Regenererende bodylotion met melkproteïnen (Lactourea), 400 ml

€ 16,26

€ 9,96-38%

€ 24,90 / 1l

Gratis bezorging

Bij jou thuis

za 3 – do 8 oktober
Onze bestedeals
Bodylotions & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van L:A Bruket No. 243 Bodylotion met extract van vlierbes
L:A Bruket No. 243 Bodylotion met extract van vlierbes
€ 153,00/1l
€ 36,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Nuxe, Prodigieux, Hydraterende bodylotion, 200 ml
Nuxe, Prodigieux, Hydraterende bodylotion, 200 ml
€ 96,90/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Lactovit LactoUrea: Verstevigende lichaammelk
Lactovit LactoUrea: Verstevigende lichaammelk
€ 26,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactovit 8411135003705, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, voor droge huid, 250 ml, verpakking
Lactovit 8411135003705, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, voor droge huid, 250 ml, verpakking
€ 37,92/1l
€ 9,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van NIVEA Body Repair & Care, 3 flessen van 400 ml. Verlicht spanning en jeuk
NIVEA Body Repair & Care, 3 flessen van 400 ml. Verlicht spanning en jeuk
€ 29,12/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 34,95
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: Kpictiah
Productafbeelding van Salthouse Totes Meer Lichaamslotion 250 ml
Salthouse Totes Meer Lichaamslotion 250 ml
€ 21,00/1l
€ 5,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Ziaja Geitenmelk Lichaamsbalsem, 300 ml
Ziaja Geitenmelk Lichaamsbalsem, 300 ml
€ 15,20/1l
€ 13,29
-65%
€ 4,56
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
Plantana Argan Lichaamsmelk, 250 ml
€ 25,48/1l
€ 6,37
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Collistar Benessere Lichaamscreme Neroli, hydraterend, 200 ml
Collistar Benessere Lichaamscreme Neroli, hydraterend, 200 ml
€ 128,65/1l
€ 25,73
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
Kräuterhof Bodycrème met sheaboter, 250 ml
€ 16,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 4,20
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Vivaco VivaPharm Geitenmelk bodylotion, 200 ml
Vivaco VivaPharm Geitenmelk bodylotion, 200 ml
€ 23,45/1l
€ 10,12
-53%
€ 4,69
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Agrado Lichaamsmelk met rozenbottel, 400 ml
Agrado Lichaamsmelk met rozenbottel, 400 ml
€ 24,02/1l
€ 9,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Synchroline Thiospot Huidlotion, 5 ml
Synchroline Thiospot Huidlotion, 5 ml
€ 19.950,00/1l
€ 19,95
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Topicrem Kalmerende Bodybalsem, 380 ml
Topicrem Kalmerende Bodybalsem, 380 ml
€ 46,05/1l
€ 17,50
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Geomar Voedende Bodycrème, 400 ml
Geomar Voedende Bodycrème, 400 ml
€ 15,50/1l
€ 6,20
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Nacomi, ongeraffineerde kokosolie, 100 ml
Nacomi, ongeraffineerde kokosolie, 100 ml
€ 141,40/1l
€ 14,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van XEROLACT 30% crème, 40 ml
XEROLACT 30% crème, 40 ml
€ 582,75/1l
€ 23,31
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van LABOR8 Konopn Tlov Balsem, 250 ml
LABOR8 Konopn Tlov Balsem, 250 ml
€ 75,52/1l
€ 18,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
Sebamed® Lichaamsmelk, 400 ml
€ 96,57/1l
€ 38,63
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De bodylotion, met 10% Lactourey, hydrateert en herstelt de huid. Melkzuur is een natuurlijke hydraterende factor die helpt de beschermende, lichtzure huidbarrière te behouden en heeft antibacteriële en ontstekingsremmende eigenschappen. Pure ureum is een stof die van nature in de huid voorkomt en helpt bij de hydratatie. De aanwezige melkmicrocapsules Lactosomas werken precies daar waar de huid het het meest nodig heeft. De bodylotion maakt de huid zichtbaar zachter, soepeler en gladder
Gewicht
400 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PPG-5-Ceteth-20, Trideceth-6, Salicylzuur, Polyquaternium-7, Limoneen, Xylose, Butylfenyl Methylpropionaal, Linalool, Benzyl Salicylaat, Benzylalcohol, Dipropyleenglycol, Aloe Barbadensis / Aloë Vera-extract, Natriumhydroxide, Citroenzuur, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Parfum. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten, om er zeker van te zijn dat het product geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij de winkel nadat het product opnieuw is gevuld)
Fabrikant
Lactovit
EAN
8411660650771

Gewicht
400 g
Inhoud
400 ml
Ingrediënten
Ingrediënten: Aqua / Water, Sodium Laureth Sulfate, Glycerin, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, PPG-5-Ceteth-20, Trideceth-6, Salicylzuur, Polyquaternium-7, Limoneen, Xylose, Butylfenyl Methylpropionaal, Linalool, Benzyl Salicylaat, Benzylalcohol, Dipropyleenglycol, Aloe Barbadensis / Aloë Vera-extract, Natriumhydroxide, Citroenzuur, Cetrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Parfum. "Let op: de ingrediëntenlijsten voor onze producten worden regelmatig bijgewerkt. Raadpleeg de ingrediëntenlijst op de productverpakking voor de meest actuele lijst met ingrediënten, om er zeker van te zijn dat het product geschikt is voor uw persoonlijke gebruik." (Voor producten die in de winkel worden bijgevuld, dient de meest actuele ingrediëntenlijst te worden verkregen bij de winkel nadat het product opnieuw is gevuld)
Fabrikant
Lactovit
EAN
8411660650771
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Lactovit LactoUrea: Verstevigende lichaammelk
Lactovit LactoUrea: Verstevigende lichaammelk
€ 26,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,41
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactovit Lacto-Urea Reparerende Set, 5 stuks
Lactovit Lacto-Urea Reparerende Set, 5 stuks
€ 3.688,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 20,57
-10%
€ 18,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Regenererende douchegel met melkproteïnen Lactourea, 300 ml
Regenererende douchegel met melkproteïnen Lactourea, 300 ml
€ 0,02/1l
€ 5,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van ORION Keukenmes set, 5-delig, zwart, gemaakt van staal
ORION Keukenmes set, 5-delig, zwart, gemaakt van staal
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 21,62
Verkoper: Arthome
Productafbeelding van Lactovit LactoUrea Verstevigende Douchegel
Lactovit LactoUrea Verstevigende Douchegel
€ 0,02/1l
€ 5,13
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactovit 8411135003705, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, voor droge huid, 250 ml, verpakking
Lactovit 8411135003705, Crème, Unisex, Hydraterend, Beschermend, voor droge huid, 250 ml, verpakking
€ 37,92/1l
€ 9,48
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Lactovit 8411135354777, Melk, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Hydraterend, Voedend, Herstellend, voor droge huid, 400 ml, verpakking met pomp
Lactovit 8411135354777, Melk, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Hydraterend, Voedend, Herstellend, voor droge huid, 400 ml, verpakking met pomp
€ 41,17/1l
€ 16,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Bade'e Al Oud Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
Lattafa Oud For Glory Bade'e Al Oud Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2411
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
Xiaomi Mi True Wireless Earbuds 2 Basic, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 121
€ 22,10
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
Vaseline Bodylotion – Daily Brightening 600 ml
€ 29,92/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 17,95
Gratis bezorging
Verkoper: WAYS
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 880,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 89,99
-2%
€ 88,00
Gratis bezorging
Verkoper: Scentiva
Productafbeelding van TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
TurboTronic blender – BG5 – 1200 W, glazen kan van 1,5 l, ice-crushfunctie, smoothiemaker en milkshakemixer, roestvrijstalen behuizing, BPA-vrij, zilver
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 296
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Bankstel TIZIAN, L-vormig, met een bekleding die lijkt op wildleder, in de kleur antraciet/grijs. Linker uitvoering
Bankstel TIZIAN, L-vormig, met een bekleding die lijkt op wildleder, in de kleur antraciet/grijs. Linker uitvoering
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.071,05
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van MAXXMEE Elektrische roestvrijstalen kraan | geïntegreerde doorstroomverwarmer | Kraan met verwarmingsspiraal en LED-temperatuurindicator | 2 verwisselbare kranen | Roestvrij staal
MAXXMEE Elektrische roestvrijstalen kraan | geïntegreerde doorstroomverwarmer | Kraan met verwarmingsspiraal en LED-temperatuurindicator | 2 verwisselbare kranen | Roestvrij staal
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 468
€ 79,90
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2411
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lactovit 8411135352155, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 200 ml, 48 uur
Lactovit 8411135352155, voor dames, deodorant, spraydeodorant, spray, 200 ml, 48 uur
€ 44,65/1l
€ 8,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
Kenwood Chef XL keukenmachine, zilver, model KVL4100S – 6,7 liter kom, 1200W, planetaire mengtechnologie, 3-delige bakset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 55
€ 369,74
Verkoper: TEC-MORE
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm, eenpersoonsbed met uitschuifbaar onderbed, massief houten bed met lattenbodem en 3 lades, bed met opbergruimte, geschikt als logeerbed of dagbed, grijs
Flieks gestoffeerd bed 90x200 cm, eenpersoonsbed met uitschuifbaar onderbed, massief houten bed met lattenbodem en 3 lades, bed met opbergruimte, geschikt als logeerbed of dagbed, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 67
€ 307,30
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
COSTWAY 180 cm LED kunstkerstboom met 1000 PVC takken, 350 LED-lampjes, 11 lichtmodi, 5 kleurveranderingsopties en een metalen voet. Kerstboom, groene boom
€ 13,00/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 167
€ 77,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
TEFAL Stoomstrijkstation SV6120 Express Essential
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 129,53
-€ 3,56
€ 125,97
Verkoper: Di-Life
Productafbeelding van SWAREY S500 Draagbare stroomvoorziening, 518Wh/144000mAh. Energiegenerator. Zonnepaneelgenerator met 100W zonnepanelen. Zonnestroomsystemen. Zonnelaadapparaat. Zonnecel. Zonnepaneelbox. Batterijoplader. Powerbank. Type-C/USB voor noodstroom / kamperen / noodsituaties / reizen / KPAP (kritieke processen) / campers / huishouden
SWAREY S500 Draagbare stroomvoorziening, 518Wh/144000mAh. Energiegenerator. Zonnepaneelgenerator met 100W zonnepanelen. Zonnestroomsystemen. Zonnelaadapparaat. Zonnecel. Zonnepaneelbox. Batterijoplader. Powerbank. Type-C/USB voor noodstroom / kamperen / noodsituaties / reizen / KPAP (kritieke processen) / campers / huishouden
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 369,99
5% vanaf 2 stuks
Gratis bezorging
Verkoper: SWAREY-Official
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 270,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 969
€ 27,00
Verkoper: Fortaza
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van Merax Hoekbank, 5-zitter, grote L-vormige "Cloud" bank, met middenconsole, USB-aansluitingen en bekerhouders, omkeerbare console met opbergruimte, comfortabele bank, grijs
Merax Hoekbank, 5-zitter, grote L-vormige "Cloud" bank, met middenconsole, USB-aansluitingen en bekerhouders, omkeerbare console met opbergruimte, comfortabele bank, grijs
€ 709,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Blackview 1.85" Kinder Smartwatch met "Tik om vrienden te vinden"-functie, cadeau, stappenteller, GPS, 850mAh batterij, SOS-knop, 4G, schoolmodus (zonder spelletjes), IP68 waterdichtheid
Blackview 1.85" Kinder Smartwatch met "Tik om vrienden te vinden"-functie, cadeau, stappenteller, GPS, 850mAh batterij, SOS-knop, 4G, schoolmodus (zonder spelletjes), IP68 waterdichtheid
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Samsung Galaxy Watch3, 3,05 cm (1,2 inch), OLED, touchscreen, 8 GB, GPS, 48,2 g
Samsung Galaxy Watch3, 3,05 cm (1,2 inch), OLED, touchscreen, 8 GB, GPS, 48,2 g
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 223
€ 735,00
Gratis bezorging
Verkoper: G-Electronics
Productafbeelding van STYLO Bankstel in U-vorm – Hoekbank in stof Poso met slaapfunctie en opbergruimte – 315 cm
STYLO Bankstel in U-vorm – Hoekbank in stof Poso met slaapfunctie en opbergruimte – 315 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 699,00
Verkoper: wohnmoebel24

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
Mugler Angel Lichaamslotion, 200 ml (voor dames)
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 51,00
-10%
€ 45,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 228,70/1l
Productafbeelding van Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
Hydraterende gezichtslotion Genaissance La Mer (150 ml)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,59
Verkoper: PerfumTraders
€ 435,62/1kg
Productafbeelding van Maison Francis Kurkdjian A la Rose, geurende bodylotion, 350 ml
Maison Francis Kurkdjian A la Rose, geurende bodylotion, 350 ml
€ 100,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 288,51/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin Sur le Nil Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
Bvlgari Eau Parfumée Thé Vert, bodylotion (300 ml)
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 80,58
Verkoper: PerfumTraders
€ 268,60/1l
Productafbeelding van 724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
724 - tlov mlko - Inhoud: 350 ml
€ 77,52
Verkoper: PerfumTraders
€ 221,49/1l
Productafbeelding van Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Soir D'Orient, Crème, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,11
-16%
€ 72,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 482,80/1l
Productafbeelding van Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
Kilian Good Girl Gone Bad Body Lotion (250 ml)
€ 90,78
-22%
€ 70,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 280,32/1l
Productafbeelding van Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
Jo Malone English Pear & Freesia Bodycrème, 175 ml
€ 79,56
-12%
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 396,34/1l
Productafbeelding van Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
Hermès Un Jardin à Cythère Lichaamsmelk - navulbaar, 200 ml (unisex)
€ 69,36
Verkoper: PerfumTraders
€ 346,80/1l
Productafbeelding van Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
Declare Luxe Anti-Rimpel Bodyboter 200ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 336,60/1l
Productafbeelding van Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
Sisley Izia, Toner, voor dames, hydraterend, voedend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 150 ml, tube
€ 85,15
-23%
€ 64,87
Verkoper: PerfumTraders
€ 432,47/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
Byredo Rose Of No Man's Land Lichaamscreme, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 321,30/1l
Productafbeelding van Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
Jeanne Piaubert Radical Firmness, schuimende crème voor een ultra-liftend effect, voor de armen, 125 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 505,92/1l
Productafbeelding van Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
Byredo Rose Of No Man's Land, bodylotion, 225 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 272,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
Acqua di Parma Handcrème Colonia, Crèmige textuur, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Ochana, Verzachtend, 300 ml, Verpakking met pompje, Bevat vetiver, patchouli en sandelhout
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 149,60/1l
Productafbeelding van Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
Guerlain Aqua Allegoria, gezichtsverfrisser, uniseks, verfrissend, verzachtend, universeel, 200 ml, bergamot, citroen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 55,00
-12%
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 239,70/1l
Productafbeelding van Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
Givenchy Irresistible, Mléko, voor dames, hydraterend, verfrissend, verzachtend, geschikt voor alle huidtypes, 200 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 47,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 236,10/1l
Productafbeelding van Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
Guerlain Délices De Bain, gezichtsreiniger, uniseks, hydraterend, revitaliserend, universeel, 200 ml, met noten van amandel, bergamot en sinaasappel
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 61,25
-24%
€ 46,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 232,50/1l
Productafbeelding van Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
Versace Crystal Emerald Body Lotion (200 ml)
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 249,90/1l