Repel Bite Xtreme insectenwerend middel, 100 ml

€ 26,18

€ 261,80 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

za 3 – do 8 oktober

Staffelkorting beschikbaar:

Onze bestedeals
Overige verbandmiddelen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Octenilin wondgel, 20 ml
Octenilin wondgel, 20 ml
€ 685,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,70
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Esenta huidbeschermingsapplicator, 5 x 1 ml
Esenta huidbeschermingsapplicator, 5 x 1 ml
€ 13,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Chlorhexidine 2% alcoholische oplossing, 250 ml
Chlorhexidine 2% alcoholische oplossing, 250 ml
€ 59,92/1l
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cutimed Protect, applicatieflacon, 25 x 1 ml
Cutimed Protect, applicatieflacon, 25 x 1 ml
€ 5,01/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 125,34
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast Transparante verbandenspray, 32 stuks, 5 ml
Hansaplast Transparante verbandenspray, 32 stuks, 5 ml
€ 3.698,00/1l
€ 18,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Cutimed Protect Spray, 28 ml
Cutimed Protect Spray, 28 ml
€ 0,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CUTIMED HYDRO L, 7,5 x 7,5 cm
CUTIMED HYDRO L, 7,5 x 7,5 cm
€ 95,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Hansaplast snelheidspleisters, 8 stuks
Hansaplast snelheidspleisters, 8 stuks
€ 23,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Holthaus Medical YPSIMED Koelspray, 150 ml
Holthaus Medical YPSIMED Koelspray, 150 ml
€ 48,20/1l
€ 7,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Motouzy - verpakking: 100 gram
Motouzy - verpakking: 100 gram
€ 4,92
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Leukomed Control 10X24Cm
Leukomed Control 10X24Cm
€ 197,27
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Pleisters voor blaren Compeed (5 stuks)
Pleisters voor blaren Compeed (5 stuks)
€ 7.602,00/1l
€ 38,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van URGO Cellulose-doekjes, 2 x 500 stuks
URGO Cellulose-doekjes, 2 x 500 stuks
€ 16,73
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Artiflex Soft 3Mx15Cm45278
Artiflex Soft 3Mx15Cm45278
€ 167,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Flaminal Forte, 25 g gel
Flaminal Forte, 25 g gel
€ 2.695,60/1l
€ 67,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van URGOSTART, 20 stuks
URGOSTART, 20 stuks
€ 378,41
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cutimed Gelling Fib 2X45Cm
Cutimed Gelling Fib 2X45Cm
€ 244,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WATTETOR, NIET STERILISED, 50 stuks. Wattenstaafjes
WATTETOR, NIET STERILISED, 50 stuks. Wattenstaafjes
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Holthaus Medical Tape YPSITAPE
Holthaus Medical Tape YPSITAPE
€ 50,71
-75%
€ 12,48
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van H*Vent borstafdichtingspleister
H*Vent borstafdichtingspleister
€ 20,29
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Repel Bite Xtreme insectenwerend middel, 100 ml
Inhoud
100 ml
Fabrikant
AFTERBITE
Aantal stuks
29
Doelgroepen
Heren
EAN
8470001643162

Inhoud
100 ml
Fabrikant
AFTERBITE
Aantal stuks
29
Doelgroepen
Heren
EAN
8470001643162
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Allevyn Gentle Border Lite, 7,5x7,5 cm, 10 stuks
Allevyn Gentle Border Lite, 7,5x7,5 cm, 10 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 237,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lomatuell H gaasverband 10 cm x 10 cm (10 stuks)
Lomatuell H gaasverband 10 cm x 10 cm (10 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 5,50
-2%
€ 5,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mepitac: Zachte, flexibele medische pleister in rolvorm, 2 cm x 3 m, 1 stuk
Mepitac: Zachte, flexibele medische pleister in rolvorm, 2 cm x 3 m, 1 stuk
€ 10,92/1m
€ 32,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Meditrade® 9814 Meditrade® Nasenverband  ABE® 9814 weiß, 20 St.
Meditrade® 9814 Meditrade® Nasenverband ABE® 9814 weiß, 20 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lohmann & Rauscher Cellulose doekjes, 5 x 4 cm, 1000 stuks. Doekjes
Lohmann & Rauscher Cellulose doekjes, 5 x 4 cm, 1000 stuks. Doekjes
€ 288,80/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,44
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mulltupfers (2+2), steriel, ter grootte van een pruim, 1 verpakking TUP
Mulltupfers (2+2), steriel, ter grootte van een pruim, 1 verpakking TUP
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,37
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van HydroTac schuimverband, 10 stuks
HydroTac schuimverband, 10 stuks
€ 1.045,00/1m
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 261,43
-€ 156,93
€ 104,50
Verkoper: Fire-Rescue-Shop24
Productafbeelding van Lomatuell wondverband, steriel, 10x10 cm, 50 stuks
Lomatuell wondverband, steriel, 10x10 cm, 50 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 59,30
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Meditrade® 4471 Meditrade® Fixiervlies   ABE® 4471 weiß 10,0 cm x 10,0 m, 1 St.
Meditrade® 4471 Meditrade® Fixiervlies ABE® 4471 weiß 10,0 cm x 10,0 m, 1 St.
€ 1,15/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 11,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Bacteriële kweekplaat, 5 x 5 cm. Verpakking: 50 stuks | Verpakking (50 stuks)
Bacteriële kweekplaat, 5 x 5 cm. Verpakking: 50 stuks | Verpakking (50 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 103,51
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lomatuell H gaasverband 5 cm x 5 cm (10 stuks)
Lomatuell H gaasverband 5 cm x 5 cm (10 stuks)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 4,81
-2%
€ 4,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.