Gina Originale Instantkoffie, 200 gram

€ 8,20

€ 41,00 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Instantkoffie & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
Nescafé Classic | oploskoffie | 200-gram verpakking
€ 89,55/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 17,91
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
Jacobs Gold | oploskoffie | 200g verpakking (glas)
€ 98,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,71
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
€ 272,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Yannoh® - Instant Original, 50 gram
Yannoh® - Instant Original, 50 gram
€ 91,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,56
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Chilipasta, 80 gram - Gia
Chilipasta, 80 gram - Gia
€ 63,13/1kg
€ 5,17
-2%
€ 5,05
Verkoper: italia-genuss
Productafbeelding van Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
Mokate Cappuccino, vanillesmaak, 110 gram
€ 21,73/1kg
€ 2,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka Kawa Zbożowa met kokossmaak, 200 gram
Inka Kawa Zbożowa met kokossmaak, 200 gram
€ 21,80/1kg
€ 4,59
-5%
€ 4,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Waldfrucht instantkoffie, 200 gram
Waldfrucht instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Granatapfel instantkoffie, 200 gram
Granatapfel instantkoffie, 200 gram
€ 0,10/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Zitronen Instantkoffie, 200 gram
Zitronen Instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Instantkoffie met pistache, 500 gram
Instantkoffie met pistache, 500 gram
€ 67,98/1l
€ 39,12
-13%
€ 33,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Vanille-instantkoffie, 200 gram
Vanille-instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Kirsch instantkoffie, 200 gram
Kirsch instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Sahne instantkoffie, 200 gram
Sahne instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Mandel instantkoffie, 200 gram
Mandel instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Waldfrucht instantkoffie, 500 gram
Waldfrucht instantkoffie, 500 gram
€ 67,98/1l
€ 39,12
-13%
€ 33,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Erdbeer-instantkoffie, 200 gram
Erdbeer-instantkoffie, 200 gram
€ 99,95/1l
€ 24,70
-19%
€ 19,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Yuzu instantkoffie, 500 gram
Yuzu instantkoffie, 500 gram
€ 67,98/1l
€ 39,12
-13%
€ 33,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Erdbeer-instantkoffie, 1 kg
Erdbeer-instantkoffie, 1 kg
€ 45,99/1l
€ 51,48
-10%
€ 45,99
Verkoper: Crownseller
Productafbeelding van Heidelbeer instantkoffie, 1 kg
Heidelbeer instantkoffie, 1 kg
€ 45,99/1l
€ 51,48
-10%
€ 45,99
Verkoper: Crownseller

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Gina Originale is een uniek koffieproduct – de perfecte keuze voor liefhebbers van een intense koffiesmaak. Ontworpen voor iedereen die waarde hecht aan gemak en een snelle bereiding van hun favoriete drank, is gedroogde koffie het resultaat van een technologisch proces waarbij koffiebonen bij lage temperaturen speciaal worden behandeld. Dit innovatieve proces behoudt de essentie van aroma en smaak en zorgt voor een consistent hoge koffiekwaliteit. Gina is de perfecte combinatie van uitzonderlijke smaak en eenvoudige bereiding – voor een heerlijk aroma, altijd en overal. Dit product is de ideale keuze voor iedereen die hoogwaardige koffie waardeert en het gemak van malen en zetten prefereert. Ontdek vandaag nog de ongeëvenaarde smaakervaring van Gina Originale.

Ontdek de unieke smaak van Gina Originale instantkoffie en voeg het nu toe aan uw winkelwagen!

Gewicht: 200 g

Ten minste houdbaar tot:
07.2025
Voedingswaarden
per 100 gram
Energie

1250 kJ

Energie

297 kcal

Vet

<0,20 g

waarvan: verzadigde vetzuren

<0,10 g

Koolhydraten

39,10 g

waarvan suikers

0,60 g

Eiwit

23,20 g

Vezels

23,80 g

Ingrediënten
Gevriesdroogde koffie
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Instantkoffie
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
MPN (Manufacturer Part Number)
SW86828
EAN
9002859060373

Ingrediënten
Gevriesdroogde koffie
Gewicht
200 g
Levensmiddelenbedrijven
GUNZ - Fine european food
Verkoopbenaming
Instantkoffie
Fabrikant
GUNZ - Fine european food
MPN (Manufacturer Part Number)
SW86828
EAN
9002859060373
Gaat ook goed samen met
Bestseller
Productafbeelding van MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
MAXWELL HOUSE Klassiek, 6 glazen van 200 gram oploskoffie, instantkoffie
€ 61,23/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 137
€ 73,48
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
Davidoff Fine Aroma, instant koffie op basis van 100% Arabica bonen, 100g
€ 272,80/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 27,28
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Jacobs Gold - 500g instantkoffie voor automaten
Jacobs Gold - 500g instantkoffie voor automaten
€ 66,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 33,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van DXN Lingzhi Koffie, 3-in-1, 20 stuks à 21 gram
DXN Lingzhi Koffie, 3-in-1, 20 stuks à 21 gram
€ 68,65/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 32,95
Verkoper: HerbsHelp
Productafbeelding van Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
Tchibo Family - 6 pakken van 200 gram
€ 66,83/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 80,20
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
Inka Granencoffie instant, 6 x 200g - oplosbare maltkoffie, cafeïnevrij
€ 3,24/1kg
€ 4,48
-13%
€ 3,89
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van HEARTS 1KG Cappuccino Karamel / 10 (4021155122252)
HEARTS 1KG Cappuccino Karamel / 10 (4021155122252)
€ 7,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 7,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger You Chai Latte, vanille-kaneel, klassieke India-variant, dosering 450g
Krüger You Chai Latte, vanille-kaneel, klassieke India-variant, dosering 450g
€ 27,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 12,25
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Melitta 7215 Gastro, melkpoeder voor koffie, 28,0 gram, 1,0 kg
Melitta 7215 Gastro, melkpoeder voor koffie, 28,0 gram, 1,0 kg
€ 18,32/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
Cafè Hag Klassisch Mild, 6 stuks, volle aroma, koffieloos, instantkoffie, 100g
€ 139,73/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 83,84
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Nescafe Typ Espresso, oplosbare koffie (100g, in glazen verpakking)
Nescafe Typ Espresso, oplosbare koffie (100g, in glazen verpakking)
€ 67,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,71
-23%
€ 6,70
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lima Zichorienkaffee, verkrijgbaar vanaf 500 gram
Lima Zichorienkaffee, verkrijgbaar vanaf 500 gram
€ 5.860,00/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 6,40
-8%
€ 5,86
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Hearts Wiener Melange, 1,0 kg
Hearts Wiener Melange, 1,0 kg
€ 7,07/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 7,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger Family Cappuccino met pistachearoma, drankpoeder, 500g, AI-gegenereerde afbeelding
Krüger Family Cappuccino met pistachearoma, drankpoeder, 500g
€ 28,50/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,25
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van PURE 81358 Cappuccino toppingpoeder, 1000 gram.
PURE 81358 Cappuccino toppingpoeder, 1000 gram.
€ 56,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,50
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
Jacobs Crema, oplosbare koffie, 200 gram
€ 19,85/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nestlé Caro Landkaffee | 200g verpakking
Nestlé Caro Landkaffee | 200g verpakking
€ 69,60/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 13,92
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van JACOBS Kaffeeplus, koffiemelkvervanger, 4031683, 1 kg
JACOBS Kaffeeplus, koffiemelkvervanger, 4031683, 1 kg
€ 52,54/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 52,54
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
Mahmood Coffee 2-in-1 instant koffiesticks, 48 stuks x 10g - Suikerarme oploskoffie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
Dallmayr 10000402 CAPPUCCINO Instantkaffee, mild, 1000,0 g
€ 15,59/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 15,59
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel, Klassiek, 150 gram
Inka Oplosbare Granen- en Koffiemengsel, Klassiek, 150 gram
€ 13,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 2,14
-5%
€ 2,03
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Krüger Family White Cappuccino, 6-pack (6 x 500 gram zakjes) + usy Block
Krüger Family White Cappuccino, 6-pack (6 x 500 gram zakjes) + usy Block
€ 12,99/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 46,91
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
Mahmood Coffee 3-in-1 oploskoffie Original, koffie met koffiecrème en suiker, 48 sticks à 18 gram
€ 25,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Babuschkin Hutorok, Zichorienpoeder, 100 gram
Babuschkin Hutorok, Zichorienpoeder, 100 gram
€ 63,60/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 6,36
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Mokate Cappuccino Gold Classic, 100 gram
Mokate Cappuccino Gold Classic, 100 gram
€ 15,40/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,54
Verkoper: Katomix
KAWA ZBOŻOWA INSTANT Z GUARANĄ 125 g - CLIPPER
KAWA ZBOŻOWA INSTANT MET GUARANA, 125 g - CLIPPER
€ 51,76/1kg
€ 6,47
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Mokate Kaffee Classic, 3-in-1, 408 gram
Mokate Kaffee Classic, 3-in-1, 408 gram
€ 8,66/1kg
€ 7,37
-48%
€ 3,81
Verkoper: Katomix

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.