Kallos Serical Crème à la Kératine, herstellend haarmasker met keratine, 1000 ml

€ 11,15

€ 10,14 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Haarmaskers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
Sebastian Penetraitt Herstellend Masker, 500 ml
€ 112,20/1l
€ 56,10
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
€ 124,50/1l
€ 24,90
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: BasketGuru
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
€ 2.652,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,78
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Redken Acidic Bonding Curls Leave-In Conditioner, 250 ml
Redken Acidic Bonding Curls Leave-In Conditioner, 250 ml
€ 147,80/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kallos Serical Crème Masker met beenmerg en placenta, met extracten van plantaardige placenta, voor droog en beschadigd haar, 1000 ml
Kallos Serical Crème Masker met beenmerg en placenta, met extracten van plantaardige placenta, voor droog en beschadigd haar, 1000 ml
€ 11,06/1kg
€ 12,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kallos Serical Maska Frutta, 1000 ml
Kallos Serical Maska Frutta, 1000 ml
€ 10,14/1kg
€ 11,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
€ 11,51/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
€ 13,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Nanoil - Haarmasker met Keratine - Haarmasker met keratine, 300 ml
Nanoil - Haarmasker met Keratine - Haarmasker met keratine, 300 ml
€ 18,08/1kg
€ 18,08
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos Caviar Herstellend Haarmasker, 1000 ml
Kallos Caviar Herstellend Haarmasker, 1000 ml
€ 11,51/1l
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos - Keratine Haarmasker, 500 ml
Kallos - Keratine Haarmasker, 500 ml
€ 21,10/1l
€ 10,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos Keratine Haarmasker met keratine en melkeiwit, 275 ml
Kallos Keratine Haarmasker met keratine en melkeiwit, 275 ml
€ 12,87/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Saphira, Mineralenrijke moddermasker, Keratine, Haarbehandeling, Crème-masker, Intense glans, 200 ml
Saphira, Mineralenrijke moddermasker, Keratine, Haarbehandeling, Crème-masker, Intense glans, 200 ml
€ 507,55/1l
€ 123,18
-€ 21,67
€ 101,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Stapiz Repair&Shine haarmasker, 250 ml
Stapiz Repair&Shine haarmasker, 250 ml
€ 51,56/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kallos Haarmasker met kersenolie, 275 ml
Kallos Haarmasker met kersenolie, 275 ml
€ 36,15/1l
€ 9,94
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Invigo Nutri-Enrich Intensief Voedend Masker, 150 ml
Wella Invigo Nutri-Enrich Intensief Voedend Masker, 150 ml
€ 136,47/1l
€ 20,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Regenererend haarmasker. Olijfolie. 200 ml
Regenererend haarmasker. Olijfolie. 200 ml
€ 99,65/1l
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Londa Sleek Smoother: Behandeling voor gladder, steiler haar, 750 ml
Londa Sleek Smoother: Behandeling voor gladder, steiler haar, 750 ml
€ 26,44/1l
€ 19,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van INTENSE CURLS Haarmasker, 400 ml
INTENSE CURLS Haarmasker, 400 ml
€ 35,97/1l
€ 14,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kallos Serical Crème à la Kératine, herstellend haarmasker met keratine, 1000 ml
Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Kallos Serical Crème à la Kératine, herstellend haarmasker met keratine, 1000 ml
Fabrikant
EAN
8033210293858

Gewicht
1100 g
Inhoud
1000 ml
Ingrediënten
Kallos Serical Crème à la Kératine, herstellend haarmasker met keratine, 1000 ml
Fabrikant
EAN
8033210293858
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kallos Algae Hydraterend Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Doof haar, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Bevat keratine, Olijfolie, Panthenol, Dispenser
Kallos Algae Hydraterend Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Doof haar, Hydraterend, Voedend, Herstellend, Bevat keratine, Olijfolie, Panthenol, Dispenser
€ 11,51/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kallos Serical Crème Al Latte, haarmasker voor chemisch behandeld haar, 1000 ml
Kallos Serical Crème Al Latte, haarmasker voor chemisch behandeld haar, 1000 ml
€ 10,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,66
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kallos Serical Crème Masker met beenmerg en placenta, met extracten van plantaardige placenta, voor droog en beschadigd haar, 1000 ml
Kallos Serical Crème Masker met beenmerg en placenta, met extracten van plantaardige placenta, voor droog en beschadigd haar, 1000 ml
€ 11,06/1kg
€ 12,17
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
Kallos KJMN Keratine Haarmasker 1000ml, 1000 ml, Voor dames, Geschikt voor beschadigd haar, Geschikt voor droog haar, Voedend, Beschermend, Herstellend, Versterkend, Keratine, Verpakking: pot
€ 11,51/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker 50 ml
€ 1.199,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 151
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Kallos Serical Maska Frutta, 1000 ml
Kallos Serical Maska Frutta, 1000 ml
€ 10,14/1kg
€ 11,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van STAPIZ Haarmasker REPAIR - 1000 ml
STAPIZ Haarmasker REPAIR - 1000 ml
€ 8,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,52
-54%
€ 8,91
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
Kallos KJMN Masker met melk, 1000 ml
€ 11,51/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Intense Herstellende Behandeling, 750 ml
Londa Intense Herstellende Behandeling, 750 ml
€ 14,49/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 10,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
Kormesic Haarmasker met Keratine, Collageen en Haarbotox voor Droog en Beschadigd Haar – 1000 ml
€ 13,50/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 13,50
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
Olaplex No. 0 Intensive Bond Builder, product om het haar te versterken, 155 ml, voor vrouwen, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, herstelt en versterkt het haar. Verpakking: fles
€ 93,48/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 14,99
-3%
€ 14,49
Verkoper: esiteo
Productafbeelding van Kallos Hair Pro-Tox Mask, 1000 ml
Kallos Hair Pro-Tox Mask, 1000 ml
€ 11,62/1l
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,62
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
Esperanza EKG011 Multifunctionele kookplaat, 5 liter, 860 W, zwart, roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 40,08
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Kallos KJMN Blauwbes Revitaliserend Masker, 1000 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, voor meer elasticiteit, voedend, revitaliserend, geeft glans, met avocado-olie, met doseerder
Kallos KJMN Blauwbes Revitaliserend Masker, 1000 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, voor meer elasticiteit, voedend, revitaliserend, geeft glans, met avocado-olie, met doseerder
€ 10,40/1l
€ 13,56
-23%
€ 10,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
Mielle Rozemarijn-munt shampoo, 59 ml
€ 318,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 209
€ 18,79
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kallos Multivitamin Energiserend Haarmasker, 1000 ml
Kallos Multivitamin Energiserend Haarmasker, 1000 ml
€ 3,48/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,69
-25%
€ 3,48
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Morfose Keratine Haarmasker 500 ml – Intensieve haarverzorging met plantaardige keratine – Regeneratie, hydratatie en bescherming voor beschadigd en droog haar
Morfose Keratine Haarmasker 500 ml – Intensieve haarverzorging met plantaardige keratine – Regeneratie, hydratatie en bescherming voor beschadigd en droog haar
€ 26,15/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,69
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Alfaparf Milano - Semi di Lino Voedend Masker voor droog haar, 500 ml
Alfaparf Milano - Semi di Lino Voedend Masker voor droog haar, 500 ml
€ 59,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 29,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LOL Surprise! Glam N' Go Camper speelset - Meer dan 50 verrassingen, meer dan 10 speelplekken
LOL Surprise! Glam N' Go Camper speelset - Meer dan 50 verrassingen, meer dan 10 speelplekken
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 99,79
-€ 19,80
€ 79,99
Verkoper: LaniusToys
Productafbeelding van Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
Apple USB-C-voeding 20 W MHJE3ZM/A wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 606
€ 17,94
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Kallos Cosmetics Mango Herstellend Haarmasker, 1 liter
Kallos Cosmetics Mango Herstellend Haarmasker, 1 liter
€ 11,77/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,77
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
Bagagedrager mand, schooltas, fietstas
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 223
€ 136,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Kallos - Biotine Haarmasker voor een stralende haarkleur, 1000 ml
Kallos - Biotine Haarmasker voor een stralende haarkleur, 1000 ml
€ 11,51/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 16 cm | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2800
€ 72,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Kallos Banana Versterkend haarmasker, 1000 ml, voor dames, geschikt voor droog en dof haar, beschermend, glanzend, verzachtend, met olijfolie, verpakt in een pot
Kallos Banana Versterkend haarmasker, 1000 ml, voor dames, geschikt voor droog en dof haar, beschermend, glanzend, verzachtend, met olijfolie, verpakt in een pot
€ 11,51/1l
€ 11,51
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, beschermt, herstelt, met doseerder, 1 stuk
Wella Professionals Fusion Intense Repair, 500 ml, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, beschermt, herstelt, met doseerder, 1 stuk
€ 53,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 27,44
-3%
€ 26,60
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van FANOLA Botugen Herstellend Masker, 1000 ml
FANOLA Botugen Herstellend Masker, 1000 ml
€ 11,64/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,58
-20%
€ 11,64
Verkoper: Avanti_Shop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 12 augustus 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Gewoon geweldig!!!
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
Guerlain Orchidée Impériale, The Mask, Liftingmasker, Voor vrouwen, Geschikt voor alle huidtypes, Anti-rimpel, Versterkt de elasticiteit, Hydraterend, Verhelderend, Revitaliserend, Crèmige textuur, Met doseerder
€ 249,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.332,00/1l
Productafbeelding van Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
Coccola haarmasker voor krullend haar 200 ml met keratine
€ 24,90
Gratis bezorging15% Voucher
Verkoper: BasketGuru
€ 124,50/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
PHILIP B Russian Amber Imperial Gold Mask, voedende haarmasker voor glanzende haren, 236 ml
€ 210,12
-€ 21,45
€ 188,67
Verkoper: PerfumTraders
€ 799,45/1l
Productafbeelding van Argan Oil Hair Mask (220 ml)
Argan Oil Hair Mask (220 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,89
Verkoper: Lemonbite
€ 13,14/1l
Productafbeelding van Cantu Diep voedend haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
Cantu Diep voedend haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
€ 3,99
Verkoper: Lemonbite
€ 95,00/1l
Productafbeelding van Cantu Clarify & Renew Haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
Cantu Clarify & Renew Haar- en hoofdhuidmasker, 42 gram
€ 2,99
Verkoper: Lemonbite
€ 71,19/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
Aveda Botanical Repair Masker, 450 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 131,34
-€ 51,43
€ 79,91
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 177,58/1l
Productafbeelding van Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
Sebastian Masker voor krullen met natuurlijke elasticiteit, 500 ml
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 72,97
-21%
€ 57,12
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 114,24/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
Sebastian DarkOil Smoothing & Shining Mask, 500 ml
€ 74,44
-31%
€ 51,15
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 102,30/1l
Productafbeelding van K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
K18 Leave-In Moleculaire Herstellend Haarmasker, 15 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 39,78
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.652,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Melting Mask, 500 ml
€ 47,23
-7%
€ 43,90
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 87,80/1l
Productafbeelding van Natuur Bamboo Bath - haarmasker
Natuur Bamboo Bath - haarmasker
€ 56,99
Verkoper: Keratinshop
€ 56,99/1l
Productafbeelding van LIMBA MACADAMIA EN ANDIROBA MASK voedend masker
LIMBA MACADAMIA EN ANDIROBA MASK voedend masker
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 46,99
Verkoper: Keratinshop
€ 93,98/1l
Productafbeelding van Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
Alterna My Hair. My Canvas. More Butter Masker, 177 ml
€ 37,79
-2%
€ 36,72
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 207,46/1l
Productafbeelding van Hyaluronisch masker Hyaluronic mask Limba - 500 ml
Hyaluronisch masker Hyaluronic mask Limba - 500 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,99
Verkoper: Keratinshop
€ 89,98/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
Wella Professionals Fusion Intense Repair Mask, 500 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
Wella Color Motion Haarmasker, versterkende behandeling, 500 ml
€ 31,03
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 62,06/1l