Varihesive Hydrogel met applicator, 5X15 g GEL

€ 112,39

€ 474,22 / 1kg

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Inhalatoren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Prontosan Wondgel, 30 ml. Gel
Prontosan Wondgel, 30 ml. Gel
€ 26.550,00/1l
€ 26,55
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lavanid-wondgel 0,04% Poli, 1 x 40 g GEL
Lavanid-wondgel 0,04% Poli, 1 x 40 g GEL
€ 510,29/1kg
€ 34,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast wondheersalbe, 20 gram zalf
Hansaplast wondheersalbe, 20 gram zalf
€ 127,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 3,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Prontosan® wondspoelvloeistof, 1000 ml
Prontosan® wondspoelvloeistof, 1000 ml
€ 46,05/1kg
3,1Gemiddelde beoordeling: 3,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 49,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast 2393233 Hansaplast Wundspray 50,0 ml
Hansaplast 2393233 Hansaplast Wundspray 50,0 ml
€ 251,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van N1 Litteken Gel, 19 gram gel
N1 Litteken Gel, 19 gram gel
€ 551,87/1kg
€ 17,66
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HydroClean oplossing, 1 stuk - Lange houdbaarheid!
HydroClean oplossing, 1 stuk - Lange houdbaarheid!
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lala Kalmerende en hydraterende babyvaseline, 368 gram
Lala Kalmerende en hydraterende babyvaseline, 368 gram
€ 32,95
-33%
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Octenisept Gel - Wondgel voor een snellere wondgenezing bij acute wonden en lichte brandwonden, met een pijnstillend en hydraterend effect, 20 ml gel
Octenisept Gel - Wondgel voor een snellere wondgenezing bij acute wonden en lichte brandwonden, met een pijnstillend en hydraterend effect, 20 ml gel
€ 6,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Octenilin Gel 250 ml - Een unieke medische gel voor een snelle en effectieve wondgenezing
Octenilin Gel 250 ml - Een unieke medische gel voor een snelle en effectieve wondgenezing
€ 537,48/1l
€ 134,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PolkaHome® Hoekreinigingsborstelset, 3 harde borstels met ophangfunctie en clip, splijtreinigingsborstel voor tegels, badkamer en keuken,
PolkaHome® Hoekreinigingsborstelset, 3 harde borstels met ophangfunctie en clip, splijtreinigingsborstel voor tegels, badkamer en keuken,
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 11-delige pc-reinigingsset met antistatische borstel, toetsenbordreinigingsset, toetsenbordreiniger met fijne borstel voor
PolkaHome® 11-delige pc-reinigingsset met antistatische borstel, toetsenbordreinigingsset, toetsenbordreiniger met fijne borstel voor
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 8 stuks kleine schoonmaakborstels voor kieren, kasten en gaten in huis
PolkaHome® 8 stuks kleine schoonmaakborstels voor kieren, kasten en gaten in huis
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 10-delige antistatische schoonmaakborstelset voor toetsenbord, pc, laptop, moederbord en camera
PolkaHome® 10-delige antistatische schoonmaakborstelset voor toetsenbord, pc, laptop, moederbord en camera
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 13-delige nylon borstelset – flessenborstels voor flessen, slangen, buizen, reageerbuizen, mixers, sapcentrifuges en meer
PolkaHome® 13-delige nylon borstelset – flessenborstels voor flessen, slangen, buizen, reageerbuizen, mixers, sapcentrifuges en meer
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® Borstelset voor douche en voegen, 3 metalen borstels, 3 voegenborstels en 1 kop – veelzijdige reinigingsset voor huis en auto
PolkaHome® Borstelset voor douche en voegen, 3 metalen borstels, 3 voegenborstels en 1 kop – veelzijdige reinigingsset voor huis en auto
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 3-delige schoonmaakset – zachte borstels met comfortabele greep voor huishouden, schoenen, wasgoed en meer
PolkaHome® 3-delige schoonmaakset – zachte borstels met comfortabele greep voor huishouden, schoenen, wasgoed en meer
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van PolkaHome® 8-delige voegenborstel set, extra hard, professionele reinigingsborstel voor badkamer, keuken en ramen, smalle voegenreiniger
PolkaHome® 8-delige voegenborstel set, extra hard, professionele reinigingsborstel voor badkamer, keuken en ramen, smalle voegenreiniger
€ 48,99
Gratis bezorging
Verkoper: ExpressStore
Productafbeelding van Stemvorkenset Voedingsmineralen - 23x19 Cm
Stemvorkenset Voedingsmineralen - 23x19 Cm
€ 114,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Stemvorken C & G Whole Body Goudkleur - 8,8 Cm
Stemvorken C & G Whole Body Goudkleur - 8,8 Cm
€ 100,99
-€ 9,00
€ 91,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Varihesive hydrogel met applicator, 5 x 15 g GEL
PZN: 40689

Gewicht
237 g
Fabrikant
EAN
00768455901081
0768455901081
768455901081
MPN (Manufacturer Part Number)
00040689

Gewicht
237 g
Fabrikant
EAN
00768455901081
0768455901081
768455901081
MPN (Manufacturer Part Number)
00040689
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van beurer 60142 beurer Inhalationsgerät IH 57, 1 St.
beurer 60142 beurer Inhalationsgerät IH 57, 1 St.
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 94,74
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Promedix PR-812 Panda kinderinhalator, vernevelaar, masker, filter + fopspeen-set. Promedix PR-815
Promedix PR-812 Panda kinderinhalator, vernevelaar, masker, filter + fopspeen-set. Promedix PR-815
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,32
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Esperanza ECN002 nebulizer
Esperanza ECN002 nebulizer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 34,95
-35%
€ 22,62
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van ZABŁOCKA Jodium-broom-zoutnevel 950 ml
ZABŁOCKA Jodium-broom-zoutnevel 950 ml
€ 13,44
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Inhalator, inhalatieapparaat, compressor, inhaler, aerosol, alles-in-één, groen
Inhalator, inhalatieapparaat, compressor, inhaler, aerosol, alles-in-één, groen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 44,52
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van WICK 4022167652003 WICK WH200E4 Inhalationsgerät
WICK 4022167652003 WICK WH200E4 Inhalationsgerät
€ 60,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sanitas SIH 52 Inhalator (60268)
Sanitas SIH 52 Inhalator (60268)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 79,84
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van OMRON Inhalator mini Air 360+, MINIAIR360P-E
OMRON Inhalator mini Air 360+, MINIAIR360P-E
€ 96,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Inhalatie-set en inhalatiekoppen voor de Little Doctor compressorinhalatoren LD-210C, LD-211C en LD-212C
Inhalatie-set en inhalatiekoppen voor de Little Doctor compressorinhalatoren LD-210C, LD-211C en LD-212C
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,76
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van China-Oel met 3 inhalatoren, pepermuntolie, 100 ml etherische olie
China-Oel met 3 inhalatoren, pepermuntolie, 100 ml etherische olie
€ 294,90/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,28
-2%
€ 29,49
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Brinkmann inhalator, kunststof, wit, 1 stuk. Inhalatiehulp
Brinkmann inhalator, kunststof, wit, 1 stuk. Inhalatiehulp
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 4,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WICK Inhalatiepen N, 1 stuk. Pen
WICK Inhalatiepen N, 1 stuk. Pen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,88
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hong Thai kruideninhalator, geel, 15 kruiden voor verlichting van verkoudheid, stress en concentratie
Hong Thai kruideninhalator, geel, 15 kruiden voor verlichting van verkoudheid, stress en concentratie
€ 6,01
Verkoper: Michato
Productafbeelding van Omron U100 inhalator set voor volwassenen, 1 set
Omron U100 inhalator set voor volwassenen, 1 set
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 36,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van IEA Medische inhalator, model JM06802, 1 stuk
IEA Medische inhalator, model JM06802, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 30,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van beurer 60204 beurer IH 55 Inhalationsgerät
beurer 60204 beurer IH 55 Inhalationsgerät
€ 114,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van BEURER Inhalator Net 0,8-1,45 bar 0,4 ml/min Desinfecteerbaar wsgr IH 18
BEURER Inhalator Net 0,8-1,45 bar 0,4 ml/min Desinfecteerbaar wsgr IH 18
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 68,57
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Beurer IH 47 Inhalator
Beurer IH 47 Inhalator
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 52,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ESPERANZA compressor inhalator/vernevelaar Breeze ECN001
ESPERANZA compressor inhalator/vernevelaar Breeze ECN001
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 21,52
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Inhalator accessoires: masker, vernevelaar, filter, inhalator, slang. Complete accessoire set
Inhalator accessoires: masker, vernevelaar, filter, inhalator, slang. Complete accessoire set
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 9,90
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van ProMedix luchtcompressor nevelaar PR-810, geschikt voor gebruik bij koeien
ProMedix luchtcompressor nevelaar PR-810, geschikt voor gebruik bij koeien
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 40,76
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Draagbare, stille vernevelaar-inhalator voor kinderen en volwassenen, inclusief 2 Promedix-maskers
Draagbare, stille vernevelaar-inhalator voor kinderen en volwassenen, inclusief 2 Promedix-maskers
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 31,98
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van SANITAS 60114 Sanitas SIH 21 Inhalator
SANITAS 60114 Sanitas SIH 21 Inhalator
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 73,40
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van ProMedix inhalator met nevelaar voor kinderen, model PR-816
ProMedix inhalator met nevelaar voor kinderen, model PR-816
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 44,24
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Wick WH7, geurpads, wit, 7 stuks, 26 gram, 15 mm, 75 mm
Wick WH7, geurpads, wit, 7 stuks, 26 gram, 15 mm, 75 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van 3x Zablocka zoutnevel, 950 ml, voor inhalatie met inhalatoren
3x Zablocka zoutnevel, 950 ml, voor inhalatie met inhalatoren
€ 28,70
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Vernevelaar-inhalator accessoires voor ProMedix
Vernevelaar-inhalator accessoires voor ProMedix
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 8,05
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Wick WBR7, geurpads, wit, 7 stuks, 20 gram, 70 mm, 130 mm
Wick WBR7, geurpads, wit, 7 stuks, 20 gram, 70 mm, 130 mm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,75
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers  Vernevelaar  Mondstuk  Slang  5 filters  Panda
Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers Vernevelaar Mondstuk Slang 5 filters Panda
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 48,63
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Promedix PR-811, Inhalator voor stoom, Bruin, 194 mm, 126 mm, 176 mm, 1,5 kg
Promedix PR-811, Inhalator voor stoom, Bruin, 194 mm, 126 mm, 176 mm, 1,5 kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 48,32
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Vernevelaar-inhalator accessoires voor ProMedix
Vernevelaar-inhalator accessoires voor ProMedix
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 8,05
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics