Vergelijkbare producten

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
€ 56,85/1kg
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Gelo-bonbons, 75 gram bonbons
€ 26,44/1kg
€ 2,30
Verkoper: AbisZ-Markt

Katjes Bonbon Gletschereis 28685 200g
€ 112,15/1kg
€ 22,43
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Dallmann's Salie-dropjes met vitamine C, zonder toegevoegde suiker (37 g)
€ 28,24/1kg
€ 1,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Baronie Kersen Bonbons - 1,25 kilo
€ 25,12/1kg
€ 31,40
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel

Alpenbauer Bonbons Salie-Kruiden (90 gr)
€ 21,56/1kg
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Salmix Salmiakpastilles, grootverpakking, 150 gram pastilles
€ 16,00/1kg
€ 2,68
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,40
Verkoper: AbisZ-Markt

Avitale Gember-Citroen fruitbonbons, 75 gram bonbons
€ 14,06/1kg
€ 1,49
Verkoper: AbisZ-Markt

VIVIL® 2364 VIVIL® Waldfrucht Multivitamin Bonbons 120,0 g
€ 142,58/1kg
€ 17,11
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Tex-Schmelz druivensuiker, wildfruit bonbons, 33 g bonbons
€ 31,82/1kg
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany

Delicpol Margaretka - kruimeltaartjes met een kersenroomvulling, 135g
€ 9,78/1kg
€ 1,39
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,32
Verkoper: Katomix

SALMIX Keelpastilles, suikervrij, 24 pastilles
€ 41,14/1kg
€ 3,63
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,25
Verkoper: AbisZ-Markt

Zemelijk suiker - 24 stuks van 40 gram
€ 16,56/1kg
€ 17,49
Verkoper: BioCare

REMLOFECT Keelpastilles, 50 gram pastilles
€ 29,04/1kg
€ 1,51
Verkoper: AbisZ-Markt

KRÜGEROL Keelpastilles ZFR, 50 g Pastilles
€ 19,09/1kg
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany

nimm2® 360509 nimm2® Bonbons 429,0 g
€ 57,46/1kg
€ 24,65
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Hellma 70000149 Hartvormige snoepjes
€ 44,91/1kg
€ 34,12
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 30,54
Verkoper: somnia24

Ricola Vlierbloesem zonder suiker (verpakking van 50 gram)
€ 58,20/1kg
€ 2,91
Verkoper: AbisZ-Markt

Nimm2 Śmiejżelki Shaki, 90 gram
€ 19,78/1kg
€ 1,87
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 1,78
Verkoper: Katomix

Santasapina® - Chocoladebonbons, 100g | A. VOGEL
€ 188,10/1kg
€ 18,81
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
- Bevat hoogwaardige voedingsstoffen
- Voor een verbeterd welzijn
- Kauwtabletten
- Gezond product verkrijgbaar bij de apotheek
- Fabrikant: Dallmann's Pharma Candy GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
- PZN: 258738
- Ingrediënten
- Glucose, citroenzuur, ascorbinezuur, salie (Salvia officinalis), sucrose, karamel, aroma
- Voedingswaarde
- Voedingswaarde | per 100 gEnergie | 1663 kJ (391 kcal)Vet | 0,0 gwaarvan verzadigde vetzuren | 0,0 gKoolhydraten | 98 gwaarvan suikers | 71 gEiwit | 0,0 gZout | 0,12 gVitamine C | 958 mg (1197 %*)
- Gewicht
- 50 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Dallmann s Pharma Candy GmbH
- Verkoopbenaming
- Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
- Fabrikant
- Dallmanns
- Aantal stuks
- 20
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 00258738
- EAN
- 401193222828404011932228284
- Ingrediënten
- Glucose, citroenzuur, ascorbinezuur, salie (Salvia officinalis), sucrose, karamel, aroma
- Voedingswaarde
- Voedingswaarde | per 100 gEnergie | 1663 kJ (391 kcal)Vet | 0,0 gwaarvan verzadigde vetzuren | 0,0 gKoolhydraten | 98 gwaarvan suikers | 71 gEiwit | 0,0 gZout | 0,12 gVitamine C | 958 mg (1197 %*)
- Gewicht
- 50 g
- Levensmiddelenbedrijven
- Dallmann s Pharma Candy GmbH
- Verkoopbenaming
- Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
- Fabrikant
- Dallmanns
- Aantal stuks
- 20
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 00258738
- EAN
- 401193222828404011932228284
Gaat ook goed samen met

VIVIL® 4745 VIVIL® Creme Life Kirsche Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Dallmann's Salie-dropjes met vitamine C, zonder toegevoegde suiker (37 g)
€ 28,24/1kg
€ 1,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Open Food, 4054451250008, 90 gram, B, 379 kcal, 78 gram, 0,5 gram, 94 gram
€ 22,11/1kg
€ 1,99
Verkoper: KoopjesDrogisterij

STORCK 232097 STORCK Mint Chocs Bonbons 325,0 g
€ 57,69/1kg
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

STORCK 230369 Euka Menthol Bonbons, 425,0 g
€ 59,04/1kg
€ 25,09
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Durchbeißer 232035 Durchbeißer Karamel Bonbons 425,0 g
€ 56,85/1kg
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Böhme 103510 Böhme Fruchtkaramellen 1000 St
€ 12,67/1kg
€ 28,13
Verkoper: somnia24

RIESEN® 391206 RIESEN® Schokobonbons 105,0 g
€ 209,43/1kg
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Kaufrüchtchen 232233 Kaufrüchtchen Kaubonbons 425,0 g
€ 56,96/1kg
€ 24,21
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

VIVIL® 4743 VIVIL® Creme Life Latte Macchiato Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Ahoj Brause-ringen, 44530, 150g
€ 147,00/1kg
€ 22,05
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Werther’s® Original 121414 Werther’s® Original Schokoladen Toffee Bonbons 180 g
€ 132,28/1kg
€ 34,22
-30%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 23,81
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

VIVIL® 2362 VIVIL® Extra Stark ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 142,75/1kg
€ 17,13
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

FISHERMAN'S FRIEND FISHERMAN'S FRIEND Lemon ohne Zucker Lutschtabletten 24 St./ 600,0 g, 24 St.
€ 55,28/1kg
€ 39,99
-17%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 33,17
Verkoper: AllYouNeed

VIVIL® 4742 VIVIL® Creme Life Caramel Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Open Food 4009077031333, Palmolie, 20 g, 90 g, A, e330, e428, 1470 kJ
€ 24,78/1kg
€ 2,47
-9%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,23
Verkoper: AbisZ-Markt

STORCK 5844 STORCK California Früchte Bonbons 1000,0 g
€ 12,19/1kg
€ 12,19
Verkoper: somnia24

Chupa Chups Melk Lolly, Milky Lolly, 100 stuks
€ 21,86/1kg
€ 26,23
Verkoper: Store-Germany

Open Food, 4009077031388, Palmolie, 1,4 g, 90 g, B, e330, e428, e510, 346 kcal
€ 24,78/1kg
€ 2,23
Verkoper: AbisZ-Markt

Toffifee® 762273-00 Toffifee® Pralinen 125,0 g
€ 52,64/1kg
€ 6,58
Verkoper: AllYouNeed

HARIBO 10042478 HARIBO Chamallows Twirlies Marshmallows 200,0 g
€ 120,05/1kg
€ 24,01
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

VIVIL® 2371 VIVIL® Limette-Minze ohne Zucker Bonbons 120,0 g
€ 194,17/1kg
€ 23,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Cavendish en Harvey Dubbele Fruitdropjes – Grapefruit/Ananas – 175 gram
€ 29,26/1kg
€ 5,12
Verkoper: SpiritsFlavour

Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
€ 527,86/1kg
€ 22,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

PULMOLL - Eucalyptus Menthol - Suikervrije eucalyptus-menthol pastilles - 45 g
€ 42,43/1kg
€ 3,13
-5%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,97
Verkoper: Katomix

STORCK 234008-00 STORCK ICE fresh Bonbons 76 St./ 475,0 g
€ 22,13/1kg
€ 10,51
Verkoper: somnia24

Open Food 4011932236012, Palmolie, L-ascorbinezuur, Vitamine C, 37 g, D, E330, E953, 996 kJ
€ 29,39/1kg
€ 1,44
Verkoper: AbisZ-Markt

Jahnke Salmiak: Zout-lakritz, 21 stuks, 125g
€ 15,60/1kg
€ 1,95
Verkoper: AbisZ-Markt

Em-Eukal Wilde Kersenbox, suikerarm (50g)
€ 34,60/1kg
€ 1,73
Verkoper: AbisZ-Markt

Merax dagbed 90x200 met uitschuifbed 90x190cm, USB-aansluiting, LED-verlichting, bureau, opbergruimte, slaapbank voor kinderen met linnenkussen, wit
€ 418,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Nog geen klantbeoordelingen
Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.