Kleur:

TUBAN slijmactivator, 250 ml, artikelnummer TU3052

€ 6,52

€ 21,73 / 1kg

plus € 7,18 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Speelslijm & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
€ 55,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
€ 18,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
€ 12,69/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,40
-43%
€ 6,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
€ 48,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
€ 10,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
Galileo: Het "Slijm Laboratorium" experimenteerpakket. Maak zelf slijm
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 45,52
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van TUBAN JigglySlime, parelmoerpaars, 100g, artikelnummer TU3588
TUBAN JigglySlime, parelmoerpaars, 100g, artikelnummer TU3588
€ 50,50/1kg
€ 6,06
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3823, Sliz, Zelená
Tuban TU3823, Sliz, Zelená
€ 22,86/1kg
€ 11,72
-16%
€ 9,83
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3863, Polen
Tuban TU3863, Polen
€ 56,61/1kg
€ 22,30
-22%
€ 17,21
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Tuban Slime, geur, 3 stuks
Tuban Slime, geur, 3 stuks
€ 50,70/1kg
€ 5,07
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Collall Collall Slijmlijm 200 Ml
Collall Collall Slijmlijm 200 Ml
€ 27,99
-7%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Plastiline JOVI
Plastiline JOVI
€ 242,50/1kg
€ 58,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Cleopatre PM250: Slijmverwijderaar, 250 ml, geurloos
Cleopatre PM250: Slijmverwijderaar, 250 ml, geurloos
€ 31,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Tuban TU3812, Creatieve set voor kinderen, 6 jaar
Tuban TU3812, Creatieve set voor kinderen, 6 jaar
€ 187,90/1l
€ 31,31
-39%
€ 18,79
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Maak je eigen slijmset in een magische fles
Maak je eigen slijmset in een magische fles
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van L.O.L. Verrassing! Slijmbal. TMLovin, 210 ml
L.O.L. Verrassing! Slijmbal. TMLovin, 210 ml
€ 4,92/1kg
€ 5,18
-5%
€ 4,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Glibbi Glowy
Glibbi Glowy
€ 409,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,92
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tuban TU3394, Sliz, 6 rokken/rokjes
Tuban TU3394, Sliz, 6 rokken/rokjes
€ 30,53/1kg
€ 10,38
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Slijmerige shake
Slijmerige shake
€ 210,71/1kg
€ 29,50
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De activator is een van de twee basiscomponenten die u nodig heeft om Slim te maken. Als u het toevoegt aan PVA-lijm en grondig mengt, krijgt u een flexibel, kleiachtig materiaal. De activator is in Polen gemaakt van beproefde en gecertificeerde grondstoffen. Het bevat geen giftige borax of lensvloeistof, dus het kan ook door kinderen worden gebruikt.

HOE MAAKT U SLIM MET DE TUBAN ACTIVATOR?

    • Giet, afhankelijk van de grootte van de slime die u wilt maken, de juiste hoeveelheid PVA-lijm in een kom/bak (bijvoorbeeld 200 ml).

    • Voeg langzaam de activator toe aan de lijm (in de helft van de hoeveelheid van de lijm die u in de kom hebt gedaan, dus als u 200 ml lijm gebruikt, moet u 100 ml activator gebruiken).

    • Meng de ingrediënten zeer grondig totdat het mengsel begint los te laten van de wanden van de kom/bak.

    • Uw Slime is klaar! Vergeet niet om hem na het spelen in een afgesloten bak te n. Zo behoudt hij langer zijn eigenschappen.
MPN (Manufacturer Part Number)
TU3052
Fabrikant
Tuban
EAN
5901087030520
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml

MPN (Manufacturer Part Number)
TU3052
Fabrikant
Tuban
EAN
5901087030520
Gewicht
300 g
Inhoud
250 ml
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
ELMER'S 2079477, ELMER'S Magische Lijm, 259 ml
€ 55,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,46
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
Activeringsvloeistof voor slijm, 250 ml
€ 48,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,68
15% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo
Productafbeelding van Tuban TU3682, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
Tuban TU3682, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
€ 7,09
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
Tuban TU3051, 500 ml, Vloeistof, Verpakking met lijm
€ 15,34/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,67
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
TUBAN activator voor slijm, 1 liter, TU3050, 30506
€ 18,78/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,99
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
Astra, activator voor slijm, geschikt voor mensen met glutenintolerantie, 500 ml
€ 12,69/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,40
-43%
€ 6,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tuban SLIME ACTIVATOR, Transparant, Jongen/meisje, Kinderen, Polen, Niet in de ogen of op het gezicht spuiten, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Alleen gebruiken voor..., 1 stuk
Tuban SLIME ACTIVATOR, Transparant, Jongen/meisje, Kinderen, Polen, Niet in de ogen of op het gezicht spuiten, Niet geschikt voor kinderen jonger dan 36 maanden, Alleen gebruiken voor..., 1 stuk
€ 169,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 30,54
-44%
€ 16,98
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
Canal Toys SSC184 Canaltoys Slime Mix'in Kit 10er-Pack
€ 10,73
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
Professor Slime Mega XXL emmer met slijm, 750 gram
€ 11,99/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
-10%
€ 8,99
Verkoper: SpielzeugBetuwe
Productafbeelding van HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
HOMCOM Elektrische scooter, in hoogte verstelbaar, geschikt voor gewichten tot 50 kg, vanaf 6 jaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 139,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
BRUBAKER Cosmetics Adventskalender - 24 producten voor lichaam en bad - XXL kerstkalender voor vrouwen - "Cities Landmark" in roze
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 39,99
-25%
€ 29,99
Verkoper: BRUBAKER
Productafbeelding van meteor ROX Inlineskates, kinderinlineskates, rollerskates, rollschuizen, kinderinlineskates, maat 30-33, in perfecte staat
meteor ROX Inlineskates, kinderinlineskates, rollerskates, rollschuizen, kinderinlineskates, maat 30-33, in perfecte staat
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 97,18
-58%
€ 40,49
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tuban TU3773, Creatieve set voor kinderen, 6 jaar, Meerdere kleuren
Tuban TU3773, Creatieve set voor kinderen, 6 jaar, Meerdere kleuren
€ 21,42
-40%
€ 12,75
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kindermotorfiets, geschikt vanaf 6 jaar, 20 inch. Kindermotorfiets, meisjesmodel, met 6 versnellingen Shimano. Kleur: poederroze. Merk: Sun Baby
Kindermotorfiets, geschikt vanaf 6 jaar, 20 inch. Kindermotorfiets, meisjesmodel, met 6 versnellingen Shimano. Kleur: poederroze. Merk: Sun Baby
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 191,99
Gratis bezorging
Verkoper: Babyboutik
Weiße gesteppte Matratzenauflage mit Quadratsteppung, aus leichtem Winkel betrachtet
Ergonomische toplaag tegen rugpijn, hoogwaardige polyester toplaag voor matrassen, 2 cm dik - TOPKNER 90x190
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 113
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
Intex 68579 opblaasbare loungestoel, 69x 104 x 107 cm, 2,5 kg, modellen: 68579, waterdicht
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 38,05
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
Lionelo Emma kinderwagen, compact opvouwbaar, met ligfunctie, donkergrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 298
€ 161,71
-€ 31,79
€ 129,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
Knaaskooi, konijnenkooi, dubbele kooi, kooi van 1,2 meter
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 159,00
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 97,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
HILAND Kinderfiets, 24 inch, mountainbike met verende voorvork, 7 versnellingen Shimano, V-remmen, geschikt voor kinderen en tieners (meisjes), roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 269,99
Gratis bezorging
Verkoper: HILAND_EU
Productafbeelding van Reisbedje Happy Traveler BASIC - grijs
Reisbedje Happy Traveler BASIC - grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 44,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
KIDUKU® 3 in 1 Kinderwagen Complete Set | Combi Wandelwagen Set incl. Reiswieg Buggy Car-Baby Shell Voetenzak | Volledig rubberen banden Luiertas Regenhoes Kindertafel ECE R129
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 257
€ 255,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Muuwmi Aluminium Scooter Neon – Step, 180 mm, ABEC 5, GS-gekeurd, in hoogte verstelbaar, LED-verlichte wielen, groen-zwart
Muuwmi Aluminium Scooter Neon – Step, 180 mm, ABEC 5, GS-gekeurd, in hoogte verstelbaar, LED-verlichte wielen, groen-zwart
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 92,02
-21%
€ 72,15
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 135 x 200 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ongeveer 1377 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 31,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van KAMINIO Elektrische haard LEA - Elektrische 3-in-1 haard met panoramisch uitzicht, verwarming, 3D-vlammeffect, 12 vlamkleuren, afstandsbediening - 36 inch
KAMINIO Elektrische haard LEA - Elektrische 3-in-1 haard met panoramisch uitzicht, verwarming, 3D-vlammeffect, 12 vlamkleuren, afstandsbediening - 36 inch
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 279,00
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: PIcommerceGmbH
Productafbeelding van Schooltassen voor meisjes, 1e klas - Ergonomische schooltas voor kinderen - Rugzak met borstband - Schoolrugzak voor het basisonderwijs (Panda)
Schooltassen voor meisjes, 1e klas - Ergonomische schooltas voor kinderen - Rugzak met borstband - Schoolrugzak voor het basisonderwijs (Panda)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 106,08
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Eettafel Vicco Repose Wit 65 x 65 cm, Model 30286
Eettafel Vicco Repose Wit 65 x 65 cm, Model 30286
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 136
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
TABWEE Android 16-tablet (10,1 inch), 24 GB RAM (8+16 uitbreidbaar) + 256 GB ROM (2 TB TF) inclusief accessoires, Widevine L1, 5G-wifi, Gemini AI Magi
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 294
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 4 beoordelingen
Beoordeeld op 22 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super
Beoordeeld op 9 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 4 april 2026 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 21 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
Kerst-slime adventskalender 2026 voor kinderen, doe-het-zelf slime set met 24 dagen aftellen
€ 84,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion