Verzorgende olie voor baby's, 200 ml

€ 22,33

€ 111,65 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Massageolie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
OLIE VOOR MASSAGE MET ARNICA (BOTERBLOEM) - WELEDA, 100 ml
€ 193,80/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Johnson's Baby Baumwolletouch Olie, 300 ml
Johnson's Baby Baumwolletouch Olie, 300 ml
€ 20,74
Gratis bezorging
Verkoper: BayMeNoW
Productafbeelding van Hagelslagbloesem verzorgende olie, 75 ml
Hagelslagbloesem verzorgende olie, 75 ml
€ 291,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 21,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Essentiële olie van peterselieblad, 10 ml
Essentiële olie van peterselieblad, 10 ml
€ 1.961,00/1l
€ 19,61
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wortelkiemverzorgingsolie 50 ml | PRIMAVERA
Wortelkiemverzorgingsolie 50 ml | PRIMAVERA
€ 229,60/1l
€ 11,48
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Johannesolie voor de huid - 125 ml
Johannesolie voor de huid - 125 ml
€ 119,44/1l
€ 14,93
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Avocado-olie - 125 ml
Avocado-olie - 125 ml
€ 106,08/1l
€ 13,26
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van KINDER Lichaamsolie, 250 ml
KINDER Lichaamsolie, 250 ml
€ 68,16/1l
€ 17,04
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mustela Olie tegen stretchmarks, 105 ml
Mustela Olie tegen stretchmarks, 105 ml
€ 174,10/1l
€ 18,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja, Hydraterende Olie voor Ontspannende Massage, 500 ml
Ziaja, Hydraterende Olie voor Ontspannende Massage, 500 ml
€ 31,02/1l
€ 15,51
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Gelenkwohl - Olie voor gewrichten, biologisch, 50 ml
Gelenkwohl - Olie voor gewrichten, biologisch, 50 ml
€ 377,60/1l
€ 18,88
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Bio kalmerende amberolie voor baby's, 95 ml
Bio kalmerende amberolie voor baby's, 95 ml
€ 250,74/1l
€ 23,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Amandelolie - 250 ml
Amandelolie - 250 ml
€ 54,68/1l
€ 13,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Essentiële olie - Sinaasappel, 30 ml
Essentiële olie - Sinaasappel, 30 ml
€ 287,33/1l
€ 8,62
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Amandelolie, 500 ml
Amandelolie, 500 ml
€ 75,80/1l
€ 37,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Johnson's Baby Hydraterende Lichaamsolie, 300 ml
Johnson's Baby Hydraterende Lichaamsolie, 300 ml
€ 36,10/1l
€ 10,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Uriage Bébé Kalmerende Reinigingsolie voor baby's, 500 ml
Uriage Bébé Kalmerende Reinigingsolie voor baby's, 500 ml
€ 32,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Winterfrische 10 ml | BERGLAND
Winterfrische 10 ml | BERGLAND
€ 630,00/1l
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Gelenkwohl - Olie voor gewrichten, biologisch, 50 ml | PRIMAVERA
Gelenkwohl - Olie voor gewrichten, biologisch, 50 ml | PRIMAVERA
€ 299,20/1l
€ 14,96
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Deze olie verzorgt de delicate huid van baby's intensief en reinigt deze zacht. Hij is geschikt voor baby's om te masseren, maar ook voor de verzorging van de huid van de moeder.

Actieve ingrediënten:

  • Natuurlijke amandelolie - verzacht de huid en maakt deze zacht en soepel.

Eigenschappen:

  • Bevat geen conserveermiddelen, alcohol of kleurstoffen,
  • Bevat alleen zeer milde en verzorgende ingrediënten,
  • Ontwikkeld in samenwerking met dermatologen en kinderartsen,
  • Klinisch en getest en goedgekeurd.

Ons advies

Probeer ook andere producten uit de Nivea Baby-lijn voor de allerkleinsten.

Gebruik

Breng een paar druppels aan op de huid na het baden en masseer zachtjes in.

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Capryl/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Zaadolie, Triticum Vulgare (Tarwe) Ontkiemingsolie, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Zaadolie, Ribes Nigrum (Zwarte Bes) Zaadolie, Rosa Canina Fruitolie, Linum Usitatissimum (Lijnzaad) Olie, Parfum/Geur, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamaat, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limoneen. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld)
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
EAN
4005808364343

Inhoud
200 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Capryl/Capric Triglyceride, Prunus Amygdalus Dulcis (Zoete Amandel) Olie, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Zaadolie, Triticum Vulgare (Tarwe) Ontkiemingsolie, Persea Gratissima (Avocado) Olie, Helianthus Annuus (Zonnebloem) Zaadolie, Ribes Nigrum (Zwarte Bes) Zaadolie, Rosa Canina Fruitolie, Linum Usitatissimum (Lijnzaad) Olie, Parfum/Geur, Tocopherol, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamaat, Citronellol, Geraniol, Linalool, Citral, Limoneen. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten om er zeker van te zijn dat deze geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij het verkooppunt nadat het product opnieuw is gevuld)
Fabrikant
Aantal stuks
1
Doelgroepen
Kinderen
EAN
4005808364343
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van Maison Alhambra Delilah Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
Maison Alhambra Delilah Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 239,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 42
€ 23,90
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
Tommee Tippee 433440 Closer To Nature fopspeen, siliconen, geschikt voor 0-6 maanden, BPA-vrij
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 31,96
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van COSTWAY kinderauto met 2 zitplaatsen, voorzien van een 2,4G afstandsbediening, 12V kinder-UTV met muziek en koplampen, snelheid tot 2-4 km/u, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Kleur: zwart
COSTWAY kinderauto met 2 zitplaatsen, voorzien van een 2,4G afstandsbediening, 12V kinder-UTV met muziek en koplampen, snelheid tot 2-4 km/u, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Kleur: zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 354,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Set van 2 witte stoelen, hoge rugleuning, voor de eetkamer, bekleed met kunstleer. [en.casa]
Set van 2 witte stoelen, hoge rugleuning, voor de eetkamer, bekleed met kunstleer. [en.casa]
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 73,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
Style Heim dekbedovertrek, 200 x 220 cm, gestoffeerd dekbed, geschikt voor alle seizoenen, slaapdekbed, ca. 2244 gram, microvezel
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 36,90
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Xiaomi Redmi Note 11S - 4G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - microSD-slot - OLED-display - 6,43 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
Xiaomi Redmi Note 11S - 4G smartphone - Dual-SIM - 6 GB RAM / 128 GB opslag - microSD-slot - OLED-display - 6,43 inch - 2400 x 1080 pixels (90 Hz)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 204,37
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
MoMi MAED00017, Speeltapijt voor kinderen, Speelboog met speeltjes, Meerkleurig
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 49,98
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
SPIELWERK Puzzelmat voor baby's, 86-delig, kleurrijk
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 41,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
Kindervoertuig: loopfiets, driewieler-balancefiets, Kidwell VENTO, geschikt voor kinderen vanaf 3 jaar. Stuur van aluminium, platform van kunststof, wielen van polyurethaan met LED-verlichting, eenhoornmotief, roze
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 39,99
Verkoper: Seleo
Productafbeelding van Johnson & Johnson Baby, Olijfolie voor baby's en kinderen, 300 ml
Johnson & Johnson Baby, Olijfolie voor baby's en kinderen, 300 ml
€ 37,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,99
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Nivea Baby Milde Shampoo, zachte shampoo, 500 ml
Nivea Baby Milde Shampoo, zachte shampoo, 500 ml
€ 11,10/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,55
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Driewielige balansfiets/loopfiets 3-in-1 HyperMotion - roze
Driewielige balansfiets/loopfiets 3-in-1 HyperMotion - roze
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 49,90
Gratis bezorging
Verkoper: HyperMotion
Productafbeelding van COSTWAY 6V elektrische motorfiets met verstelbare koplamp. Kinderfiets voor kinderen vanaf 3 jaar. Wit
COSTWAY 6V elektrische motorfiets met verstelbare koplamp. Kinderfiets voor kinderen vanaf 3 jaar. Wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 99,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
EMKE LED-spiegel voor de badkamer met 3-voudige vergroting, touchbediening, koelwit licht, 80 x 60 cm, anti-condensfunctie en klok
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 190,39
Gratis bezorging
Verkoper: EMKE
Productafbeelding van Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
Totsy Baby KOK001_SOWKI, 50x90 cm, geproduceerd in Polen, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 97,35
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 74,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
Complete keukeneenheid Vicco Optima Wit hoogglans/wit 270 cm zonder werkblad, Model 34829
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 107
€ 691,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van 2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
2026 80000PA/680W Krachtige stofzuiger met SmartAI technologie, draadloos, 8-in-1, slim touchscreen display, stofzuiger met luchtfilter, geschikt voor het opzuigen van dierenharen
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2122
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
TOM FORD Soleil Blanc: Glanzende olie, rozentende, met glitters, universeel, 100 ml, fles. Geur: amber, benzoë, bergamot, kardamom, kokos, jasmijn, roze peper, pistache, tonkaboon...
€ 97,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 979,20/1l
Productafbeelding van Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
Dior Miss, olie, voedend, verfrissend, geschikt voor elk huidtype, 100 ml, spray, rozengeur
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
Erborian Skin Therapy Multi-Perfecting Nachtolie, 30 ml, voor vrouwen, geschikt voor elk huidtype, versterkend, verhelderend, liftend, voedend, verzachtend, hydraterend, fles met druppelaar, ingrediënten: Aqua/water - glycerine - caprylic/capric triglyceride - gluconolactone - helianthus annuus...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1l
Productafbeelding van Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
Mosterdolie 100% voor haarwortelmassage, KTC, 250 ml
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
Gebruikt
€ 2,76
Verkoper: Lemonbite
€ 11,04/1l
Productafbeelding van Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
Weleda Binnenstokolie tegen cellulitis, 100 ml
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 234,60/1l
Productafbeelding van Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
Laven- en sandelhoutbalsem voor het lichaam, 145 ml
€ 23,37
Verkoper: PerfumTraders
€ 161,17/1l
Productafbeelding van Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
Al Haramain Musk Poudree, geparfumeerde olie, uniseks, 12 ml
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
Lichaamsverzorgingsolie - Lotus, 100 ml | PUREMETICS
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 226,67/1l
Productafbeelding van Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
Granaatappel - Herstellend verzorgingsolie, 100 ml
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,40
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
Dr. Hauschka - Vitaliserende Limoen-Citroengras Bodyolie, 75 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 270,27/1l
Productafbeelding van Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
Dr. Hauschka Haar- en hoofdhuidolie, 75 ml
€ 20,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 271,20/1l
OLEJEK DO MASAŻU Z ARNIKĄ ECO 100 ml - WELEDA
Weleda 005944DC, Massageolie, 100 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Praag, Olijfolie, Zonnebloemolie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
WELEDA Lichaamsolie Lavendel, ontspannende olie, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,80/1l
Productafbeelding van Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
Weleda 6945CH, Massageolie, 200 ml, Ontspanning, Fles, Pruik, Lavendel, Zonnebloem, 1 stuk
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 96,90/1l
OLEJEK DO MASAŻU Z ARNIKĄ ECO 50 ml - WELEDA
Weleda 005943DC, Massageolie, 50 ml, Ontspanning, Lavendel, Rozemarijn, Fles, Pruim, Olijf, Zonnebloem
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 15,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 306,00/1l
Productafbeelding van Max Vibe massagegel, 50 ml
Max Vibe massagegel, 50 ml
€ 36,62
Gratis bezorging
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: AltaShop
€ 36.620,00/1l
Productafbeelding van POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
POWER UP set 3x15ml - Hydratatie, voeding en snelle reconstructie
€ 29,99
Verkoper: Keratinshop
€ 666,44/1l
Productafbeelding van Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
Liefdesdrank Haarmasker Kokosolie - Masker met Kokosolie (250g)
€ 23,99
Verkoper: Keratinshop
€ 95,96/1l