UNIQ ONE All-in-One haarbehandeling, 10-in-1, kokosgeur, 150 ml

€ 18,51

€ 123,40 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nuxe Hair Prodigieux Shine Shampoo
Nuxe Hair Prodigieux Shine Shampoo
€ 84,15/1l
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 95,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 23,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Uniq One All In One Shampoo, 100 ml
Revlon Uniq One All In One Shampoo, 100 ml
€ 93,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,36
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
€ 35,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment: Uitspoelbaar haarmasker voor alle haartypes, 150 ml
Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment: Uitspoelbaar haarmasker voor alle haartypes, 150 ml
€ 102,13/1l
€ 17,67
-13%
€ 15,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 51,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
Matrix Total Results Brass Off, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor blond haar, Geschikt voor gekleurd haar, Blond
€ 31,55/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Balmain droogshampoo voor het verfrissen van het haar, 75 ml
Balmain droogshampoo voor het verfrissen van het haar, 75 ml
€ 338,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,35
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
Glanzgevend shampoo met geitenmelk (400 ml)
€ 39,15/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos Kokosshampoo, 1000 ml
Kallos Kokosshampoo, 1000 ml
€ 3,26/1l
€ 4,26
-23%
€ 3,26
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
As I Am Rijstwater Shampoo, 237 ml
€ 69,75/1l
€ 16,53
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Montibello Mcelarny shampoo, 300 ml
Montibello Mcelarny shampoo, 300 ml
€ 24,51/1kg
€ 18,82
-54%
€ 8,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
Xhc Medipure Hair & Scalp Hydrating Shampoo (400 ml)
€ 21,75/1l
€ 8,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Echosline Hydraterende Shampoo, 300 ml
Echosline Hydraterende Shampoo, 300 ml
€ 16,57/1l
€ 5,85
-15%
€ 4,97
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sachajuan Volumegevende Shampoo, 100 ml
Sachajuan Volumegevende Shampoo, 100 ml
€ 197,80/1l
€ 19,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oblepikha Curl Protein Shampoo, vrij van sulfaten, 400 ml
Oblepikha Curl Protein Shampoo, vrij van sulfaten, 400 ml
€ 35,30/1l
€ 14,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 990 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 990 ml
€ 65,60/1l
€ 64,94
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

UNIQ ONE All-in-One Haarbehandeling 10-in-1, kokosgeur, 150 ml

De leave-in behandeling voor droog en beschadigd haar die de markt heeft veranderd. Een product dat de 10 belangrijkste voordelen biedt waar haar van profiteert. Deze innovatieve leave-in behandeling is geschikt voor dagelijks gebruik en kan op nat haar worden gebruikt als onderdeel van uw verzorgings- en stylingroutine, of op droog haar als opfrisser. Geschikt voor alle haartypes. Heerlijk romige, frisse en tropische geur met de aroma van kokosmelk.

10 echte voordelen:

    • Repareert droog en beschadigd haar

    • Controleert pluis en glans

    • Thermische bescherming

    • Glad en zijdezacht haar

    • Bescherming tegen hitte voor gekleurd haar / met UVA- en UVB-filters

    • Verbeterde kambaarheid en gemakkelijk te stylen

    • Ongelooflijk ontwarrend spray

    • Langdurige kapsels

    • Voorkomt gespleten punten

    • Geeft meer volume aan het haar

GEBRUIKSAANWIJZING:

Op nat haar

    • Spray de leave-in behandeling vanuit een afstand van ongeveer 20 cm op het haar.

    • Kam het haar door.

    • Ga verder met stylen zoals gewoonlijk: föhnen, stijlen of laten drogen.

    • Gebruik uw gebruikelijke stylingproducten. Spray afhankelijk van de lengte: Lang: 10-15 spuitjes, Medium: 7-12 spuitjes, Kort: 6-8 spuitjes

Op droog haar

    • Spray de styling spray in de handpalm.

    • Wrijf het product tussen uw handen en breng het aan van de halflange delen tot de punten.

    • Indien nodig, fris de styling op met een stijltang of föhn.

    • Gebruik uw gebruikelijke stylingproducten. Spray afhankelijk van de lengte: Lang: 4-6 spuitjes, Medium: 3-5 spuitjes, Kort: 2-3 spuitjes


Ervaar direct revitaliseerd haar met een shampoo die grondig reinigt zonder uit te drogen – voor merkbaar zachter, glanzender en makkelijker te kammen haar, al na de eerste keer gebruiken. Ideaal voor dagelijks gebruik, ondersteunt het een gezonde hoofdhuid en versterkt de natuurlijke vitaliteit en veerkracht van uw haar. De uitgebalanceerde formule is geschikt voor alle haartypes en maakt uw verzorgingsroutine een eenvoudige, betrouwbare stap naar zichtbaar mooi en gezond haar.

Haarspray met een bezorgde uitstraling
Model
Uniq One All in One
Gewicht
197 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8432225129907
MPN (Manufacturer Part Number)
7262881000

Model
Uniq One All in One
Gewicht
197 g
Inhoud
150 ml
Ingrediënten
Zie beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
8432225129907
MPN (Manufacturer Part Number)
7262881000
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
€ 107,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 16,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van UNIQ ONE All-in-One haarmasker, 300 ml
UNIQ ONE All-in-One haarmasker, 300 ml
€ 62,93/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Uniq One All In One Kokosolie Haarbehandeling 150ml
Revlon Uniq One All In One Kokosolie Haarbehandeling 150ml
€ 79,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,43
-3%
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Moroccanoil Intensief Hydraterend Masker, 250 ml
Moroccanoil Intensief Hydraterend Masker, 250 ml
€ 153,96/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 38,49
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eetkamerstoel 'Fläten', set van 6, gestoffeerde stoel, kunstleer, beige
Eetkamerstoel 'Fläten', set van 6, gestoffeerde stoel, kunstleer, beige
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 326,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
Waterdichte, verduisterende gordijnen, ondoorzichtig, geschikt voor buiten, met lussen, voor terras, balkon, tuin, erf, 132x213 cm, beige
€ 12,58/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 26,79
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
Moroccanoil Hydration, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, droog haar, normaal haar, beschermt de kleur, hydraterend, geeft glans, maakt het haar glad
€ 50,99/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 50,99
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Revlon UniqOne Haarbehandeling, geur: lotusbloem, haarlak, voor vrouwen, geschikt voor beschadigd en droog haar, 150 ml, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend. Inhoudstoffen: Aqua/water/eau, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cyclopentasiloxane, disodium edta,...
Revlon UniqOne Haarbehandeling, geur: lotusbloem, haarlak, voor vrouwen, geschikt voor beschadigd en droog haar, 150 ml, anti-frizz, beschermt de kleur, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend. Inhoudstoffen: Aqua/water/eau, cetearyl alcohol, behentrimonium chloride, cyclopentasiloxane, disodium edta,...
€ 79,67/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
UNIQ ONE All-in-One Shampoo, 490 ml
€ 35,94/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 17,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
€ 79,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
€ 68,76/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Revlon Uniq One Set: Haarbehandeling 150 ml + Alles-in-één Shampoo 100 ml
Revlon Uniq One Set: Haarbehandeling 150 ml + Alles-in-één Shampoo 100 ml
€ 62,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,73
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
Revlon Uniq One, alles-in-één haarbehandeling, 150 ml
€ 100,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
Wella Professionals INVIGO Nutri-Enrich, diep voedende shampoo, 1000 ml, professioneel, voor vrouwen, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren
€ 42,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 42,60
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 51,08/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,77
Verkoper: EasoMagno
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
Olaplex – No. 0 Intensive Bond Building Hair Treatment 155 ml
€ 153,81/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 27,17
-12%
€ 23,84
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Vitamino Color Shampoo, 1500 ml
€ 27,78/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 41,67
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment: Uitspoelbaar haarmasker voor alle haartypes, 150 ml
Revlon Professional Uniq One All In One Coconut Treatment: Uitspoelbaar haarmasker voor alle haartypes, 150 ml
€ 102,13/1l
€ 17,67
-13%
€ 15,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
Olaplex Nº.3 Haarperfector, 100 ml, Unisex, Geschikt voor beschadigd, levenloos en gekleurd haar. Repareert, versterkt en verzorgt het haar. Verpakking: fles
€ 299,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 29,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van Wella Fusion Intense Repair, voor dames, professioneel, shampoo, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 1000 ml
Wella Fusion Intense Repair, voor dames, professioneel, shampoo, voor droog en beschadigd haar, geschikt voor alle haarkleuren, 1000 ml
€ 26,16/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 500 ml
€ 47,90/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 23,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
Wella Professionals INVIGO Aqua Pure, reinigingsshampoo, 1000 ml, professioneel, voor dames, reinigend, verfrissend, fles
€ 29,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,56
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Shampoo, verfijnd, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Fijn haar, Normaal haar, Beschermt de kleur, Geeft glans
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance Shampoo, verfijnd, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Vrouwen, Gekleurd haar, Fijn haar, Normaal haar, Beschermt de kleur, Geeft glans
€ 103,76/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 25,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
Revlon Orofluido Radiance Argan, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haartypes, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 26,19/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 26,19
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
L'OREAL Serie Expert Absolut Repair Shampoo, 1500 ml
€ 23,83/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 35,75
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Goldwell 4021609029267, 250 ml, Shampoo, Unisex, Geschikt voor normaal haar, geschikt voor fijn haar, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, verzorgend
Goldwell 4021609029267, 250 ml, Shampoo, Unisex, Geschikt voor normaal haar, geschikt voor fijn haar, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, verzorgend
€ 42,44/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 10,61
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Wella Invigo Nutri Enrich, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, Voor vrouwen, Geschikt voor droog haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 27,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 27,10
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg