Driosec Dermoprotect Roll-on anti-transpirant in roller, 50 ml

€ 14,96

€ 299,20 / 1l

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Deodorants & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Perfect Body Deodorant roll-on 75 ml
Perfect Body Deodorant roll-on 75 ml
€ 231,20/1kg
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
Antitranspirant Deodorant Roll-on, 75 ml
€ 255,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van DRICLOR Antiperspirant Roll-on, 20 ml
DRICLOR Antiperspirant Roll-on, 20 ml
€ 56,84/1kg
€ 30,97
-8%
€ 28,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vichy 48-uurs anti-transpirant roll-on deodorant, 50 ml
Vichy 48-uurs anti-transpirant roll-on deodorant, 50 ml
€ 340,80/1l
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Byly Sensitive Roll-on Deodorant, 50 ml
Byly Sensitive Roll-on Deodorant, 50 ml
€ 259,80/1l
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Roll-on, 50 ml
LACTOVIT SENSITIVE Deodorant Roll-on, 50 ml
€ 172,00/1l
€ 8,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Odorex Roll-on, 50 ml
Odorex Roll-on, 50 ml
€ 63,00/1kg
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Avène - Deodorant Roll-on voor het lichaam - Boldeodorant 50 ml
Avène - Deodorant Roll-on voor het lichaam - Boldeodorant 50 ml
€ 435,60/1l
€ 21,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Babaria Huidbeschermende Deodorant Roll-on, 50 ml
Babaria Huidbeschermende Deodorant Roll-on, 50 ml
€ 95,80/1l
€ 4,79
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sebamed Fresh Deodorant Roll-On 50 ml
Sebamed Fresh Deodorant Roll-On 50 ml
€ 345,00/1l
€ 17,25
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sebamed Men Deodorant Roller sensitive 50 ml
Sebamed Men Deodorant Roller sensitive 50 ml
€ 124,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,24
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van ISDIN DEO FRESH FOR MEN Roll-on Deodorant, 50 ml
ISDIN DEO FRESH FOR MEN Roll-on Deodorant, 50 ml
€ 419,20/1l
€ 20,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Twee roll-on anti-transpiranten tegen overmatig zweten, elk 50 ml
Twee roll-on anti-transpiranten tegen overmatig zweten, elk 50 ml
€ 364,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 36,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Babaria Deodorant Roll-On met Hyaluronzuur, 50 ml
Babaria Deodorant Roll-On met Hyaluronzuur, 50 ml
€ 200,00/1l
€ 10,00
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sebamed Balsem Deodorant Roll-On Sensitve 50 ml
Sebamed Balsem Deodorant Roll-On Sensitve 50 ml
€ 343,60/1l
€ 17,18
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sebamed Frische Deo roll-on, 50 ml
Sebamed Frische Deo roll-on, 50 ml
€ 125,60/1l
€ 6,28
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Aquaselin, Extreme Men, specialistische anti-transpirant roller, 50 ml
Aquaselin, Extreme Men, specialistische anti-transpirant roller, 50 ml
€ 281,80/1l
€ 14,09
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sanex Deo Roll-on – Dermo Tolarance 50 ml
Sanex Deo Roll-on – Dermo Tolarance 50 ml
€ 399,00/1l
€ 29,95
-33%
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Driosec Dermoprotect Roll-On is een beschermende deodorant in roller vorm met een anti-transpirant en huidbeschermende werking, die effectieve bescherming biedt tot 48 uur. Het is geschikt voor dagelijks gebruik en werkt in twee fasen: het vermindert zweetproductie en zorgt voor een langdurig gevoel van frisheid.

De formule van de deodorant verzorgt de huid, waardoor deze zacht, gehydrateerd en verfrist aanvoelt, zonder het risico op vlekken op donkere of lichte kleding. Het veroorzaakt geen irritatie, neutraliseert effectief onaangename geuren en garandeert comfort en een fris gevoel gedurende de hele dag.

Gebruikswijze: Droog de huid grondig af voordat u het product aanbrengt. Breng de roller aan op de oksels of liezen.



Een verfijnd, luxueus
Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cyclopentasiloxaan, Propaandiol, Kaoline, Kaliumalum, PPG-15 Stearylether, Steareth-2, Glycerine, Parfum (Geur), Steareth-21, Zilvercitraat, Triëthylcitraat, Citroenzuur, Extract van Matricaria chamomilla, Tocopherylacetaat, Tocopherol, Triethanolamine, Magnesiumaluminium silicaat, PEG-PPG-18/18 Dimethicone, Propyleenglycol, Ethylhexylglycerine, Xanthaangom, Silica, Dinatrium EDTA, Titaniumdioxide, BHT, Kaliumsorbaat
Fabrikant
Martiderm
Aantal stuks
10
EAN
8437015942407

Gewicht
50 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Cyclopentasiloxaan, Propaandiol, Kaoline, Kaliumalum, PPG-15 Stearylether, Steareth-2, Glycerine, Parfum (Geur), Steareth-21, Zilvercitraat, Triëthylcitraat, Citroenzuur, Extract van Matricaria chamomilla, Tocopherylacetaat, Tocopherol, Triethanolamine, Magnesiumaluminium silicaat, PEG-PPG-18/18 Dimethicone, Propyleenglycol, Ethylhexylglycerine, Xanthaangom, Silica, Dinatrium EDTA, Titaniumdioxide, BHT, Kaliumsorbaat
Fabrikant
Martiderm
Aantal stuks
10
EAN
8437015942407
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
Boss Bottled Deodorant Spray, 150 ml
€ 112,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 16,83
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
Armani Acqua di Gio Homme Deo Stick 75 g
€ 274,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 20,61
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
Gosh DNA 4 Deodorant spray, 150ml - Verfrissende verzorging met een langdurig effect, voor absolute zekerheid de hele dag door.
€ 145,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,89
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
Nivea Men Cool Kick Deodorantroller, 50 ml
€ 35,60/1l
€ 2,35
-24%
€ 1,78
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
Alpa - Alpa Francovka Lesana, alcoholische kruidenoplossing, 1000 ml
€ 15,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 15,67
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
Marbert Man Classic Deodorantspray, 125 ml, nieuw, etiket licht beschadigd
€ 162,80/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 20,35
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
BAC Cool Energy Deodorant voor mannen, 150 ml
€ 24,13/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 3,62
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
Vichy Homme deodorant, 24 uur lang ultra-frisse werking, 2 x 100 ml
€ 148,55/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,71
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
Thierry Mugler Alien, parfum voor vrouwen, geurige deodorant, spray-deodorant, spray, 100 ml, universele verpakking
€ 506,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,63
Verkoper: ADI_Global_Store
Productafbeelding van Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
Driclor Roll-on Antiperspirant, 20 ml
€ 860,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 17,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
6x Axe Deodorantspray - Black Dry, 150 ml
€ 330,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 64,95
-74%
€ 16,51
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Bestseller
Productafbeelding van Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
Damen Antitranspirant Stick Powder Fresh Lady Speed Stick, 65 gram
€ 61,38/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
Dior Sauvage, voor heren, geurige deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, universeel
€ 296,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,43
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
Lacoste, Eau de Lacoste L.12.12 Blanc, Deodorantspray, voor heren, 150 ml
€ 118,27/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
Acqua di Parma Colonia, voor heren, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, bergamot, citroen, sinaasappel
€ 180,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 27,05
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
Paco Rabanne Lady Million Deodorant Spray (150 ml)
€ 196,47/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
Swagger Old Spice Deodorant Stick voor heren, zonder aluminium, 85 g
€ 117,53/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
Kuli-antiperspirant Hidrosis Control (Roll-on antizweetmiddel), 40 ml
€ 430,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,22
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 278,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
Versace Man Eau Fraiche, mannenparfum, geparfumeerd deodorant, spray-deodorant, 100 ml, 1 stuk, 1 mm
€ 476,10/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 47,61
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
Fa Deospray - Caribische Lemon, 150 ml
€ 38,80/1l
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 1,94
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
6x L'Oréal Men Expert deodorant Fresh Extreme, 48 uur non-stop bescherming
€ 39,30/1l
€ 37,90
-6%
€ 35,37
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
Hugo Boss Deodorant vapo man (150 ml)
€ 100,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 15,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van syNeo ANTITRANSPIRANT ROLL-ON (50 ml)
syNeo ANTITRANSPIRANT ROLL-ON (50 ml)
€ 363,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,18
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Clarins Gentle Care, voor dames, deodorant, stickdeodorant, verpakking: fles, 50 ml, geschikt voor alle huidtypes
Clarins Gentle Care, voor dames, deodorant, stickdeodorant, verpakking: fles, 50 ml, geschikt voor alle huidtypes
€ 613,40/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
Karl Lagerfeld Classic Deodorant Stick, 75 g (voor mannen)
€ 63,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 10,28
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
€ 399,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
Paris Corner Rifaaqat Eau de Parfum, uniseks, 85 ml
€ 21,80/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Des Sanex Excontrol SP 200
Des Sanex Excontrol SP 200
€ 37,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
Armaf, Club de Nuit Intense, Antitranspirant, Deodorant Stick, voor mannen, 75 g
€ 76,95/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,39
Verkoper: NutraBestBG

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
Dior Miss, 100 ml, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, olie, 1 stuk
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 663,00/1l
Productafbeelding van Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
Armani Acqua di Gio Homme Deodorant Spray 150 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 312,80/1l
Productafbeelding van Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
Versace Yellow Diamond, voor dames, geparfumeerde deodorant, spray, 50 ml, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 836,40/1l
Productafbeelding van Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Hermès Twilly d'Hermès, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 278,80/1l
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Deodorantspray, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 377,40/1l
Productafbeelding van Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
Hermès H24 Deodorantspray, 150 ml (voor heren)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,70
-5%
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 224,40/1l
Productafbeelding van Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
Hermes Voyage d'Hermes Deodorantspray, 150 ml
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 40,00
-16%
€ 33,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 222,67/1kg
Productafbeelding van Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
Chloe, geparfumeerde deodorant spray, 100 ml
€ 32,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 327,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
Jean Paul Gaultier Scandal Pour Homme, parfumdeo voor mannen, spraydeo, spray, 150 ml, geschikt voor alle huidtypes
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 196,33/1l
Productafbeelding van Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
Paco Rabanne Phantom DST, 75 ml, voor heren
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
Yves Saint Laurent La Nuit de L'Homme Deodorant Stick, 75 ml (voor mannen)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
-8%
€ 29,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 399,47/1l
Productafbeelding van Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
Acca Kappa Deodorant stick White Moss, 75 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
Jean Paul Gaultier Le Male, voor mannen, deodorant, deodorantstift, stick, 75 gram, lavendel, munt
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 27,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 364,13/1l
Productafbeelding van Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
Signature Deodorant Brut - Geurvrije deodorant stick voor heren, 76 g
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 72,24/1l
Productafbeelding van Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
Brut | Deodorant - 76 g - Zonder alcohol - Langdurige bescherming - Verzorging voor mannen - Verfrissende geur
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,29
Verkoper: Lemonbite
€ 82,76/1l
Productafbeelding van Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
Dsquared2 Green Wood, mannen, geparfumeerd deodorant, deodorantstift, stick, 75 ml, citrus, peper
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 367,20/1l
Productafbeelding van Baldessarini Signature Deodorant Stick
Baldessarini Signature Deodorant Stick
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 353,60/1l
Productafbeelding van Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
Versace Man Eau Fraiche Deodorant Stick, 75 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,90
-14%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 340,00/1kg
Productafbeelding van Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
Rexona Men Antiperspirant, stick, Sport Defence, 50 ml (PRODUCT UIT DUITSLAND)
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 6.650,00/1kg
Productafbeelding van Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
Mitchum Mountain Air deodorant voor heren, 96 gram
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 8,49
Verkoper: Lemonbite
€ 88,44/1l