Nivea Soft Intensieve Hydraterende Crème, 75 ml

€ 12,99

€ 3,92-69%

€ 44.545,45 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Hydraterende gezichtscrème Hydragenist (50 ml)
Hydraterende gezichtscrème Hydragenist (50 ml)
€ 795,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SKIN EMULSION, regenererende crème, 50 ml
SKIN EMULSION, regenererende crème, 50 ml
€ 417,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
Eucerin AtopiControl balsem, 400 ml
€ 30.600,00/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van NIVEA Soft SPF15 Intensieve Hydraterende Crème, 200 ml, 388298
NIVEA Soft SPF15 Intensieve Hydraterende Crème, 200 ml, 388298
€ 0,02/1kg
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Soft hydraterende crème, 300 ml
Nivea Soft hydraterende crème, 300 ml
€ 22,80/1l
€ 6,84
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Nivea Soft Crème, 200 ml
Nivea Soft Crème, 200 ml
€ 26,70/1l
€ 5,34
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NIVEA Soft SPF15 Intensieve Hydraterende Crème, 100 ml, 388267
NIVEA Soft SPF15 Intensieve Hydraterende Crème, 100 ml, 388267
€ 0,01/1kg
€ 13,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van RETISIL Intensieve crème, 50 ml
RETISIL Intensieve crème, 50 ml
€ 797,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,33
-17%
€ 39,89
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NIVEA 5493191008 NIVEA erfrischende Hautcreme 200 ml
NIVEA 5493191008 NIVEA erfrischende Hautcreme 200 ml
€ 17,30/1l
€ 13,07
-73%
€ 3,46
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nivea Crème Care Douchegel, 250 ml
Nivea Crème Care Douchegel, 250 ml
€ 34,24/1l
€ 8,56
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van WELEDA Sensitiv Hydraterende Crème, parfumvrij, 10 ml
WELEDA Sensitiv Hydraterende Crème, parfumvrij, 10 ml
€ 220,00/1l
€ 8,16
-73%
€ 2,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van NIVEA MEN Crème 150 ml
NIVEA MEN Crème 150 ml
€ 42,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nivea Creme (200 ml)
Nivea Creme (200 ml)
€ 28,35/1l
€ 6,04
-6%
€ 5,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Milde, hydraterende crème voor de mannenhuid, 50 ml
Milde, hydraterende crème voor de mannenhuid, 50 ml
€ 201,25/1kg
€ 16,10
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Intensief hydraterende crème Nivea Men Originals (50 ml)
Intensief hydraterende crème Nivea Men Originals (50 ml)
€ 343,40/1l
€ 17,17
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja Calendula Crème, parfumvrij, 50 ml / 0181
Ziaja Calendula Crème, parfumvrij, 50 ml / 0181
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,49
-4%
€ 2,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Eucerin Atopicontrol Forte Crème, 40 ml
Eucerin Atopicontrol Forte Crème, 40 ml
€ 1.189,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,58
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Nivea Crème, universeel, 250 ml
Nivea Crème, universeel, 250 ml
€ 49,40/1kg
€ 14,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nivea Douchecrème, Crèmeverzorging, 750 ml
Nivea Douchecrème, Crèmeverzorging, 750 ml
€ 6,71/1l
€ 5,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CALUREX Intensieve crème, 150 ml
CALUREX Intensieve crème, 150 ml
€ 94,87/1l
€ 14,23
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

NIVEA Soft crème voor gezicht, lichaam en handen, 75 ml

CARUNO

️

NIVEA SOFT CRÈME VOOR GEZICHT, LICHAAM EN HANDEN, 75 ML


Droomt u van een perfect zachte, gladde en diep gehydrateerde huid? De NIVEA Soft crème is uw onmisbare partner in uw dagelijkse huidverzorging! Zijn innovatieve, lichte formule, verrijkt met kostbare jojoba-olie en vitamine E, wordt snel opgenomen en laat een gevoel van uitzonderlijk comfort en langdurige verfrissing achter op de huid. Ongeacht uw huidtype, NIVEA Soft zorgt voor intensieve hydratatie en effectieve bescherming tegen de negatieve invloed van externe factoren. Al na het eerste gebruik zult u een duidelijk verschil merken: uw huid wordt zijdezacht, buitengewoon elastisch en stralt een natuurlijke gloed.



De unieke formule van de NIVEA Soft crème is speciaal ontwikkeld om uw huid een complete verzorging te bieden. Jojoba-olie hydrateert diep en voorkomt effectief waterverlies uit de huid, terwijl vitamine E de huid beschermt tegen de schadelijke werking van vrije radicalen en het verouderingsproces vertraagt. De crème is perfect geschikt voor het gezicht, lichaam en handen, en biedt ze langdurige hydratatie en betrouwbare bescherming, dag na dag. De delicate, subtiele geur zorgt ervoor dat uw dagelijkse verzorging een echte plezierige ervaring wordt en een moment van ontspanning voor uw zintuigen.


De geschiedenis van het merk NIVEA gaat meer dan 100 jaar terug, toen de iconische crème in het blauwe doosje werd geboren, en sindsdien een vaste waarde is geworden in de wereld van huidverzorging. Sinds die tijd ontwikkelt NIVEA zich voortdurend en introduceert innovatieve oplossingen om te voldoen aan de behoeften van zelfs de meest veeleisende klanten. NIVEA Soft is een van de belangrijkste producten van het merk, en heeft een enorme populariteit verworven dankzij zijn lichte formule, intensieve hydraterende werking en veelzijdig gebruik. De geteste tolerantie voor de huid maakt de NIVEA Soft crème geschikt, zelfs voor mensen met een zeer gevoelige huid, die gevoelig is voor irritatie.

  • ️


    De NIVEA Soft crème is de ideale keuze voor mensen die een complete verzorging in één product waarderen. Hij kan zowel overdag als 's nachts worden gebruikt en zorgt ervoor dat de huid het hele jaar door optimaal gehydrateerd blijft. Dankzij zijn lichte textuur trekt de crème snel in en laat hij geen vette laag achter, waardoor hij perfect is als basis onder make-up. NIVEA Soft is een onmisbaar product in elke badkamer en helpt u om uw huid het hele jaar door in topconditie te houden.


    Dankzij de intensieve hydratatie en unieke formule maakt de NIVEA Soft crème de huid merkbaar gladder, elastischer en voller met een natuurlijke gloed. Regelmatig gebruik van de crème helpt om het optimale hydratatieniveau van de huid te behouden, waardoor uitdroging en ruwheid worden voorkomen. De NIVEA Soft crème is de perfecte manier om ervoor te zorgen dat uw huid er elke dag gezond en stralend uitziet.

    NIVEA SOFT CRÈME VOOR GEZICHT, LICHAAM EN HANDEN

    • Hydrateert intensief de huid van gezicht, lichaam en handen.
    • Lichte textuur – trekt snel in en laat geen vette laag achter.
    • Verrijkt met jojoba-olie, die de huid diepgaand hydrateert en voedt.
    • Bevat vitamine E, die de huid beschermt tegen de schadelijke werking van vrije radicalen.
    • Beschermt de natuurlijke barrière van de huid en voorkomt vochtverlies.
    • Geschikt voor alle huidtypen, zelfs de gevoelige huid.
    • Delicate, aangename geur maakt de verzorging een echte verwennerij.
    CARUNO-2025-11-14-11:43:42 cu
  • Belangrijkste gegevens

  • Artikelnummer leverancier: 120386

️ Veiligheidsinformatie over het product (GPSR)

In overeenstemming met Verordening (EU) 2023/988 inzake de algemene productveiligheid

Categorie: Algemene producten

Gebruiksaanwijzing: Lees de gebruiksaanwijzing zorgvuldig door voordat u het product gebruikt en bewaar deze voor toekomstig gebruik.
Gebruik conform bestemming: Gebruik het product alleen voor het beoogde doel. Onjuist gebruik kan leiden tot ongelukken of schade.Waarschuwingen voor kinderen: Het product kan kleine onderdelen of gevaarlijke elementen bevatten voor jonge kinderen (risico op verstikking, verwondingen). Toezicht van volwassenen is vereist.Kwaliteit en authenticiteit: Koop producten van betrouwbare leveranciers. Let op namaakproducten, die mogelijk niet voldoen aan de veiligheidsnormen.Onderhoud en inspectie: Controleer regelmatig de staat van het product. Laat reparaties uitvoeren door geautoriseerde serviceproviders of door gekwalificeerd personeel.Chemische waarschuwingen: Als het product chemische stoffen bevat, raadpleeg dan het veiligheidsinformatieblad (SDS). Vermijd contact met de ogen, de huid of het inademen van dampen.Opslag: Bewaar het product op een veilige plaats, buiten bereik van kinderen en huisdieren, onder de door de fabrikant aanbevolen omstandigheden.Afvalverwerking: Gooi het product niet bij het gewone afval als het gevaarlijke materialen bevat of speciale afvalverwerking vereist (batterijen, oliën, elektronica).Contact bij problemen: Neem bij problemen of vragen contact op met de fabrikant of importeur (contactgegevens op de verpakking of in de handleiding).

Contactgegevens van de fabrikant/importeur (GPSR)

Bedrijfsnaam:CARUNO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄAdres:PL. BANKOWY 2, 00-095 WARSZAWA, PLTelefoon:690244214:[email protected]:zakupywgodzine.pl

️

  • Artikelnummer leverancier: 120386
  • PIM analyse tag: 18 Nov 17:54 [NORM|PRIJS(+30.0%+1.00PLN)] [C=0%]
  • Aanvullende informatie.

Nivea Soft gezichts-, lichaams- en handcrème 75 ml

CARUNO Nummer: 4005900008800, PGD-BAF5-120386. Aantal dagen tot verzending: 3. Gewicht: 0.25 kg.
  • ️ Gezondheid en schoonheid/Verzorging/Gezicht/Crèmes (hydraterend, anti-rimpel, dag/nacht)
  • ️ Innovatieve technologieën en perfecte uitvoering zorgen ervoor dat dit product nieuwe normen op de markt zet.
  • ️ Elk element is zorgvuldig ontworpen om maximaal comfort, duurzaamheid en gebruiksgemak te bieden.
  • ️ Door te kiezen voor de Nivea Soft gezichts-, lichaams- en handcrème 75 ml, investeert u in een product dat aan de hoogste verwachtingen voldoet en in elke situatie presteert.
Model
Soft
Gewicht
0.088 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
4005900008800
MPN (Manufacturer Part Number)
4,99

Model
Soft
Gewicht
0.088 g
Inhoud
75 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
4005900008800
MPN (Manufacturer Part Number)
4,99
Gaat ook goed samen met

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l