ZIAJA Intima, romige intieme wasvloeistof met ascorbinezuur, 500 ml

€ 4,33

€ 4,11-5%

€ 8,22 / 1l

plus € 14,99 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober
Onze bestedeals
Intieme verzorging & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
€ 5,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,30
-65%
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Romige intiemgel met ascorbinezuur tegen irritatie (intiemcrème-wasgel), 500 ml
Romige intiemgel met ascorbinezuur tegen irritatie (intiemcrème-wasgel), 500 ml
€ 38,74/1l
€ 19,37
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Ziaja Intima Intieme wasvloeistof Calendula, 200 ml
Ziaja Intima Intieme wasvloeistof Calendula, 200 ml
€ 18,80/1l
€ 3,76
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van ZIAJA INTIMA Intieme wasvloeistof met kamille, 500 ml
ZIAJA INTIMA Intieme wasvloeistof met kamille, 500 ml
€ 6,06/1l
€ 3,40
-10%
€ 3,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van ZIAJA INTIMA Intieme wasvloeistof met eikenbast, 500 ml
ZIAJA INTIMA Intieme wasvloeistof met eikenbast, 500 ml
€ 6,06/1l
€ 3,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Crèmige intieme wasgel met melkzuur, 500 ml
Crèmige intieme wasgel met melkzuur, 500 ml
€ 11,44/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 5,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Kvitok Intieme reinigingsolie Feminity, 50 ml
Kvitok Intieme reinigingsolie Feminity, 50 ml
€ 277,80/1l
€ 13,89
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Ziaja INTIMA Kruidenkamille, 200 ml / 2420
Ziaja INTIMA Kruidenkamille, 200 ml / 2420
€ 53,85/1l
€ 11,23
-4%
€ 10,77
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Uriage Gyn-Phy Verfrissende intieme verzorgingsgel, 200 ml
Uriage Gyn-Phy Verfrissende intieme verzorgingsgel, 200 ml
€ 58,95/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 11,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van GERMISDIN INTIM Intieme wasgel 500 ml
GERMISDIN INTIM Intieme wasgel 500 ml
€ 61,48/1l
€ 30,74
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van BINGOSPA Collageen-intiemwasgel, 300 ml
BINGOSPA Collageen-intiemwasgel, 300 ml
€ 7,33/1l
€ 2,20
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van LACTACYD DELICADO Intieme reinigingsgel 250 ml
LACTACYD DELICADO Intieme reinigingsgel 250 ml
€ 83,12/1l
€ 20,78
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ZIAJA OLIVE Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml
ZIAJA OLIVE Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml
€ 6,06/1l
€ 3,40
-10%
€ 3,03
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Equilibra Milde intieme reinigingsgel, 200 ml
Equilibra Milde intieme reinigingsgel, 200 ml
€ 34,10/1l
€ 6,82
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Herencrème, intieme verzorgingscrème, 75 ml
Herencrème, intieme verzorgingscrème, 75 ml
€ 299,47/1l
€ 22,46
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van GERMISDIN INTIM Intieme reinigingsgel Duo, 2 x 250 ml
GERMISDIN INTIM Intieme reinigingsgel Duo, 2 x 250 ml
€ 51,12/1l
€ 25,56
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ziaja INTIMA PERSIK VLOEISTOF 500 ML / 3328
Ziaja INTIMA PERSIK VLOEISTOF 500 ML / 3328
€ 5,52/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 3,58
-22%
€ 2,76
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Isdin Germisdin Intim: Intieme hygiënegel, 250 ml
Isdin Germisdin Intim: Intieme hygiënegel, 250 ml
€ 20,05
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Vagisan Intieme Waslotion, 100 ml. Lotion
Vagisan Intieme Waslotion, 100 ml. Lotion
€ 66,70/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 6,67
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Ziaja Intieme Wasgel Meloen, 500 ml
Ziaja Intieme Wasgel Meloen, 500 ml
€ 8,92/1l
€ 4,69
-4%
€ 4,46
Verkoper: Katomix

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Lijdt u al jaren aan terugkerende ontstekingen? Heeft u al van alles geprobeerd, maar lijkt niets uw probleem op te lossen? Raak niet in wanhoop! Wij hebben de oplossing voor u: Ziaja Intima Creamy intiemwaslotion met ascorbinezuur en een handige verpakking. Deze lotion is ontwikkeld in samenwerking met gynaecologen en is daarom bijzonder effectief. De speciaal ontwikkelde formule is ontworpen voor vrouwen met intieme infecties en bestrijdt ontstekingen effectief. Probeer het en u zult een verbetering van uw welzijn merken.

Werking:

  • Vermindert het voorkomen van infecties
  • Vermindert het risico op infecties
  • Versterkt de natuurlijke bacterieflora
  • Reinigt zacht en geeft een langdurig fris gevoel
  • Voorkomt irritaties

VOOR WIE? Geschikt voor vrouwen van alle leeftijden, met name voor vrouwen die last hebben van terugkerende ontstekingen.

INGREDIËNTEN

  • Ascorbinezuur

GEBRUIK Breng een kleine hoeveelheid van het product aan op uw natte handen, was het intieme gebied en spoel vervolgens grondig af met water.

Gewicht
0.55 kg
Inhoud
500 ml
Fabrikant
Aantal stuks
4
EAN
5901887018643

Gewicht
0.55 kg
Inhoud
500 ml
Fabrikant
Aantal stuks
4
EAN
5901887018643
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Ziaja Vitamin C.B3 Nachtcrème-masker, 50 ml / 4870
Ziaja Vitamin C.B3 Nachtcrème-masker, 50 ml / 4870
€ 265,80/1l
€ 13,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
Schuifdeurkledingkast Ernie, met spiegel. Beschikbare kleuren: wit. Afmetingen: 225 x 65 x 210 cm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 418,95
Verkoper: feldmann-wohnen
Productafbeelding van Ziaja INTIMA vloeibare crème met hyaluronzuur - 200 ml / 8674
Ziaja INTIMA vloeibare crème met hyaluronzuur - 200 ml / 8674
€ 10,25/1l
€ 10,77
-80%
€ 2,05
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ziaja Vitamine Oogcrème, 15 ml / 0402
Ziaja Vitamine Oogcrème, 15 ml / 0402
€ 118,00/1l
€ 2,22
-20%
€ 1,77
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
Ziaja Intieme wasvloeistof met melkzuur, 500 ml / 8681
€ 5,84/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 9,30
-65%
€ 3,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ZIAJA Intima Anti-Irritatiecrème voor intieme verzorging met ascorbinezuur, 200 ml
ZIAJA Intima Anti-Irritatiecrème voor intieme verzorging met ascorbinezuur, 200 ml
€ 22,35/1l
€ 4,47
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Roze kleur
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 73,48
-4%
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van ZIAJA Vitamin C.B3 Serum - 30 ml, hydraterend
ZIAJA Vitamin C.B3 Serum - 30 ml, hydraterend
€ 381,33/1l
€ 11,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Marvis Toothpaste Anise Mint (85 ml)
Marvis Toothpaste Anise Mint (85 ml)
€ 118,82/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 10,10
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Voedende bodylotion met cacaoboter, 400 ml
Voedende bodylotion met cacaoboter, 400 ml
€ 18,50/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 7,40
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van 1x Ziaja handcrème met kasjmierproteïnen, 100 ml
1x Ziaja handcrème met kasjmierproteïnen, 100 ml
€ 12,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,68
-23%
€ 1,29
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van COMHOMA bureaustoel, gaming stoel, ergonomische bureaustoel met voetsteun, in hoogte verstelbaar, bureaustoel, chefstoel, zwart, kunstleer
COMHOMA bureaustoel, gaming stoel, ergonomische bureaustoel met voetsteun, in hoogte verstelbaar, bureaustoel, chefstoel, zwart, kunstleer
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 169,99
-€ 20,00
€ 149,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
Brandson keramische kachel, 2000W, met afstandsbediening, energiezuinig
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 66,95
Gratis bezorging
Verkoper: Ganz-Einfach
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van Gliese 10-delig set voor het bakken van brood, inclusief een rond gistmand van 23 cm en een complete set bakaccessoires. Ideaal voor beginners die willen beginnen met het bakken van brood
Gliese 10-delig set voor het bakken van brood, inclusief een rond gistmand van 23 cm en een complete set bakaccessoires. Ideaal voor beginners die willen beginnen met het bakken van brood
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Gliese
Productafbeelding van 100-liter opslagcontainer voor statiegeldflessen, met deksel, inclusief 1 herbruikbare binnenzak. Geschikt voor keuken, kantoor of buitenshuis. Grote container voor het verzamelen van lege flessen
100-liter opslagcontainer voor statiegeldflessen, met deksel, inclusief 1 herbruikbare binnenzak. Geschikt voor keuken, kantoor of buitenshuis. Grote container voor het verzamelen van lege flessen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 45
€ 24,49
Gratis bezorging
Verkoper: ZTJKTRADEMICRO
Productafbeelding van Merax Hoekboekenrek, met LED-lichtbalk, 5 niveaus, L-vormig boekenrek, badkamermeubel, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, wit
Merax Hoekboekenrek, met LED-lichtbalk, 5 niveaus, L-vormig boekenrek, badkamermeubel, geschikt voor woonkamer, slaapkamer, kantoor, wit
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 183,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Farouk Systems CHI Infra Home Stylist Set
Farouk Systems CHI Infra Home Stylist Set
€ 90,60/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 67,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Ziaja Med, Verzorgende crème met SPF50+ voor normale en gevoelige huid, 50 ml - Lichte tint
Ziaja Med, Verzorgende crème met SPF50+ voor normale en gevoelige huid, 50 ml - Lichte tint
€ 133,40/1l
€ 20,35
-67%
€ 6,67
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van COSTWAY 6V Elektrische kinderauto, 2,8-4,6 km/u, mini kinderauto met voor- en achteruitversnelling, elektrische voertuigen, kinderquad/ATV voor kinderen van 3 jaar en ouder, tot 30 kg
COSTWAY 6V Elektrische kinderauto, 2,8-4,6 km/u, mini kinderauto met voor- en achteruitversnelling, elektrische voertuigen, kinderquad/ATV voor kinderen van 3 jaar en ouder, tot 30 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSORI CP158-AF COSORI XXL Air Fryer CP158-AF white
COSORI CP158-AF COSORI XXL Air Fryer CP158-AF white
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 509
€ 335,00
-€ 195,01
€ 139,99
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
Bosch Serie 2 BBHF214R: Draadloze 2-in-1 stofzuiger, rood
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 233
€ 134,35
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van SoBuy Badezimmerschrank Hochschrank smal voor kleine badkamers met verstelbare legplanken wit Met 2 deuren en 1 lade BZR34-W
SoBuy Badezimmerschrank Hochschrank smal voor kleine badkamers met verstelbare legplanken wit Met 2 deuren en 1 lade BZR34-W
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 68
€ 61,70
-2%
€ 60,16
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Beauty of Joseon 8809782555508, Zonnebrandcrème, Voor gezicht en lichaam, Tube, Hydraterend, Voedend, Geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 15,00
Gratis bezorging
Verkoper: FezaStore
Productafbeelding van Samsung BESPOKE Jet Pro Extra VS20A95973B stofzuiger, donkerblauw
Samsung BESPOKE Jet Pro Extra VS20A95973B stofzuiger, donkerblauw
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 724,90
Gratis bezorging
Verkoper: Gastromark
Productafbeelding van Leifheit 81454, Tafelwasdroger, Blauw, Wit, 27 meter, 3 etages, 680 mm, 680 mm
Leifheit 81454, Tafelwasdroger, Blauw, Wit, 27 meter, 3 etages, 680 mm, 680 mm
€ 1,86/1m
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 96
€ 50,16
Verkoper: EFIGlobalStoreDE
Productafbeelding van ZIAJA Bio-ooggel met oogcomfrey, 15 ml
ZIAJA Bio-ooggel met oogcomfrey, 15 ml
€ 169,33/1l
€ 2,54
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Philips Sapcentrifuge Viva Hr1832 00
Philips Sapcentrifuge Viva Hr1832 00
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 116
€ 89,27
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Mariendistelolie, biologische mariendistelolie, biologische olie, omega-6, koudgeperst, mariendistelolie 500 ml
Mariendistelolie, biologische mariendistelolie, biologische olie, omega-6, koudgeperst, mariendistelolie 500 ml
€ 122,02/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 61,01
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
MÁDARA Cosmetics Hyaluron-Lactic Intieme Was, Intieme schuim, voor dames, 150 ml, 1 stuk, Aanbrengen op vochtige huid, grondig afspoelen. Geschikt voor dagelijks gebruik. Inhoud: Aloe Barbadensis (Aloë) bladsap, Caprylyl/Capryl glucoside, Pentyleenglycol, Natrium PCA,...
€ 21,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 142,80/1l
Productafbeelding van Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
Weleda Vlora+ Extra verzachtende druppels, intiemolie, voor vrouwen, 30 ml, fles met pompje, doos, 1 stuk
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 646,00/1l
Productafbeelding van Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
Rino Gold Gel (50 ml) – Natuurlijke massagegel voor mannen
€ 36,00
Gratis bezorging5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PremiumHealth24
€ 800,00/1kg
Productafbeelding van Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
Cumlaude Lab Deligyn Intieme Verzorging, Intieme Gel, voor vrouwen, 500 ml, pompflacon, Inhoud: Aqua (water), Cocamidopropyl Betaine, PEG-7 Glyceryl Cocoate, Polysorbate 20, Sorbitol,..., Bevat: Parabeen, Zeep, Sodium Dodecyl (Lauryl) Sulfate (SDS (SLS)), Sodium Laureth Sulfate (SLES), Sulfaat
€ 43,68
Verkoper: VogueVista
€ 87,36/1l
Productafbeelding van Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
Eucerin Intim Protect Milde Reinigingsgel, 2 x 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 26,34
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 52,68/1l