Maggi Fix voor roomchampignons: voor een romige saus, eenvoudig te bereiden, 36g

€ 2,08

€ 52,00 / 1kg

plus € 15,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Maaltijdmixen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Maggi Fix, Zwitserse runderreepjes, 47g
Maggi Fix, Zwitserse runderreepjes, 47g
€ 44,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Champignon Rahm Hähnchen (36 gram)
Maggi Fix Champignon Rahm Hähnchen (36 gram)
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix, uien-roomsaus voor schnitzel (33 g)
Maggi Fix, uien-roomsaus voor schnitzel (33 g)
€ 69,33/1kg
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
€ 52,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Spaghetti Bolognese, 36 gram
Maggi Fix Spaghetti Bolognese, 36 gram
€ 57,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix, kruidenmix voor verse, gegratineerde varkensgerechten, hartig en lekker, 42 gram
Maggi Fix, kruidenmix voor verse, gegratineerde varkensgerechten, hartig en lekker, 42 gram
€ 52,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dose Maggi - Roomsaus voor braadgerechten - 1,5 liter
Dose Maggi - Roomsaus voor braadgerechten - 1,5 liter
€ 50,43/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,60
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi kruidensaus, perfect bij groenten en vis. 58g, 2 stuks voor 2 x 250ml
Maggi kruidensaus, perfect bij groenten en vis. 58g, 2 stuks voor 2 x 250ml
€ 50,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor aardappelgratin met fijn geraspte nootmuskaat, 43g
Maggi Fix voor aardappelgratin met fijn geraspte nootmuskaat, 43g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Kruidenroomsaus, perfect bij schnitzel. Verpakking met 2 flessen van 250 ml
Maggi Kruidenroomsaus, perfect bij schnitzel. Verpakking met 2 flessen van 250 ml
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi - Schnitzel saus, 2-pack (2 x 250 ml)
Maggi - Schnitzel saus, 2-pack (2 x 250 ml)
€ 58,29/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Paprika-room stoofschotel (41 g)
Maggi Fix Paprika-room stoofschotel (41 g)
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
€ 29,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Paprika-Sahne Kip, 31g
Maggi Fix Paprika-Sahne Kip, 31g
€ 63,03/1kg
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor pasta met zalm (verpakking van 40 gram)
Maggi Fix voor pasta met zalm (verpakking van 40 gram)
€ 52,00/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Knorr roomsoep met champignons, 400g
Knorr roomsoep met champignons, 400g
€ 11,74/1kg
€ 7,16
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Maggi Mix voor roomchampignons: eenvoudig een romige saus bereiden, 36g

Productoverzicht
Maggi Mix voor roomchampignons is het praktische kruidenmengsel voor een klassiek gerecht met champignons in een romige saus. De zorgvuldig samengestelde formule versterkt de natuurlijke smaak van champignons en andere soorten paddenstoelen en zorgt voor een romige saus met een uitgebalanceerde smaak. Ideaal voor iedereen die een snel vegetarisch gerecht of een aromatische bijgerecht wil bereiden.

Belangrijkste kenmerken
De kruidenbasis is speciaal afgestemd op roomchampignons en zorgt voor een romige consistentie zonder veel moeite. De subtiele paddenstoelensmaak blijft centraal staan en wordt harmonieus aangevuld door de saus. Dit mixje is niet alleen geschikt voor champignons, maar ook voor oesterzwammen, porcini's of cantharellen. De bereiding is eenvoudig en betrouwbaar met slechts een paar ingrediënten.

Gebruiktips
Bak de champignons in boter tot de vloeistof verdampt is. Voeg vervolgens water toe en roer de kruidenmix erdoor. Na kort doorkoken ontstaat een romige roomchampignon saus. Dit gerecht past bijzonder goed bij rijst, aardappelen of als bijgerecht bij vlees en vegetarische hoofdgerechten.

Veelgestelde vragen
Is dit gerecht vegetarisch?
Ja, dit mixje is geschikt voor een vegetarische bereiding.

Kunnen andere soorten paddenstoelen worden gebruikt?
Ja, naast champignons zijn ook oesterzwammen, porcini's of cantharellen geschikt.

Voor hoeveel porties is dit genoeg?
Een pakje is geschikt voor twee porties roomchampignons.

Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8,78224 Singen (Hohentwiel), Duitsland
Ingrediënten
Versterkte bouillon*, zonnebloemolie*, TARWEBLOEM*, melkpoeder*, jodiumzout (zout, kaliumjodide), kruiden* (uien, knoflook, kurkuma, nootmuskaat), smaakmaker* (van TARWE), gerookte spek* (spek, zout, rook), zout*, roompoeder*, peterselie*, citroensap*, natuurlijk citroenaroma*, natuurlijk peperaroma*, natuurlijk uienaroma met andere natuurlijke aroma's*, natuurlijke aroma's*, melkeiwitproduct*, suiker*. Kan sporen van SELDERIJ, EI, MOSTERD en SOJA bevatten. *natuurlijke ingrediënten
Voedingswaarde
Energie (kJ): 256 kJ Energie (kcal): 59 kcal Vet: 9,4 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 3,3 gram Koolhydraten: 9,5 gram Waarvan suikers: 2,1 gram Eiwitten: 5,4 gram Zout: 1,7 gram
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
Verkoopbenaming
0
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
35200
EAN
7613287238788

Ingrediënten
Versterkte bouillon*, zonnebloemolie*, TARWEBLOEM*, melkpoeder*, jodiumzout (zout, kaliumjodide), kruiden* (uien, knoflook, kurkuma, nootmuskaat), smaakmaker* (van TARWE), gerookte spek* (spek, zout, rook), zout*, roompoeder*, peterselie*, citroensap*, natuurlijk citroenaroma*, natuurlijk peperaroma*, natuurlijk uienaroma met andere natuurlijke aroma's*, natuurlijke aroma's*, melkeiwitproduct*, suiker*. Kan sporen van SELDERIJ, EI, MOSTERD en SOJA bevatten. *natuurlijke ingrediënten
Voedingswaarde
Energie (kJ): 256 kJ Energie (kcal): 59 kcal Vet: 9,4 gram Waarvan verzadigde vetzuren: 3,3 gram Koolhydraten: 9,5 gram Waarvan suikers: 2,1 gram Eiwitten: 5,4 gram Zout: 1,7 gram
Gewicht
40 g
Levensmiddelenbedrijven
Maggi GmbHJulius-Bührer-Straße 8, 78224 Singen (Hohentwiel), Deutschland
Verkoopbenaming
0
Fabrikant
Aantal stuks
1
MPN (Manufacturer Part Number)
35200
EAN
7613287238788
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Maggi Fix Rustikale Vispannetje (33 g)
Maggi Fix Rustikale Vispannetje (33 g)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi kruidensaus, perfect bij groenten en vis. 58g, 2 stuks voor 2 x 250ml
Maggi kruidensaus, perfect bij groenten en vis. 58g, 2 stuks voor 2 x 250ml
€ 50,50/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
Maggi Roomsaus, 2-pack (2 x 250 ml)
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix, gehaktvlees-kaassop (46 g)
Maggi Fix, gehaktvlees-kaassop (46 g)
€ 41,60/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
Lindt GOLDHASE, 200 g, Melkchocolade, 1 stuk, 545 kcal, 2277 kJ, 32 g
€ 140,80/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 28,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Knorr Champignon Crèmesoep Vegan, grootverpakking voor horecagebruik, 900g
Knorr Champignon Crèmesoep Vegan, grootverpakking voor horecagebruik, 900g
€ 58,04/1kg
€ 52,24
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Maggi Kruidenroomsaus, perfect bij schnitzel. Verpakking met 2 flessen van 250 ml
Maggi Kruidenroomsaus, perfect bij schnitzel. Verpakking met 2 flessen van 250 ml
€ 68,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix, kruidenmix voor verse, gegratineerde varkensgerechten, hartig en lekker, 42 gram
Maggi Fix, kruidenmix voor verse, gegratineerde varkensgerechten, hartig en lekker, 42 gram
€ 52,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
Maggi Fix Vleesgerecht met peperroomsaus (27 g)
€ 69,33/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
Maggi Fix: Roerbakgerecht met lente-ui en noedels (42 g)
€ 52,00/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
Bahlsen Kuchen "Comtess Marmor", 350 gram
€ 55,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,41
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van 2 stuks koude-warmte gelkompressen | pads | koelkussen, warmtekussen, gelkompres
2 stuks koude-warmte gelkompressen | pads | koelkussen, warmtekussen, gelkompres
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 189
€ 8,99
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Maggi saus, ideaal bij gevogelte, perfect voor eend en kalkoen. 2 flessen van elk 250 ml
Maggi saus, ideaal bij gevogelte, perfect voor eend en kalkoen. 2 flessen van elk 250 ml
€ 60,60/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,03
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix, uien-roomsaus voor schnitzel (33 g)
Maggi Fix, uien-roomsaus voor schnitzel (33 g)
€ 69,33/1kg
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi kruidenmix voor curry met gesneden vlees (verpakking van 41 gram)
Maggi kruidenmix voor curry met gesneden vlees (verpakking van 41 gram)
€ 50,73/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
Barilla Spaghettini nr. 3 500 g – Italiaanse dunne spaghetti pasta in blauwverpakking
€ 7,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 3,96
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
Maggi Fix voor gehaktballen, met een kruidige uien smaak en peterselie, 70g
€ 29,71/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
Maggi Fix Oven Tortellini met roomsaus, 36g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
Maggi Fix voor Jäger-Sahne-Schnitzel (27 gram)
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Bestseller
Productafbeelding van Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
Maggi® Ravioli in Tomatensauce Fertiggericht 800,0 g
€ 15,50/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 12,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Maggi Fix voor aardappelgratin met fijn geraspte nootmuskaat, 43g
Maggi Fix voor aardappelgratin met fijn geraspte nootmuskaat, 43g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor worstjes van gemalen varkensvlees, kruidenmix, hartig en lekker, 31 gram
Maggi Fix voor worstjes van gemalen varkensvlees, kruidenmix, hartig en lekker, 31 gram
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
Yum Yum Kipinstantnoedels, kippensmaak, 60g
€ 262,83/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 15,77
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Maggi Fix voor ovenmacaroni met roomkaas en mediterrane kruiden, 39g
Maggi Fix voor ovenmacaroni met roomkaas en mediterrane kruiden, 39g
€ 52,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi - Schnitzel saus, 2-pack (2 x 250 ml)
Maggi - Schnitzel saus, 2-pack (2 x 250 ml)
€ 58,29/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Spaghetti Bolognese, 36 gram
Maggi Fix Spaghetti Bolognese, 36 gram
€ 57,78/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix Lasagne, 100% natuurlijke ingrediënten, 30g zakje
Maggi Fix Lasagne, 100% natuurlijke ingrediënten, 30g zakje
€ 69,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
Maggi Goulash Mix, kruidenmix voor een hartige, heerlijke, klassieke en traditionele goulash, 48 gram
€ 41,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Maggi Fix voor Zweedse gehaktballetjes saus, 34g
Maggi Fix voor Zweedse gehaktballetjes saus, 34g
€ 69,33/1kg
€ 2,08
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
Ferrero Kinder-reepjes, grote verpakking (36 stuks van 21 gram per stuk)
€ 29,81/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 22,54
Verkoper: somnia24

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 20 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Maakt een geweldige saus
Beoordeeld op 19 november 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Vervult zijn doel