Nuxe Crème Prodigieuse Boost Multi-Correctieve Zachte Crème Set

€ 23,74

€ 208,25 / 1kg

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

do 8 – ma 12 oktober
Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
€ 3.060,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kiehl's Super Multi-Corrective Crème, 50 ml
Kiehl's Super Multi-Corrective Crème, 50 ml
€ 1.496,40/1l
€ 82,62
-9%
€ 74,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
€ 998,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 66,15
-24%
€ 49,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe liftend gezichtsserum Merveillance Lift Firming Activating Serum 30 ml
Nuxe liftend gezichtsserum Merveillance Lift Firming Activating Serum 30 ml
€ 1.073,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 32,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Instituto Español Ultratopic Multi-crème, parfumvrij, 150 ml
Instituto Español Ultratopic Multi-crème, parfumvrij, 150 ml
€ 86,33/1l
€ 12,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe, Prodigieuse Boost Glow, Vitamine C serum, voor het gezicht, 30 ml
Nuxe, Prodigieuse Boost Glow, Vitamine C serum, voor het gezicht, 30 ml
€ 961,00/1l
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medicube Hyaluronic Multi Peptide Serum, 30 ml
Medicube Hyaluronic Multi Peptide Serum, 30 ml
€ 999,67/1l
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: DaniChou
Productafbeelding van Neutrogena Retinol boost serum (30 ml)
Neutrogena Retinol boost serum (30 ml)
€ 888,00/1l
€ 26,64
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van The Ordinary Multi-Antioxidant Radiance Serum
The Ordinary Multi-Antioxidant Radiance Serum
€ 58,96
-50%
€ 29,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Retinol Boost van Neutrogena, 50 ml
Retinol Boost van Neutrogena, 50 ml
€ 828,40/1l
€ 41,42
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Rekonstructieve crème Nutri-filler Filorga (50 ml)
Rekonstructieve crème Nutri-filler Filorga (50 ml)
€ 2.659,20/1l
€ 132,96
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Roc Multi Correxion Revive & Glow Gel Cream (50 ml)
Roc Multi Correxion Revive & Glow Gel Cream (50 ml)
€ 606,60/1l
€ 30,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RESURFACE, hoogwaardige crème, 30 ml
RESURFACE, hoogwaardige crème, 30 ml
€ 863,77/1kg
€ 59,60
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Iossi Regenererende crème voor de gevoelige huid
Iossi Regenererende crème voor de gevoelige huid
€ 1.081,60/1l
€ 54,08
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Garnier Skinactive Vitamine C Crème-Serum met SPF25 van L'Oréal, 50 ml
Garnier Skinactive Vitamine C Crème-Serum met SPF25 van L'Oréal, 50 ml
€ 445,00/1l
€ 22,25
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
Sensilis Eternalist A.g.e. [Oogserum] 20 ml
€ 2.484,00/1l
€ 49,68
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van Hydro Boost Serum met 10% Niacinamide, Neutrogena, 30 ml
Hydro Boost Serum met 10% Niacinamide, Neutrogena, 30 ml
€ 782,67/1l
€ 23,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eternalist Anti-aging Crème, set van 3 tubes
Eternalist Anti-aging Crème, set van 3 tubes
€ 20.200,00/1l
€ 61,86
-2%
€ 60,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Creme Prodigieuse Boost: Geschenkpakket voor huidverzorging
Creme Prodigieuse Boost: Geschenkpakket voor huidverzorging
€ 573,75/1l
€ 22,95
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Bioderma Hydrabio Crème Perfectrice SPF 30, 40 ml
Bioderma Hydrabio Crème Perfectrice SPF 30, 40 ml
€ 28.750,00/1l
€ 28,75
Verkoper: NutraBestBG

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Ontdek de Nuxe Crème Prodigieuse Boost Multi-Correctie Zijdezachte Crème Set, een prachtig samengestelde cadeauverpakking die hydraterende verzorging naadloos combineert met zachte huidreiniging. In het hart van deze set vindt u de multi-correctie dagcrème (40 ml) met zijn lichte, zijdezachte textuur, en het micellaire water (40 ml), dat zacht exfolieert en de huid verfrist. Deze formules zijn speciaal ontwikkeld om vermoeide, gestreste en jonge huid te helpen de eerste tekenen van huidveroudering effectief te bestrijden. De sfeer die deze set oproept, is een harmonieuze combinatie van natuur en elegantie. Met natuurlijke ingrediënten zoals jasmijn, oranjebloesem en kalendula, ontvouwt de crème een delicate geur die kenmerkend is voor de Prodigieuse Boost productlijn. Het antioxiderende en verzachtende effect van de dagcrème, in combinatie met de reinigende en toniserende kracht van het micellaire water, geeft uw huid niet alleen een nieuwe frisheid, maar verandert ook uw dagelijkse verzorgingsroutine in een revend ritueel. Deze set is perfect voor alle gelegenheden, of het nu voor dagelijks gebruik is of als een doordacht cadeau voor liefhebbers van natuurlijke cosmetica. Het is ideaal voor 's ochtends, om een frisse, stralende huid voor de dag te creëren. Verras uw vrienden of uzelf met deze praktische instapset, die de eerste tekenen van huidveroudering effectief bestrijdt en tegelijkertijd uw huid beschermt tegen schadelijke omgevingsinvloeden. Maak u klaar om het geheim van een jeugdige huid te ontdekken!

Ontdek hoogwaardige cosmetica voor uw dagelijkse schoonheidsritueel. Van gezichts- en lichaamsverzorging tot gespecialiseerde producten – onze selectie combineert effectieve formules met hoogwaardige ingrediënten om uw natuurlijke schoonheid te benadrukken. Voor een gezonde huid, een aangenaam gevoel en zichtbare resultaten – elke dag.
Model
Crème Prodigieuse
Gewicht
114 g
Inhoud
80 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER, SQUALANE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, GEHYDROGENEERDE COCONUUTOLIE, TRIBEHEEN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA ZAADOLIE, DICAPRYLYLETHER, DIMETHOLE, C20-22 ALKYLFOSFAAT, C20-22 ALCOHOLS, GEHYDROGENEERDE COCO-GLYCERIDES, TOCOFEROL, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, CARBOMEER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMAAT, RIBOSE, SODIUMGLUCONAAT, NATRIUMHYDROXIDE, BUTYLEENGLYCO, GELLANGOM, PENTYLEENGLYCO, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) BLOEMEXTRACT, NATRIUMHYALURONAAT, FAEX EXTRACT/GISTEXTRACT, MICA, CI 77491/IJZEROXIDES, CALENDULA OFFICINALIS BLOEMEXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
3264680025488

Model
Crème Prodigieuse
Gewicht
114 g
Inhoud
80 ml
Ingrediënten
AQUA/WATER, SQUALANE, ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, GEHYDROGENEERDE COCONUUTOLIE, TRIBEHEEN, MACADAMIA INTEGRIFOLIA ZAADOLIE, DICAPRYLYLETHER, DIMETHOLE, C20-22 ALKYLFOSFAAT, C20-22 ALCOHOLS, GEHYDROGENEERDE COCO-GLYCERIDES, TOCOFEROL, PARFUM/FRAGRANCE, PHENOXYETHANOL, CARBOMEER, ETHYLHEXYLGLYCERIN, SODIUM STEAROYL GLUTAMAAT, RIBOSE, SODIUMGLUCONAAT, NATRIUMHYDROXIDE, BUTYLEENGLYCO, GELLANGOM, PENTYLEENGLYCO, JASMINUM OFFICINALE (JASMINE) BLOEMEXTRACT, NATRIUMHYALURONAAT, FAEX EXTRACT/GISTEXTRACT, MICA, CI 77491/IJZEROXIDES, CALENDULA OFFICINALIS BLOEMEXTRACT, BENZYL SALICYLATE, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL, ALPHA-ISOMETHYL IONONE.
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
3264680025488
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Nuxe Paris Crème Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream (40 ml)
Nuxe Paris Crème Prodigieuse Boost Multi Correction Silky Cream (40 ml)
€ 678,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe liftend gezichtsserum Merveillance Lift Firming Activating Serum 30 ml
Nuxe liftend gezichtsserum Merveillance Lift Firming Activating Serum 30 ml
€ 1.073,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 32,19
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NUXE Crème Prodigieuse Boost, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpels, verzachtend, hydraterend, 40 ml
NUXE Crème Prodigieuse Boost, dagcrème, voor vrouwen, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpels, verzachtend, hydraterend, 40 ml
€ 579,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NUXE Multi-Perfecting Tinted Cream - voor lichte huidtinten, pompflacon, crème, geschikt voor de gevoelige huid, voor elk huidtype, egaliserend, hydraterend, verzachtend, mat, natuurlijke look
NUXE Multi-Perfecting Tinted Cream - voor lichte huidtinten, pompflacon, crème, geschikt voor de gevoelige huid, voor elk huidtype, egaliserend, hydraterend, verzachtend, mat, natuurlijke look
€ 343,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra, revitaliserend serum, 30 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra, revitaliserend serum, 30 ml
€ 1.307,67/1l
€ 39,23
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Nuxe Paris Reve De Miel Face Cleansing Gel (200 ml)
Nuxe Paris Reve De Miel Face Cleansing Gel (200 ml)
€ 80,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,05
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van NUXE Nuxuriance Gold, voor vrouwen, voor droge huid, 30 ml
NUXE Nuxuriance Gold, voor vrouwen, voor droge huid, 30 ml
€ 2.621,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 25,83
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.845,00/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.131,33/1l
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.537,67/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Serum, 30 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 101,04
-€ 24,87
€ 76,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.539,00/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,49
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,98/1l
Productafbeelding van L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
L'Occitane Immortelle Divine, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 75,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.510,67/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg
Productafbeelding van Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
Elizabeth Arden Superstart gezichtsSerum (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 66,15
-24%
€ 49,93
Verkoper: PerfumTraders
€ 998,60/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
Elizabeth Arden Retinol + HPR Ceramide capsules, nachtserum voor de huid, 60 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 74,08
-27%
€ 53,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 893,83/1l