Celia Hair 1i2 Keratine permanentvloeistof met ceramiden - voor sterk haar, 1 fles.

€ 3,55

€ 295,83 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

di 13 – do 15 oktober
Onze bestedeals
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 738,57/1l
€ 51,70
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml
€ 211,29/1l
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SCALP - Peel Serum, 50 ml
SCALP - Peel Serum, 50 ml
€ 489,60/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
€ 151,67/1kg
€ 14,74
-38%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Syoss Intense Plex Serum, een intensief herstellende serum voor sterk beschadigd haar, 100 ml. (Niet uitspoelen.)
Syoss Intense Plex Serum, een intensief herstellende serum voor sterk beschadigd haar, 100 ml. (Niet uitspoelen.)
€ 83,95/1kg
€ 16,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rituals Verzorgingslijn voor het haar, Intense Voedende Haarolie, 45 ml
Rituals Verzorgingslijn voor het haar, Intense Voedende Haarolie, 45 ml
€ 158,26/1kg
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja Arganolie Serum, een verzachtende serum voor het haar, 50 ml
Ziaja Arganolie Serum, een verzachtende serum voor het haar, 50 ml
€ 177,43/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,42
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
Arganicare Biotine Herstellende serum voor het haar, met biotine, 100 ml
€ 153,67/1kg
€ 18,44
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Jurlique Herbal Recovery Sérum
Jurlique Herbal Recovery Sérum
€ 1.359,00/1l
€ 40,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
PILELXIL AMPOLLAS anti-haaruitval, 20 ampullen van 5 ml
€ 512,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 57,80
-11%
€ 51,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Seboradin Forte serum tegen haaruitval, voor de hoofdhuid, 100 ml
Seboradin Forte serum tegen haaruitval, voor de hoofdhuid, 100 ml
€ 203,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
€ 402,67/1l
€ 24,16
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nuxe Hair Prodigieux, de serum
Nuxe Hair Prodigieux, de serum
€ 772,00/1l
€ 38,60
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ARGANICARE Haarserum met collageen en arganolie, 100 ml
ARGANICARE Haarserum met collageen en arganolie, 100 ml
€ 282,90/1l
€ 44,18
-35%
€ 28,29
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Beaver Beaver ARGANOLIE & KERATINE Leave-in Serum, 250 ml
Beaver Beaver ARGANOLIE & KERATINE Leave-in Serum, 250 ml
€ 60,08/1l
€ 15,02
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pantene droogshampoo met arganolie
Pantene droogshampoo met arganolie
€ 162,90/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,29
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
€ 278,83/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,73
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Sachajuan Haarserum voor glans, 30 ml
Sachajuan Haarserum voor glans, 30 ml
€ 998,00/1l
€ 29,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Celia Celia 1i2 Keratine permanentvloeistof met ceramiden, sterk, 160 ml
Gewicht
190 g
Inhoud
12 ml
Ingrediënten
Celia Celia 1i2 Keratine permanentvloeistof met ceramiden, sterk, 160 ml
Fabrikant
Celia
Aantal stuks
51
EAN
5900525055996
MPN (Manufacturer Part Number)
3,99

Gewicht
190 g
Inhoud
12 ml
Ingrediënten
Celia Celia 1i2 Keratine permanentvloeistof met ceramiden, sterk, 160 ml
Fabrikant
Celia
Aantal stuks
51
EAN
5900525055996
MPN (Manufacturer Part Number)
3,99
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Celia Hair 1i2 Vloeistof voor permanent, met kruidenextracten en keratine - normaal, verhouding 1:2.
Celia Hair 1i2 Vloeistof voor permanent, met kruidenextracten en keratine - normaal, verhouding 1:2.
€ 22,19/1l
€ 3,55
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Joanna Proteinová, voor langdurig, sterk haar
Joanna Proteinová, voor langdurig, sterk haar
€ 63,25/1kg
€ 12,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
KERALOCK De Luxe - Permanentgolven voor een gevoelige hoofdhuid
€ 49,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,35
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
Choco Crossies chocoladeproduct, 12413681, 150g
€ 70,00/1kg
€ 10,50
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
Cecotec Bolero DressCode 8500 Inverter A, voorzijde vulling, 8 kg, , 76 dB, 1400 toeren per minuut,
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 390,91
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van LIFE Broodbakmachine MD 11011 (wit, 550 watt, geschikt voor broden tot 1 kg)
LIFE Broodbakmachine MD 11011 (wit, 550 watt, geschikt voor broden tot 1 kg)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 170
€ 114,18
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van Thermopad warmteverpakking, set van 3
Thermopad warmteverpakking, set van 3
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,15
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
AM.PM Badkran, baduitloop, chroom, thermostaatkraan, wandmontage, badkamer, messing, badkranen
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 60,00
Gratis bezorging
Verkoper: ampm-official
Productafbeelding van Gardena Accu-gazonmaaier PowerMax 32/36V P4A (solo)
Gardena Accu-gazonmaaier PowerMax 32/36V P4A (solo)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 534,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Medisana Blood Pressure Monitor BU 512 White
Medisana Blood Pressure Monitor BU 512 White
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 409
€ 29,95
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
Precisieweegschaal. Digitale keukenweegschaal, 2 kg. Goudweegschaal. Precisieweegschaal. Digitale weegschaal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 400
€ 5,34
Verkoper: Jumada
Bestseller
Productafbeelding van Intensieve permanente krul
Intensieve permanente krul
€ 26,25/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Joanna Proteinová, permanente krul, zachte formule
Joanna Proteinová, permanente krul, zachte formule
€ 63,25/1kg
€ 12,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 20-inch LCD-display, opvouwbare elektrische fiets, e-mountainbike, elektrische fiets, 13Ah, 100 km bereik, SHIMANO 7 versnellingen, 25 km/u, inklapbare elektrische fiets met mand, elektrische inklapfietsen voor heren en dames
20-inch LCD-display, opvouwbare elektrische fiets, e-mountainbike, elektrische fiets, 13Ah, 100 km bereik, SHIMANO 7 versnellingen, 25 km/u, inklapbare elektrische fiets met mand, elektrische inklapfietsen voor heren en dames
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 859,00
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore
Productafbeelding van Arebos AR-HE-EA28TTR, Rood, Roestvrij staal, 490 mm, 4,2 kg, 50 Hz, 220 - 240 V
Arebos AR-HE-EA28TTR, Rood, Roestvrij staal, 490 mm, 4,2 kg, 50 Hz, 220 - 240 V
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 152
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
Draagbare barbecue | Opvouwbare grill voor kamperen | Mini-kolengrill | Opvouwbare kolengrill
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 18,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
Arebos 4260627428946, 120 W, 220 - 240 V, 50 Hz, 330 mm, 250 mm, 360 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 311
€ 94,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Clatronic KH 3077 convectorkachel, vrijstaand model, 2000 watt, 3 warmtestanden, thermostaat
Clatronic KH 3077 convectorkachel, vrijstaand model, 2000 watt, 3 warmtestanden, thermostaat
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 34
€ 39,02
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
Brandson elektrische verwarming, keramische verwarming, 2000W, 2 vermogensstanden, oververhittingsbeveiliging, automatische uitschakeling, kantelsensor, oscillatie 35°, champagnekleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van DIOSMINA 1000 mg FORTE + ALG Pharma, 30 tabletten
DIOSMINA 1000 mg FORTE + ALG Pharma, 30 tabletten
€ 62,70/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 6,60
-5%
€ 6,27
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
Philips Scheerapparaat Series 1000, model S1131/41
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 121,94
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van 4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4smarts Solar Powerbank TitanPack UltiMag, 20000mAh, zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 135,00
-€ 76,04
€ 58,96
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JOANNA Naturia Loki permanentvloeistof voor normaal haar, 1 verpakking.
JOANNA Naturia Loki permanentvloeistof voor normaal haar, 1 verpakking.
€ 18,55/1kg
€ 3,71
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van inateck BK2007_GRAY inateck Keyboard iPad 13" gray 10th Genaration Compatible
inateck BK2007_GRAY inateck Keyboard iPad 13" gray 10th Genaration Compatible
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 63,39
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Syntrox Klima Chef TFT-50W: Digitale XXL-torenventilator met afstandsbediening en oscillerende functie
Syntrox Klima Chef TFT-50W: Digitale XXL-torenventilator met afstandsbediening en oscillerende functie
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 102,98
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
COMHOMA Slaapbank met slaapfunctie, met afneembare hoes, klapbank, bedbank, hoekbank, bank met gastbed, 3-zitsbank, met verstelbare rugleuning, grijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 189,99
-€ 40,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
Hoover HWP 414AMBC/1-S wasmachine, voorlader, 14 kg, slimme bediening
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 449,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: ElectroDiscount
Productafbeelding van Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
Gorenje Herdset Black Set 4, Einbauherd + Glaskeramik-Kochfeld
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 60
€ 743,53
De energieklasse van dit product is A+.
Klassering van A+++ tot D
Verkoper: _Haushaltsparadies_

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 86,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 342,42/1l
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 87,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 292,40/1l
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-4%
€ 70,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 591,17/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,17
Verkoper: PerfumTraders
€ 387,92/1kg
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,63/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-2%
€ 44,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 206,39/1l
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 212,50/1l
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-2%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,77/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
Seren Bobbi Brown Extra Plump Lip Serum
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.310,00/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-2%
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.258,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
Magic Elixir haarolie, haarherstellende concentratie voor vrouwen, 125 ml - Kiehl's
€ 36,75
-11%
€ 32,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 258,72/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
Sebastian Penetraitt Herstellende Serum voor 's Nachts, 100 ml
€ 32,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 322,30/1l
Productafbeelding van Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
Wella Elements Calming, haarserum, 100 ml, voor vrouwen, geschikt voor droog haar en gevoelig haar, hydraterend, voedend, verzachtend, spray
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
Nioxin Serum Scalp Relief: Kalmerende serum voor de hoofdhuid
€ 29,57
Verkoper: PerfumTraders
€ 295,70/1l