LETI AT4 Douche- en badgel 250ml, PZN 13322679

€ 20,64

€ 82,56 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Badbruisballen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
€ 1.224,00/1l
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
€ 66,60/1l
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 69,90/1kg
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
€ 89,18/1kg
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
Productafbeelding van Triderm Baby douche- en badcrème (badcrème), 500 ml
Triderm Baby douche- en badcrème (badcrème), 500 ml
€ 16.460,00/1l
€ 16,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vivaco Vivapharm Badeschuim met geitenmelk, 2 x 75 gram
Vivaco Vivapharm Badeschuim met geitenmelk, 2 x 75 gram
€ 64,40/1kg
€ 9,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Siriderma Basisbadconcentraat 500 ml, basische huidverzorging
Siriderma Basisbadconcentraat 500 ml, basische huidverzorging
€ 34,58/1kg
€ 17,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van BINGOSPA Mineraalbadzout met hyaluronzuur, vanille aroma, 650 g
BINGOSPA Mineraalbadzout met hyaluronzuur, vanille aroma, 650 g
€ 3,42
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Taloka - Jasmijn- En Rozenbladerengeurende Badbomb
Taloka - Jasmijn- En Rozenbladerengeurende Badbomb
€ 82,87/1kg
€ 12,43
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Badpomp, IDC Institute, Kleurtherapie, 140 gram (1 stuk)
Badpomp, IDC Institute, Kleurtherapie, 140 gram (1 stuk)
€ 62,19/1kg
€ 9,64
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Badeset GLUBSCHIS Badesalz Badeseife Badefizzer
Badeset GLUBSCHIS Badesalz Badeseife Badefizzer
€ 45,30/1kg
€ 14,95
Verkoper: schaefer24-shop
Productafbeelding van CHLAPU CHLAP: Schuimend badzout met mango-geur
CHLAPU CHLAP: Schuimend badzout met mango-geur
€ 524,75/1kg
€ 20,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Badkogel met een verfrissende ananasgeur, 120g
Badkogel met een verfrissende ananasgeur, 120g
€ 40,75/1kg
€ 6,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NG PERFUMES Delusional, eau de parfum voor dames, 15 ml
NG PERFUMES Delusional, eau de parfum voor dames, 15 ml
€ 3,70
Verkoper: TradeConcept
Productafbeelding van CHLAPU CHLAPU Bruisend badschuim EENHOORN - Kersengeur, 1 stuk.
CHLAPU CHLAPU Bruisend badschuim EENHOORN - Kersengeur, 1 stuk.
€ 18,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Stress Away, kalmerende badschuim, 60g, Dresdner Essenz
Stress Away, kalmerende badschuim, 60g, Dresdner Essenz
€ 1,23/1kg
€ 1,23
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Kneipp badkristallen 600g valkruid actief
Kneipp badkristallen 600g valkruid actief
€ 12,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Puressentiel 7527839, 60 ml, Muggenspray, Spray, 7 uur, 0,5 rok/jaar
Puressentiel 7527839, 60 ml, Muggenspray, Spray, 7 uur, 0,5 rok/jaar
€ 10.240,00/1l
€ 10,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DAISE Zachte badbal in de vorm van een bloem, met vanillegeur, 85g
DAISE Zachte badbal in de vorm van een bloem, met vanillegeur, 85g
€ 86,00/1kg
€ 7,31
Verkoper: lithuaniashop
drei Badekugeln
Badekogel, 4 x 4 cm » Badeschuimbal, 60 gram » Wellnessproduct voor in bad
€ 27,50/1kg
€ 2,75
Verkoper: VewoTex

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

LETI AT4 Douche- en badgel

PZN: 13322679  Fabrikant: LETI Pharma GmbH  Inhoud: 250 ml

LETI AT4 Douche- en badgel is een bijzonder milde reiniging voor droge, zeer droge en huid met neiging tot neurodermitis. De zeepvrije formule reinigt zacht, behoudt de natuurlijke vochtbalans en ondersteunt de huidbarrière – ideaal voor dagelijkse lichaamsreiniging en als toevoeging aan het badwater.

Korte beschrijving – Voordelen in één oogopslag

Zeepvrije, bijzonder milde reiniging
Ondersteunt de natuurlijke vochtbalans
Geschikt voor droge en huid met neiging tot neurodermitis
Zeer goede huidtolerantie
Geschikt voor douche en bad

Eigenschappen

De douche- en badgel is speciaal afgestemd op de behoeften van gevoelige, atopische huid. Het reinigt zacht, zonder uit te drogen, en helpt om gevoelens van spanning en huidirritaties te verminderen. De huid voelt na gebruik zacht, verzorgd en kalm aan.

Aanbevolen gebruik

Als douchegel aanbrengen op de bevochtigde huid, zachtjes verdelen en vervolgens grondig afspoelen.
Als badtoevoeging een geschikte hoeveelheid toevoegen aan het water in het bad. Geschikt voor dagelijks gebruik.

Inhoud

Douche- en badgel
Hoeveelheid: 250 ml

Fabrikant

LETI Pharma GmbH
Gutenbergstraße 10
85737 Ismaning
Duitsland

Ingrediënten (INCI)

Aqua (Water), Disodium Laureth Sulfosuccinate, Disodium Cocoamphodiacetate, PEG-7 Glyceryl Cocoate, PEG-150 Distearate, Methylpropanediol, Laureth-9, Decyl Glucoside, Alpha-Glucan Oligosaccharide, Bisabolol, Polyquaternium-7, Caprylyl Glycol, p-Anisic Acid, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Phenylpropanol, Sodium Chloride, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Parfum (Fragrance)

Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Dinatriumlaurethsulfosuccinaat, Dinatriumcocoamfoacetaat, PEG-7-glyceryl cocoaat, PEG-150 distearaat, Methylpropaandiol, Laureth-9, Decylglucosiden, Alpha-glucaanoligosacharide, Bisabolol, Polyquaternium-7, Caprylylglycol, p-Anisïnezuur, Hydroxypropylguarh hydroxypropyltrimoniumchloride, Fenylpropanol, Natriumchloride, Melkzuur, Natriumbenzoaat, Parfum (Geur)
Fabrikant
LETI
EAN
8431166181142
08431166181142
MPN (Manufacturer Part Number)
13322679

Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
Aqua (Water), Dinatriumlaurethsulfosuccinaat, Dinatriumcocoamfoacetaat, PEG-7-glyceryl cocoaat, PEG-150 distearaat, Methylpropaandiol, Laureth-9, Decylglucosiden, Alpha-glucaanoligosacharide, Bisabolol, Polyquaternium-7, Caprylylglycol, p-Anisïnezuur, Hydroxypropylguarh hydroxypropyltrimoniumchloride, Fenylpropanol, Natriumchloride, Melkzuur, Natriumbenzoaat, Parfum (Geur)
Fabrikant
LETI
EAN
8431166181142
08431166181142
MPN (Manufacturer Part Number)
13322679
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Smoby 105953451, Jongen/meisje, 3 jaar, Meerkleurig
Smoby 105953451, Jongen/meisje, 3 jaar, Meerkleurig
€ 32,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,98
Verkoper: Nejhracka
pinke Baderose am Stiel
Baderose op steel » Zeeproos, 4 gram » Cadeau-idee » Badconfetti in de vorm van een roos op steel [Roze]
€ 550,00/1kg
€ 2,20
Verkoper: VewoTex

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 22 juli 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
Floris Of London Lily Badolie, 50 ml
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
Martinelia | Badset Eenhoorn - 100 ml douchegel - 70 g badbommen - Geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 69,90/1kg
Productafbeelding van Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
Baderie-set - Geur van kersenbloesem - badolie 150 ml - badbommen 3 x 30 g - huidverzorging - ideaal als cadeau
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 66,60/1l
Productafbeelding van Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
Cadeaukist voor dames – 5-delige geschenkset met oceaanparfum, bestaande uit een geurkaars, bodybutter, handcrème en een badboms
€ 192,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 311,27/1kg
Productafbeelding van Geschenkset voor dames, 5-delig: orchidee-geur met geurkaars, bodybutter, handcrème en badbommen
Geschenkset voor dames, 5-delig: orchidee-geur met geurkaars, bodybutter, handcrème en badbommen
€ 176,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 294,98/1kg
Productafbeelding van Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
Wellness cadeau set voor dames, 5-delig, met orchidee geur: geurkaars, bodybutter, handcrème, badbommen, cadeauverpakking
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 89,18/1kg