FIAT 500 for her Eau de Toilette, 100 ml

€ 19,13

€ 191,30 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Eau de Toilette & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
Diptyque Oyedo, eau de toilette, 50 ml
€ 2.325,60/1l
€ 116,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
YSL L'Homme Eau de Toilette Spray
€ 843,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 135,01
-€ 50,65
€ 84,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annayake Dojou For Him Eau de Toilette Spray
Annayake Dojou For Him Eau de Toilette Spray
€ 562,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 56,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Annayake HER Eau de Toilette, 100 ml
Annayake HER Eau de Toilette, 100 ml
€ 516,80/1l
€ 51,68
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ofresia Eau de Toilette, 100 ml
Ofresia Eau de Toilette, 100 ml
€ 1.644,90/1l
€ 164,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Annayake Tsukiyo For Him Eau de Toilette, 100 ml
Annayake Tsukiyo For Him Eau de Toilette, 100 ml
€ 790,00/1l
€ 79,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van LAZELL Herenparfum Feromo, eau de toilette, 100 ml
LAZELL Herenparfum Feromo, eau de toilette, 100 ml
€ 28,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Annayake Niji voor hem, eau de toilette, 100 ml
Annayake Niji voor hem, eau de toilette, 100 ml
€ 526,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 63,24
-16%
€ 52,69
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Panacaldi & B Eau de Toilette, 100 ml
Panacaldi & B Eau de Toilette, 100 ml
€ 890,00/1l
€ 89,00
Gratis bezorging
Verkoper: firmowo
Productafbeelding van L'Eau2 For Him Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
L'Eau2 For Him Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.650,00/1l
€ 165,00
Gratis bezorging
Verkoper: PerfumBox
Productafbeelding van Lolita Lempicka Eau de Toilette, 80 ml
Lolita Lempicka Eau de Toilette, 80 ml
€ 808,75/1l
€ 119,00
-€ 54,30
€ 64,70
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumart
Productafbeelding van Jacomo for Men Eau de Toilette, 100 ml
Jacomo for Men Eau de Toilette, 100 ml
€ 391,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,15
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 50 ml
Diptyque Vetyverio Eau de Toilette, 50 ml
€ 2.444,80/1l
€ 122,24
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Annayake Natsumi Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
Annayake Natsumi Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 436,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 43,66
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Eau de Toilette, 100 ml, sprayflacon
Eau de Toilette, 100 ml, sprayflacon
€ 288,40/1l
€ 28,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van FCUK FCUK Her Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
FCUK FCUK Her Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 141,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,15
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van FCUK FCUK Her Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
FCUK FCUK Her Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 183,80/1l
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bentley for Men - Eau de Toilette, 100 ml
Bentley for Men - Eau de Toilette, 100 ml
€ 285,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 212 Eau de Toilette, sprayflacon, 60 ml
212 Eau de Toilette, sprayflacon, 60 ml
€ 1.155,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 69,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Diorella Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
Diorella Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.596,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 159,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

FIAT 500 for Her Eau de Toilette is een moderne, vrolijke damesparfum die de lichtheid en elegantie van de Italiaanse stijl belichaamt.

In de topnoten verenigen zich lychee, mandarijn en roze peper tot een sprankelende, fruitige en kruidige opening, vol energie en optimisme.
Het hart ontvouwt een delicate bloemige harmonie van jasmijn, magnolia en tuberose, die vrouwelijkheid, gratie en elegantie vertegenwoordigt.
In de basis zorgen sandelhout, witte muskus en cederhout voor een zachte, sensuele afdronk met een warme, elegante diepte.

Ervaring:
Een parfum als een glimlach – fris, charmant en onweerstaanbaar vrouwelijk. Perfect voor alledaags gebruik, vrije tijd of op kantoor, wanneer u een vleugje stijl en positiviteit wilt uitstralen.

Flesje:
Het ontwerp doet denken aan de iconische silhouet van de FIAT 500 – modern, compact en elegant. Een echt juweel voor elke parfumcollectie.

Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Zie het productlabel
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8002135150829

Gewicht
0.1 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Zie het productlabel
Fabrikant
Doelgroepen
Dames
EAN
8002135150829
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
COMPO 23270 COMPO Orchideeënvoeding, 30 ml
€ 218,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Herendoucheparfum Lacoste Match Point EDT (50 ml)
Herendoucheparfum Lacoste Match Point EDT (50 ml)
€ 776,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 38,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
Damesparfum L'Imperatrice van Dolce & Gabbana, eau de toilette (100 ml)
€ 404,70/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 47,04
-13%
€ 40,47
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Antonio Puig Quorum Eau de Toilette, 100 ml
Antonio Puig Quorum Eau de Toilette, 100 ml
€ 184,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eau de Cologne Just Different van Hugo Boss (40 ml)
Eau de Cologne Just Different van Hugo Boss (40 ml)
€ 802,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 32,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Diesel Plus Plus Heren Eau de Toilette, 75 ml
Diesel Plus Plus Heren Eau de Toilette, 75 ml
€ 288,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 21,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, spray, 1 stuk
Yves Saint Laurent Libre, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, spray, 1 stuk
€ 1.411,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Nina Ricci Nina Fleur Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 910,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 27,30
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Diesel Only the Brave Eau de Toilette, herenparfum, sportief en opvallend
Diesel Only the Brave Eau de Toilette, herenparfum, sportief en opvallend
€ 1.473,71/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 51,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Damesparfum Solo Ella Loewe, eau de toilette (50 ml)
Damesparfum Solo Ella Loewe, eau de toilette (50 ml)
€ 1.661,40/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 87,97
-5%
€ 83,07
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 50 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 50 ml
€ 1.150,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 61,28
-6%
€ 57,52
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van GIVENCHY GENTLEMAN EDT 100 ML, nieuw
GIVENCHY GENTLEMAN EDT 100 ML, nieuw
€ 648,10/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 64,81
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abercrombie & Fitch Away Heren Eau de Toilette, 100 ml
Abercrombie & Fitch Away Heren Eau de Toilette, 100 ml
€ 504,30/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 50,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Boss Bottled Eau de Toilette, verstuiver, 50 ml
Boss Bottled Eau de Toilette, verstuiver, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 37,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Escada Sorbetto Rosso Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
Escada Sorbetto Rosso Eau de Toilette, 100 ml (damesparfum)
€ 366,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 36,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
Dolce&Gabbana L'Imperatrice, voor dames, 100 ml, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, HYDROXYCITRONELLAL,..., 1 stuk
€ 389,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 138
€ 38,98
Gratis bezorging
Verkoper: Sykz
Productafbeelding van Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
Damesparfum Luna van Nina Ricci, Eau de Toilette, 50 ml
€ 866,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 43,33
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herendoucheparfum Pure XS van Paco Rabanne, EDT (Eau de Toilette), 50 ml
Herendoucheparfum Pure XS van Paco Rabanne, EDT (Eau de Toilette), 50 ml
€ 996,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 49,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
Unisex parfum Blu Mediterraneo Fico Di Amalfi van Acqua Di Parma, eau de toilette (150 ml)
€ 886,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 132,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Pepe Jeans London London Calling for Her Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
Pepe Jeans London London Calling for Her Eau de Parfum, 80 ml (damesparfum)
€ 338,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Guerlain Nerolia Vetiver, voor dames, winter, 75 ml, spray, #16356. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (GEURSTOF) - LIMONEEN - LINALOOL..., 1 stuk
Guerlain Nerolia Vetiver, voor dames, winter, 75 ml, spray, #16356. INGREDIËNTEN: - ALCOHOL - AQUA (WATER) - PARFUM (GEURSTOF) - LIMONEEN - LINALOOL..., 1 stuk
€ 761,47/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 57,11
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
Aramis Aramis voor Heren, Eau de Toilette, 240 ml (voor mannen)
€ 229,46/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 55,07
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Guerlain Vétiver, herenparfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, citroen en sinaasappel, hartnoten van muskus, nootmuskaat, tabak en tonkaboon, en basisnoten van vetiver. Spray
Guerlain Vétiver, herenparfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, citroen en sinaasappel, hartnoten van muskus, nootmuskaat, tabak en tonkaboon, en basisnoten van vetiver. Spray
€ 762,00/1l
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 76,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Escada Chiffon Sorbet Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
Escada Chiffon Sorbet Eau de Toilette, 30 ml (damesparfum)
€ 1.084,33/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 32,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
Hugo Boss Orange Femme, eau de toilette, 75 ml
€ 359,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 354
€ 26,94
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Victorinox Morning Dew, damesparfum, 100 ml, niet navulbare fles, geur: bergamot, citroen, mandarijn, edelweiss, viooltje, cederhout, muskus
Victorinox Morning Dew, damesparfum, 100 ml, niet navulbare fles, geur: bergamot, citroen, mandarijn, edelweiss, viooltje, cederhout, muskus
€ 308,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 30,80
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Herendoucheparfum Nº 1 Aigner Parfums, eau de toilette, 100 ml
Herendoucheparfum Nº 1 Aigner Parfums, eau de toilette, 100 ml
€ 652,80/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van adidas Active Bodies Eau de Toilette, 100 ml
adidas Active Bodies Eau de Toilette, 100 ml
€ 174,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 106
€ 24,63
-28%
€ 17,49
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Escada - Brisa Cubana Eau de Toilette 100ml
Escada - Brisa Cubana Eau de Toilette 100ml
€ 296,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 29,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 14 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Inhoud 0,05 l
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
Damesparfum La Femme Prada, Eau de Toilette, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.122,00/1l
Productafbeelding van Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
Ralph Lauren Polo Eau de Toilette voor heren, een mannelijke geur met tonen van den en basilicum
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 473,28/1l
Productafbeelding van Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
Montana De Peau Eau de Toilette Spray, 100 ml, set van 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 62,90
-23%
€ 47,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 191,24/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Hermès Terre d'Hermès Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 70
€ 76,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 763,20/1l
Productafbeelding van Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
Burberry Brit For Him, Herenparfum, 100 ml, Niet navulbaar, Inhoud: Gember, Cederhout, Tonkabonen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 36,21
Verkoper: PerfumTraders
€ 362,10/1l
Productafbeelding van Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
Parfums de Marly Layton Exclusif Eau de Parfum, 125 ml, UNISEX
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 278,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.227,20/1l
Productafbeelding van Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
Creed MILLESIME FOR WOMEN Love in White Eau de Parfum, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 216,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.883,73/1l
Productafbeelding van Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
Cacharel Anais Anais Eau de Toilette, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 28,19
Verkoper: PerfumTraders
€ 563,80/1l
Productafbeelding van Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
Herendoucheparfum Blu Mediterraneo Arancia Di Capri van Acqua Di Parma, EDT, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 108,32
-€ 13,51
€ 94,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 632,07/1l
Productafbeelding van Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
Armani Acqua Di Gio Pour Homme Eau de Toilette Spray, navulbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 113,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 567,65/1l
Productafbeelding van Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Floris No. 89 Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 999,60/1l
Productafbeelding van Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
Acqua Di Parma Bergamotto di Calabria Eau de Toilette Spray
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 852,20/1l
Productafbeelding van Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
Valentino Uomo Born in Roma Eau de Toilette voor mannen 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
Unisex parfum Maison Margiela REPLICA COFFEE BREAK, eau de toilette, 100 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 989,40/1l
Productafbeelding van Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
Bvlgari Aqva Pour Homme Eau de Toilette, 100 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 92,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,00/1l
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
Dior Sauvage, voor heren, 60 ml, navulflacon, met tonen van peper, bergamot, citroen, ambroxan en hout
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.467,83/1l
Productafbeelding van VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
VALENTINO Uomo, voor heren, 100 ml, niet navulbare fles, spray, INHOUD: ALCOHOL DENAT., AQUA / WATER, PARFUM / GEURSTOF, LINALOOL, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, LIMONEEN, BUTYL...
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 75,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 758,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
Guerlain Aqua Allegoria Nettare di Sole Eau de Toilette - navulbaar, 125 ml (damesparfum)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 72,35
-19%
€ 58,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 466,72/1l
Productafbeelding van Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
Carolina Herrera 212 VIP Heren Eau de Toilette, 100 ml (voor mannen)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
€ 734,40/1l