Miradent Miradont Gel voor een geïrriteerde en gestreste mondslijmvlies, 15 ml gel

€ 7,22

€ 481,33 / 1l

plus € 19,99 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

vr 2 – di 6 oktober
Onze bestedeals
Mondspoelingen & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Interdentale borsteltjes, 0,7 mm, geel, TePe Original, 8 stuks
Interdentale borsteltjes, 0,7 mm, geel, TePe Original, 8 stuks
€ 4,59
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Oddent hyaluronzuur gel voor tandvlees en tandvleesverzorging, 20 ml
Oddent hyaluronzuur gel voor tandvlees en tandvleesverzorging, 20 ml
€ 23,00
-6%
€ 21,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Halita-Spray, 15 ml
Halita-Spray, 15 ml
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oddent Forte mondspray, 20 ml
Oddent Forte mondspray, 20 ml
€ 27,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Perio Aid behandelingsspray, 50 ml
Perio Aid behandelingsspray, 50 ml
€ 20,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vitis tandzijde met was
Vitis tandzijde met was
€ 20,30
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dentaid Vitis flosdraad
Dentaid Vitis flosdraad
€ 19,80
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Miradent tandenborstelhouder, grappige olifant, 1 stuk
Miradent tandenborstelhouder, grappige olifant, 1 stuk
€ 5,43
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Paradontax Duplo, kruidenfrisse smaak, 75 ml
Paradontax Duplo, kruidenfrisse smaak, 75 ml
€ 23,14
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van KIN PROSTHESIS Tandborstel, 1 stuk
KIN PROSTHESIS Tandborstel, 1 stuk
€ 14,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ultradent Products Astringedent, tandvloeistof, 30 ml, 15,5% ijzersulfaat, bloedstelpend
Ultradent Products Astringedent, tandvloeistof, 30 ml, 15,5% ijzersulfaat, bloedstelpend
€ 82,41
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Oral-B Sensitive Clean 3 vervangingsborstels
Oral-B Sensitive Clean 3 vervangingsborstels
€ 48,79
-55%
€ 21,85
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Oral-B CrossAction CleanMaximizer opzetborstels, 3 stuks
Oral-B CrossAction CleanMaximizer opzetborstels, 3 stuks
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 30,00
Gratis bezorging
Verkoper: UO-Company
Productafbeelding van Hydrophil Tandenborstel Koker (1 stuk)
Hydrophil Tandenborstel Koker (1 stuk)
€ 8,41
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Vervangingskop Oral-B ACCSTITCH
Vervangingskop Oral-B ACCSTITCH
€ 57,53/1kg
€ 57,53
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Reparatieset voor protheses, Dr. Denti Superfix, 1 stuk
Reparatieset voor protheses, Dr. Denti Superfix, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,04
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Oddent Gel Oraal Junior, beschermende gel voor orthodontische behandelingen, 15 ml
Oddent Gel Oraal Junior, beschermende gel voor orthodontische behandelingen, 15 ml
€ 26,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Oral-B EB50RB-3 CrossAction CleanMaximizer - Nieuw
Oral-B EB50RB-3 CrossAction CleanMaximizer - Nieuw
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 24,00
Verkoper: UO-Company
Productafbeelding van Desensin Plus Duplo, 2 flacons van 150 ml.
Desensin Plus Duplo, 2 flacons van 150 ml.
€ 25,21
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van miradent Grappige Panda Knuffel, 1 stuk
miradent Grappige Panda Knuffel, 1 stuk
€ 5,43
Verkoper: AbisZ-Markt

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • Hoogwaardige mondverzorging voor medisch gebruik
  • Voor de verzorging van het mondslijmvlies
  • Gel voor het aanbrengen op het mondslijmvlies
  • Medisch hulpmiddel, verkrijgbaar bij de apotheek
  • Fabrikant: Hager Pharma GmbH, Duitsland (Origineel product uit Duitsland)
  • PZN: 1917054
Gewicht
25 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige mondverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
HAGER PHARMA GMBH
Aantal stuks
15
EAN
04250107600467
4250107600467
MPN (Manufacturer Part Number)
01917054

Gewicht
25 g
Inhoud
15 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige mondverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
HAGER PHARMA GMBH
Aantal stuks
15
EAN
04250107600467
4250107600467
MPN (Manufacturer Part Number)
01917054
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
6x LISTERINE 1 liter mondwater, smaak: frisse munt, extra verfrissend. Beschermt het tandvlees, neutraliseert geurtjes, reinigt de tanden en heeft een mintsmaak
€ 3,41/1l
€ 20,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 26,13/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Witte glimlach na bleken, 1 spuit
Witte glimlach na bleken, 1 spuit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,31
Verkoper: Jasado
Productafbeelding van Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
Curasept ADS Mondspoelmiddel - 0,20% chloorhexidine (200 ml)
€ 41,75/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 8,58
-2%
€ 8,35
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
BIONIQ Repair Tandmelk Mondspoelmiddel, 400 ml, PZN 17206639
€ 6,76
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
Meridol Complete Care mondwater, 400 ml
€ 13,42/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 16,64
-67%
€ 5,37
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
Gum Paroex mondspoelmiddel (300 ml)
€ 8,39
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
ultraDEX mondspoelmiddel, 500 ml oplossing
€ 23,74/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,89
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
Gengigel Mondspoelmiddel (150 ml)
€ 48,73/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,79
-6%
€ 7,31
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
Rose Rio homeopathische tandpasta, 65 ml
€ 9,62/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,25
Verkoper: RosesOils
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 44,52/1l
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
MARVIS Spearmunt mondwater concentraat met pepermuntaroma, 120ml mondspoelmiddel
€ 56,78/1kg
€ 10,22
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
Meridol Parodont Expert mondwater voor parodontitis en terugtrekkend tandvlees, 400 ml oplossing
€ 10.440,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
Mondhygiënetabletten Nupure Probadent, 90 capsules
€ 40,65
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
Antiseptische mondwater met chloorhexidine, 500 ml
€ 12,66/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 6,33
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
CB12 mondspoelmiddel, 250 ml oplossing
€ 29,40/1kg
€ 8,79
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
Vademecum mondwaterconcentraat, 75 ml oplossing
€ 78.750,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,30
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
Odol-med3® 2842218 Odol-med3® ALL IN ONE Mundspülung 500 ml
€ 67,24/1l
€ 33,62
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
Oral-B, Complete, mondwater, 500 ml
€ 6.600,00/1kg
€ 3,30
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
Mondwater Cool Mint Sensodyne (500 ml)
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 22,68
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Biotene Oralbalance gel (50 gr)
Biotene Oralbalance gel (50 gr)
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,30
Verkoper: Drogisterijplus-nl
Productafbeelding van One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray  15 ml
One Drop Only® 64234 One Drop Only® Mundspray 15 ml
€ 520,00/1kg
€ 10,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray  15 ml
Odol 5423 Odol ZISSSCH EXTRA FRESH Mundspray 15 ml
€ 101,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,15
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
Sencefresh Mondwater Freshmint (500 ml)
€ 2,42/1l
€ 1,28
-5%
€ 1,21
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
Elmex Sensitive Plus mondwater, 400 ml
€ 12,32/1l
€ 16,17
-69%
€ 4,93
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
Chlorhexidine spray, 40 ml - alcoholvrij
€ 521,75/1l
€ 20,87
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
6x Elmex Mondspoeling Junior (6 x 400 ml)
€ 25,52
-2%
€ 24,85
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
Corega Purfrisch: Reinigingsschuim voor protheses, 125 ml
€ 49,23/1kg
€ 9,34
-31%
€ 6,40
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Mondspoelmiddel, 250 ml
Mondspoelmiddel, 250 ml
€ 29,92/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 7,48
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
Floris Rose Geconcentreerde Mondwater, 100 ml
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 540,60/1l
Productafbeelding van Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
Biomed Natuurlijke Whitening Mondwater, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
Gum Aftaclear mondwater (120 ml)
€ 13,62
-28%
€ 9,71
Verkoper: Lemonbite
€ 80,92/1l
Productafbeelding van BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
BIOREPAIR mondspoelmiddel, 500 ml, artikelnummer GA14823
€ 9,99
Verkoper: Lemonbite
€ 19,98/1l
Productafbeelding van Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
Biomed Mondwater voor gezond tandvlees, natuurlijke bescherming, 500 ml
€ 21,84
-67%
€ 6,99
Verkoper: Lemonbite
€ 13,98/1l
Productafbeelding van Gum Aftaclear spray (15 ml)
Gum Aftaclear spray (15 ml)
€ 15,88
-34%
€ 10,33
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
Med Zahn - Salie mondspoelmiddel, 300 ml
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 46,63/1kg
Productafbeelding van Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
Eludril, mondwater, anti-plaque, 500 ml
€ 22,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 44,52/1l
Productafbeelding van 20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
20 stuks mondwater, draagbaar, milde muntsmaak, verfrist de adem, mondverzorging, tandreiniging, mondwater
€ 22,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza
€ 88,00/1kg