5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Gritti Venetia Tutù Blanc, parfum voor dames, 100 ml, met tonen van appel, zwarte bessen, kokos, grapefruit, heliotroop, jasmijn, roos en muskus. Spray
€ 101,02
€ 1.010,20 / 1l
plus € 6,90 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Gratis retour – 14 dagen
Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
Creed Aventus Cologne, eau de parfum, 50 ml€ 3.202,80/1l
€ 160,14
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Viktor&Rolf Bonbon, parfum voor dames, 90 ml, niet navulbaar, geur: mandarijn, sinaasappel, perzik, jasmijn, oranjebloesem, amber, karamel, cederhout, sandelhout€ 1.144,67/1l
€ 103,02
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Giorgio Armani Si Intense, parfum voor dames, 50 ml, met tonen van zwarte bessen, Davana, roos, benzoëhars, patchouli, in een fles€ 1.680,80/1l
€ 84,04
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Chloé Eau de Parfum, voor dames, 150 ml, navulflacon, met tonen van litchi, roos en amber€ 591,60/1l
€ 88,74
Verkoper: PerfumTraders

Gritti Venetia Gossip Night, uniseks, 100 ml, geurcompositie met noten van: boomachtige akkoorden, litchi, mango, karamel, perzikbloem, romige akkoorden, kasjmier, muskus, vanille
€ 943,80/1l
€ 94,38
Verkoper: ParfumGroup

Gritti Venetia Duchessa, uniseks, 100 ml, geur: kersen (fruit), sinaasappel, saffraan, cacao, kruidnagel, jasmijn, amandel, bruine suiker, iris
€ 1.950,80/1l
€ 195,08
Verkoper: ParfumGroup

Gritti Venetia Siracusa, herenparfum, 100 ml, spray, 1 stuk
€ 1.144,70/1l
€ 114,47
Verkoper: ParfumGroup

Gritti Venetia Chantilly, damesparfum, 100 ml, met topnoten van bergamot, meloen en aardbei, hartnoten van appel en zwarte bessen, en basisnoten van kokos, muskus en vanille. Spray
€ 1.152,30/1l
€ 115,23
Verkoper: ParfumGroup

Gritti Venetia Noctem Arabs, uniseks, 100 ml, geur met noten van cederhout, patchouli, tabak, honing, mirre, oud, amber, muskus, sandelhout, spray
€ 935,20/1l
€ 93,52
Verkoper: ParfumGroup

Gritti Venetia Fenice, uniseks, 100 ml, geurcompositie met: bloemen van de sinaasappelboom, passievrucht, perzik, lelie, magnolia, amber, muskus, hout
€ 1.871,30/1l
€ 187,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe

The Merchant Of Venice Mandarin Carnival, parfum, 50 ml, met de geurnoten bergamot, mandarijn, petitgrain, freesia, neroli, oranjebloesem, amber, muskus, 1 stuk
€ 1.328,80/1l
€ 66,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Gritti Venetia 19-68, uniseks, 100 ml, geur: bergamot, zwarte bessen, mandarijn, lavendel, roos, vetiver, amber, muskus, tonkaboon, spray
€ 983,80/1l
€ 98,38
Verkoper: ParfumGroup

RASASI FS249004, voor heren, 90 ml, niet navulbaar, vloeiparfum, met tonen van freesia, roos, tomatenblad, cederhout, jasmijn, roos en sandelhout
€ 252,67/1l
€ 22,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Gritti Venetia Arancia Ambrata, uniseks, 100 ml, met de geurnoten bergamot, bloedsinaasappel, kruiden, jasmijn, roos, vetiver, amber, sandelhout, vanille, spray
€ 1.027,60/1l
€ 102,76
Verkoper: ParfumGroup

Givenchy L'Interdit parfum, voor dames, 50 ml, spray, met tonen van gember, peer, jasmijn, neroli, oranjebloesem, tuberoos, balsem, patchouli en vetiver
€ 1.564,20/1l
€ 78,21
Verkoper: ParfumGroup

Guerlain Shalimar, voor dames, 30 ml, navulflacon, bergamot, iris, jasmijn, roos, tonkaboon, vanille
€ 1.754,67/1l
€ 58,99
-10%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 52,64
Verkoper: PerfumTraders

Viktor&Rolf Flowerbomb Midnight, parfum voor dames, 30 ml, met tonen van zwarte bessen, jasmijn, muskus, vanille, sprayflacon
€ 2.321,00/1l
€ 69,63
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Givenchy L'Interdit, parfum voor dames, 50 ml, niet navulbaar, geurnoten: gember, jasmijn, oranjebloesem, tuberoos, vetiver, patchouli
€ 1.527,00/1l
€ 76,35
Verkoper: PerfumTraders

Givenchy Irresistible, parfum voor dames, 35 ml, niet navulbaar, geurnoten: ambrette, peer, iris, roos, cederhout, muskus
€ 1.860,29/1l
€ 65,11
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
Gritti Tutù Blanc is een delicate en speelse parfum voor vrouwen, uitgebracht in 2020. Deze elegante compositie is gecreëerd door Luca Gritti, die hier fruitige frisheid combineert met poederachtige zoetheid en een sensuele basis, resulterend in een romantische en moderne geur vol vrouwelijkheid. De opening wordt gekenmerkt door een heerlijke combinatie van kokos, appel, zwarte bes en grapefruit, die de geur een sappig, fris en licht romig karakter geven. Het hart van de geur bestaat uit zachte akkoorden van heliotroop, jasmijn en roos, die een poederachtige elegantie en bloemige zachtheid toevoegen. De basis is warm en sensueel dankzij de tonen van muskus, vanille, framboos en amber, die zorgen voor een langdurige, zoete en zachte geur. Gritti Tutù Blanc is het ideale parfum voor vrouwen die van delicate, romantische en licht zoete geuren met een elegante touch houden.
Het Eau de Parfum voor dames, Gritti White Tutù Blanc, is een nieuwe verslaving waar u nooit meer zonder wilt. Het zal u direct na het aanbrengen betoveren en u elke dag opnieuw overtuigen dat deze geur een vaste plek verdient in uw make-upcollectie. Het is een fruitige en poederachtige geur, geschikt voor de vrouw met een open geest, en is ideaal voor dagelijks gebruik
Het Eau de Parfum voor dames, Gritti White Tutù Blanc, is een nieuwe verslaving waar u nooit meer zonder wilt. Het zal u direct na het aanbrengen betoveren en u elke dag opnieuw overtuigen dat deze geur een vaste plek verdient in uw make-upcollectie. Het is een fruitige en poederachtige geur, geschikt voor de vrouw met een open geest, en is ideaal voor dagelijks gebruik
- Model
- Tutù Blanc
- Gewicht
- 0.621 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BENZYLALCOHOL, COUMARINE, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONEEN.
- Fabrikant
- Gritti Venetia
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 8052204136261
- MPN (Manufacturer Part Number)
- DGB00626
- Model
- Tutù Blanc
- Gewicht
- 0.621 kg
- Inhoud
- 100 ml
- Ingrediënten
- ALCOHOL DENAT., PARFUM (GEURSTOF), AQUA (WATER), BENZYL SALICYLATE, BENZYLALCOHOL, COUMARINE, GERANIOL, HYDROXYCITRONELLAL, LIMONEEN.
- Fabrikant
- Gritti Venetia
- Doelgroepen
- Dames
- EAN
- 8052204136261
- MPN (Manufacturer Part Number)
- DGB00626
Gaat ook goed samen met

Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge

Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.770,00/1l
€ 177,00
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
€ 99,00
Verkoper: Rheinline

Gritti Venetia Pomelo Sorrento, uniseks, zomergeur, 100 ml, grapefruit, munt, bloemig, groene thee, roos, amber, iris, vetiver
€ 1.034,20/1l
€ 113,15
-€ 9,73Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 103,42
Verkoper: ParfumGroup

Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Musamam White Intense, voor dames, 100 ml
€ 311,70/1l
€ 31,17
Verkoper: ParfumGroup

French Avenue Nectare Extradose, parfumextract, 90 ml, uniseks
€ 381,78/1l
€ 34,36
Verkoper: NutraBestBG

Gritti Venetia Tutù, damesparfum, 100 ml, spray. Geur: Grep, toorn, jasmijn, roos, amber, muskus, framboos, vanille
€ 1.288,60/1l
€ 128,86
Verkoper: somnia24

Xerjoff Cruz Del Sur II, 50ml, Eau de Parfum (EDP), uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 3.458,20/1l
€ 172,91
Verkoper: ParfumGroup

YSL Libre Flowers & Flames Eau de Parfum Spray
€ 899,89/1l
€ 80,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Riiffs Fleurie Emerald Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 202,80/1l
€ 23,88
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 20,28
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 2.500,30/1l
€ 250,03
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25

Paris Corner Maskeen Lackéa Divina, 100 ml, uniseks parfum, eau de toilette
€ 178,50/1l
€ 17,85
Verkoper: NutraBestBG

Yves Saint Laurent YSL Libre Eau de Parfum, 90 ml
€ 1.011,11/1l
€ 91,00
Verkoper: FragrancesBg

Giardini Di Toscana Borabora Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.185,00/1l
€ 118,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Arabiyat Prestige Nyla Suede Eau de Parfum, 80 ml (unisex)
€ 291,75/1l
€ 23,34
Verkoper: ParfumGroup

TOM FORD Café Rose, voor dames, 100 ml, Inhoud: Alcohol Denat., Parfum (geur), Water\Aqua\Eau, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Linalool,..., 1 stuk
€ 1.355,50/1l
€ 135,55
Verkoper: ParfumGroup

Dior J'adore Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 556,00/1l
€ 55,60
Verkoper: Novada-Shop

Black Orchid Eau de Parfum, sprayflacon, 100 ml
€ 993,80/1l
€ 99,38
Gratis bezorging
Verkoper: Parfumoir

Dune Eau de Toilette, sprayflacon, 100 ml
€ 1.476,20/1l
€ 147,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Lattafa Sakeena, Frauen, 100 ml
€ 225,80/1l
€ 22,58
Verkoper: ParfumGroup

Yves Saint Laurent Eau de Parfum, Yves Saint Laurent Black Opium Glitter Eau de Parfum, 90 ml
€ 833,22/1l
€ 87,50
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Nusuk Mahab Extrait de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 293,70/1l
€ 29,37
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
€ 623,30/1l
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders

Guerlain Mon Guerlain Eau de Parfum voor dames 100 ml
€ 912,90/1l
€ 91,29
Verkoper: ParfumGroup

Prada - Prada Paradox Intense Eau de Parfum 90ml
€ 943,22/1l
€ 84,89
Gratis bezorging
Verkoper: Sigma-Markt

Dior Miss, parfum voor dames, 100 ml, geurprofiel: maagdenpalm, pioenroos, roos, benzoë, muskus, tonkaboon, vanille, sprayflacon
€ 1.230,90/1l
€ 123,09
Verkoper: Novada-Shop

Paris Corner Khair, Eau de Parfum, sprayflacon
€ 218,40/1l
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nusuk Safa Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 269,60/1l
€ 26,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 26 augustus 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l

Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l

Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(14)Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l

Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(6)Aantal beoordelingen: 6
€ 243,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.437,80/1l

Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l

Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l

Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l

JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(81)Aantal beoordelingen: 81
€ 43,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,92/1l

Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l

Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(91)Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l

Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(221)Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l

Emporio Armani Stronger With You Absolutely, eau de parfum voor heren, 50 ml, spray. Inhoud: ALCOHOL ● PARFUM / FRAGRANCE ● AQUA / WATER ● BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE ● COUMARIN ●...



4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5(20)Aantal beoordelingen: 20
€ 72,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.442,00/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5(5)Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l

Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(51)Aantal beoordelingen: 51
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l

Prada Paradigme Eau de Parfum Spray



4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5(32)Aantal beoordelingen: 32
€ 100,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,70/1l

Dior Sauvage, herenparfum, 200 ml, met bergamot, lavendel en vanille, sprayflacon



4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5(492)Aantal beoordelingen: 492
€ 193,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 968,00/1l

Creed Delphinus Eau de Parfum, 100 ml



4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5(22)Aantal beoordelingen: 22
€ 259,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.599,90/1l

Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 100 ml (unisex)



4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5(26)Aantal beoordelingen: 26
€ 231,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.315,40/1l

Creed Aventus For Her Eau de Parfum, 75 ml



4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5(30)Aantal beoordelingen: 30
€ 224,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.992,00/1l

Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml



4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5(16)Aantal beoordelingen: 16
€ 212,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.120,20/1l