COLGATE Max White Tandpasta White+Crystals, 75 ml

€ 4,25

€ 56,67 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Oogcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Contouropeningscrème Juvena MASTER CARE, 15 ml
Contouropeningscrème Juvena MASTER CARE, 15 ml
€ 4.163,33/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 62,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Capsules Gold (50 stuks)
ANNEMARIE BÖRLIND Naturoyale Capsules Gold (50 stuks)
€ 4.148,00/1l
€ 62,22
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Arden Oogcontourcrème 8580511889 (15 ml)
Elizabeth Arden Oogcontourcrème 8580511889 (15 ml)
€ 2.800,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 42,01
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
Augenringcrème Hyaluron StriVectin (15 ml)
€ 2.411,33/1l
€ 36,17
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Tandborstel Black (Tandborstel)
Tandborstel Black (Tandborstel)
€ 613,14/1kg
€ 21,46
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Deodorant spray Pure Protect (200 ml)
Deodorant spray Pure Protect (200 ml)
€ 21,06/1kg
€ 3,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Isdin Bexident mondwater met CPC + Cymenol, 250 ml
Isdin Bexident mondwater met CPC + Cymenol, 250 ml
€ 66,00/1l
€ 16,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Skeyndor Power C+ Oogcontourcrème
Skeyndor Power C+ Oogcontourcrème
€ 1.964,67/1l
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oogcrème tegen wallen, 10 g CRE
Oogcrème tegen wallen, 10 g CRE
€ 449,41/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,28
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van LIDPERFECT, 15 ml. (Augmentin)
LIDPERFECT, 15 ml. (Augmentin)
€ 4.161,33/1l
€ 62,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bella Aurora oogcontourcrème (15 ml)
Bella Aurora oogcontourcrème (15 ml)
€ 2.284,00/1l
€ 34,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Mondspoelmiddel Parodontax Extra, 0,2%, 300 ml
Mondspoelmiddel Parodontax Extra, 0,2%, 300 ml
€ 84,77/1l
€ 25,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van AVA Active Peptins Oogcrème, 50 ml
AVA Active Peptins Oogcrème, 50 ml
€ 327,40/1l
€ 16,37
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Coxir Black Snail Collageen Oogcrème, 30 ml
Coxir Black Snail Collageen Oogcrème, 30 ml
€ 790,67/1l
€ 23,72
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Ziaja Geitenmelk Oogcrème, 15 ml
Ziaja Geitenmelk Oogcrème, 15 ml
€ 362,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,75
-19%
€ 5,44
Verkoper: Scentist
Productafbeelding van Coxir Vita C Bright Oogcrème, 30 ml
Coxir Vita C Bright Oogcrème, 30 ml
€ 568,00/1l
€ 17,04
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Teaology White Tea Miracle Oogcrème – 15 ml
Teaology White Tea Miracle Oogcrème – 15 ml
€ 3.207,33/1l
€ 48,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van B'B BIO duo luiercreme, 2 x 100 ml
B'B BIO duo luiercreme, 2 x 100 ml
€ 141,35/1l
€ 28,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verhelderende oogcrème met vitamine C, Skin Naturals (Oogcrème), 15 ml
Verhelderende oogcrème met vitamine C, Skin Naturals (Oogcrème), 15 ml
€ 10,51/1kg
€ 10,51
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van BIOMED Oogringvervanger ADE, 15 ml
BIOMED Oogringvervanger ADE, 15 ml
€ 1.106,00/1kg
€ 16,59
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Colgate Max White tandpasta met witte kristallen, 75 ml

Eigenschappen:

10X LANGER FRISHEFFECT in vergelijking met traditionele fluoride tandpasta

EFFECTIEVE WITMAAKKRISTALLEN

Helpt om de tanden weer witter te maken

Bestrijdt beschadiging van het tandglazuur

Frisse muntsmaak

Dit product is niet geschikt voor kinderen onder de 7 jaar.

Ingrediënten (INCI):

Sorbit, Aqua, Hydrated Silica, Glycerin, PEG-12, Sodium Lauryl Sulfate, Aroma, Xanthan Gum, Tetrasodium Pyrophosphate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Fluoride, Sodium Saccharin, Hydroxypropyl Methylcellulose, CI 74160, CI 74260, CI 77891. Bevat: Natriumfluoride (1450 ppm F-)



Wacht niet langer, bestel vandaag nog en geniet van een stralende glimlach! Koop nu en ervaar het verschil!

Gewicht
120 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8718951313835

Gewicht
120 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Ingredients: Does not apply '.“Houd er rekening mee dat de ingrediëntenlijsten voor producten van ons merk regelmatig worden bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijk gebruik. " (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, moet de meest actuele ingrediëntenlijst worden verkregen op het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld).''
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8718951313835
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
Babor Doctor Babor Lifting Dual Eye Solution 30ml - Oogcontourcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.801,67/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
Dior Prestige Le Concentré Yeux: Intensieve revitaliserende oogcrème, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 213,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.212,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
Helena Rubinstein Re-Plasty Oogmasker voor Herstel van de Jeugd, 15 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 192,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 12.808,00/1l
Productafbeelding van La Mer, de revitaliserende oogcrème
La Mer, de revitaliserende oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 162,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.814,00/1l
Productafbeelding van Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
Valmont V-Lift, regenererende oogcrème tegen rimpels, wallen en donkere kringen, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 167,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.152,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
Valmont Vital Contour Crème, 15 ml
€ 142,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.520,00/1l
Productafbeelding van Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
Helena Rubinstein Prodigy Cellglow oogcontourcrème, 15 ml
€ 132,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 8.836,00/1l
Productafbeelding van Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
Valmont DetO2x Oogcrème, 12 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 150,96
-€ 21,42
€ 129,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.795,00/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Oogcrème
Babor SeaCreation Oogcrème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 109,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.276,00/1l
Productafbeelding van HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
HR Powercell 24H Oogverzorging, 15 ml
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.052,00/1l
Productafbeelding van Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
Augencontourcrème Jeanne Piaubert Suprem Advance Premium (15 ml)
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.896,00/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
Bobbi Brown Extra Repair Oogcrème - Navulverpakking
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.352,00/1l
Productafbeelding van Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
Regeneration - Intensieve oogserum, 15 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,68
-20%
€ 60,18
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
Clinique Smart Clinical Repair, oogcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, vermindert wallen, vermindert rimpels, hydraterend, herstellend, verzachtend, pot, ingrediënten: Water\Aqua\Eau, Tridecyl Trimellitate, Glycerin, Neopentyl Glycol Diethylhexanoate, Polyglyceryl-6...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 55,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.863,33/1l
Productafbeelding van Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
Caudalie Premier Cru Oogcrème, 15 ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.808,00/1l
Productafbeelding van Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
Oribe Moisture & Control Cleansing Crème (250 ml)
€ 70,06
-17%
€ 57,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 230,32/1l
Productafbeelding van Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
Rodial Retinol Oogserum, 15 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.740,00/1l