REN REN48981, Lichaamsserum, Anti-roodheid, Inhoud: Aqua (Water), Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Propanediol, Coco-Caprylate/Caprate,..., Breng een hoeveelheid ter grootte van een hazelnoot tussen uw handen en dep dit op de schone huid tot het volledig is opgenomen, beginnend bij... , 30 ml, 30 stuks

€ 47,76

€ 1.592,00 / 1l

Plus € 14,99 verzendkosten

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Anti-aging-crèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 3.536,00/1l
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage 2.0, antioxidant (50 ml)
Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage 2.0, antioxidant (50 ml)
€ 1.897,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,90
-€ 2,04
€ 94,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Anti-Age Concentraat, 30 ml
Dr. Grandel Timeless Anti-Age Concentraat, 30 ml
€ 1.905,67/1l
€ 84,66
-32%
€ 57,17
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Babor Sensitive Anti-Roodheid Serum, 30 ml
Babor Sensitive Anti-Roodheid Serum, 30 ml
€ 1.032,20/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 51,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ondo Beauty 36.5 CHOK-CHOK Ceramide & Cica Beschermende Zonnecrème, 50 ml
Ondo Beauty 36.5 CHOK-CHOK Ceramide & Cica Beschermende Zonnecrème, 50 ml
€ 488,40/1l
€ 24,42
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARY KAY Anti-rimpel serum, Clinical Solutions C + Resveratrol, lijnvermindering, houdbaar tot 05/2026
MARY KAY Anti-rimpel serum, Clinical Solutions C + Resveratrol, lijnvermindering, houdbaar tot 05/2026
€ 2.678,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,17
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van bedrop Beauty Geconcentreerd Anti-Aging Serum
bedrop Beauty Geconcentreerd Anti-Aging Serum
€ 54,90
-5%
€ 51,90
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Sisley Revitaliserend Versterkend Serum, 60 ml, druppel fles, geschikt voor alle haartypes, anti-roos, verdichting, herstel, versterking, behandeling, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PENTYLENE GLYCOL,...
Sisley Revitaliserend Versterkend Serum, 60 ml, druppel fles, geschikt voor alle haartypes, anti-roos, verdichting, herstel, versterking, behandeling, 1 stuk, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., GLYCERIN, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PENTYLENE GLYCOL,...
€ 3.117,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 187,06
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van EUBOS ANTI AGE Hyaluron Deep Effect, 7 x 2 ml ampullen
EUBOS ANTI AGE Hyaluron Deep Effect, 7 x 2 ml ampullen
€ 40,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van MARY KAY Anti-rimpelserum Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter, anti-expressielijnen crème, 15 ml
MARY KAY Anti-rimpelserum Clinical Solutions Dynamic Wrinkle Limiter, anti-expressielijnen crème, 15 ml
€ 4.162,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 62,43
Verkoper: lithuaniashop
Productafbeelding van Cocosolis Lift Anti-Aging Serum, 50 ml
Cocosolis Lift Anti-Aging Serum, 50 ml
€ 663,00/1l
€ 33,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collistar K24805, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes, anti-rimpel, hydraterend, voedend, regenererend, verzachtend, ingrediënten: AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, TRIHEPTANOIN, BUTYROSPERMUM...
Collistar K24805, lippenbalsem, kleurloos, voor dames, geschikt voor de gevoelige huid, voor alle huidtypes, anti-rimpel, hydraterend, voedend, regenererend, verzachtend, ingrediënten: AQUA, COCO-CAPRYLATE/CAPRATE, PROPANEDIOL, DICAPRYLYL CARBONATE, TRIHEPTANOIN, BUTYROSPERMUM...
€ 2.044,67/1l
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apple Of Sodom, dagcrème voor de huid, Deep Wrinkle Filler voor vrouwen, 15 - AHAVA
Apple Of Sodom, dagcrème voor de huid, Deep Wrinkle Filler voor vrouwen, 15 - AHAVA
€ 4.154,67/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 62,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixa Micellair Water, verzorgende oplossing tegen irritatie, 400 ml
Mixa Micellair Water, verzorgende oplossing tegen irritatie, 400 ml
€ 15,92/1l
€ 6,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cetaphil Redness Control Crème, behandeling van symptomen, 30 ml
Cetaphil Redness Control Crème, behandeling van symptomen, 30 ml
€ 746,67/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Nivea Cell.Anti-Pigment Intensief Serum
Nivea Cell.Anti-Pigment Intensief Serum
€ 1.400,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 42,00
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Kiehl's Clearly Corrective Dagelijkse Huidverbeterende Triple Acid formule
Kiehl's Clearly Corrective Dagelijkse Huidverbeterende Triple Acid formule
€ 2.129,33/1l
€ 76,54
-16%
€ 63,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ampullen Age Control Declaré, anti-rimpelserum (7 x 2,5 ml)
Ampullen Age Control Declaré, anti-rimpelserum (7 x 2,5 ml)
€ 1.515,43/1l
€ 26,52
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Diadermine Lift & Diep Vullende Dagcrème Anti-Aging, 50 ml
Diadermine Lift & Diep Vullende Dagcrème Anti-Aging, 50 ml
€ 269,80/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,49
Verkoper: Drogisterijplus-nl

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een fluweelzacht serum is ontwikkeld om het uiterlijk van roodheid te verminderen en ongemak te verlichten, voor een rustigere huid, zowel direct als bij regelmatig gebruik. Een hydraterende, beschermende en kalmerende dagcrème beschermt de huid tegen uitdroging en vervuiling.
Gewicht
40 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Verzorging > Gezichtsverzorging > Gezicht
Fabrikant
REN
EAN
5056264704043
MPN (Manufacturer Part Number)
REN48981

Gewicht
40 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
Verzorging > Gezichtsverzorging > Gezicht
Fabrikant
REN
EAN
5056264704043
MPN (Manufacturer Part Number)
REN48981
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
Clarins Double Serum, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 75 ml
€ 1.266,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 236
€ 110,00
-€ 15,02
€ 94,98
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Estée Lauder Advanced Night Repair Synchronized Multi-Recovery Complex, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 855,20/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 42,76
Gratis bezorging
Verkoper: Virello
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
€ 136,78/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,39
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sisley All Day All Year, voor vrouwen, voor normale huid, 50 ml
Sisley All Day All Year, voor vrouwen, voor normale huid, 50 ml
€ 6.033,60/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 301,68
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Arencia Vitamine C Booster Serum
Arencia Vitamine C Booster Serum
€ 1.245,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 37,37
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Vichy LiftActiv B3 Anti-pigmentcrème SPF 50, 50 ml
Vichy LiftActiv B3 Anti-pigmentcrème SPF 50, 50 ml
€ 899,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 44,97
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dr. Althea 345 Verzachtende crème, 50 ml – Crème voor de verlichting van huidirritaties
Dr. Althea 345 Verzachtende crème, 50 ml – Crème voor de verlichting van huidirritaties
€ 480,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Nuxe Nuxuriance Ultra Set, 65 ml
Nuxe Nuxuriance Ultra Set, 65 ml
€ 712,46/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 46,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van VICHY Liftactiv Niacinamide B3 Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
VICHY Liftactiv Niacinamide B3 Serum tegen pigmentvlekken, 30 ml
€ 1.466,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
€ 1.496,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Suprême Absolu Crème Riche Réjuvenecente Payot, 50 ml
Suprême Absolu Crème Riche Réjuvenecente Payot, 50 ml
€ 1.362,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 68,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CC Cream: Perfecte, egaliserende en stralende crème met SPF30. Annayake, 30 ml
CC Cream: Perfecte, egaliserende en stralende crème met SPF30. Annayake, 30 ml
€ 1.299,67/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 38,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, 50 ml
Thalgo Exception Marine Herstructurerende Crème, 50 ml
€ 1.935,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 96,76
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van NIVEA Cellular Luminous 630 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, 50 ml
NIVEA Cellular Luminous 630 Nachtcrème tegen pigmentvlekken, 50 ml
€ 770,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 38,52
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Dr. Grandel Vitamine-infusie Roze Crème, 50 ml
Dr. Grandel Vitamine-infusie Roze Crème, 50 ml
€ 856,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
-4%
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
Gezichtscrème Baby Derma van Weleda (50 ml)
€ 145,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 7,25
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Guerlain Abeille Royale Double R: Vernieuwend en herstellend, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
Guerlain Abeille Royale Double R: Vernieuwend en herstellend, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, 50 ml
€ 2.189,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 109,45
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Biotulin Daynite24+, Crème, voor dames, anti-rimpel, universeel, 50 ml, 1 stuk
Biotulin Daynite24+, Crème, voor dames, anti-rimpel, universeel, 50 ml, 1 stuk
€ 1.122,00/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
Bestseller
Productafbeelding van Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
Remescar Rimpelcorrectie, 8 ml
€ 19.220,00/1l
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 19,22
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van GesichtsSerum Factor G Renew van Sesderma (30 ml)
GesichtsSerum Factor G Renew van Sesderma (30 ml)
€ 1.690,00/1l
€ 50,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Zweedse Nutra, vloeibare collageen, 500 ml - Vitamine C - Voor de huid - Voor de haargroei
Zweedse Nutra, vloeibare collageen, 500 ml - Vitamine C - Voor de huid - Voor de haargroei
€ 49,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,95
Verkoper: Health_and_Wellness_For_You
Productafbeelding van Christian Dior, Capture Totale Dreamskin, Verzorging & Perfectie, Anti-aging serum, voor het gezicht, 30 ml
Christian Dior, Capture Totale Dreamskin, Verzorging & Perfectie, Anti-aging serum, voor het gezicht, 30 ml
€ 187,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 93,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Bestseller
Productafbeelding van Artego Artego - Touch Curl Must 100ml - Crème voor het creëren van krullen
Artego Artego - Touch Curl Must 100ml - Crème voor het creëren van krullen
€ 68,68/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,03
-29%
€ 9,89
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Cream 20 ml
La Prairie Skin Caviar Luxe Eye Cream 20 ml
€ 9.997,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 199,95
Gratis bezorging
Verkoper: EssentialsJG
Productafbeelding van Numbuzin Nr. 9+ NAD+ Bio Lifting-serum - Verjongend serum, 50 ml
Numbuzin Nr. 9+ NAD+ Bio Lifting-serum - Verjongend serum, 50 ml
€ 463,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 23,15
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
MineTan Bronze Babe Zelfbruinende Spray Set - Roze
€ 309,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 73,44
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van ARTHROVIA - Articulaire crème, 50 ml
ARTHROVIA - Articulaire crème, 50 ml
€ 51.990,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 144,43
-€ 92,44
€ 51,99
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Filorga, Global Repair, Multirevitaliserende crème, voor het gezicht, 50 ml
Filorga, Global Repair, Multirevitaliserende crème, voor het gezicht, 50 ml
€ 1.535,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,85
-€ 19,10
€ 76,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Avène Hyaluron Activ Procedure 0,1% Retinol Lifting Crème, 30 ml. Crème
Avène Hyaluron Activ Procedure 0,1% Retinol Lifting Crème, 30 ml. Crème
€ 2.103,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,09
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CeraVe Huidverjongende Peptidecrème, 48 g. Deze crème helpt de huid voller te maken
CeraVe Huidverjongende Peptidecrème, 48 g. Deze crème helpt de huid voller te maken
€ 676,25/1kg
€ 32,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 16 augustus 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Snelle levering, prijs ok
Beoordeeld op 14 december 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Bestseller
Productafbeelding van BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
BABOR Nutri Restore, voor een gladde huid, 14 ml
€ 26,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.862,14/1l
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
Sisley Supremÿa At Night, Nachtcrème, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, voor het gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verhelderend, regenererend, verzachtend, 50 ml
€ 453,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.078,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
Guerlain Orchidée Impériale, VERJONGENDE CRÈME, voor dames, 50 ml, crème, voor een rijpere huid, anti-aging, in een potje
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 309,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.181,20/1l
Productafbeelding van 3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
3Lab Super H Serum 35ml - Hydraterend serum
€ 341,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 9.762,86/1l
Productafbeelding van La Mer The Concentrate, voor dames, 30 ml
La Mer The Concentrate, voor dames, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 329,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.982,00/1l
Productafbeelding van Dior Prestige Le Micro-Huile De Rose Actieve Sérum, 30 ml
Dior Prestige Le Micro-Huile De Rose Actieve Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 306,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 10.200,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
Guerlain Orchidée Impériale, The Emulsion, 30 ml
€ 211,89
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.531,50/1kg
Productafbeelding van Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
Valmont V-Firm lifting serum, een intensief verzorgende serum voor volwassen huid, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 294,84
-€ 74,52
€ 220,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.344,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
Anti-aging crème Juvena Master Care (75 ml)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 138,87
-€ 26,67
€ 112,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.496,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
Dr. Grandel High Excellent Sérum voor gezicht en ogen, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 136,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.556,00/1l
Productafbeelding van Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
Sisley Double Tenseur, voor dames, 30 ml, geschikt voor normale huid, hydraterend, met pompje
€ 120,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.012,00/1l
Productafbeelding van Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
Dreamskin Care & Perfect (Wereldwijde anti-veroudering huidverzorging) - Inhoud: 30 ml
€ 110,34
-€ 4,26
€ 106,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.536,00/1l
Productafbeelding van Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
Elizabeth Arden Prevage gezichtsSerum (30 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 100,09
-€ 8,29
€ 91,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.060,00/1l
Productafbeelding van Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage 2.0, antioxidant (50 ml)
Anti-aging serum Elizabeth Arden Prevage 2.0, antioxidant (50 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 96,90
-€ 2,04
€ 94,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.897,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
Estée Lauder Perfectionist Pro Snelwerkend Verhelderend Serum met Ferment³ + Vitamine C, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, 30 ml
€ 93,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.131,33/1l
Productafbeelding van Dior Capture Totale Hyalushot, Oogserum, 15 ml, Voor dames, Anti-rimpel, Verfijnt poriën, Geschikt voor alle huidtypes, Tube
Dior Capture Totale Hyalushot, Oogserum, 15 ml, Voor dames, Anti-rimpel, Verfijnt poriën, Geschikt voor alle huidtypes, Tube
€ 104,09
-€ 18,41
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.712,00/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-Cernes Eclat, Medium, 15 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Tegen donkere kringen, Hydraterend, Kalmerend, Revitaliserend, Tube, WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, NYLON-12, OCTYLDODECANOL, BUTYLENE GLYCOL,...
Sisley Phyto-Cernes Eclat, Medium, 15 ml, Geschikt voor alle huidtypes, Verzachtend, Tegen donkere kringen, Hydraterend, Kalmerend, Revitaliserend, Tube, WATER/EAU (AQUA), GLYCERIN, ISODECYL NEOPENTANOATE, NYLON-12, OCTYLDODECANOL, BUTYLENE GLYCOL,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 75,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 5.010,67/1l
Productafbeelding van Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
Babor Doctor Babor Lifting Collageen-Peptide Booster Crème 50ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 157
€ 68,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 136,78/1l
Productafbeelding van Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
Payot, Supreme Fortifying Pro-Age, Versterkende crème, voor het gezicht, 50 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 64,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 128,54/1kg