B. Braun NaCl 0,9%, Spoelvloeistof Ecotainer, 500 ml

€ 6,41

€ 16,56 / 1m

plus € 12,94 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

do 1 – ma 5 oktober
Onze bestedeals
Verbanden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ringer-oplossing B. Braun, spoelvloeistof Ecotainer, 6 x 1000 ml
Ringer-oplossing B. Braun, spoelvloeistof Ecotainer, 6 x 1000 ml
€ 85,72/1l
€ 42,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van STOMAHESIVE HECHTPOEDER, 25 g
STOMAHESIVE HECHTPOEDER, 25 g
€ 390,61/1kg
€ 19,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van SÖHNGEN 1004115 Mullbinde
SÖHNGEN 1004115 Mullbinde
€ 5,48/1m
€ 44,22
-37%
€ 27,42
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo
Productafbeelding van Holthaus Medical 12933S Holthaus Mullbinde 4mx6cm
Holthaus Medical 12933S Holthaus Mullbinde 4mx6cm
€ 0,20/1m
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 44,69
-64%
€ 15,73
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van UNIHAFT 10MX10CM IDEALBIND, 1 stuk
UNIHAFT 10MX10CM IDEALBIND, 1 stuk
€ 29,68
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van VERBINDINGSGAAS HOLTHAUS, DIN, 50 g, WAT
VERBINDINGSGAAS HOLTHAUS, DIN, 50 g, WAT
€ 1,92
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urgotül, lipide collageen wondverband, 10 stuks
Urgotül, lipide collageen wondverband, 10 stuks
€ 427,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DuoProtect Verbandschaar 14.5 (1 stuk)
DuoProtect Verbandschaar 14.5 (1 stuk)
€ 6,29
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Algoplaque hydrokolloïde wondverband, 10 stuks
Algoplaque hydrokolloïde wondverband, 10 stuks
€ 181,57
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van HOEGA, 8CMX20M, 1 St
HOEGA, 8CMX20M, 1 St
€ 25,61
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Urgo Idealbinden, 10 cm x 5 m, 10 stuks
Urgo Idealbinden, 10 cm x 5 m, 10 stuks
€ 22,42/1m
€ 112,09
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van IDEALBINDE ZGL 6CMX4M, 1 stuk
IDEALBINDE ZGL 6CMX4M, 1 stuk
€ 3,39
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WRAP+ Zinkpleisterverband met arnica
WRAP+ Zinkpleisterverband met arnica
€ 130,39
Gratis bezorging
Verkoper: HabitumPharma
Productafbeelding van Geka Hydrofiel windsel 4m x 6 cm (1 stuk)
Geka Hydrofiel windsel 4m x 6 cm (1 stuk)
€ 1,30
-3%
€ 1,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Cutiplast, 10x29,8 cm, steriel, 1 stuk
Cutiplast, 10x29,8 cm, steriel, 1 stuk
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 10,32
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Heka Verbanddoek 60 x 80 cm (1 stuk)
Heka Verbanddoek 60 x 80 cm (1 stuk)
€ 1,07
-2%
€ 1,04
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van BSN Medical Cutisoft steriele gaaskompressen, 12 stuks
BSN Medical Cutisoft steriele gaaskompressen, 12 stuks
€ 16.330,00/1l
€ 16,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van HydroTac comfortverband, schuimverband, 10 stuks
HydroTac comfortverband, schuimverband, 10 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 685,83
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van PORELAST pleisterverband, 8 cm x 2,5 m
PORELAST pleisterverband, 8 cm x 2,5 m
€ 11,26/1m
€ 28,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Doer Medical Aloe vera en vitamine E, 100 ml
Doer Medical Aloe vera en vitamine E, 100 ml
€ 321,80/1l
€ 32,18
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Kochzoutsoplossing 0,9% B.Braun spoelvloeistof, Ecotainer, 10 x 500 ml - Toedieningsvorm: spoelvloeistof - Onderwerp: natriumchloride

Spoelmiddel voor gebruik bij tandheelkundige chirurgische ingrepen.
Lengte
0.387 m
Kleur
Wit
Gewicht
3.91 kg
Inhoud
500 ml
Fabrikant
B. Braun Melsungen AG
Aantal stuks
1
EAN
4030539077200
MPN (Manufacturer Part Number)
3570130

Lengte
0.387 m
Kleur
Wit
Gewicht
3.91 kg
Inhoud
500 ml
Fabrikant
B. Braun Melsungen AG
Aantal stuks
1
EAN
4030539077200
MPN (Manufacturer Part Number)
3570130
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
medisana IN 500 Compact inhalatieapparaat
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 72
€ 85,04
Gratis bezorging
Verkoper: FTT_Distribution_GmbH
Productafbeelding van La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP+ Reinigende Olie, 400 ml
La Roche-Posay Lipikar Huile Lavante AP+ Reinigende Olie, 400 ml
€ 57,05/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 22,82
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
Feminol 2 - Volledig voedingssupplement voor zwangere vrouwen, 56 tabletten + 56 capsules
€ 329,90/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 256
€ 32,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos,  gecertificeerd
Komfortec waterdichte matrasbeschermer, 90x200 cm | Ademend, geruisloos, gecertificeerd
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 629
€ 24,13
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Tonies Toniebox, inclusief Creatieve Tonie, rood
Tonies Toniebox, inclusief Creatieve Tonie, rood
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 255
€ 220,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers  Vernevelaar  Mondstuk  Slang  5 filters  Panda
Inhalator, inhalatieapparaat, vernevelaar, inhalatieapparaat, aerosolvernevelaar, complete set.2 maskers Vernevelaar Mondstuk Slang 5 filters Panda
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 48,63
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Clearblue Zwangerschapstest met vaststelling van de zwangerschapsduur, digitale tests, 2 stuks
Clearblue Zwangerschapstest met vaststelling van de zwangerschapsduur, digitale tests, 2 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 22,72
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ringer-oplossing B. Braun, spoelvloeistof Ecotainer, 6 x 1000 ml
Ringer-oplossing B. Braun, spoelvloeistof Ecotainer, 6 x 1000 ml
€ 85,72/1l
€ 42,86
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Behrend wrattenverwijderaar voor handen en voeten, 2 ml oplossing
Behrend wrattenverwijderaar voor handen en voeten, 2 ml oplossing
€ 7.750,00/1l
€ 15,50
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van roba Wickelkussen, zachte uitvoering, model Jumbotwins, 85 x 75 cm
roba Wickelkussen, zachte uitvoering, model Jumbotwins, 85 x 75 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 51,10
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
SAVIC kattenbak Nestor, beperkte editie, steenblauw-wit
€ 19,42/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 36,69
-16%
€ 30,58
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Ylang Ylang, biologische etherische olie, 5 ml
Ylang Ylang, biologische etherische olie, 5 ml
€ 1.828,00/1l
€ 9,14
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Vinylvloer 'Vanola', laminaat, 3,92 m², zelfklevende vloerbedekking, gebleekt eikenhout
Vinylvloer 'Vanola', laminaat, 3,92 m², zelfklevende vloerbedekking, gebleekt eikenhout
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 56,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Doppelherz Lever plus, capsules, 30 capsules
Doppelherz Lever plus, capsules, 30 capsules
€ 32,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 10,85
Verkoper: AllYouNeed
Productafbeelding van Brother PT-H107B, ABC, TZe, Thermische transfer, 180 x 180 DPI, 20 mm/s, Blauw, Wit
Brother PT-H107B, ABC, TZe, Thermische transfer, 180 x 180 DPI, 20 mm/s, Blauw, Wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 28,21
Verkoper: TisknuLevneCZ
Productafbeelding van Cypres, biologische kwaliteit, 10 ml
Cypres, biologische kwaliteit, 10 ml
€ 1.475,00/1l
€ 15,15
-2%
€ 14,75
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van 10 warmtepleisters, pijnverlichtende pleisters, warmtepads voor rug en schouder
10 warmtepleisters, pijnverlichtende pleisters, warmtepads voor rug en schouder
€ 130,69/1m
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 16,99
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Geurvernevelaar, houtachtig aroma
Geurvernevelaar, houtachtig aroma
€ 764,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 78,53
-€ 2,06
€ 76,47
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
Lionelo Haari driewieler, kinderfiets, stuur, fiets, baby, kinderwagen, roze
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 158,49
-€ 12,90
€ 145,59
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Zelfklevende houten decoratiefolie, 300x40 cm, waterdicht vinyl laminaat
Zelfklevende houten decoratiefolie, 300x40 cm, waterdicht vinyl laminaat
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 13,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Samsung Galaxy Z Flip3 5G SM-F711B, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Zwart
Samsung Galaxy Z Flip3 5G SM-F711B, 17 cm (6,7 inch), 8 GB, 128 GB, 12 MP, Android 11, Zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 990,00
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van Weleda 005120, Lichaam, Vaste zeep, Reinigend, Kamille, 100 g, 1 stuk
Weleda 005120, Lichaam, Vaste zeep, Reinigend, Kamille, 100 g, 1 stuk
€ 163,20/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Abtei | Zwarte komijnolie Plus met vitamine E | 48 capsules
Abtei | Zwarte komijnolie Plus met vitamine E | 48 capsules
€ 114,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 7,10
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van CeraVe reinigingsgel Blemish Control Cleanser 236 ml
CeraVe reinigingsgel Blemish Control Cleanser 236 ml
€ 73,77/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 17,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
ZMH LED-strip 20 meter, slimme RGB-tape, dimbaar, geschikt voor kerstfeest, bar, interieurontwerp
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 42,99
2% Voucher
De energieklasse van dit product is G.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Braun Scheerapparaat Serie 3-300s, met 3 scheerbladen, en een middelste trimmer voor het aanpassen van contouren
Braun Scheerapparaat Serie 3-300s, met 3 scheerbladen, en een middelste trimmer voor het aanpassen van contouren
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 48,95
Gratis bezorging
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van PHYSIOGEL Dagelijkse Hydraterende Body Lotion, 200 ml. Lotion
PHYSIOGEL Dagelijkse Hydraterende Body Lotion, 200 ml. Lotion
€ 92,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
Eucerin - Doucheolie AtopiControl, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Vagisan FeuchtCreme Cremolum, 16 zalfjes
Vagisan FeuchtCreme Cremolum, 16 zalfjes
€ 283,14/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 14,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van WICK ZzzQuil Gute Nacht, 60 stuks, PZN 16894643
WICK ZzzQuil Gute Nacht, 60 stuks, PZN 16894643
€ 104,89/1kg
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 18,88
Verkoper: AbisZ-Markt

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Waterdichte, transparante verbandrol van 15 cm x 10 meter, elastisch, ademend en huidvriendelijk
Waterdichte, transparante verbandrol van 15 cm x 10 meter, elastisch, ademend en huidvriendelijk
€ 52,99
Gratis bezorging
Verkoper: Luxus-Kollektion
€ 5,30/1m