5,0



Gebaseerd op 1 beoordeling
Nog maar 5 voor deze prijs
Vergelijkbare producten

Meer informatie over deze advertentie
CND Vinylux Langhoudbare Nagellak #154 Tropix (15 ml)€ 1.053,33/1l
€ 15,80
Verkoper: PerfumTraders

Meer informatie over deze advertentie
Bourjois 1 Second Gellak voor nagels, 9 ml€ 847,78/1l
€ 7,63
Verkoper: VogueVista

Dior Vernis, Oranje, Mirage, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast
€ 4.225,00/1l
€ 48,19
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 42,25
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Dior Vernis, 10 ml, Rood, Rouge 999, Kleur, Dekkend, Fles
€ 3.374,00/1l
€ 33,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

ESSIE Gel Couture 2.0 Nagellak (kleur 260 Flashed), 13,5 ml
€ 785,71/1l
€ 11,30
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,00
Verkoper: KoopjesDrogisterij

Dior Vernis, 10 ml, Roze, Ruban, Kleur, Dekkend, Fles
€ 3.943,00/1l
€ 39,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Essie - Gel Couture - Nagellak - 13 ml
€ 750,37/1l
€ 10,41
-2%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,13
Verkoper: KoopjesDrogisterij

FABULEUX Gel Nagellak #315-Cabarot, 9 ml
€ 1.238,89/1l
€ 13,77
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 11,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

NURANA GEL-EFFECT NAGELVERF 10 ML, Kleur: 05 MAUVE
€ 1.584,00/1l
€ 15,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Christian Dior, Vernis, Gel-Effect nagellak, 840, Rayonnante, 10 ml
€ 3.374,00/1l
€ 33,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

NURANA GEL-EFFECT NAGELVERF 10 ML, Kleur: 07 VIOLET
€ 1.027,00/1l
€ 11,00
-6%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 10,27
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

CND - Vinylux - We Want Mauve #416 - 15 ml
€ 996,67/1l
€ 14,95
Verkoper: Friseurtotal

Dior Vernis, 10 ml, Rood, Fortune, Kleur, Glans, Fles
€ 3.374,00/1l
€ 33,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

FABULEUX Gel Nagellak Topcoat 9 ml
€ 1.932,22/1l
€ 17,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

OPI Nagellak, kleur: Glazed n' Amused, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal

OPI Infinite Shine, 15 ml, Oranje, Dreamsicle, Kleur, Glanzend, Fles
€ 2.231,33/1l
€ 33,47
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

MIRACLE GEL Topcoat #110 - Celestial, 14,7 ml
€ 9,90
-19%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 7,95
Verkoper: Katomix

Dior Vernis, 10 ml, Nude, Nude Look, Kleur, Dekkend, Crème
€ 3.046,00/1l
€ 30,46
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE

FABULEUX Gel Nagellak #130 - mauve, voor uw nagels! 9ml
€ 1.421,11/1l
€ 12,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

INGLOT Playinn Gel-Effect Topcoat 17, 15 ml
€ 1.489,33/1l
€ 22,34
Verkoper: somnia24
Meer over het product
Productbeschrijving & productgegevens
De nagellak geeft de nagels een modieuze, intense kleur en beschermt tegelijkertijd tegen breuken en splijten. Het perfect gladde uiterlijk van de nagels wordt nog verder versterkt door de intense glans
Christian Dior, Vernis, Gel-effect nagellak, Kleur 648, Mirage, 10 ml
Christian Dior, Vernis, Gel-effect nagellak, Kleur 648, Mirage, 10 ml
- Kleur
- Wit
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 10 ml
- Ingrediënten
- CETEARYL ETHYLHEXANOATE | SYNTHETISCH FLUORPHLOGOPIET | GLYCERINE | HDI/TRIMETHYLOLHEXYLLACTON-KRUISPOLYMEER | C12-20 ZUUR PEG-8-ESTER | SQUALANE | CAPRYLYLGLYCOL | DIMETHICONE | ZINKSTEARAAT | ETHYLHEXYLGLYCERINE
- Fabrikant
- EAN
- 3348901553957
- MPN (Manufacturer Part Number)
- F000355648
- Kleur
- Wit
- Gewicht
- 0.5 kg
- Inhoud
- 10 ml
- Ingrediënten
- CETEARYL ETHYLHEXANOATE | SYNTHETISCH FLUORPHLOGOPIET | GLYCERINE | HDI/TRIMETHYLOLHEXYLLACTON-KRUISPOLYMEER | C12-20 ZUUR PEG-8-ESTER | SQUALANE | CAPRYLYLGLYCOL | DIMETHICONE | ZINKSTEARAAT | ETHYLHEXYLGLYCERINE
- Fabrikant
- EAN
- 3348901553957
- MPN (Manufacturer Part Number)
- F000355648
Gaat ook goed samen met

Strasssteentjes voor nagels - Nageldecoraties - 32.000 stuks - Met lijm en pincet - Geschikt voor nageldesign, kleding, bekers en schoenen
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: CybexaTrade

Top Shine Bright NeoNail UV-nagellak, 7,2 ml
€ 1.619,44/1l
€ 11,66
Verkoper: Katomix

Glanzende nagellak met een lichtgevende tint en glans
€ 1.035,24/1l
€ 10,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Alessandro Striplac Starter Kit Deluxe, Nagellak, Topcoat nagellak, 5 ml, Fles
€ 14.688,00/1l
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders

OPI GelColor gelnagellak, kleur Baby Take a Vow 5008, 15 ml
€ 930,00/1l
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal

Excellent Excellent PRO | Toplaag voor een hoogglanzende afwerking en meer - 11g - Hoogglans - UV-bescherming - Krasbestendig en langdurig
€ 1.429,09/1l
€ 15,72
Verkoper: somnia24

Essence gelnagellak, 8 ml, Blauw, "SOMEONE LIKE blue", Kleur, Dekkend, Glanzend
€ 1.035,00/1l
€ 8,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Claresa BASE, 5 gram
€ 11,24
-77%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 2,49
Verkoper: AllYour

Nagellak Top Coat Seche (14 ml)
€ 1.191,43/1l
€ 16,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

IBD Power Bond 14 ml – Professionele primer voor het versterken van nagels
€ 995,00/1l
€ 13,93
Verkoper: Katomix

VYTVOŘTE TO! nagellak 16col 84515A
€ 16,13
-8%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 14,73
Verkoper: POPventure

Sally Hansen Sneldrogende nagellak, 13,3 ml
€ 875,94/1l
€ 11,65
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Uitstekend. PROFESSIONEEL | Thixotropische Gel, Mermaid Foil #2 - 15g - Lila - Effectgel voor creatieve nageldesigns
€ 1.242,67/1l
€ 18,64
Verkoper: somnia24

Uitstekende PRO | Nagel dehydrator 11ml - Ontvetter voor natuurlijke nagels - Hoge hechting - Professionele kwaliteit
€ 318,18/1l
€ 3,50
Verkoper: Katomix

Uitstekend. Professionele kwaliteit. MIG! MIG! - 30g - Melkroze - Elastisch - Zelfegaliserend - UV-uithardend
€ 817,33/1l
€ 24,52
Verkoper: somnia24

Essence - Gelnagellak in nagellakkleur - 84 BLACK plum & DONE
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Essence gelnagellak, 8 ml, koraal, "coral ME MAYBE", kleur, dekkend, glanzend
€ 1.055,00/1l
€ 8,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Claresa TOP DIAMOND, geen nagellakverwijderaar nodig - 5g
€ 2.226,00/1l
€ 11,13
Verkoper: somnia24

Essence, Satin Chrome, Satin, Nagellak, 04, SteelGPT, 8 ml
€ 1.677,50/1l
€ 13,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

CLARESA Hybride nagellak WIT 1000, 5g
€ 780,00/1l
€ 4,49
-13%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 3,90
Verkoper: AllYour

Claresa Hybrid Nagellak ZWART 900 - 5g
€ 820,00/1l
€ 4,71
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,10
Verkoper: AllYour

NeoNail UV-nagellak - TOP DRY voor een hoogglanzende afwerking (zonder plaklaag), 7,2 ml
€ 895,83/1l
€ 6,45
Verkoper: Katomix

Base/Top 2-in-1 UV-nagellak NeoNail, 7,2 ml
€ 8.520,83/1l
€ 61,35
Verkoper: Katomix

CLARESA Hybride Nagellak ROZE 530 5g, neonkleur
€ 820,00/1l
€ 4,71
-12%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,10
Verkoper: AllYour

Uitstekend. Uitstekende kwaliteit. PRO | Opbouwgel Thixo Real Candy 15g - Roze - Zelfegaliserend - Droogtijd 60 seconden.
€ 1.030,00/1l
€ 15,45
Verkoper: somnia24
Verdeling van de beoordelingenBeoordelingslijstProductfoto's van klanten




Klantbeoordelingen
100% van de beoordelingen hebben het product 5 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 5 sterren weergeven.
5
100%0% van de beoordelingen hebben het product 4 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 4 sterren weergeven.
4
0%0% van de beoordelingen hebben het product 3 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 3 sterren weergeven.
3
0%0% van de beoordelingen hebben het product 2 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 2 sterren weergeven.
2
0%0% van de beoordelingen hebben het product 1 sterren gegeven. Alleen beoordelingen met 1 sterren weergeven.
1
0%Sortering:
Sortering:Beoordeeld op 13 april 2026 op
Gekocht op
Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr. Deze beoordeling is geschreven na een aankoop op Kaufland.fr.
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Meer informatie over deze advertentie

Dior Vernis, Modrá, Pied-de-Poule, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 34,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.468,00/1l

Dior Vernis, Modrá, Denim, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 48,30
-29%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 34,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.428,00/1l

Dior Vernis, Goud, J'adore, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Borstel



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 34,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.486,00/1l

Dior Vernis, Lichtbruingrijze, Dansante, Kleur, Ochana, Glans, Fles, Kwast



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 40,21
-18%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 32,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.296,00/1l

Dior Vernis, Lichtbruingrijze kleur, Dune, Kleur, Ochra, Glans, Fles, Kwast



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
-21%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 31,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.184,00/1l

1MinTo Shine 131 Miss Sporty, snel drogende blauwe nagellak, 7 ml
€ 2,49
Verkoper: Lemonbite
€ 355,71/1l

Sally Hansen Egaliserende Basis voor Nagels, 13,3 ml



5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5(1)Aantal beoordelingen: 1
€ 7,09
-39%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 4,29
Verkoper: Lemonbite
€ 322,56/1l

Miracle Gel 160 Pinky Promise nagellak van Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,98
Verkoper: Lemonbite
€ 997,14/1l

Semilac 003 Sweet Pink, 7 ml.
€ 10,59
Verkoper: Lemonbite
€ 1.512,86/1l

Silcare Base Top Hybrid Nagellak, BazaTop 2-in-1, 8 ml
€ 2,09
Verkoper: Lemonbite
€ 261,25/1l

Semilac | UV Top Coat - 7 ml - Transparant - Hoogglanzend, langdurig, veganistisch, krasbestendig
€ 33,99
-79%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l

Sally Hansen - Roze Nagellak 14,7ml - Miracle Gel 256 Proper P-rose
€ 22,80
-69%Wettelijke referentieprijs op Kaufland.nl (exclusief verzendkosten)
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l

Oranger Hybrid nagellak, nummer 600, Semilac Apricot Crush, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l

SEMILAC 071 TIEFROT, 7 ml.
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.427,14/1l

Pink Power Hybrid Nagellak #A703 Semilac, 7 ml
€ 7,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.141,43/1l

Beiger Hybrid nagellak, nummer 583, Semilac Second Skin, nude tint, 7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l

Semilac nagellak, hybride formule, zwart met opalglitter, #A705, 7 ml
€ 8,99
Verkoper: Lemonbite
€ 1.284,29/1l

Semilac | Hybride nagellak - oranje - 7 ml - UV-gel nagellak - hoge glans en een houdbaarheid tot 3 weken
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 998,57/1l

Sally Hansen Insta Dri 510 Gain Mo-Mint-Um nagellak
€ 5,49
Verkoper: Lemonbite
€ 598,69/1l

Grüner Lack Miracle Gel 764 Cactus Makes Perfect, Sally Hansen, 14,7 ml
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 475,51/1l