Meccano modellen raceauto's 10v1

€ 38,22

plus € 6,99 verzendkosten

Bij jou thuis

do 1 – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Overige modelvoertuigen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Racebaan Dino met 4 autootjes en muzikale effecten 57×36×29 cm
Racebaan Dino met 4 autootjes en muzikale effecten 57×36×29 cm
€ 79,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Radiografisch bestuurbare auto met vierwielaandrijving en LED-verlichting.
Radiografisch bestuurbare auto met vierwielaandrijving en LED-verlichting.
€ 55,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Tatra 815 brandweerwagen
Tatra 815 brandweerwagen
€ 75,02
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van KOVAP Tatra 815 brandweerwagen
KOVAP Tatra 815 brandweerwagen
€ 49,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van S-100 Patrouilleboot bemanning / 1:72
S-100 Patrouilleboot bemanning / 1:72
€ 12,45
Verkoper: Wanime_Shop
Productafbeelding van Walachia Kolna
Walachia Kolna
€ 18,94
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Speelgoedbouwset voertuig
Speelgoedbouwset voertuig
€ 26,99
-3%
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Afstandsbestuurde raceauto, 23 cm
Afstandsbestuurde raceauto, 23 cm
€ 14,17
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van De OffBits bouwpakket "PlameňákBit"
De OffBits bouwpakket "PlameňákBit"
€ 12,00
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van bworld Bouwplaatsset
bworld Bouwplaatsset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 28,71
-14%
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: Ambiente-3000
Productafbeelding van Militaire helikopterset met geluid
Militaire helikopterset met geluid
€ 52,99
-5%
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Rmz_Stadsauto Speelauto Jeep Wrangler 554060Nt(M)B
Rmz_Stadsauto Speelauto Jeep Wrangler 554060Nt(M)B
€ 20,99
-19%
€ 16,89
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Bus Dubbeldekker Dpo Ostrava
Bus Dubbeldekker Dpo Ostrava
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,35
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van Bouwdoos DOPRAVA - Hagedis
Bouwdoos DOPRAVA - Hagedis
€ 27,00
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van Speedzone D/C Caravan, schaal 1:48, overig
Speedzone D/C Caravan, schaal 1:48, overig
€ 15,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RC-auto, jeepmodel
RC-auto, jeepmodel
€ 28,20
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Tatra 815 Dakar 1994, KOVAP, schaal 1:43
Tatra 815 Dakar 1994, KOVAP, schaal 1:43
€ 73,92
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Abrex 1:43 - Overige modelvoertuigen
Abrex 1:43 - Overige modelvoertuigen
€ 23,69
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van STARX: Geluidsmodules voor militaire voertuigen
STARX: Geluidsmodules voor militaire voertuigen
€ 14,88
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van Modelauto GAZ 13, zwart, Tsjaika, uit 1960.
Modelauto GAZ 13, zwart, Tsjaika, uit 1960.
€ 44,70
-10%
€ 39,90
Verkoper: artbook-service

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bouw het, race ermee, transformeer het met de Meccano raceauto's 10 in 1 set. Deze STEM bouwset, ideaal voor beginnende bouwers, bevat alles wat je nodig hebt om 10 hogesnelheidsauto's, vliegtuigen, boten en andere bouwsels één voor één te assembleren en opnieuw samen te stellen. Met 225 onderdelen, twee echte gereedschappen en een gemakkelijk te volgen handleiding (voor drie voertuigen) bouw je een gestroomlijnde raceauto, een gevechtsvliegtuig en een raceboot, of gebruik je fantasie om je eigen voertuig te creëren. Pas de auto- en voertuigmodellen aan met twee vellen stickers en kies uit vlammen of modern design. Stel na het voltooien van een model het tentoon, race ermee of demonstreer het en bouw iets nieuws. Door raceauto's te bouwen ontwikkel je kennis in wetenschap, technologie, engineering en wiskunde en versterk je tegelijkertijd hand-oog coördinatie, probleemoplossing en fijne motoriek. Meccano bouwsets en educatief speelgoed zijn perfecte cadeaus voor kinderen. Meer manieren om te creëren met de 10-in-1 raceauto set vind je in andere bouwinstructies op Meccano.com. Bouw en herbouw als nooit tevoren met de Meccano raceauto's 10-in-1 set.

CONSTRUCTIESET MET 10 MODELLEN: Bouw tot 10 verschillende auto's en racevoertuigen, waaronder een prachtige raceauto. De instructies maken het mogelijk om 3 modellen te bouwen; andere instructies zijn beschikbaar op meccano.com. ECHTE GEREEDSCHAPPEN: Bevat 2 gereedschappen en 225 onderdelen, zoals echte moeren, bouten en metalen wielen, om de modellen stap voor stap in elkaar te zetten. Twee stickerbladen zijn ook inbegrepen voor personalisatie. STEM-SPEELGOED: Het bouwen van deze Meccano-set bevordert de kennis van STEM-principes en versterkt de hand-oogcoördinatie, het probleemoplossend vermogen en de fijne motoriek.
Gewicht
320 g
Bevat batterijen
Nee
Aanbevolen leeftijd
vanaf 8 jaar
Fabrikant
Meccano
EAN
778988358559
0778988358559
MPN (Manufacturer Part Number)
6060104

Gewicht
320 g
Bevat batterijen
Nee
Aanbevolen leeftijd
vanaf 8 jaar
Fabrikant
Meccano
EAN
778988358559
0778988358559
MPN (Manufacturer Part Number)
6060104
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
Yankee Candle Mango Peach Salsa - Grote geurkaars in een pot - 623g
€ 35,24/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
Pilot Frixion navulpatronen voor vulpennen, blauw, 0,7 mm (3 stuks)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 12,11
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
Lock & Lock - Vershoudbox, rechthoekig; 1,0 liter; HPL817T
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 12,64
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van Billy Boy - Love Longer - 3 condooms
Billy Boy - Love Longer - 3 condooms
€ 9,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
Schmatzfatz Easy, lunchbox zonder BPA, geschikt voor snacks, school, uitstapjes, kleur: groen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Bibs Colour, klassieke peuterfles, rond, van latex
Bibs Colour, klassieke peuterfles, rond, van latex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,82
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Kruzzel 22754 Houten treinbaan op batterijen, 70 onderdelen, 480 cm
Kruzzel 22754 Houten treinbaan op batterijen, 70 onderdelen, 480 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 29
€ 45,61
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van LMP1 raceauto, bouwdoos van bouwstenen
LMP1 raceauto, bouwdoos van bouwstenen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 68,32
Gratis bezorging
Verkoper: RCprofi
Productafbeelding van LEGO 10696 Classic Middelgrote bouwstenenbox, bouwstenen met opbergbox
LEGO 10696 Classic Middelgrote bouwstenenbox, bouwstenen met opbergbox
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 37,00
Gratis bezorging
Verkoper: KeplerInnovation
Productafbeelding van NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
NUK 10225331 NUK Perfect Match Disney Winnie Pooh Set, beige & mint
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Lego 70334 Nexo Knights - Ultieme Monsterprinses
Lego 70334 Nexo Knights - Ultieme Monsterprinses
€ 73,15
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lionelo Julie One kinderwagen, geschikt tot 22 kg, met verstelbare rugleuning en voetsteun. Inclusief muggennet, voetenzak, bekerhouder en transporttas. Opvouwbaar
Lionelo Julie One kinderwagen, geschikt tot 22 kg, met verstelbare rugleuning en voetsteun. Inclusief muggennet, voetenzak, bekerhouder en transporttas. Opvouwbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 217,90
-€ 9,68
€ 208,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MAX Premium Bloemencollectie (assortiment)
MAX Premium Bloemencollectie (assortiment)
€ 23,40
Gratis bezorging
Verkoper: Minitoys
Productafbeelding van Air Wick, artikelnummer 5900627055184, 250 ml, blauw
Air Wick, artikelnummer 5900627055184, 250 ml, blauw
€ 15,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,30
-45%
€ 3,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m  2 Rollen
ProfiCook 8910155 Proficook Folienrollen 28cm x 6m 2 Rollen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 19,96
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
Rotho ALBULA, opbergbox, antraciet, rechthoekig, kunststof, effen, voor binnengebruik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 27,95
-29%
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Woonboot - LEGO 41702
Woonboot - LEGO 41702
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 138,55
Verkoper: Capi-cap
Productafbeelding van LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
LEGO® Classic Bouwstenen, grote doos, 10698
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 50,31
Verkoper: BrickTakeoverShop
Productafbeelding van ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
ELMER'S 2109483 ELMER'S Metallic Slime Set
€ 71,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 30,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van LEGO 71736 NINJAGO Cole's Felsenbrecher-vliegtuig speelset met gevangenis en de figuur van de Gouden Ninja Kai
LEGO 71736 NINJAGO Cole's Felsenbrecher-vliegtuig speelset met gevangenis en de figuur van de Gouden Ninja Kai
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 94,00
Gratis bezorging
Verkoper: Brick-Heaven
Productafbeelding van MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
MoMi WOSP00003, Opklapbaar, Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 259
€ 123,56
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CampFeuer tent Super+ voor 4 personen, grijs/zwart, XXL tunneltent met 2 ingangen en een luifel
CampFeuer tent Super+ voor 4 personen, grijs/zwart, XXL tunneltent met 2 ingangen en een luifel
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 109,95
Verkoper: CS-Trading
Productafbeelding van LEGO 60316 LEGO City 60316 Polizeistation
LEGO 60316 LEGO City 60316 Polizeistation
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 59,23
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Yankee Candle Water Garden, Diverse geuren, Wit, 150 uur brandduur, 1 stuk
Yankee Candle Water Garden, Diverse geuren, Wit, 150 uur brandduur, 1 stuk
€ 60,72/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Yankee Candle – Seaside Woods, grote geurkaars, 623 gram
Yankee Candle – Seaside Woods, grote geurkaars, 623 gram
€ 35,07/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 21,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
Air Wick Freshmatic, geurverspreider, Magnolia & Kersenbloesem, 250 ml x 6
€ 20,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 31,90
-3%
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Politiewagen
Politiewagen
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 29,90
Verkoper: IDEATOYS

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Racebaan Dino met 4 autootjes en muzikale effecten 57×36×29 cm
Racebaan Dino met 4 autootjes en muzikale effecten 57×36×29 cm
€ 79,99
Verkoper: RESTEQ
Productafbeelding van Camperhoezen - Caravanhoes - Caravan beschermhoezen  - Waterdicht - UV-bestendig - 4 Laags  - 6,10 x 2,35 x 2,75 M - (170g/m²)
Camperhoezen - Caravanhoes - Caravan beschermhoezen - Waterdicht - UV-bestendig - 4 Laags - 6,10 x 2,35 x 2,75 M - (170g/m²)
€ 159,95
Gratis bezorging
Verkoper: Muntex
Productafbeelding van Radiografisch bestuurbare auto met vierwielaandrijving en LED-verlichting.
Radiografisch bestuurbare auto met vierwielaandrijving en LED-verlichting.
€ 55,99
Verkoper: RESTEQ