Inhoud:

50 ml
  • 0.008 l
  • 50 ml
  • 100 ml
  • 200 ml

Intensieve crème op basis van olijfolie, lichte formule, 50 ml

€ 15,86

€ 317,20 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Overige lichaamsverzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
€ 1.204,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Huid in Evenwicht, Olie van Olijfolie, Voetcrème met 5% olijfolie, 10% ureum, 100 ml. Crème
Medipharma Cosmetics Huid in Evenwicht, Olie van Olijfolie, Voetcrème met 5% olijfolie, 10% ureum, 100 ml. Crème
€ 88,23/1kg
€ 11,47
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
PHYSIOGEL Kalmerende Verzorging A.I. Crème, 50 ml. Crème
€ 403,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 20,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Neuroderm verzorgingscrème, 100 ml. Crème
Neuroderm verzorgingscrème, 100 ml. Crème
€ 57,05/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,53
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Handbalsem met olijfolie en amandelmelk, 100 ml. Crème
Medipharma Cosmetics Handbalsem met olijfolie en amandelmelk, 100 ml. Crème
€ 7,52
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allgäuer Latschenkiefer: Borstelreinigingsbalsem, 75 ml crème
Allgäuer Latschenkiefer: Borstelreinigingsbalsem, 75 ml crème
€ 93,94/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Noreva Psoriane Melk, 200 ml, crème
Noreva Psoriane Melk, 200 ml, crème
€ 70,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics, verzorgende shampoo met olijfolie, 200 ml
Medipharma Cosmetics, verzorgende shampoo met olijfolie, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,20
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Meditao wierookcrème, 50 ml. Crème
Meditao wierookcrème, 50 ml. Crème
€ 85,79/1kg
€ 9,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van ALLPHARM Duivelsklauw Balsem, 250 ml crème
ALLPHARM Duivelsklauw Balsem, 250 ml crème
€ 30,76/1l
€ 7,69
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Retinal Intensief Serum met 0,1% retinal, 30 ml. Crème
Retinal Intensief Serum met 0,1% retinal, 30 ml. Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 35,19
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Cetaphil Hydraterende Crème, 85 ml. Crème
Cetaphil Hydraterende Crème, 85 ml. Crème
€ 101,53/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 8,63
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Allgäuer Latschenkiefer Voetenbalsem, 100 ml crème
Allgäuer Latschenkiefer Voetenbalsem, 100 ml crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,02
-2%
€ 9,76
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Teeboom voetenspray, 50 ml oplossing
Teeboom voetenspray, 50 ml oplossing
€ 48,13/1kg
€ 6,45
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lindesa F beschermende en verzorgende crème met bijenwas, 50 ml
Lindesa F beschermende en verzorgende crème met bijenwas, 50 ml
€ 137,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van RÖWO Hirschtalgcrème, 100 ml crème
RÖWO Hirschtalgcrème, 100 ml crème
€ 124,50/1l
€ 12,45
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Crème voor de behandeling van stretchmarks, 125 ml
Crème voor de behandeling van stretchmarks, 125 ml
€ 156,32/1l
€ 19,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Hyaluron Zonnebescherming Gekleurde Crème voor het Gezicht, SPF 50+, 50 ml
Medipharma Cosmetics Hyaluron Zonnebescherming Gekleurde Crème voor het Gezicht, SPF 50+, 50 ml
€ 285,00/1kg
€ 19,38
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DERMASENCE Polaneth Lotion, 500 ml, lotion
DERMASENCE Polaneth Lotion, 500 ml, lotion
€ 67,14/1l
€ 33,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Propolis Zuiver Huidbalsem, 50 ml crème
Propolis Zuiver Huidbalsem, 50 ml crème
€ 116,70/1kg
€ 11,32
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Huidverzorging van hoge kwaliteit voor medisch gebruik.
  • Geschikt voor de gevoelige huid.
  • Crème voor het aanbrengen op de huid.
  • Natuurlijke cosmetica, verkrijgbaar bij de apotheek.
  • Fabrikant: Dr. Theiss Naturwaren GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland).
  • PZN: 9627864
Gewicht
168 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, Orbignya Oleifera zaadolie, Olea Europaea (olijf) fruitolie, Crambe Abyssinica zaadolie, Hydroxyethyl Acrylaat/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymeer, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Tocopherylacetaat, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (rozemarijn) bladolextract, Dinatrium Uridine Fosfaat, Parfum, Ethyl Ferulaat, Polyglyceryl-5 Trioleaat, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Kaliumsorbaat, Citroenzuur, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limoneen, Benzyl Salicylaat, Eugenol, Geraniol.
Fabrikant
Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Doelgroepen
Unisex
EAN
4016369403358
04016369403358
MPN (Manufacturer Part Number)
09627864

Gewicht
168 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Aqua, Orbignya Oleifera zaadolie, Olea Europaea (olijf) fruitolie, Crambe Abyssinica zaadolie, Hydroxyethyl Acrylaat/Sodium Acryloyldimethyl Taurate copolymeer, Ethylhexyl Palmitate, Helianthus Annuus (zonnebloem) zaadolie, Tocopherylacetaat, Panthenol, Retinyl Palmitate, Tocopherol, Rosmarinus Officinalis (rozemarijn) bladolextract, Dinatrium Uridine Fosfaat, Parfum, Ethyl Ferulaat, Polyglyceryl-5 Trioleaat, Benzyl Alcohol, Phenoxyethanol, Kaliumsorbaat, Citroenzuur, Butylphenyl Methylpropional, Linalool, Citronellol, Limoneen, Benzyl Salicylaat, Eugenol, Geraniol.
Fabrikant
Dr. Theiss Naturwaren GmbH
Doelgroepen
Unisex
EAN
4016369403358
04016369403358
MPN (Manufacturer Part Number)
09627864
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Olijfolie hydraterende crème, 50 ml
Olijfolie hydraterende crème, 50 ml
€ 89,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 14,97
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
Wahl Magic Clip, Rood, 0,8 mm, 2,5 mm, 4 cm, Voeding/batterij, 90 minuten
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 263,04
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
Semi-synthetische motorolie MOTUL 5100 4T 10W-40, 4 liter, voor motorfietsen
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 80,26
Verkoper: NGSStores
Productafbeelding van Emma Classic steunkussen 80x40 cm
Emma Classic steunkussen 80x40 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 192
€ 77,98
Verkoper: SuperDealsDE
Productafbeelding van Krüger Family Cappuccino Chocolade | Verpakking van 500 gram
Krüger Family Cappuccino Chocolade | Verpakking van 500 gram
€ 16,80/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 8,40
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Olijfolie-collageen oogcrème, 15 ml. Crème
Olijfolie-collageen oogcrème, 15 ml. Crème
€ 704,33/1kg
€ 21,13
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
TEFAL Secure 5 Neo® snelkookpan, 6,0 liter, met kookmandje en driepoot - roestvrij staal
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 805
€ 77,06
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Intensieve Crème met Olijfolie, 50 ml. Crème
Medipharma Cosmetics Intensieve Crème met Olijfolie, 50 ml. Crème
€ 638,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 31,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Remington tondeuse HC450
Remington tondeuse HC450
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 43,48
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
Vitamaze Vitamine D3 1000 IE, dagelijkse tabletten, vegetarisch, 200 tabletten
€ 134,93/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 9,31
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Intelligente voorruitbeschermer, textiele voorruitafdekking tegen vorst, bescherming tegen sneeuw, winterbescherming voor voorruit, 120 x 168 cm - CARCOVER
Intelligente voorruitbeschermer, textiele voorruitafdekking tegen vorst, bescherming tegen sneeuw, winterbescherming voor voorruit, 120 x 168 cm - CARCOVER
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 14,89
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Flohsamenschalen, Indiaas, 500 gram
Flohsamenschalen, Indiaas, 500 gram
€ 24,32/1kg
€ 13,06
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Panasonic ER-GY60, Afwasbaar, Batterij, Zwart
Panasonic ER-GY60, Afwasbaar, Batterij, Zwart
€ 192,95
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Medipharma Cosmetics Olie van olijfverzorging, gezichtscrème, 50 ml
Medipharma Cosmetics Olie van olijfverzorging, gezichtscrème, 50 ml
€ 290,80/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 14,54
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
Lehmann waterkoker, 1,7 liter, met temperatuurregeling (45-100 °C), roestvrijstalen waterkoker met warmhoudfunctie en touchscreen, mat zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 631
€ 70,12
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Lusana traditionele kousen, met handgemaakte kettingdetails
Lusana traditionele kousen, met handgemaakte kettingdetails
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 49,99
Verkoper: Hut-Breiter-seit-1863
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 120 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 54,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
Ergonomische comfortschuim toplaag | 140 x 200 | geschikt voor alle matrassen | XDREAM Pure matrasbeschermer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 536
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 2 beoordelingen
Beoordeeld op 3 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 april 2025 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
Sisley Super Soin Solaire Visage SPF 50+, Zonnebrandcrème, Gezicht, Tube, Tegen donkere vlekken, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Herstellend, Verzachtend, Kalmerend, 40 ml, Voor volwassenen
€ 132,60
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.315,00/1l
Productafbeelding van Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
Aphro Celina Wimperenserum Corallion, 3 ml, met olie van de Zwarte Zeealgen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 59,16
Verkoper: PerfumTraders
€ 19.720,00/1l
Productafbeelding van Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
Babor Verjongende Gezichtsolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 36,14
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,67/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
Sebastian Professional Thickefy Foam, 190 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
€ 193,26/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Zonnebrand Spray SPF 30 (275 ml)
€ 39,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 144,65/1l
Productafbeelding van Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
Guerlain Florabloom, Crème, voor dames, hydraterend, vochtinbrengend, voedend, verzachtend, 50 ml, met pompje, bloemig, roos, paars
€ 38,46
Verkoper: PerfumTraders
€ 769,20/1l
Productafbeelding van frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
frei öl Anti-Age Hyaluron Lift, alles-in-één concentraat, 30 ml
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 510,00/1kg
Productafbeelding van Hyaluron Verstevigende Gel voor het Lichaam, 100 ml
Hyaluron Verstevigende Gel voor het Lichaam, 100 ml
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
Grown Alchemist Gezichtverzorging Skin Defense Primer (50 ml)
€ 31,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 624,00/1l
Productafbeelding van Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
Hildegard Braukmann Sun & Care Sensitiv Lichaamslotion SPF 50 (150 ml)
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 190,40/1l
Productafbeelding van Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
Aveda 18084053850, Haargel, voor dames, geschikt voor krullend haar, 250 ml, stylingproduct, met doseerkop
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 126,48/1l
Productafbeelding van Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
Reinigingsolie voor de gevoelige huid, Super Off Dust Off (diep reinigende, hydraterende olie), 305 ml
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 90,30/1l
Productafbeelding van Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
Martinelia Donut Dream kindermake-up rugzak, 1 stuk
€ 29,42
-26%
€ 21,65
Verkoper: Lemonbite
€ 43,30/1kg
Productafbeelding van Juvena Fascianista 3D massage roller
Juvena Fascianista 3D massage roller
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 185,45/1kg
Productafbeelding van Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
Korres Aegean Bronze, natuurlijke tint, multifunctionele stick-balsem, 4,5 g
€ 25,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 502,20/1kg
Productafbeelding van Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
Aveda 18084037492, Haarserum, 100 ml, Voor dames, Geschikt voor alle haartypes, Verzachtend, Ochana, Verpakt in een pompflacon
€ 30,60
-6%
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 285,60/1l
Productafbeelding van Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
Pond's Make-up Verwijdercrème, 172 gram
€ 12,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
Love My Ink verzorgingsspray voor tatoeages, 30 ml
€ 4,99
Verkoper: Lemonbite
€ 166,33/1l
Productafbeelding van Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
Martinelia My Best Friends Eau de Toilette voor Kinderen 10 Ml
€ 3,49
Verkoper: Lemonbite
€ 349,00/1l
Productafbeelding van WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
WELEDA Vanilla Cloud, parfum voor lichaam en haar, een sensuele mist met zomerse geuren, 95 ml
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 133,38/1kg