Octopus Fluids Resin Ink POMPOM, alcoholink voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, lichtbeige, wit

€ 40,30

€ 1.343,33 / 1l

Gratis bezorging

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – do 8 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Overige hobbyverf & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
€ 350,00/1l
€ 21,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
€ 364,60/1l
€ 36,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink STRAWBERRY, alcoholink voor epoxyhars en UV-hars, rood
Octopus Fluids Resin Ink STRAWBERRY, alcoholink voor epoxyhars en UV-hars, rood
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK LAVENDER, Alcoholinkt voor Fluid Art en Resin Art, paars
€ 1.308,67/1l
€ 39,26
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van 100 ml Octopus Fluids Alcoholink LAGOON, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, blauw
100 ml Octopus Fluids Alcoholink LAGOON, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, blauw
€ 549,40/1l
€ 54,94
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
Octopus Fluids Resin Ink ARONIA, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, paars
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
Octopus Fluids Resin Ink ESPRESSO, alcoholinkt voor epoxyhars en UV-hars, bruin
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcoholink FUCHSIA, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, roze
Octopus Fluids Alcoholink FUCHSIA, alcoholink voor Fluid Art en Resin Art, roze
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink BLUWBESSEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, paars
Octopus Fluids Alcohol Ink BLUWBESSEN, alcoholinkt voor fluid art en hars, paars
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Creall Dacta Color Gouache Tube Wit
Creall Dacta Color Gouache Tube Wit
€ 26,99
Gratis bezorging
Verkoper: Glemo
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OPAK PISTACHIO: Alcoholink voor Fluid Art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink COIN COPPER, alcoholinkt voor fluid art en hars, koperkleur
Octopus Fluids Alcohol Ink COIN COPPER, alcoholinkt voor fluid art en hars, koperkleur
€ 1.356,00/1l
€ 40,68
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van PENTART Pigmentpoeder, 10 g, Chameleon perzik
PENTART Pigmentpoeder, 10 g, Chameleon perzik
€ 404,00/1l
€ 4,04
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
Octopus Fluids Alcohol Ink OLIVE, alcoholinkt voor fluid art en hars, groen
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink, BLAUW SAPFIER, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
Octopus Fluids Alcohol Ink, BLAUW SAPFIER, alcoholinkt voor fluid art en hars, blauw
€ 1.260,00/1l
€ 37,80
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Pebeo Porcelaine verf, 150, 45 ml, kleur: antracietzwart (42)
Pebeo Porcelaine verf, 150, 45 ml, kleur: antracietzwart (42)
€ 152,67/1l
€ 6,87
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van WHC: Basis - Bugman's Glow
WHC: Basis - Bugman's Glow
€ 1.031,67/1l
€ 12,38
Verkoper: Social-Discount
Productafbeelding van PENTART Transparante Pigmentverf, 20 ml, Lila
PENTART Transparante Pigmentverf, 20 ml, Lila
€ 401,00/1l
€ 8,02
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, turkoois
ViVA DECOR Blob Verf, 90 ml, turkoois
€ 65,00/1l
€ 5,85
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
Octopus Fluids Alcohol Ink MARIGOLD, alcoholinkt voor fluid art en hars, geel
€ 1.298,33/1l
€ 38,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Octopus Fluids Resin Ink POMPOM - Alcohol Ink voor PETRI DISH EFFECT, licht, wit

Geef uw artistieke creaties een boost en begin met het maken van driedimensionale werken. Onze nieuwe Resin Inks bieden dankzij een speciaal ontwikkeld recept nog meer mogelijkheden bij het werken met kunsthars. Ze zijn eenvoudig in gebruik en hebben uitstekende vloeieigenschappen, waardoor ze geschikt zijn voor zowel beginners als professionele kunstenaars. De bijzondere kleurechtheid van onze Resin Inks maakt nauwkeurig doseren mogelijk, waardoor u nog meer nuances en effecten kunt bereiken.

Om de populaire Petri Dish Effecten te creëren, hebben we direct twee witte tinten ontwikkeld, waarmee u gekleurde, transparante Alcohol Inks zowel in hoogviskeuze als in laagviskeuze hars kunt laten zinken, om bijvoorbeeld het fascinerende Petri-schaleffect te creëren. Onze derde witte tint is geschikt voor het kleuren van epoxyhars.

  • POMPOM - het lichte wit voor het zinkeffect in laagviskeuze hars (vloeibare consistentie)
  • ENOKI - het zware wit voor het zinkeffect in hoogviskeuze hars (dikke consistentie)
  • MILK - het krachtige wit om hars te kleuren

Laat uw creativiteit de vrije loop en giet onderzetters, hars tabletten, etagères, hars sieraden en nog veel meer. U kunt onze witte Resin Inks probleemloos met elkaar combineren om adembenemende effecten te creëren en uw creaties meer diepte te geven. Terwijl ENOKI snel naar beneden zinkt en zo het Petri-Dish-effect creëert, creëert POMPOM delicate effecten, zoals het reptielenhuid-effect, in de bovenste harslagen. MILK is bijzonder geschikt om hars voor zeebodems wit te kleuren. Ook het veer-effect, waarbij een kleine hoeveelheid epoxyhars wordt gemengd met witte alcoholinkt, lukt bijzonder goed met Milk.

De Octopus Fluids Resin Inks zijn snel drogende kleurconcentraten op alcoholbasis, speciaal ontwikkeld voor het kleuren van epoxyhars, UV-hars, acrylhars, polyesterhars en andere gietharsystemen. Ze zijn uiterst zuinig in gebruik en geven de hars een intense kleur. Daarom zijn de kleuren uitstekend geschikt voor het maken van giethars sieraden, hars onderzetters (coasters) en het populaire Petri-Dish-effect. Alle kleuren kunnen probleemloos met elkaar en ook met onze Alcohol Inks worden gecombineerd.

Inhoud
30 ml
Model
POMPOM
Kleur
Wit
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.04 kg
EAN
4251496620791
MPN (Manufacturer Part Number)
RI-WH050-030

Inhoud
30 ml
Model
POMPOM
Kleur
Wit
Fabrikant
Octopus Concept GmbH
Gewicht
0.04 kg
EAN
4251496620791
MPN (Manufacturer Part Number)
RI-WH050-030
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
Epoxyhars, giethars, universeel | 1 KG | Geschikt voor gieten tot 5 cm dik | Pourpoxy | Kristalhelder | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers
€ 29,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 29,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
Epoxyhars, giethars. Dikke lagen giethars | 1,5 KG | Pourpoxy | Helder als kristal | Epoxyhars | Bevat UV-blokkers | Geschikt voor gietlagen van 1 tot 10 cm.
€ 23,33/1kg
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 35,00
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Octopus Fluids Resin Ink ENOKI, alcoholinkt voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, sterk, wit
Octopus Fluids Resin Ink ENOKI, alcoholinkt voor epoxyhars, PETRI DISH EFFECT, sterk, wit
€ 1.345,67/1l
€ 40,37
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van INF Digitale mediastreamer-dongle 1080p Full HD Zwart
INF Digitale mediastreamer-dongle 1080p Full HD Zwart
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 21,29
15% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: INFshop
Productafbeelding van Schilderset in een houten koffer met lade - 143 stuks
Schilderset in een houten koffer met lade - 143 stuks
€ 15,54/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 40,56
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
Kiano Slim TV Reis-tv 24 inch | LED HD TV | Autolader | HDMI USB | Dolby Audio | Drievoudige tuner DVB-T2 | Zwart
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 361
€ 105,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: 7way
Productafbeelding van Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
Arebos 4252023110389, zwart, 2 stuks
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 147
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
tillvex Paviljoen, 3 x 3 m, waterdicht, pop-upvouwtent, in hoogte verstelbaar, tuintent, uv-bescherming 50+, partytent met tas (antraciet)
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 392
€ 93,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
Ergonomische koudschuimmatras met 7 zones | 90 x 200 cm | 11 cm dik | Hardheid H2 & H3 | DREAMSTAR Easy Flex
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2781
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
Diamantborduuraccessoires Malatec 19184
€ 24,51/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 69
€ 18,90
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
Marabu1216000000100 Marabu Permanente Tint Alcoholinktsset, thema: ONDERWATER
€ 350,00/1l
€ 21,00
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van Epoxy Pigmentenset, 24 kleuren | 24 x 10 gram | Epoxy | Kleurstof | Metaalpigment | Mica
Epoxy Pigmentenset, 24 kleuren | 24 x 10 gram | Epoxy | Kleurstof | Metaalpigment | Mica
€ 44,45
Verkoper: Pourpoxy
Productafbeelding van Transparante epoxyhars, vloeibare giethars - Ideaal voor ambachtelijke projecten, sieraden en modelbouw. Kleurbaar en gemakkelijk te gebruiken (1,5 kg)
Transparante epoxyhars, vloeibare giethars - Ideaal voor ambachtelijke projecten, sieraden en modelbouw. Kleurbaar en gemakkelijk te gebruiken (1,5 kg)
€ 54,80/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 82,20
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
Heliumballongas voor 30 ballonnen, heliumfles
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 48,70
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
GLOREX 68780014, Gistingsmiddel, Perlemot, 1 gram
€ 20.850,00/1kg
€ 22,90
-8%
€ 20,85
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
Octopus Fluids Alcohol Ink Cleaner, reinigingsoplossing voor alcoholinkt, kleurloos
€ 364,60/1l
€ 36,46
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
Stofzuiger Zeegma Zonder Basis, Jet, zonder zak, met set van opzetstukken, zwart, 900W, zuigkracht 4000W,
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 655
€ 150,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van R PRO 10: Zachte siliconen mal, 1:1 replica, ideaal voor het zelf maken van gietharsvormen (500 gram)
R PRO 10: Zachte siliconen mal, 1:1 replica, ideaal voor het zelf maken van gietharsvormen (500 gram)
€ 109,46/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 54,73
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
Kerstballen, breukbestendig - 100 stuks, afmetingen: 3/4/6 cm - Kleur: WIT
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 26,95
Verkoper: Special-trends
Productafbeelding van Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm  fluweel, zwart
Slaapbank HWC-K22, bank, hoekbank, slaapgedeelte links/rechts, slaapfunctie, 236 cm fluweel, zwart
€ 740,98
Gratis bezorging
Verkoper: heute-wohnen
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Minecraft dubbele pennenhouder Astra
Minecraft dubbele pennenhouder Astra
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 16,12
Verkoper: POPventure
Productafbeelding van folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
folia 935 folia Creatieve Box "mix", met meer dan 1.300 onderdelen
€ 69,95/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 28,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
Rayher siliconen mal voor kaarsen, 135 ml, diameter 5,2 cm, hoogte 7,1 cm
€ 58,92/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,90
-12%
€ 14,73
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
VASAGLE wastafelonderkast, badkamermeubel met 2 deuren, verstelbare legplanken, veel opbergruimte, landelijke stijl, 30 x 60 x 60 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 135
€ 86,95
-23%
€ 66,88
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
LED-sterren, maanvormige lichtgordijn, lichtketting, 8 lichtmodi, geschikt voor binnen, feestjes, ramen, tuin, bruiloften, kerst, decoratie, kleurrijk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 177
€ 27,89
Gratis bezorging
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van ProfiCook gasgrill tot 450°C | Grillroosters van gietijzer | Inclusief gasdrukregelaar en slang | 4 branders | Gasgrill | 2 plateaus | PC GG 1311
ProfiCook gasgrill tot 450°C | Grillroosters van gietijzer | Inclusief gasdrukregelaar en slang | 4 branders | Gasgrill | 2 plateaus | PC GG 1311
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 549,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
Boxspringbed 140x200 met 2 bedopslagen en lattenbodem, grijs. Dubbelbed, gestoffeerd bed, bedframe
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 184
€ 319,95
€35 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
Chinese kalligrafiepennen, een duurzame set, geschikt voor beginners
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 51,61/1kg
Productafbeelding van Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
Acrylgverfset, 18 kleuren x 59 ml, met 10 penselen, waterbestendig, lichtecht, niet giftig
€ 55,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 34,78/1kg
Productafbeelding van Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
Acryl stiften, geschikt voor steen, hout, glas, keramiek en canvas, verkrijgbaar in 48 kleuren
€ 71,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 135,83/1kg
Productafbeelding van Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
Airbrush-tatoeage-sjablonen, 97 designs, waterdicht, herbruikbaar, draagbaar, tijdelijke tatoeages, lichaamskunst, schilderkunst
€ 23,00
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: Ladenza
€ 230,00/1kg