Eucerin DermoCapillaire Tonic voor de hoofdhuid, 100 ml oplossing

€ 38,89

€ 388,90 / 1l

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 14 – ma 19 oktober
Onze bestedeals
Haarkuren & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 4.509,17/1l
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
€ 533,27/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
€ 1.687,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
€ 186,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
Elkaderm trea Conditioner met 5% ureum, 250 ml
€ 49,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 12,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
Joico - INNERJOI Kleurmelk, 200 ml
€ 44,70/1l
€ 8,94
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Retterspitz Haarmasker, 125 ml lotion
Retterspitz Haarmasker, 125 ml lotion
€ 55,68/1kg
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 8,24
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Brandnetel haarmasker, floracell, 200 ml
Brandnetel haarmasker, floracell, 200 ml
€ 50,25/1l
€ 10,05
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Chinin-shampoo en -conditioner Milva, 200 ml
Chinin-shampoo en -conditioner Milva, 200 ml
€ 48,05/1l
€ 9,61
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Aromatica Tea Tree: Verfrissende haar tonic voor de hoofdhuid
Aromatica Tea Tree: Verfrissende haar tonic voor de hoofdhuid
€ 165,30/1l
€ 16,53
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Rezilin Basilicum-extract haarmasker, 100 ml oplossing
Rezilin Basilicum-extract haarmasker, 100 ml oplossing
€ 525,80/1l
€ 52,58
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
Montibello Herstellende haarmasker in spray, 150 ml
€ 32,90/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 9,87
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BYPHASSE Haarverzorging Mlko, serum voor het stimuleren van de haargroei, 250 ml
BYPHASSE Haarverzorging Mlko, serum voor het stimuleren van de haargroei, 250 ml
€ 18,20/1l
€ 4,55
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kalmerende hoofdhuidscrub 150 ml VIANEK SYLVECO
Kalmerende hoofdhuidscrub 150 ml VIANEK SYLVECO
€ 13.150,00/1kg
€ 13,15
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Elkaderm trea 5% Urea Haarföhn Fixeergel 250ml
Elkaderm trea 5% Urea Haarföhn Fixeergel 250ml
€ 55,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 13,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
Olaplex No. 2 Bond Perfector, 2000 ml
€ 193,39/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 386,78
Verkoper: VogueVista
Productafbeelding van Oway Soothing Remedy: Kalmerende crème voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
Oway Soothing Remedy: Kalmerende crème voor een gevoelige hoofdhuid, 50 ml
€ 611,71/1kg
€ 42,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van KJMN Keratine Herstellend Haarmasker, 275 ml
KJMN Keratine Herstellend Haarmasker, 275 ml
€ 6,97/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 2,16
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kérastase Chronologiste Olieverfrisser
Kérastase Chronologiste Olieverfrisser
€ 996,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 134,73
-€ 59,98
€ 74,75
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Lakmé K.Therapy Actieve Lotion, 125 ml
Lakmé K.Therapy Actieve Lotion, 125 ml
€ 171,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 21,39
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Verzorging voor een droppende en jeukende hoofdhuid.

Ingrediënten

Aqua, Urea, Methylpropaandiol, Sodium Lactaat, Laureth-9, Glycyrrhiza Inflata Wortelextract, Glycerine, Melkzuur, Arginine HCL, Hydroxyethylcellulose, PEG-40 Gehydrogeneerde Ricinusolie, Cetrimonium Chloride, Fenoxyethanol.

Gewicht
132 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige haarverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
EAN
4005800036620
04005800036620
MPN (Manufacturer Part Number)
09508065

Gewicht
132 g
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
Hoogwaardige haarverzorging voor medisch gebruik
Fabrikant
EAN
4005800036620
04005800036620
MPN (Manufacturer Part Number)
09508065
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Eucerin DermoCapillaire pH5 Shampoo, 250 ml
Eucerin DermoCapillaire pH5 Shampoo, 250 ml
€ 77,28/1l
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,32
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin Shampoo Dermo Capillaire, revitaliserende shampoo
Eucerin Shampoo Dermo Capillaire, revitaliserende shampoo
€ 31,26/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Eucerin - Dermocapillaire 5% UREA - (voor droog haar) - Shampoo 250ml
Eucerin - Dermocapillaire 5% UREA - (voor droog haar) - Shampoo 250ml
€ 93,84/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo, 250 ml
Eucerin DermoCapillaire Urea Shampoo, 250 ml
€ 75,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin AtopiControl Balsem, 200 ml. Balsem
Eucerin AtopiControl Balsem, 200 ml. Balsem
€ 122,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Dagcrème, 50 ml
Eucerin Anti-Age Elasticity+Filler Dagcrème, 50 ml
€ 836,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin pH5 Wasolie voor de gevoelige huid, 200 ml
Eucerin pH5 Wasolie voor de gevoelige huid, 200 ml
€ 17.340,00/1l
€ 18,36
-5%
€ 17,34
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lotion, 400 ml, lotion
Eucerin UreaRepair Plus 10% Urea Lotion, 400 ml, lotion
€ 48.770,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
Glow25® Collageenpoeder [450g] – Ons originele product – Collageenhydrolysaat met vitamine C – Peptide van type 1 en 3 – Goede oplosbaarheid – Neutrale smaak
€ 78,51/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 35,33
Verkoper: WR-Products
Productafbeelding van Linola Shampoo Forte, 200 ml, shampoo
Linola Shampoo Forte, 200 ml, shampoo
€ 73,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 14,78
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler + Elasticiteit Handcrème SPF 30, 75 ml
Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler + Elasticiteit Handcrème SPF 30, 75 ml
€ 323,47/1l
€ 24,26
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Eucerin - Doucheolie met pH5 voor de gevoelige huid, vult lipiden aan, 400 ml
Eucerin - Doucheolie met pH5 voor de gevoelige huid, vult lipiden aan, 400 ml
€ 63,75/1l
€ 26,52
-3%
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Apple iPhone 17 Pro - Smartphone 5G - Dual SIM / 256 GB intern geheugen - OLED-scherm - 6,3" - 2622 x 1206 pixels (120 Hz)
Apple iPhone 17 Pro - Smartphone 5G - Dual SIM / 256 GB intern geheugen - OLED-scherm - 6,3" - 2622 x 1206 pixels (120 Hz)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 1.299,00
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Lichaamsmelk UreaRepair Plus 5% (Urea Lotion), 250 ml
Lichaamsmelk UreaRepair Plus 5% (Urea Lotion), 250 ml
€ 25.500,00/1l
€ 25,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Nachtcrème, 50 ml
Eucerin Anti-Age Hyaluron-Filler Nachtcrème, 50 ml
€ 46.920,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lipikar (Vloeibare Body Lotion) voor de gevoelige huid bij eczeem, 400 ml
Lipikar (Vloeibare Body Lotion) voor de gevoelige huid bij eczeem, 400 ml
€ 48,22/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,29
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Aquaphor (SOS Lip Repair) lippenbalsem voor droge en gesprongen lippen, 10 ml
Aquaphor (SOS Lip Repair) lippenbalsem voor droge en gesprongen lippen, 10 ml
€ 14.280,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,28
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
Rozemarijnolie - 100% natuurrein, voor haar en hoofdhuid, 50 ml | CASIDA
€ 268,80/1l
€ 13,44
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome Reinigingscrème voor het gezicht, vermindert onregelmatigheden, 200 ml
La Roche-Posay Effaclar H Iso-Biome Reinigingscrème voor het gezicht, vermindert onregelmatigheden, 200 ml
€ 26,33
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Set van 2 flessen van 380 ml voor verse sappen, met USB-standmixer
Set van 2 flessen van 380 ml voor verse sappen, met USB-standmixer
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 71
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Eucerin pH5 Doucheolie voor de Gevoelige Huid, 400 ml
Eucerin pH5 Doucheolie voor de Gevoelige Huid, 400 ml
€ 81,75/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 32,70
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Luvos Heilerde 1, fijn poeder, bij brandend maagzuur, maagklachten veroorzaakt door zuur en diarree, 800 gram poeder
Luvos Heilerde 1, fijn poeder, bij brandend maagzuur, maagklachten veroorzaakt door zuur en diarree, 800 gram poeder
€ 14.637,50/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,71
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Anti-aging serum La Roche-Posay Retinol Vitamine B3 (30 ml)
Anti-aging serum La Roche-Posay Retinol Vitamine B3 (30 ml)
€ 1.331,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 39,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Eucerin Volume-Filler Dagcrème voor droge huid, 50 ml
Eucerin Volume-Filler Dagcrème voor droge huid, 50 ml
€ 43.860,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 43,86
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van La Roche-Posay - Cicaplast Balsem B5, kalmerende en herstellende balsem met SPF 50, 40 ml
La Roche-Posay - Cicaplast Balsem B5, kalmerende en herstellende balsem met SPF 50, 40 ml
€ 493,75/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 19,75
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van WELEDA Revitaliserend haarlotion (100 ml)
WELEDA Revitaliserend haarlotion (100 ml)
€ 88,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 8,87
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
Trizand 23481 Montana-tent voor 4 personen, groengrijs
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 44,99
-17%
€ 36,92
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Reinigingswater met micellen 3-in-1 DermatoCLEAN, 400 ml
Reinigingswater met micellen 3-in-1 DermatoCLEAN, 400 ml
€ 57,90/1l
€ 24,48
-5%
€ 23,16
Verkoper: PerfumTraders

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
Oribe Bright Blonde Radiance & Repair behandeling, 175 ml
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 361,37/1l
Productafbeelding van K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
K18 Moleculaire Herstellende Leave-in Haarmasker, 150 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: Oliviers
€ 533,27/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
Wella Professionals Nioxin Diaboost 100ml - Versterkt de haardichtheid
€ 59,16
-3%
€ 57,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 571,20/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
Alterna Caviar Moisture Intensive Ceramide Shots, 12,3 ml
€ 54,11
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.509,17/1l
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 231,20
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 4.624,00/1kg
Productafbeelding van K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
K18 - Moleculaire herstellende haarolie, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 50,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.687,33/1l
Productafbeelding van Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
Redken Cerafill Retaliate, uniseks, 90 ml, 8 weken, fles met druppelaar. De formule kan op droog of nat haar worden gebruikt. Breng dagelijks aan op de hoofdhuid, met de nadruk op de haarwortels. Verdeel het haar... 1 stuk
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 44,12
Verkoper: PerfumTraders
€ 490,22/1l
Productafbeelding van Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
Ybera Vierde Laag Kleurbeschermingsset 3 Stappen - 3x500ml
€ 188,99
Gratis bezorging
Verkoper: Keratinshop
€ 125,99/1l
Productafbeelding van Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
Haarmasker met cacao-extract (kleurverrijkend masker), 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 204,00/1l
Productafbeelding van Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
Aveda Damage Remedy Intensieve Herstellende Behandeling, 150 ml, voor dames, geschikt voor normaal haar, voor herstel, in een tube. Inhoud: Water\Aqua\Eau, Cetearyl Alcohol, Dimethicone, Stearalkonium Chloride, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,28
-15%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian No.Breaker: Versterkende en stylende spray, 100 ml
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
Aveda 18084019580, voor dames, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, versterkend, herstellend, beschermend, glanzend, anti-frizz, 100 ml, tube
€ 39,78
-17%
€ 32,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 329,90/1l
Productafbeelding van Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
Sassoon Illuminating Restore, 170 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 31,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 186,00/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
I.C.O.N Cure Spray, Haarspray, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 250 ml, glansgevend, 1 stuk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 30,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,96/1l
Productafbeelding van Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
Revlon All In One Haarbehandeling, Limited Edition Altana Bonmati 1
€ 29,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 197,20/1l
Productafbeelding van Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
Aveda 18084042212, Haarcrème, voor dames, 150 ml, geschikt voor alle haartypes, verstevigend, geschikt voor alle kleuren
€ 72,70
-58%
€ 30,05
Verkoper: PerfumTraders
€ 200,33/1l
Productafbeelding van Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
Revlon Antioxidant Poeder Primer, zakjes, 30x5g, Re/Start Color
€ 28,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 28,56/1l
Productafbeelding van KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
KMS Allsmooth Glansversterkende Lotion, 150 ml
€ 28,56
-3%
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
€ 183,60/1l
Productafbeelding van Maria Nila Styling Paste, 100 ml
Maria Nila Styling Paste, 100 ml
€ 45,71
-43%
€ 25,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 259,20/1l
Productafbeelding van KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
KERASILK 4021609312598, Haarcrème, voor dames, 150 ml, voor grof haar, verzachtend, geschikt voor alle haarkleuren
€ 24,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 163,87/1l