3x 30ml Octopus Fluids Alcoholink Set: CARROT, LUCKY GREEN, PURPLE. Alcoholink voor Fluid Art en Resin Art

€ 60,63

€ 673,67 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van 100 ml Octopus Fluids Alcoholink LAGOON, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, blauw
100 ml Octopus Fluids Alcoholink LAGOON, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, blauw
€ 549,40/1l
€ 54,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink LUCKY GREEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink LUCKY GREEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
€ 1.308,67/1l
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink BLAUWE OCEAN, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
Octopus Fluids Alcohol Ink BLAUWE OCEAN, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
€ 1.260,00/1l
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink GOLD RUSH, alcoholinkt voor fluid art en hars, goud
Octopus Fluids Alcohol Ink GOLD RUSH, alcoholinkt voor fluid art en hars, goud
€ 1.270,67/1l
€ 38,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
€ 364,60/1l
€ 36,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink WISTERIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
Octopus Fluids Resin Ink WISTERIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
€ 1.308,67/1l
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Green Stuff World - Vloeibare pigmenten, kopergroen
Green Stuff World - Vloeibare pigmenten, kopergroen
€ 705,88/1l
€ 12,00
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van Green Stuff World - Zwart pigment voor hars
Green Stuff World - Zwart pigment voor hars
€ 800,00/1l
€ 12,00
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van LEFRANC BOURGEOIS 188018 LEFRANC BOURGEOIS Gouache Liquide Redimix Temperafarbe 500,0 ml
LEFRANC BOURGEOIS 188018 LEFRANC BOURGEOIS Gouache Liquide Redimix Temperafarbe 500,0 ml
€ 23,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 11,81
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOLLY 9341-0004 JOLLY GLITZER Temperafarben 3x 7,5 ml
JOLLY 9341-0004 JOLLY GLITZER Temperafarben 3x 7,5 ml
€ 12,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Citadel Basisverf (Macragge Blue) - basiskleur
Citadel Basisverf (Macragge Blue) - basiskleur
€ 280,83/1l
€ 3,37
Verkoper: MagicalGames
Productafbeelding van Pebeo Fantasy Moon verf, 45 ml, "Rooksluier"-effect
Pebeo Fantasy Moon verf, 45 ml, "Rooksluier"-effect
€ 145,33/1l
€ 6,54
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Green Stuff World - Satineerlak, 17 ml fles
Green Stuff World - Satineerlak, 17 ml fles
€ 652,35/1l
€ 11,09
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Alcoholink 3 x 30ml in de kleuren CARROT, LUCKY GREEN en PURPLE, geschikt voor Fluid Art, Resin Art en Mixed-Media projecten.

Ontdek uw creativiteit en laat u meevoeren door de trend van Fluid Painting. Zelfs als beginner kunt u indrukwekkende resultaten bereiken met onze alcoholinkten. Creëer prachtige kleurovergangen, abstracte effecten en verrassende vormen met de heldere alcoholinkten van Octopus Fluids. En voor professionals zijn onze alcoholinkten overtuigend door hun speciale vloeibaarheid en het spannende en gevarieerde kleurverloop.

De set alcoholinkten van Octopus Fluids bevat de kleuren CARROT, LUCKY GREEN en PURPLE. Octopus Fluids Alcohol Ink is een transparante, alcoholbasis verf die snel droogt en speciaal is ontwikkeld voor Fluid Painting technieken.
Het kan worden gebruikt op bijna alle gladde, niet-poreuze materialen. Synthetisch papier (bijv. Yupo papier), glas, metaal, keramiek, polymeerklei, porselein, steen, enz. zijn de beste keuze. De toepassingsmogelijkheden van de alcoholinkten van Octopus Fluids zijn bijna onbeperkt. Nadat de inkt is opgedroogd, is deze zuurvrij, permanent en waterdicht, maar kan deze op elk moment worden verdund of verwijderd met isopropanol. Met onze Octopus Fluids Cleaner kunt u nog betere resultaten bereiken.

Door hun stralende helderheid en het perfecte kleurverloop geven onze alcoholinkten niet alleen uw Fluid Painting kunstwerken een speciale expressie. Ze zijn ook ideaal voor het kleuren van uw hars kunstwerken of hars sieraden. Maar ook spannende Mixed Media projecten kunnen zeer goed worden gerealiseerd met onze alcoholinkten.

In combinatie met de Octopus Fluids Blending Solution, die optimaal is afgestemd op onze alcoholinkten, kunt u nog meer kleurnuances en effecten creëren. En onze speciaal ontwikkelde Cleaner completeert ons productassortiment.

Het actuele veiligheidsinformatieblad is hier beschikbaar.

Inhoud
90 ml
Kleur
Zwart
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.12 kg
EAN
4251496615629
MPN (Manufacturer Part Number)
AI-SET-S1-07

Inhoud
90 ml
Kleur
Zwart
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.12 kg
EAN
4251496615629
MPN (Manufacturer Part Number)
AI-SET-S1-07
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
Artina Set van 48 pastelkrijtjes, Pasteo Master Serie
€ 30,75/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,99
-11%
€ 15,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Matte Lak, 500 ml Fles
€ 39,91/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 21,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
ARTIFY 24-delige penselenset met etui - geschikt voor acryl, olie, aquarel en gouache
€ 259,75/1kg
€ 51,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dilemma_Flex
Productafbeelding van Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
Marabu 1115000000087, kleur "Porselein & Glas, glanzend", startset
€ 1.258,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 18,88
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
Echos Color 77.0 Haarverf, 100 ml
€ 42,40/1l
€ 4,24
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
edding 5200 Permanente spuitverf, premium kwaliteit, acrylverf, verkeerswit, mat, 200 ml
€ 40,45/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 15,83
-48%
€ 8,09
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
MAPEI® ULTRACARE Fuga Fresca 145, Sienaarde, 160 g. Verf voor het opfrissen van voegen
€ 52,81/1kg
€ 8,45
Verkoper: HARKO
Productafbeelding van KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
KREUL Marmerverf "Magic Marble", set basiskleuren
€ 1.441,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 28,83
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
KNORR prandell 216927200 - 5 eierverfkralen, oplosbaar in koud water
€ 24,85/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 44,38
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
Artina XXL, complete verfset met 188 onderdelen, inclusief verfkist en tafelstatief Vincent, 188-delig.
€ 15,25/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 53,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 120 ml
€ 366,58/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 43,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
Artina, complete kunstset met 30 onderdelen, inclusief kofferstatief Madrid.
€ 13,83/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
Artina 127-delige houtsnijset Bologna XXL, kunstenaarsset met hout, 127 stuks.
€ 17,72/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
Artina, complete verfset Florenz, in een verfdoos Florence, 28-delig.
€ 17,96/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 36,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
Creative Deco 1000 ml Zand Beige Krijt-Verf
€ 17,03/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 57,42
-49%
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
Creative Deco Professionele Acryl Glanslak, 500 ml Fles
€ 41,73/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Wit Gesso Acryl Primer, 1L
€ 19,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
Artina Acrylverfset, 24 kleuren, 500 ml
€ 8,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 117,99
-€ 13,00
€ 104,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
Marabu 11150039070, verf voor "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, wit
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Professionele Transparante Gesso Acryl Primer, 1L
€ 23,95/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 23,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU
Productafbeelding van Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
Marabu 11150039073, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, zwart
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
Artina, set van 24 stiften met een schildersezel, model Tessin
€ 10,29/1kg
€ 46,99
-10%
€ 41,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
Artina Acrylverfset, 10 stuks, 500 ml. Acrylverf met hoge pigmentatie
€ 11,80/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 58,99
Gratis bezorging
Verkoper: brandvin
Productafbeelding van Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
Marabu 11150039125, verf "Porcelain & Glass", glanzend, 15 ml, kersenrood
€ 218,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 4,37
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
KREUL 43110 KREUL straatverf STREETY, 200 ml, set van 6
€ 28,42/1l
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
KREUL Marmorierfarbe "Magic Marble", Set Metallicfarben
€ 338,40/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,84
Gratis bezorging
Verkoper: PlanetHappy
Productafbeelding van KREUL Linoleumdrukset
KREUL Linoleumdrukset
€ 2.422,50/1l
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
Creative Deco Zwarte Gesso Acryl Primer, 1L
€ 16,39/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 22,95
Gratis bezorging
Verkoper: CreativeBrandsEU

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 51,61/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34,78/1kg
Productafbeelding van Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 135,83/1kg
Productafbeelding van Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
€ 23,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 230,00/1kg