sticks, 40g
Pocky Koekjes & Crème sticks, 40g
€ 49,00/1kg
€ 1,96
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Hostess Twinkies, bananen smaak, pak van 10, 385g
Hostess Twinkies, bananen smaak, pak van 10, 385g
€ 25,66/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,88
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Choco Brownie, 150 gram
Choco Brownie, 150 gram
€ 173,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Hostess Fruit Pie, Appel, 120g
Hostess Fruit Pie, Appel, 120g
€ 27,33/1kg
€ 3,28
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Kataifi-taart (Kadayif), 200 gram
Kataifi-taart (Kadayif), 200 gram
€ 56,47/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,99
-42%
€ 12,14
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Pocky Chocolade, zachte verpakking, 47g
Pocky Chocolade, zachte verpakking, 47g
€ 41,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,96
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Zero Syrup - 500 ml, chocoladekoekjes smaak
Zero Syrup - 500 ml, chocoladekoekjes smaak
€ 20,58/1kg
€ 10,29
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
€ 21,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Castella Cake, chocoladesmaak, 330g
Castella Cake, chocoladesmaak, 330g
€ 19,94/1kg
€ 6,58
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van 7 Days Max Croissant met vanillevulling, 110 gram
7 Days Max Croissant met vanillevulling, 110 gram
€ 12,55/1kg
€ 1,45
-4%
€ 1,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Piacelli Amaretti chocoladekoekjes, 200 gram
Piacelli Amaretti chocoladekoekjes, 200 gram
€ 9,30/1kg
€ 1,86
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jules Destrooper, koekjes, 100g
Jules Destrooper, koekjes, 100g
€ 58,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,80
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Royal Family Mochi Aardbeien-cheesecake, 40g
Royal Family Mochi Aardbeien-cheesecake, 40g
€ 40,75/1kg
€ 1,63
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van 7Days Croissants Mini Chocolade, een heerlijk momentje van genot. Verpakking van 185g
7Days Croissants Mini Chocolade, een heerlijk momentje van genot. Verpakking van 185g
€ 16,54/1kg
€ 3,06
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Kaoriya Mochi, pindesmaak, 210g
Kaoriya Mochi, pindesmaak, 210g
€ 20,86/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
€ 91,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
€ 19,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,10
-4%
€ 4,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kaoriya Mochi, sesamsmaak, 210g
Kaoriya Mochi, sesamsmaak, 210g
€ 20,86/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy
Productafbeelding van Kaoriya Mochi, smaak: Matcha, 210g
Kaoriya Mochi, smaak: Matcha, 210g
€ 20,86/1kg
€ 4,38
Verkoper: Unicat-Candy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kellogg's Frosted Pop Tarts Aardbei 8x48g Gebak Verpakking 384g

De Kellogg's Pop Tarts Aardbei in de verpakking van 8 stuks van 48g (in totaal 384g) zijn een populair Amerikaans gebak dat zich kenmerkt door de unieke combinatie van knapperig deeg, zoete glazuur en een heerlijke vulling van aardbei- en appelvruchtencreme. Deze Pop Tarts zijn een snelle, lekkere snack of een handig ontbijt voor iedereen die van zoete lekkernijen houdt.

Producteigenschappen:

  • Aardbei- en appelvulling: Elke Pop Tart bevat 34% vruchtenvulling, die een rijke mix van aardbei- en appelsmaak biedt.
  • Glazuurlaag: De bovenkant van het gebak is bedekt met een zoete glazuurlaag, die extra zoetheid en textuur toevoegt.
  • Veelzijdig te gebruiken: Pop Tarts kunnen direct uit de verpakking worden gegeten, maar smaken ook heerlijk geroosterd, omdat dit de vulling mooi warm en nog smaakvoller maakt.
  • Handige verpakking: De 8 individueel verpakte Pop Tarts zijn gemakkelijk mee te nemen en ideaal voor onderweg, op school of op kantoor.
  • Snelle maaltijd: Ze bieden een snelle en eenvoudige oplossing voor het ontbijt of als tussendoortje.

Gebruiktips:

Kellogg's Pop Tarts Aardbei kunnen direct uit de verpakking worden genoten, of voor een warm genot in een broodrooster worden verwarmd. Bij het roosteren is het belangrijk om ervoor te zorgen dat de glazuur niet te heet wordt. Ze zijn vooral lekker als ze warm zijn, omdat de fruitvulling dan extra aromatisch en licht smeltend is.

Over Kellogg's:

Kellogg's is een wereldwijd toonaangevende producent van ontbijtproducten en snacks en staat bekend om de productie van hoogwaardige granen en snacks. Pop Tarts zijn een van hun populairste productlijnen, bekend om hun verscheidenheid aan smaken en hun gemak.

KELLOGG (DEUTSCHLAND) GMBH
Burchardstrasse 19
20095 Hamburg
Ingrediënten
INGREDiëNTEN: TARWEBLOEM, glucose-siroop, suiker, dextrose, palmolie, invertsuikerstroop, TARWEZETMEEL, gedroogde aardbeien- en appelstukjes (aardbeien, appels, suiker, bindmiddel {pectine}), zout, kleurstoffen (bietrood, annatto norbixin, paprikextract), rijsmiddel
Voedingswaarde
Energie: 400 kilocalorieën (kcal) Energie: 1686 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 73 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 37 gram Vet: 9,9 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 4,9 gram Vezels: 2 gram Eiwitten: 3,7 gram Zout: 0,8 gram
Gewicht
384 g
Levensmiddelenbedrijven
Kellogg's Orange Tower MediaCityUK Salford M50 2HF Manchester Vereinigtes Königreich
Verkoopbenaming
Gebak met glazuur en een vulling van aardbeien- en appelvruchtencreme (34%).
Fabrikant
Aantal stuks
7
MPN (Manufacturer Part Number)
5200002000
EAN
5059320000011

Ingrediënten
INGREDiëNTEN: TARWEBLOEM, glucose-siroop, suiker, dextrose, palmolie, invertsuikerstroop, TARWEZETMEEL, gedroogde aardbeien- en appelstukjes (aardbeien, appels, suiker, bindmiddel {pectine}), zout, kleurstoffen (bietrood, annatto norbixin, paprikextract), rijsmiddel
Voedingswaarde
Energie: 400 kilocalorieën (kcal) Energie: 1686 kilojoule (kJ) Koolhydraten: 73 gram Koolhydraten, waarvan suikers: 37 gram Vet: 9,9 gram Vet, waarvan verzadigde vetzuren: 4,9 gram Vezels: 2 gram Eiwitten: 3,7 gram Zout: 0,8 gram
Gewicht
384 g
Levensmiddelenbedrijven
Kellogg's Orange Tower MediaCityUK Salford M50 2HF Manchester Vereinigtes Königreich
Verkoopbenaming
Gebak met glazuur en een vulling van aardbeien- en appelvruchtencreme (34%).
Fabrikant
Aantal stuks
7
MPN (Manufacturer Part Number)
5200002000
EAN
5059320000011
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
Wawel Truffel, chocolade met rum, 245 gram
€ 21,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,47
-4%
€ 5,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
Wawel Mieszanka Krakowska, chocoladegelei, 245 gram
€ 19,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 5,10
-4%
€ 4,85
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Seedos zonnebloempitten | 5 x 100g | Rijk aan eiwitten, gezonde snack | Natuurlijk geproduceerd | Gemaakt in Europa | +Heartforcards verzendbescherming
Seedos zonnebloempitten | 5 x 100g | Rijk aan eiwitten, gezonde snack | Natuurlijk geproduceerd | Gemaakt in Europa | +Heartforcards verzendbescherming
€ 18,44/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,22
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van ÖZ - Verse kadayıf-noedels - Engelshaar - Künefe (400g)
ÖZ - Verse kadayıf-noedels - Engelshaar - Künefe (400g)
€ 53,55/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 10,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van WED Chałwa sesam, vanille smaak, Koning, 250 gram
WED Chałwa sesam, vanille smaak, Koning, 250 gram
€ 26,24/1kg
€ 6,90
-4%
€ 6,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Agar-agar, 200 gram
Agar-agar, 200 gram
€ 92,90/1kg
€ 27,99
-30%
€ 19,51
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van 7 Days Max Croissant met vanillevulling, 110 gram
7 Days Max Croissant met vanillevulling, 110 gram
€ 12,55/1kg
€ 1,45
-4%
€ 1,38
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
BAHLSEN 81700 Kerstgebak, Mini-speculaasjes "Contessa" - 100g
€ 91,60/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,16
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
Brioss Melksandwichkoekjes 10x27g - Kinder
€ 11,91/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 4,17
Verkoper: SanmartiniStore
Productafbeelding van Bin Bin Reiscrackers, origineel, 150g
Bin Bin Reiscrackers, origineel, 150g
€ 139,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Choco Brownie, 150 gram
Choco Brownie, 150 gram
€ 173,93/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 26,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jules Destrooper, koekjes, 100g
Jules Destrooper, koekjes, 100g
€ 58,00/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,80
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Boy Bawang Cornick: Gefrituurde maïs met knoflook, 90g
Boy Bawang Cornick: Gefrituurde maïs met knoflook, 90g
€ 188,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
Open Food 0072600069138, 536 kcal, 54 g, 2,4 g, 5,2 g, 33 g, 4,4 g
€ 27,35/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,09
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van AMO PiPAPO Zonnebloempitten Special Edition – 5 soorten in een set | Geroosterd, Zout, Natuurlijk, Taco en Popcorn | elk 100g+Heartforcards verzendbescherming
AMO PiPAPO Zonnebloempitten Special Edition – 5 soorten in een set | Geroosterd, Zout, Natuurlijk, Taco en Popcorn | elk 100g+Heartforcards verzendbescherming
€ 115,30/1kg
€ 11,53
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
Wawel Cukerij - Michałki - Kasteelbonbons - Noten - 245 g
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Guarkernmeel, 1 kg
Guarkernmeel, 1 kg
€ 15,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 23,99
-34%
€ 15,65
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Michalki koekjes met pinda's, bedekt met witte glazuur. Biale Michalki, 245 gram
Michalki koekjes met pinda's, bedekt met witte glazuur. Biale Michalki, 245 gram
€ 20,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 5,33
-5%
€ 5,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Choco Brookie, 119 gram
Choco Brookie, 119 gram
€ 132,73/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 17,52
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bin Bin Rijstwafels met zeewier, 150g
Bin Bin Rijstwafels met zeewier, 150g
€ 133,27/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bahlsen Winterzoetigheden: Persipan en marzipan, 140 stuks in een displaydoos voor de toonbank, AI-gegenereerde afbeelding
Bahlsen Winterzoetigheden: Persipan en marzipan, 140 stuks in een displaydoos voor de toonbank
€ 30,86/1kg
€ 33,71
-10%
€ 30,24
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 22 juli 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goede selectie
Beoordeeld op 14 mei 2024 op
Geverifieerde aankoop