5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
ARDEX A 828 Comfort, ultralichte egalisatiemortel, 15 kg
€ 47,54
Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 39,95-15%
€ 2,66 / 1kg
plus € 23,95 verzendkosten
Naar huis en naar afhaalstations
Onze bestedeals
Autoplamuur & veel meer
Alle prijzen incl. btw.
Informatie over de productveiligheid:
Vergelijkbare producten

ARDEX Ardumur A 828: Wandvuller en egalisatiemortel, 25 kg
€ 2,00/1kg
€ 52,30
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 49,95
Verkoper: bauschnell

ARDEX A 828, kant-en-klaar egaliseermiddel en voegmortel, 18 kg
€ 3,11/1kg
€ 55,95
Verkoper: bauschnell

Dewepro 104690
€ 2,23/1kg
€ 44,50
Verkoper: MasterBau

Knauf Rotband Reno, renovatiepleister, 20 kg
€ 2,20/1kg
€ 43,95
Verkoper: bauschnell

ARDEX A 929 Fijne pleister, 15 kg
€ 2,66/1kg
€ 39,90
Verkoper: bauschnell

ARDEX RF, spachtel in kartus, 310 ml
€ 5,95
Verkoper: bauschnell

Ardex B12, 25 kg. Betonschuurmiddel
€ 2,40/1kg
€ 59,90
Verkoper: bauschnell

Ardex R1 renovatiepleister, 25 kg, voor binnen gebruik
€ 3,16/1kg
€ 78,95
Verkoper: bauschnell

KNAUF Uniflott, gipspleister, 5 kg
€ 2,79/1kg
€ 13,95
Verkoper: bauschnell

ARDEX P 51: Hecht- en primerdispersie, 5 kg emmer
€ 18,39/1kg
€ 91,95
Verkoper: bauschnell

Sopro OFS 543, egaliseermassa voor vloeren, 25 kg
€ 1,52/1kg
€ 37,95
Verkoper: bauschnell

ARDEX A 46, stabiele buitenpleister, 25 kg
€ 3,56/1kg
€ 88,90
Verkoper: bauschnell

ARDEX AM100 egalisatiemortel, 25 kg
€ 2,32/1kg
€ 57,95
Verkoper: bauschnell

Schönox FPL Plus egalisatiemortel, 25 kg
€ 1,40/1kg
€ 34,95
Verkoper: bauschnell

Zelfnivellerende egalisatiemortel Mapei Ultraplan, 23 kg
€ 1,24/1kg
€ 28,51
Verkoper: Eoshop

ARDEX K 66 F, 25 kg, vezelversterkte egalisatiemortel
€ 2,60/1kg
€ 75,95
-14%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 64,95
Verkoper: bauschnell

Knauf Uniflott, impregneermiddel voor spachtelmortel, 5 kg
€ 2,85/1kg
€ 14,25
Verkoper: MasterBau

KNAUF N440 egalisatiemortel voor vloeren, 25 kg
€ 0,88/1kg
€ 21,95
Verkoper: bauschnell

SANDROPLAST Bitumenpleister, 10 kg
€ 6,00/1kg
€ 59,95
Verkoper: bauschnell

Baumit Egaliseermassa, egalisatiemortel, Nivello 50, 25 kg - Voor het egaliseren van oneffenheden tot 50 mm
€ 1,12/1kg
€ 27,90
Verkoper: bauschnell
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
ARDEX A 828 Comfort ultralichte pleistermortel 15 kg
Producteigenschappen:
Hoogwaardige, witte pleistermortel op basis van gips en kunsthars met lichtgewicht vulstoffen. Geschikt voor het egaliseren en afwerken van wand- en plafondoppervlakken. Voor het vullen van voegen bij gipsplaat- en gipsvezelplaten. Voor pleisterwerk conform kwaliteitsniveaus Q1-Q4*
ARDEX A 828 COMFORT kenmerkt zich door een snelle mengtijd en eenvoudige verwerking, evenals een hoge standvastigheid en goede vulkracht. ARDEX A 828 COMFORT is dampdoorlatend en geschikt voor het aanbrengen van verf, decoratietechnieken en behang.
Producteigenschappen:
- Verwerkbaar als handpleister en rollpleister
- Constante consistentie tijdens de verwerkingstijd
- Goede nabewerking zonder schuren
- Zero-trek mogelijk
- Comfortabel mengen, ook van grotere hoeveelheden
- Hoge rendement
- Zeer goed schuurbaar
- Geschikt voor elke gewenste laagdikte
Toepassingsgebied:
Binnen. Wand, plafond
- Voor het egaliseren en afwerken van wand- en plafondoppervlakken
- Voor het vullen van voegen bij gips- en gipsvezelplaten
- Voor het aanbrengen van oppervlakken conform kwaliteitsniveaus Q1 – Q4 op gips- en gipsvezelplaten (*Volgens informatieblad nr. 2 van de Industriegroep Gipsplatten binnen de Bundesverband der Gips- und Gipsbauplattenindustrie e.V.)
- Op dragende dispersieverf en latexverf zonder voorbehandeling
Type:
Witte pleistermortel op basis van gips en kunsthars met lichtgewicht vulstoffen. ARDEX A 828 COMFORT kenmerkt zich door een snelle mengtijd en eenvoudige verwerking, evenals een hoge standvastigheid en goede vulkracht. ARDEX A 828 COMFORT is dampdoorlatend en geschikt voor het aanbrengen van verf, decoratietechnieken en behang.
Voorbereiding van het ondergrond:
De ondergrond moet schoon, droog, vast en vrij van stof zijn. ARDEX A 828 COMFORT heeft een uitstekende hechting op dispersieverf, latexverf en beton.
Productinformatieblad
Veiligheidsinformatieblad
Verpakking: 1 x 15 kg zak
Opslag: In droge ruimtes ongeveer 12 maanden houdbaar in de originele, gesloten verpakking.
Mengverhouding:
- ongeveer 10,8 liter water : 15 kg poeder
Verwerking:
Voor het mengen van 15 kg ARDEX A 828 COMFORT zijn ongeveer 10,8 liter water nodig. Bij grotere hoeveelheden (15 kg)
- Gewicht
- 15 kg
- EAN
- 4024705325875
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 32587
- Fabrikant
- Ardex
- Gewicht
- 15 kg
- EAN
- 4024705325875
- MPN (Manufacturer Part Number)
- 32587
- Fabrikant
- Ardex
Gevaar
P102 Buiten het bereik van kinderen houden.
Gaat ook goed samen met

ARDEX A 828, kant-en-klaar egaliseermiddel en voegmortel, 18 kg
€ 3,11/1kg
€ 55,95
Verkoper: bauschnell

Knauf Rotband Reno, renovatiepleister, 20 kg
€ 2,20/1kg
€ 43,95
Verkoper: bauschnell

ARDEX Ardumur A 828: Wandvuller en egalisatiemortel, 25 kg
€ 2,00/1kg
€ 52,30
-4%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 49,95
Verkoper: bauschnell

Dewepro 104690
€ 2,23/1kg
€ 44,50
Verkoper: MasterBau

Atlas GTA Verdunningsmiddel voor polymeren, 18 kg, superwit
€ 1,38/1kg
€ 24,80
Verkoper: MasterBau

Wiltec kruislijnlaser met automatische nivellering, inclusief statief van 1,2 meter, nauwkeurigheid ±0,5 mm/m, rotatielaser voor het meten van hoeken en oppervlakken, waterpas
€ 50,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec

ARDEX Ardumur A 828: Wandvuller en egalisatiemortel, 5 kg
€ 3,59/1kg
€ 21,36
-15%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 17,95
Verkoper: bauschnell

Polymeerpleister GTA superwit, 25 kg
€ 3,33/1kg
€ 59,99
Gratis bezorging
Verkoper: DomoDomo

Yato YT-52223, RVS, Kunststof, Zwart, Rood, 1 stuk, 80 cm
€ 41,06
Verkoper: Katomix

PCI Barraseal Dichtslib 25 kg
€ 1,68/1kg
€ 41,90
Verkoper: bauschnell

Ultrament Power Dicht 5L - Flexibele, universele afdichter voor buitengebruik, geschikt voor bitumen, dakbedekking, beton en meer - UV-bestendig, snel drogend, oplosmiddelvrij
€ 7,58/1l
€ 37,89
Verkoper: Marketsupply

Weber.Tec 946 Injectiecement voor horizontale afdichting, wanden, kelders. 10 liter
€ 50,00/1l
€ 499,95
Verkoper: bauschnell

Renovatievlies overschilderbaar renovatie vliesbehang voor wand en plafond 150 g
€ 1,11/1m²
€ 187,95
Verkoper: Profhome

Remmers Dichtschlämme WP DS basis, 25 kg
€ 1,99/1kg
€ 49,86
Verkoper: bauschnell

STRAIT-FLEX TUFF-TAPE Hoekprofiel voor droge wanden, gipsplaten, afdichtband. USA, 30 meter
€ 22,40
Verkoper: MasterBau

Scheppach Airless verfspuitsysteem PTSA350 met traploze drukregeling | 750 W elektromotor | tot 207 bar | 7,6 meter spuitslang
€ 237,45
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Ardex B12, 25 kg. Betonschuurmiddel
€ 2,40/1kg
€ 59,90
Verkoper: bauschnell

Afvoerpomp, vuilwaterpomp, roestvrij staal, 36.000 liter per uur, dompelpomp, fecalenpomp met vlotter, geschikt voor tuinirrigatie en vijverafvoer
€ 172,00
-€ 11,16Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 160,84
Gratis bezorging
Verkoper: Easybuy

Professionele roestvrijstalen emmer en schep | Gereedschap, niveau 5
€ 42,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at

BADLAND Rechthoekige badkuip, model Avita, rechts, 170x75 cm, inclusief afvoer en poten + badkussen, kleur zwart. BADLAND AVITA
€ 399,99
Gratis bezorging
Verkoper: BADLAND24-DE

weber.sys 891: Vulmiddel voor holtes onder keramische vloeren, 5 liter
€ 33,19/1l
€ 165,95
Verkoper: bauschnell

Arebos AR-HE-LS700CD, Rood, 4 meter, 1800 mm, 10,5 kg
€ 136,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS

PARFAIT Set van 7 spachtelmessen.
€ 316,00
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

EINHELL benzinekettingzaag GC-PC 2040 I met OREGON-zaagblad
€ 224,75
-€ 8,75Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 216,00
Verkoper: baulando

decofill Kant-en-klare pleister, schuurpleister, gipspleister, binnenpleister, 1 kg
€ 4,99/1kg
€ 5,66
-11%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,99
Verkoper: Trend-Laden_5

Ninja AF400EU Ninja Dual-Zone 6 -in-1 Heißluftfritteuse AF400EU
€ 259,53
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Licorne Bike Guide Premium mountainbike in 20, 24 en 26 inch - Fiets voor meisjes, jongens, heren en dames - Shimano 21-versnellingen, kinderfiets
€ 289,99
Verkoper: LICORNE_BIKE

Huishoudelijke waterpomp SCALA1 5-55 1x230V 50Hz SCHUKO
€ 645,70
-€ 73,58Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 572,12
Gratis bezorging
Verkoper: Loechel_Industriebedarf

Somfy 2400780 - SGS 200 RTS motoriseringsset voor poorten met schuifbeweging, inclusief afstandsbediening
€ 568,72
-€ 67,48Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 501,24
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 15 juni 2025 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.de en vervolgens automatisch vertaald.
Geverifieerde aankoop
Deze beoordeling als "nuttig" markeren.
Deze beoordeling melden.Melden
Gemakkelijk om mee te werken
Het vulmiddel is erg gemakkelijk om mee te werken. Het is heel gemakkelijk te schuren en krimpt niet als het droogt.
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Snelreinigingsprofiel clips, 100 stuks.
€ 14,99
Verkoper: BKTechnik24_de
€ 29,98/1kg