Woogie Candy, mix van verschillende fruitsoorten, 200g

€ 2,45

€ 12,25 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Bonbons & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Woogie Bonbons, blik, bosvruchten, 200 gram
Woogie Bonbons, blik, bosvruchten, 200 gram
€ 12,30/1kg
€ 2,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Open Food, 9002859064104, Palmolie, 200 g, Duitsland, 392 kcal, 70 g, 98 g
Open Food, 9002859064104, Palmolie, 200 g, Duitsland, 392 kcal, 70 g, 98 g
€ 12,25/1kg
€ 2,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Sinaasappelbonbons, blik van 200g
Woogie Sinaasappelbonbons, blik van 200g
€ 12,60/1kg
€ 2,52
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Cavendish & Harvey, zure kersdropjes, 200g
Cavendish & Harvey, zure kersdropjes, 200g
€ 25,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 5,12
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Cavendish en Harvey Dubbele Fruitdropjes – Grapefruit/Ananas – 175 gram
Cavendish en Harvey Dubbele Fruitdropjes – Grapefruit/Ananas – 175 gram
€ 29,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,12
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Woogie Citroen-Orange Bonbons, blik van 175g
Woogie Citroen-Orange Bonbons, blik van 175g
€ 14,00/1kg
€ 2,45
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Zoete Mix, 170 gram
Woogie Zoete Mix, 170 gram
€ 9,06/1kg
€ 1,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Muntbonbons met chocoladevulling, 150 gram
Woogie Muntbonbons met chocoladevulling, 150 gram
€ 10,40/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,56
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Citrusmix, 170 gram
Woogie Citrusmix, 170 gram
€ 9,29/1kg
€ 1,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie honingkoekjes met honingvulling, 150 gram
Woogie honingkoekjes met honingvulling, 150 gram
€ 10,33/1kg
€ 1,55
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Eucalyptus-Citroen snoepjes, 175 gram
Woogie Eucalyptus-Citroen snoepjes, 175 gram
€ 8,11/1kg
€ 1,42
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Woogie Bonbons, zoetwaren mix, 1 kg
Woogie Bonbons, zoetwaren mix, 1 kg
€ 25,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,99
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Pervasco Zeeuwse Babbelaar - 1 kilo
Pervasco Zeeuwse Babbelaar - 1 kilo
€ 15,20/1kg
€ 15,20
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Emix Vruchtgelei met kaktussmaak, 75 gram
Emix Vruchtgelei met kaktussmaak, 75 gram
€ 8,88/1kg
€ 0,71
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Sonko Talarki, popcornsmaak, paprika, 60 gram
Sonko Talarki, popcornsmaak, paprika, 60 gram
€ 30,67/1kg
€ 1,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Owolovo Bessenmix met appel en framboos, 200 gram
Owolovo Bessenmix met appel en framboos, 200 gram
€ 7,30/1kg
€ 1,46
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Winiary, frambozenjam, 71 gram
Winiary, frambozenjam, 71 gram
€ 16,43/1kg
€ 1,21
-4%
€ 1,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Pszczółka Suikergoed Landryny Gabbi, fruitige smaak, 90 gram
Pszczółka Suikergoed Landryny Gabbi, fruitige smaak, 90 gram
€ 11,00/1kg
€ 0,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Spichlerz Rusiecki, varkenswang, 300 gram
Spichlerz Rusiecki, varkenswang, 300 gram
€ 15,23/1kg
€ 4,57
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fritt Aardbei-kauwgom, oplosbaar, 70 gram
Fritt Aardbei-kauwgom, oplosbaar, 70 gram
€ 16,00/1kg
€ 1,12
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Meergranenvijfjes in een doos zijn een uitzonderlijke combinatie van levendige fruitaroma's in een elegante verpakking. Deze snoepjes worden zorgvuldig gemaakt van natuurlijke ingrediënten en zijn vrij van kunstmatige kleur- en smaakstoffen. Elk snoepje is een unieke smaakervaring, die de sappigheid van frambozen, de zoetheid van aardbeien, de verfrissing van citroen en vele andere intense fruitaroma's combineert.

Ontdek de ware smaakdiversiteit die zich met elk snoepje ontvouwt. Snoepjes zijn de perfecte manier om een trek naar zoet te stillen en tegelijkertijd van natuurlijke aroma's te genieten. Gun uzelf een moment van ontspanning en geniet van de ongeëvenaarde kwaliteit van onze snoepjes in elke doos.

Gewicht: 200 g

Allergenen: Kan sporen van melk bevatten.
Ingrediënten: Glucose-omgekeersuiker, suiker, zuurteregelaar: citroenzuur; aroma's, kleurstoffen van plantaardige oorsprong: gele wortel, zwarte wortel, rode bieten; kersensapconcentraat.
Voedingswaarden
Per 100 gram
Energie

1665 kJ

Energie

392 kcal

Vet

0 g

waarvan: verzadigde vetzuren

0 g

Koolhydraten

97 gram

waarvan suikers

70 gram

Eiwit

0 g

Vezels

0 g

Zout (= natrium x 2,5)

<0,01 g

Ingrediënten
Glucosestroop, suiker, zuurteregelend middel: citroenzuur; aroma's, kleurstoffen van plantaardige oorsprong: gele wortel, zwarte wortel, rode bieten; kersensapconcentraat
Voedingswaarde
Energie: 1665 kJ / 392 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 97 g, waarvan suikers: 70 g, Eiwitten: 0 g, Vezels: 0 g, Zout: <0,01 g
Allergenen
Sporen van melk mogelijk
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Hartjes met fruitsmaak
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859055553

Ingrediënten
Glucosestroop, suiker, zuurteregelend middel: citroenzuur; aroma's, kleurstoffen van plantaardige oorsprong: gele wortel, zwarte wortel, rode bieten; kersensapconcentraat
Voedingswaarde
Energie: 1665 kJ / 392 kcal, Vet: 0 g, waarvan verzadigde vetzuren: 0 g, Koolhydraten: 97 g, waarvan suikers: 70 g, Eiwitten: 0 g, Vezels: 0 g, Zout: <0,01 g
Allergenen
Sporen van melk mogelijk
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Hartjes met fruitsmaak
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
EAN
9002859055553
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van STORCK 757438 Storck Nimm 2,  1,0 Kg
STORCK 757438 Storck Nimm 2, 1,0 Kg
€ 15,56/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 15,56
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
De Bron - suikervrije Fruittoffee - 1 kilo
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 24,52
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
Koffiebonbonjes met cappuccino-smaak, Indonesië, 120 gram - Kopiko
€ 30,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 4,24
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
Consorzio Vacche Rosse - Parmigiano Reggiano Vacche Rosse - 24 maanden - 1 kg
€ 46,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,90
Gratis bezorging
Verkoper: YESEATIS
Productafbeelding van Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
Tic Tac Lilliput, verpakking van 60 stuks, 228 gram
€ 420,79/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 95,94
Verkoper: Needforsweet
Productafbeelding van Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
Werther’s® Original 330663 Werther’s® Original Sahnebonbons zuckerfrei Bonbons 42,0 g
€ 527,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,17
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
Kaiser Japanse muntjes, snoepjes, 90 gram
€ 21,67/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
Barkleys Mini Mints, pastilles met kaneelsmaak, suikervrij, 15g
€ 92,00/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1,38
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Roshen CoffeeLike gevulde koffiekaramels 1 kg
Roshen CoffeeLike gevulde koffiekaramels 1 kg
€ 8,92/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 9,39
-5%
€ 8,92
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
Milka Choco Grain koekjes met havervlokken, overgoten met melkchocolade, 126 gram
€ 130,77/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 18,99
-10%
€ 17,00
Gratis bezorging
Verkoper: HAPPY_GIFTERS
Productafbeelding van Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
Mentos Clean Breath pastilles, intense muntsmaak, 12 stuks x 21 gram, grootverpakking, familieverpakking, pepermunt snoepjes
€ 0,09/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 23,49
Verkoper: Ajuy
Productafbeelding van STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
STORCK 748633 Storck Durchbeißer 1,0 Kg
€ 14,19/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,19
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
Dallmann's Salie-bonbons, 20 stuks bonbons
€ 39,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,95
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
VIVIL® 4744 VIVIL® Creme Life Brasilitos Bonbons 90,0 g
€ 259,56/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 23,36
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
COOL 202299 COOL MINI'BONBONS Bonbons 3,0 kg
€ 14,02/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 42,06
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
Fisherman's Friend Eucalyptus, Original, pastilles, 24 blikjes
€ 55,02/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 33,01
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Ricola Original Suikervrij (75 gr)
Ricola Original Suikervrij (75 gr)
€ 35,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,71
-2%
€ 2,64
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
Céréal Hagelslag Puur 200g – Chocoladevlokken met minder suiker, vol van smaak
€ 14,35/1kg
€ 2,94
-2%
€ 2,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
Barkleys Mints Ginger & Orange (50 gr)
€ 33,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 1,67
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Jelly Belly Assorti - 1 kilo
Jelly Belly Assorti - 1 kilo
€ 33,10/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,10
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
Frigeo bruistabletten Ahoj Brause 200 stuks
€ 15,16/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 24,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
Dr. Gerard Malti Kekjes met melkchocolade, 200 gram
€ 12,15/1kg
€ 2,43
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Napoleon Hopjes - 1 kilo
Napoleon Hopjes - 1 kilo
€ 21,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,65
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
Hustenbonbons Pulmoll met eucalyptus en witte thee, suikervrij, 50g
€ 42,00/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 2,10
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
Dextro Energy blokjes - Snel beschikbare druivensuiker - 9 stuks van 46g - Citroen + Vitamine C
€ 2,54/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,05
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
Lutti Mint Zuurtje - 1 kilo
€ 15,25/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 15,25
Gratis bezorging
Verkoper: Toversleutel
Productafbeelding van Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
Cavendish & Harvey, gemengde fruitdropjes, ZF, 175g
€ 40,63/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,11
Verkoper: SpiritsFlavour
Productafbeelding van 5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
5x POLO The Mint With The Hole Original – Pepermuntjes, 5 x 25 g + Hartendiens en verzendbescherming
€ 46,08/1kg
€ 5,76
Gratis bezorging
Verkoper: Heartforcards
Productafbeelding van Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
Frigeo 719803 Ahoj Brause Bonbons 1,8
€ 13,76/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 24,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fritt Citroen Smaak, oplosbare kauwgom, 70 gram
Fritt Citroen Smaak, oplosbare kauwgom, 70 gram
€ 16,00/1kg
€ 1,56
-28%
€ 1,12
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.