Ibili Clasica dessertvorm, rond, diameter 10 cm, hoogte 6 cm, 1 stuk

€ 15,78

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 oktober
Onze bestedeals
Dessertringen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Zenker 12-delige mini-taartvorm, diameter 8,5 cm, SPECIAL CREATIVE, cupcakevorm met antiaanbaklaag, bakvorm voor kleine ronde taarten (kleur: zwart)
Zenker 12-delige mini-taartvorm, diameter 8,5 cm, SPECIAL CREATIVE, cupcakevorm met antiaanbaklaag, bakvorm voor kleine ronde taarten (kleur: zwart)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 58,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ibili vorm voor foodstyling, 12 x 4,5 cm
Ibili vorm voor foodstyling, 12 x 4,5 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 33,34
-25%
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Set van 2 bakvormen - Metaltex
Set van 2 bakvormen - Metaltex
€ 29,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van de Buyer 3989.22, Cakevormring, Rond, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 22 cm, 1 stuk
de Buyer 3989.22, Cakevormring, Rond, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 22 cm, 1 stuk
€ 27,72
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van TEFAL CRISPYBAKE madeleinevorm J4172614
TEFAL CRISPYBAKE madeleinevorm J4172614
€ 99,78
-€ 14,26
€ 85,52
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Metaltex 204522010 - Universele kookringen, set van 2, diameter 8 cm
Metaltex 204522010 - Universele kookringen, set van 2, diameter 8 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,85
-3%
€ 11,47
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Sambonet Schaumspeisenring 6 Edelstahl Rostfrei 47532-06
Sambonet Schaumspeisenring 6 Edelstahl Rostfrei 47532-06
€ 1,50
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van de Buyer 3989.24, Cakevormring, Rond, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 24 cm, 1 stuk
de Buyer 3989.24, Cakevormring, Rond, Roestvrij staal, Roestvrij staal, 24 cm, 1 stuk
€ 36,28
-20%
€ 28,71
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Dessertringen van roestvrij staal, 4 stuks, diameter 8 cm, hoogte 5 cm, ronde vorm
Dessertringen van roestvrij staal, 4 stuks, diameter 8 cm, hoogte 5 cm, ronde vorm
€ 64,95
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van Punschkoekuitsteker, hoogte: 40 mm, diameter: 50 mm
Punschkoekuitsteker, hoogte: 40 mm, diameter: 50 mm
€ 3,51
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Tarteletvormen, dessertringen, 12 stuks, roestvrij staal, diameter 6 cm, diameter 8 cm, geperforeerd
Tarteletvormen, dessertringen, 12 stuks, roestvrij staal, diameter 6 cm, diameter 8 cm, geperforeerd
€ 51,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Cosy & Trendy Kookringen RVS ø 7 cm - 6 Stuks
Cosy & Trendy Kookringen RVS ø 7 cm - 6 Stuks
€ 27,99
-10%
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: Cookinglife
Productafbeelding van DESSERTBORD 3-DELIG. Serveerschaal, voorgerechtschaal, dessertvorm, serveervorm. TESCOM
DESSERTBORD 3-DELIG. Serveerschaal, voorgerechtschaal, dessertvorm, serveervorm. TESCOM
€ 16,60
Verkoper: KitchenandHome
Productafbeelding van Gefu 10-delige bakvormenset 12170
Gefu 10-delige bakvormenset 12170
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,05
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Dessertringpers, diameter 5,8 cm, geschikt voor artikelnummer 14142
Dessertringpers, diameter 5,8 cm, geschikt voor artikelnummer 14142
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Dessertringen van staal - 10 stuks - 8 cm
Dessertringen van staal - 10 stuks - 8 cm
€ 39,95
Verkoper: Versta
Productafbeelding van Sambonet Eistortenring 9x9 cm Edelstahl Rostfrei 47534-08
Sambonet Eistortenring 9x9 cm Edelstahl Rostfrei 47534-08
€ 3,50
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Ronde bakvormen van roestvrij staal met gaatjes, 10 stuks, diameter 7 cm
Ronde bakvormen van roestvrij staal met gaatjes, 10 stuks, diameter 7 cm
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Weis dessertvorm, gepolijst, 8 cm, premium kwaliteit
Weis dessertvorm, gepolijst, 8 cm, premium kwaliteit
€ 9,95
Verkoper: Cactula
Productafbeelding van Ibili, roestvrijstalen ringvorm, 6 x 4,50 cm, zilverkleurig. Zilver, one size
Ibili, roestvrijstalen ringvorm, 6 x 4,50 cm, zilverkleurig. Zilver, one size
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,47
-33%
€ 14,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Productbeschrijving ARO INOX 10x6 cm. Set bestaat uit: Dessertring - Kleur: zilver - Materiaal: roestvrij staal - Land van herkomst: Spanje - Verpakkingsafmetingen (L x B x H) in cm: 12.0 x 8.0 x 7.0
Diameter
10 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Kleur
Zilver
Fabrikant
IBILI MENAJE, S.A.
Aantal stuks
1
EAN
8411922070095
MPN (Manufacturer Part Number)
716110

Diameter
10 cm
Materiaal
Roestvrij staal
Kleur
Zilver
Fabrikant
IBILI MENAJE, S.A.
Aantal stuks
1
EAN
8411922070095
MPN (Manufacturer Part Number)
716110
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
Heitmann Voedingskleurstof - Crazy Colors, 6 x 4 gram
€ 217,50/1kg
€ 5,22
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Zenker 12-delige mini-taartvorm, diameter 8,5 cm, SPECIAL CREATIVE, cupcakevorm met antiaanbaklaag, bakvorm voor kleine ronde taarten (kleur: zwart)
Zenker 12-delige mini-taartvorm, diameter 8,5 cm, SPECIAL CREATIVE, cupcakevorm met antiaanbaklaag, bakvorm voor kleine ronde taarten (kleur: zwart)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 58,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Ibili Clasica dessertvorm, rond, diameter 9 cm, hoogte 6 cm, 1 stuk
Ibili Clasica dessertvorm, rond, diameter 9 cm, hoogte 6 cm, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van AVANA Roestvrijstalen koekvormen, 12 stuks, ringvormen, set koekuitstekers, geschikt voor het maken van koekjes, rond, voor taaies en andere lekkernijen, met opbergdoos
AVANA Roestvrijstalen koekvormen, 12 stuks, ringvormen, set koekuitstekers, geschikt voor het maken van koekjes, rond, voor taaies en andere lekkernijen, met opbergdoos
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 14,99
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van Tescoma Koekjesvorm DELÍCIA, 6 kerstmotieven
Tescoma Koekjesvorm DELÍCIA, 6 kerstmotieven
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 35,74
-49%
€ 18,21
Verkoper: Officinacoltelli
Productafbeelding van Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
Kerstkoekjes-set, 20-delig, bakvorm, Kersten
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,99
Verkoper: tkgruppe
Productafbeelding van Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
Ruhhy 16746 Keukenrobot 4,5 l, 1700 W, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 202,41
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
Dr. Oetker Taartvorm KÜCHENHELFER PROFI, extra hoog verstelbare keukenaccessoire van 16-30 cm, bakaccessoire voor het vullen of afwerken van taarten, bakaccessoire van roestvrij staal (kleur: zilver). Aantal: 1 stuk
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 24,51
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Gefu 10-delige bakvormenset 12170
Gefu 10-delige bakvormenset 12170
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 38,05
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Schuimkoekvorm/ Rundvorm van roestvrij staal 18/10, satijn afgewerkt, naadloos, materiaal dikte 0,8 mm
Schuimkoekvorm/ Rundvorm van roestvrij staal 18/10, satijn afgewerkt, naadloos, materiaal dikte 0,8 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,44
Verkoper: CPGASTRO-DE
Productafbeelding van PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
PICK. Liefde. Zo blauw. 110g
€ 47,55/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,23
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Melkchocolade, 100 gram
Melkchocolade, 100 gram
€ 23,73/1kg
€ 2,75
-5%
€ 2,61
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ibili Clasica dessertvorm, taartvorm, cakevorm, rond, diameter 12 cm, hoogte 6 cm
Ibili Clasica dessertvorm, taartvorm, cakevorm, rond, diameter 12 cm, hoogte 6 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,79
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
Grundig Draadloze Sport In-Ear Oordopjes – Bluetooth Oortjes met Microfoon – Earbuds met Touch Control – LED Laadindicatie – Batterijduur van 7 uur – 2 uur Oplaadtijd
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 248
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van 3-in-1 Instant Camera - CANAL TOYS - CLK 001 - Blue - Ages 8 and up
3-in-1 Instant Camera - CANAL TOYS - CLK 001 - Blue - Ages 8 and up
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,95
-2%
€ 75,35
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
RUF 216859007 RUF Traubenzucker 400,0 g
€ 17,90/1kg
€ 8,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 89,99
-2%
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
Blackview R50: 1,85 inch smartwatch, waterdicht (5 ATM), met telefoonfunctie, sportklok met meer dan 100 sportmodi, fitnessklok, hartslag- en slaapmonitor, geschikt voor Android en iOS
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 860
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
Aigostar 8433325205089, Heteluchtfriteuse, 7 liter, 80 °C, 200 °C, 60 minuten, Zelfstandig apparaat
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 1955
€ 99,74
Gratis bezorging
Verkoper: GrupaGSM

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mini ronde bakvorm voor taartjes, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor mousse en andere desserts, 1 stuk
Mini ronde bakvorm voor taartjes, gemaakt van roestvrij staal, geschikt voor mousse en andere desserts, 1 stuk
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion