DAX PERFECTA MULTIKOLAGEN RETINOL Booster, liftende werking

€ 17,59

€ 12,95-26%

€ 863,33 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Dagcrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Gezichtsverzorging - Hyaluronzuurserum 100ml | PUREMETICS
Gezichtsverzorging - Hyaluronzuurserum 100ml | PUREMETICS
€ 974,67/1l
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe Prodigieuse Hyalu Boost Nachtcrème-olie
Nuxe Prodigieuse Hyalu Boost Nachtcrème-olie
€ 28.890,00/1l
€ 28,89
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Resveratrol BE, 30 ml
SkinCeuticals Resveratrol BE, 30 ml
€ 6.630,00/1l
€ 198,90
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtscrème Declaré (50 ml)
Gezichtscrème Declaré (50 ml)
€ 958,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eternalist Sensilis Dagcrème A.G.E. (50 ml)
Eternalist Sensilis Dagcrème A.G.E. (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
A-Derma Exomega Control Emollient, 200 ml
€ 147,65/1l
€ 31,00
-4%
€ 29,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioliq 55+, Intensieve liftcrème, 30 ml + Dagcrème, 50 ml + Nachtcrème, 50 ml
Bioliq 55+, Intensieve liftcrème, 30 ml + Dagcrème, 50 ml + Nachtcrème, 50 ml
€ 1.112,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 33,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
Dermacol Verjongende dagcrème met caviarkorrels, 50 ml
€ 132,90/1kg
€ 13,29
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van LAVERA Nachtcrème met straffende werking, verrijkt met hyaluronzuur en bakuchiol
LAVERA Nachtcrème met straffende werking, verrijkt met hyaluronzuur en bakuchiol
€ 314,80/1l
€ 15,74
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Garancia Elixir Marabout Serum tegen onzuiverheden, 15 ml
Garancia Elixir Marabout Serum tegen onzuiverheden, 15 ml
€ 4.378,00/1l
€ 65,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Nectarcalm Kalmerende balsem tegen roodheid, Melvita, 15 ml
Nectarcalm Kalmerende balsem tegen roodheid, Melvita, 15 ml
€ 1.258,67/1l
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kollageen Booster van Rodial (30 ml)
Kollageen Booster van Rodial (30 ml)
€ 1.528,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,38
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
Nacomi Hyaluronzuur gezelsel, hydraterend, 50 ml
€ 133,88/1kg
€ 10,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van GezichtsSerum met Hyaluronzuur, StriVectin MULTIPLIER, 30 ml
GezichtsSerum met Hyaluronzuur, StriVectin MULTIPLIER, 30 ml
€ 1.331,67/1l
€ 39,95
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Babaria Microbioom Gezichtsverzorging, 50 Ml
Babaria Microbioom Gezichtsverzorging, 50 Ml
€ 333,60/1l
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
Intensieve antioxidant behandeling SkinCeuticals C E Ferulic
€ 5.300,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 159,00
Verkoper: Bestperfume
Productafbeelding van Avene Dermabsolu Dagcrème, navulverpakking, 50 ml
Avene Dermabsolu Dagcrème, navulverpakking, 50 ml
€ 34.810,00/1l
€ 34,81
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GezichtsSerum Skin Generics, Hyaluronzuur, 30 ml
GezichtsSerum Skin Generics, Hyaluronzuur, 30 ml
€ 782,67/1l
€ 25,66
-8%
€ 23,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixa Hyalurogel, intensief hydraterende bodylotion, 400 ml
Mixa Hyalurogel, intensief hydraterende bodylotion, 400 ml
€ 22,13/1kg
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 9,96
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

DAX PERFECTA MULTICOLLAGEN RETINOL Lifting-Booster, 15 ml. Deze booster met een moderne, lichte textuur is geschikt voor alle huidtypen die hydratatie, effectieve vermindering van rimpels en een direct liftend effect nodig hebben. Hij is ideaal voor dagelijkse verzorging het hele jaar door, ofwel als aanvulling op de crème uit de MULTICOLLAGEN RETINOL-lijn, of als een regelmatige intensieve behandeling. Hij vormt een optimale basis voor make-up en verlengt de houdbaarheid van de make-up. Dubbele kracht van collageen!

[Afbeelding]

[Afbeelding]

Het innovatieve proCollagen4- en mariancollageencomplex regenereert de huid intensief op vier niveaus: het verzacht de huid, vermindert de lengte, breedte en diepte van rimpels, hydrateert intensief, verstevigt en lift.

RETINOL x2

– de dubbele kracht van retinol! Retinol, versterkt met phyto-retinol, versterkt de anti-rimpelwerking en versnelt significant de collageensynthese van de huid. Het stimuleert de productie van hyaluronzuur, hydrateert intensief, regenereert, verzacht en beschermt de huid tegen vrije radicalen. MULTILIFT FORTE – Een uniek peptide- en oligosacharidecomplex dat zorgt voor verstevigende, expressieve en langdurige liftende effecten en het gezicht verjongt en verbetert. Het gouden duo van anti-aging verzorging? Collageen en retinol. Deze twee ingrediënten bestrijden effectief de tekenen van huidveroudering. U vindt ze in de Multicollagen Retinol-lijn van Perfecta. Er zijn veel ingrediënten met een anti-rimpelwerking, maar twee verdienen bijzondere aandacht: collageen en retinol. Alleen al afzonderlijk leveren ze zichtbare resultaten in huidverzorging, maar in combinatie zijn ze nog effectiever. De Perfecta Multi-Collagen Retinol-lijn is gebaseerd op een combinatie van retinol en proCollagen4. Hun synergetische werking stimuleert belangrijke processen die verantwoordelijk zijn voor een jeugdige uitstraling. Hierdoor krijgt de huid weer stevigheid, elasticiteit en optimale hydratatie terug, en worden rimpels verminderd. De lijn is bovendien verrijkt met ingrediënten die de gezichtscontouren behouden en de gelaatstrekken definiëren. Dankzij de zachte, lichte textuur wordt huidverzorging een ritueel, en de producten zijn uitstekend geschikt als make-upbasis. AANWENDEN: Masseer de booster in de gereinigde huid van gezicht en/of hals en decolleté. Aanbevolen voor gebruik onder of over de Perfecta Multi-Collagen Retinol dag- en/of nachtcrème, dagelijks of als een regelmatige intensieve kuur. INGREDIËNTEN (INCI): Aqua, Glycerin, Propylenglycol, Dicaprylylether, Dimethicon, Cichorium Intybus Root Oligosaccharides, Caesalpinia Spinosa Gum, Collagen Amino Acids, Sodium Acrylate Copolymer, Lecithin, Butylene Glycol, Carbomer, Polysorbate-20, Palmitoyl Oligopeptide, Palmitoyl Tetrapeptide-7, Ethylhexyl Cocoate, Dimethiconol, Tocopherol, Soybean Oil, Retinol, Dimethylmethoxy Chromanol, Medicago Sativa Extract, Sodium Hyaluronate, Phenoxyethanol, Methylparaben, Ethylparaben, Octadecyl-di-t-butyl-4-hydroxyhydrocinnamate, Coumarin, Citronellol, Alpha-Isomethyl Ionone, Limonene Linalool, Parfum.

Gewicht
20 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
PERFECTA
Doelgroepen
Dames
EAN
5900525050861
MPN (Manufacturer Part Number)
10,99

Gewicht
20 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
PERFECTA
Doelgroepen
Dames
EAN
5900525050861
MPN (Manufacturer Part Number)
10,99
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Multi-Collageen 40+/50+ Crème: Vermindert en verzacht donkere kringen onder de ogen
Multi-Collageen 40+/50+ Crème: Vermindert en verzacht donkere kringen onder de ogen
€ 650,00/1l
€ 9,75
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van W-9-1400-B (zwart)
W-9-1400-B (zwart)
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 1.008,06
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is B.
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
KOBONA-Tabwee K10 Kids 10,1" Roze Tablet, Google Kids Space, 4+64GB, Android 15 wifi-tablet voor kinderen met kindvriendelijke hoes en stylus, 5000mAh
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 200
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
Eettafel set Vicco Sentio Wit 137.6 x 92.8 cm met 2 banken, Model 26501
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 165,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Gestoffeerd bed 90x200, grijs, met bedopslag, dagbed, slaapbank, logeerkamerbed, uitschuifbaar
Gestoffeerd bed 90x200, grijs, met bedopslag, dagbed, slaapbank, logeerkamerbed, uitschuifbaar
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 314,95
€10 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Wasmachinekast Vicco  Wit 64 x 190 cm, Model 20553
Wasmachinekast Vicco Wit 64 x 190 cm, Model 20553
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 139
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
Beautissu set van 4 zitkussens Lisa, antraciet, 40x40x8 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 27,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Perfecta Fenomen C 50+ Crème: "Tweede huid"-effect, diepe versteviging, dag- en nachtvochtinbrenging, 50 ml
Perfecta Fenomen C 50+ Crème: "Tweede huid"-effect, diepe versteviging, dag- en nachtvochtinbrenging, 50 ml
€ 250,80/1l
€ 12,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Ronde salontafel 2-in-1, model LORI GLASS, zilverkleurig chroom
Ronde salontafel 2-in-1, model LORI GLASS, zilverkleurig chroom
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 269,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, lichtgrijs | TB41
Esszimmerstoelen BEALIFE, set van 6, met fluwele bekleding en ergonomische rugleuning | Modern design, lichtgrijs | TB41
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 114,99
Verkoper: Connected-Living
Productafbeelding van Eettafel uitschuifbaar DANTE, 130-170x80 cm, Sonoma eikenhout
Eettafel uitschuifbaar DANTE, 130-170x80 cm, Sonoma eikenhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 287,16
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van Hoekbank met permanente slaapfunctie, veerkernmatras, opbergruimte voor beddengoed, slaapbank in donkergrijs / 15107
Hoekbank met permanente slaapfunctie, veerkernmatras, opbergruimte voor beddengoed, slaapbank in donkergrijs / 15107
€ 1.799,00
Verkoper: luma-home
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, boxspringbed met opbergruimte en lattenbodem, fluweel, houten bed, multifunctioneel bed, grijs
Flieks gestoffeerd bed 140x200 cm, boxspringbed met opbergruimte en lattenbodem, fluweel, houten bed, multifunctioneel bed, grijs
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 249,31
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met oren en opbergruimte, grijs
Merax gestoffeerd bed 180x200 cm met lattenbodem, hydraulisch boxspringbed met opbergruimte en bedlade, fluweel dubbelbed met oren en opbergruimte, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 336,99
-€ 23,00
€ 313,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Eettafel uitschuifbaar DANTE, 130-170x80 cm, wit hoogglans
Eettafel uitschuifbaar DANTE, 130-170x80 cm, wit hoogglans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 324,61
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Esstisch Mango Massivholz mit Sonnenmuster-Einlegearbeiten und grauem Metallgestell in Industrial-Stil, Gesamtansicht.
WOHNLING Eettafel Mango, massief hout, eethoektafel 180x76,5x90 cm, keukentafel, Loft-stijl, natuurlijke houtkleur, massief met metalen frame, industriële tafel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 681,90
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
Samsung Galaxy Tab A, 25,6 cm (10,1 inch), WiFi, 3 GB RAM, 64 GB opslag, kleur: zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 340,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Boxspringbed 180 x 200 cm, grijs, tweepersoonsbed, futonbed, bed, bedframe, lattenbodem
Boxspringbed 180 x 200 cm, grijs, tweepersoonsbed, futonbed, bed, bedframe, lattenbodem
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 172
€ 154,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Esszimmertisch Bagli rund mit Sheesham-Massivholzplatte und schwarzen Metallbeinen in Gesamtansicht mit vier Stühlen.
Design eettafel BAGLI rond, Ø 120 x 78 cm, sheeshamhout
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 417,45
Gratis bezorging
Verkoper: Ervesto
Productafbeelding van WISFOR Wandklok, 60 cm, rond, decoratieve klok. Geschikt voor de keuken, woonkamer of het kantoor. Stille werking, Romeinse cijfers, glas, zilverkleurig
WISFOR Wandklok, 60 cm, rond, decoratieve klok. Geschikt voor de keuken, woonkamer of het kantoor. Stille werking, Romeinse cijfers, glas, zilverkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 151,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
Kledingopslagkast Vicco Falk Wit 68 x 108.5 cm, Model 30290
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Interlink kinderbed, 90x200 cm, multifunctioneel, geschikt als bed, slaapbank of logeerbed, wit, met lades
Interlink kinderbed, 90x200 cm, multifunctioneel, geschikt als bed, slaapbank of logeerbed, wit, met lades
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 464,95
-€ 84,96
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zitbank HWC-H70, eettafelbank, bank met bekleding, rugleuning van stof/textiel, roestvrij staal geborsteld, grijs, 160 cm
Zitbank HWC-H70, eettafelbank, bank met bekleding, rugleuning van stof/textiel, roestvrij staal geborsteld, grijs, 160 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 409,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Eetkamerhoekbank Vicco Roman Wit 43.5 x 43.5 cm, Model 34183
Eetkamerhoekbank Vicco Roman Wit 43.5 x 43.5 cm, Model 34183
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 64,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van WISFOR Eettafel, marmerlook, keukentafel/eettafel voor 4-6 personen, rechthoekige tafel van 120 cm met antislip metalen poten, lichtgrijs
WISFOR Eettafel, marmerlook, keukentafel/eettafel voor 4-6 personen, rechthoekige tafel van 120 cm met antislip metalen poten, lichtgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 277,89
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
Keukenonderkast Vicco R-Line Wit Hoogglans 80 cm Zonder werkblad, Model 29252
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 159,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
Xiaomi Hutt DDC55 robotraamreiniger
€ 1.276,32/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 171,14
-€ 11,60
€ 159,54
Gratis bezorging
Verkoper: TechPunt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 50 ml
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 469,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.384,00/1l
Productafbeelding van GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
GezichtsSerum The Regenerating van La Mer (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 323,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.375,91/1kg
Productafbeelding van Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
Estée Lauder Re-Nutriv Ultimate Diamond Transformative Brilliance, navulverpakking, voor dames, universele verpakking, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 195,35
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.511,67/1l
Productafbeelding van Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème, rijke formule, 50 ml
Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème, rijke formule, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 126,48
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.529,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
Sisley Mattifying Moisturizing Skincare met tropische hars, Dagcrème, voor dames, geschikt voor gemengde en vette huid, voor het gezicht, met een matterend, hydraterend, verzachtend, egaliserend en kalmerend effect, 50 ml
€ 86,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.734,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
Estée Lauder Revitalizing Supreme + Youth Power, voor vrouwen, 50 ml, crème, geschikt voor elk huidtype, voor dag en nacht, verhelderend, revitaliserend, hydraterend, voedend, verzachtend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,00
-10%
€ 76,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.535,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Night Intensive Restorative, nachtcrème, voor vrouwen, universeel, voor het gezicht, verhelderend, hydraterend, voedend, navulbaar, revitaliserend, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.550,40/1l
Productafbeelding van Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
Estée Lauder, Delicate verstevigende gezichtscrème, 75 ml
€ 129,30
-€ 51,78
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1kg
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, intensief, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 69,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.384,40/1l
Productafbeelding van By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
By Terry Hyaluronic Global Serum, voor dames, 30 ml
€ 76,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.537,67/1l
Productafbeelding van Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
Babor HSR Lifting Anti-Rimpel Crème, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 63,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.273,60/1l
Productafbeelding van Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
Marbert Profutura Anti-Aging Verzorgingscrème Goud, intensief voor droge huid, 50 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.224,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 75 ml
Dr. Grandel Hydro Lipid Ultra Nachtcrème, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 884,00/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
Estée Lauder Delicate Firming Face Cream, proefverpakking, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 60,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.217,00/1l
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra The Exception Dag- en Nachtcrème 75 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 720,80/1l
Productafbeelding van Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
Hydraterende dagcrème Régénactive van Jeanne Piaubert (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 58,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.170,00/1l
Productafbeelding van Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
Oribe Styling Supershine Moisturizing Cream 150ml - Hydraterende crème
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 394,40/1l
Productafbeelding van Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
Skinceuticals Kalmerende Reinigingsschuim 150ml
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 57.120,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew Caps, 15,2 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.690,79/1l