Gewicht:

100 g

GOURMET Gold Konijn - Natvoer voor katten - 85g

€ 1,11

€ 1,05-5%

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Natvoer voor katten & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina 7613033776533 Kattenvoer in blik, 85 gram
Purina 7613033776533 Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 10,50/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Gourmet Perle, verfijnde streepjes in gelatine, natvoer voor katten, mix van verschillende smaken, 96 stuks
Gourmet Perle, verfijnde streepjes in gelatine, natvoer voor katten, mix van verschillende smaken, 96 stuks
€ 9,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
WHISKAS Mix Favorieten in gelée - Natvoer voor katten - 40x85 gram
€ 7,94/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 26,99
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kattenvoer Purina Gold (85 gram)
Kattenvoer Purina Gold (85 gram)
€ 10,82/1kg
€ 1,06
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van GOURMET 12131623, Volwassen dier, Kip, 85 gram, Zonder kunstmatige kleurstoffen
GOURMET 12131623, Volwassen dier, Kip, 85 gram, Zonder kunstmatige kleurstoffen
€ 1,06
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van GOURMET GOLD - Casseler met eend en kalkoen, 85g
GOURMET GOLD - Casseler met eend en kalkoen, 85g
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GOURMET Gold Rundvlees - Natvoer voor katten - 85g
GOURMET Gold Rundvlees - Natvoer voor katten - 85g
€ 11,67/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Purina Gourmet Gold, natvoer voor katten, met kip en wortelen, en rundvlees
Purina Gourmet Gold, natvoer voor katten, met kip en wortelen, en rundvlees
€ 74,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gourmet Purina Gold natvoer voor katten
Gourmet Purina Gold natvoer voor katten
€ 14,69/1kg
€ 119,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gourmet Gold Heerlijke Vleespaté voor Katten, met Kip, 85 gram
Gourmet Gold Heerlijke Vleespaté voor Katten, met Kip, 85 gram
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Purina Nestlé Gourmet Gold - Zalm en kip - Natvoer voor katten - 85 gram
Purina Nestlé Gourmet Gold - Zalm en kip - Natvoer voor katten - 85 gram
€ 11,20/1kg
€ 1,18
-5%
€ 1,12
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Gourmet Gold Mousse met lam – natvoer voor katten – 85g
PURINA Gourmet Gold Mousse met lam – natvoer voor katten – 85g
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GOURMET GOLD - Schotel met rundvlees en kip, 85g
GOURMET GOLD - Schotel met rundvlees en kip, 85g
€ 1,78
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van PURINA Gourmet Gold Mousse - natvoer voor katten - 48 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Gold Mousse - natvoer voor katten - 48 porties van 85 gram
€ 43,27
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van GOURMET GOLD Eénpansmaaltijd Kip, 24 porties van 85 gram
GOURMET GOLD Eénpansmaaltijd Kip, 24 porties van 85 gram
€ 58,90
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Purina Gourmet Gold, Tortini, natvoer voor katten met rundvlees en kip, 48 bakjes
Purina Gourmet Gold, Tortini, natvoer voor katten met rundvlees en kip, 48 bakjes
€ 92,11/1l
€ 82,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van PURINA Gourmet Gold Kitten, kalfsmousse - natvoer voor kittens - 85g
PURINA Gourmet Gold Kitten, kalfsmousse - natvoer voor kittens - 85g
€ 1,67
-4%
€ 1,59
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gourmet Gold Karma voor katten, paté met stukjes konijn, 85 gram.

Geniet van een luxueuze smaakervaring met Gourmet Gold – voor veeleisende katten!

Stel je voor hoe je kat geniet van een delicate paté, vol met heerlijke stukjes konijn, rechtstreeks in his bakje. Dit is meer dan alleen kattenvoer – het is een echte traktatie die de zintuigen prikkelt en je huisdier meeneemt naar een wereld van puur genot. Gourmet Gold is een merk dat ervoor zorgt dat je kat elke dag het beste krijgt – een uitzonderlijke smaakcombinatie die zelfs de meest verfijnde smaakpapillen tevredenstelt. Wacht niet langer – geef je harige vriend een moment van plezier met Gourmet Gold!

Een exclusieve maaltijd die je kat zich speciaal laat voelen

Gourmet Gold is kattenvoer dat ervoor zorgt dat elke hap een waar genot is. De paté met stukjes konijn is een subtiele combinatie van smaken die ervoor zorgt dat je kat steeds weer terugkomt naar zijn bakje. Dankzij de zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en de delicate textuur, biedt dit voer niet alleen een uitzonderlijke smaak, maar ook de essentiële voedingsstoffen die nodig zijn om de gezondheid en energie van je kat te behouden. Ideaal voor katten die graag verwend worden – Gourmet Gold is een echte traktatie voor verfijnde smaakpapillen!

Gourmet Gold – geniet van luxe, waar uw kat van zal houden

Met Gourmet Gold voelt uw kat zich een echte koning. De paté met stukjes konijn is het beste dat u uw kat kunt geven, om hem heerlijke en voedzame maaltijden te bieden. De delicate smaak, de unieke textuur en de beste ingrediënten garanderen dat dit voer niet alleen energie levert, maar ook de meest veeleisende kattenpachten tevredenstelt. Heerlijk, vol liefde – dat is Gourmet Gold.

Ontdek recepten van Mniam24

Wanneer u bij Mniam24 bestelt, ontvangt u een e-book met 100 heerlijke recepten! Dit is een uitstekende gelegenheid om nieuwe smaken te ontdekken en bijzondere gerechten in uw keuken te bereiden. Geniet van culinaire inspiratie en profiteer van unieke recepten die het koken elke dag gemakkelijker maken!

Een koninkrijk van smaken voor uw kat – Gourmet Gold in een speciale uitvoering

Ingrediënten: 1 portie Gourmet Gold kattenvoer, paté met stukjes konijn, 1 theelepel natuurlijke yoghurt (optioneel)

Bereidingswijze: Open de verpakking Gourmet Gold en plaats deze in de kom van uw kat. Als u wat extra smaak en textuur wilt toevoegen, voeg dan een theelepel natuurlijke yoghurt toe. Meng het geheel om de perfecte textuur te krijgen en serveer het aan uw kat. Zijn of haar plezier bij het eten zal ongeëvenaard zijn!

Samenvatting van de belangrijkste kenmerken en voordelen van het product:
  • Paté met stukjes konijn, die smaak en textuur combineert.
  • Uitzonderlijke ingrediënten die de gezondheid van de kat ondersteunen.
  • Een luxueuze smaak die zelfs de meest veeleisende katten zal bevallen.
  • Ideaal voor volwassen katten die kwaliteit waarderen.
  • Handig verpakking van 85 gram, perfect voor dagelijkse maaltijden.
De set bevat:
  • 1x Gourmet Gold kattenvoer, paté met stukjes konijn, 85 gram.

Gourmet is een merk dat al jaren het vertrouwen van kattenbezitters over de hele wereld geniet. Door de combinatie van passie voor katten met de hoogste kwaliteit ingrediënten, biedt Gourmet voeding die voldoet aan de verwachtingen van de meest veeleisende huisdieren. Luxueuze smaken, zorgvuldig samengestelde ingrediënten en aandacht voor de gezondheid van de kat maken elk Gourmet product een echte traktatie voor uw trouwe vriend.

Veelgestelde vragen
    • Is Gourmet Gold geschikt voor katten met een gevoelige maag?

Ja, Gourmet Gold is zacht en gemakkelijk verteerbaar, waardoor het ook geschikt is voor katten met een gevoelig spijsverteringsstelsel.

    • Is Gourmet Gold geschikt voor katten met speciale voedingsbehoeften?

Ja, Gourmet Gold is ontwikkeld om te voldoen aan de voedingsbehoeften van verschillende katten, en biedt waardevolle ingrediënten die de gezondheid en energie ondersteunen.

    • Hoe vaak kan ik mijn kat Gourmet Gold geven?

Gourmet Gold is een voeding die geschikt is voor dagelijks gebruik. Afhankelijk van de behoeften van uw kat, kunt u het geven als hoofdmaaltijd of als een smakkelijke snack.

    • Kan Gourmet Gold aan katten van alle leeftijden worden gegeven?

Gourmet Gold is ideaal voor volwassen katten die een uitgebalanceerde maaltijd nodig hebben. De unieke smaak zal de smaakpapillen van elke kat bevredigen.

vlees en dierlijke bijproducten (waarvan 4% konijn); mineralen; suikers; plantaardige producten

Gewicht
100 g
Model
GOURMET Gold
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
7613032816797
MPN (Manufacturer Part Number)
4,99
Fabrikant
Registratienummer
JEST

Gewicht
100 g
Model
GOURMET Gold
Vochtgehalte
NA
Type diervoeder
Natvoer
Aantal stuks
1
EAN
7613032816797
MPN (Manufacturer Part Number)
4,99
Fabrikant
Registratienummer
JEST
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 8,14/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 41,51
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Purina 7613033776533 Kattenvoer in blik, 85 gram
Purina 7613033776533 Kattenvoer in blik, 85 gram
€ 10,50/1kg
€ 1,11
-5%
€ 1,05
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
Feandrea krabpaal met kattenbakopslag, verhoogd voerbakstandaard en wasbare kussens, vintagebruin
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
Sheba Bakje, 12 stuks x 85g - Speciale saus
€ 30,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,94
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
Sheba Classics volwaardig kattenvoer, gevogeltecocktail, 85g
€ 22,89/1kg
€ 2,06
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
MjAMjAM Natvoer voor katten, mixpakket III, 6 x 200 gram, zonder granen, met veel vlees
€ 21,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Gourmet Perle, verfijnde streepjes in gelatine, natvoer voor katten, mix van verschillende smaken, 96 stuks
Gourmet Perle, verfijnde streepjes in gelatine, natvoer voor katten, mix van verschillende smaken, 96 stuks
€ 9,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 75,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
Bluetooth 5.0 TWS draadloze oordopjes, draadloze in-ear oordopjes met draagbare oplaadcase, stereo hoofdtelefoon met microfoon, geschikt voor Android, iPhone en Samsung, merk Retoo
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 181
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
SHEBA Saucen Assortiment – Een selectie van visaroma's – Natvoer voor katten – 40 x 85 gram
€ 9,34/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 31,76
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
Kratzboom: Natuurlijk klim-, knuffel- en slaapvertier voor uw kat. Groot model met verwisselbare bladeren. Meerlaags, eenvoudig te monteren. Gemaakt van huisdiervriendelijke materialen, duurzaam en voorzien van een robuust, gepatenteerd ontwerp
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 257,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
Fudajo design kraboom in takkenstijl, 130 cm hoog, krabpaal voor katten met pluche en sisal, klimboom voor katten, kattenboom met hangende ligplaats
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 164,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
PURINA ONE BIFENSIS Sterilcat, voeding voor gesteriliseerde katten, 4 x 2,8 kg
€ 7,87/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 88,16
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
COSTWAY Kraboom Klein, 50 cm hoog, kattenboom met zachte pluche zitgedeelte, sisal krabpaal en bal. Houten kattenkrabpaal, kattenmeubel, klimboom, activiteitencentrum, speelboom (grijs)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 108
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
Hoogwaardige kunstkerstboom, Spaanse dennensoort, 220 cm
€ 13,53/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 140,66
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Bomann® Koelkast met vriesvak |  | 143 cm | Stilstaande koel-vriescombinatie | Deur kan van links of rechts worden geopend | 175 liter | Model KG 320.2, wit
Bomann® Koelkast met vriesvak | | 143 cm | Stilstaande koel-vriescombinatie | Deur kan van links of rechts worden geopend | 175 liter | Model KG 320.2, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 723,53
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display –  Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
Grundig Personenweegschaal – Digitale Weegschaal – Weegschaal Personenweegschaal met LCD Display – Capaciteit tot 180kg – Eenheden in kg, lb en st – 28x28 cm - Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 387
€ 21,99
Gratis bezorging
Verkoper: MaxiMondo
Productafbeelding van SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
SHEBA Selection Select Slices, smaken van gevogelte - natvoer voor katten - 40 porties à 85 gram
€ 31.240,00/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 31,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
Cat's Best Öko Plus kattenbakvulling, 40 liter
€ 1,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 69,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
ANIMONDA Carny Adult Kip met zalm - natvoer voor katten - 400g
€ 42,30
-71%
€ 12,06
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Wall-mounted cat tree - H. 168 cm - Tofana Dolomite - KERBL - Gray
Wall-mounted cat tree - H. 168 cm - Tofana Dolomite - KERBL - Gray
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 145,55
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
funny-frisch 5504343006 funny-frisch Chipsfrisch ungarisch Chips 150,0 g
€ 158,13/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 34,13
-30%
€ 23,72
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van 10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
10 universele microchip-tags voor huisdieren, IS011784/5 FDX-B, 134,2 kHz, geschikt voor honden, katten, vee, pluimvee en vissen. Voor beheer en tracking
€ 30,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 333,33/1kg
Productafbeelding van Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
Zachte kattenhalsbanden voor na een operatie, ter bevordering van de wondgenezing. Schattige halsbanden in de vorm van zonnebloemen, die voorkomen dat de kat aan de wond likt. Verstelbaar, gele kleur, maat XS (geschikt voor katten van 0,5 tot 2 kg)
€ 21,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 262,50/1kg