Kleur:

Wit

Versie:

met LED-spiegel
  • Kaptafel + spiegel
  • Kaptafel + spiegel + bank
  • Met spiegel, kruk, planken & LED-ketting
  • Zonder spiegel
  • met LED-spiegel
  • met LED spiegel & bankje
  • met LED spiegel & kruk
  • met spiegel & LED-ketting
  • met spiegel & kruk
  • met spiegel, bankje & LED-ketting
  • met spiegel, kruk & LED-ketting
  • met spiegel, kruk, hoge plank & LED-ketting
  • met spiegel, kruk, kubusvormige plank, LED-ketting

Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit 120 cm met LED-spiegel, Model 36835

€ 349,90

Stuntprijs
vergeleken met de rest van Nederland

Gratis bezorging

Bij jou thuis

wo 7 – vr 9 oktober

Gratis retour – 30 dagen

Onze bestedeals
Kaptafels & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van VEVOR Hollywood-spiegel voor make-up, cosmeticaspiegel met smart-touch bediening, geschikt voor wandmontage of plaatsing op een bureau, afmetingen 797x547 mm
VEVOR Hollywood-spiegel voor make-up, cosmeticaspiegel met smart-touch bediening, geschikt voor wandmontage of plaatsing op een bureau, afmetingen 797x547 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 95,30
-16%
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE
Make-uptafel MADA ELITE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Skye Decor, modelnummer BJ105 - 2716, make-uptafel, wit, 120 x 79,8 x 44,5 cm
Skye Decor, modelnummer BJ105 - 2716, make-uptafel, wit, 120 x 79,8 x 44,5 cm
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 397,54
Gratis bezorging
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
SONNI make-up tafel, wit, met krukje en verlichting. Make-up tafel met spiegel, met lade, afmetingen 1080x400x1400mm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van Make-uptafel AURORA II ELITE, kasjmier uitvoering, met spiegel en verlichting
Make-uptafel AURORA II ELITE, kasjmier uitvoering, met spiegel en verlichting
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 359,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE II
Make-uptafel MADA ELITE II
€ 419,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met LED-spiegel en kruk, Model 41346
Kaptafel set met kruk Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met LED-spiegel en kruk, Model 41346
€ 402,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel Vicco Annabelle Wit Hoogglans/Wit 110 cm met LED-spiegel, Model 55039
Kaptafel Vicco Annabelle Wit Hoogglans/Wit 110 cm met LED-spiegel, Model 55039
€ 316,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit Hoogglans 90 cm met LED-spiegel, Model 40170
Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit Hoogglans 90 cm met LED-spiegel, Model 40170
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 259,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Make-uptafel AURORA II SILVER ELITE met spiegel en verlichting
Make-uptafel AURORA II SILVER ELITE met spiegel en verlichting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 389,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Kaptafel Vicco Adela Wit 115 cm met spiegel en kruk, Model 40856
Kaptafel Vicco Adela Wit 115 cm met spiegel en kruk, Model 40856
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 338,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Make-uptafel MADA
Make-uptafel MADA
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Make-uptafel 120 cm "Adel" - Toiletmeubel voor de slaapkamer - Spiegel met LED-verlichting (wit)
Make-uptafel 120 cm "Adel" - Toiletmeubel voor de slaapkamer - Spiegel met LED-verlichting (wit)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 425,00
Gratis bezorging
Verkoper: Emporius
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 158.2 cm met LED-spiegel en kruk, Model 57666
Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 158.2 cm met LED-spiegel en kruk, Model 57666
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 473,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel en kruk, Model 57636
Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel en kruk, Model 57636
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 488,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met spiegel en LED-lichtslinger, Model 41343
Kaptafel met licht Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met spiegel en LED-lichtslinger, Model 41343
€ 338,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met spiegel, Model 41341
Kaptafel Vicco Elise Wit/Grijs 115 cm met spiegel, Model 41341
€ 299,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 158.2 cm met LED-spiegel, Model 57671
Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 158.2 cm met LED-spiegel, Model 57671
€ 425,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel, Model 57633
Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel, Model 57633
€ 460,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel, Model 57643
Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit/Wit Hoogglans 128.2 cm met LED-spiegel, Model 57643
€ 411,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: ok-living

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

  • DOORDACHTE OPBERGRUIMTE: De serie Sherry combineert modern design met praktische opbergmogelijkheden voor cosmetica en accessoires.
  • VEEL OPBERGRUIMTE: Het ruime tafelblad biedt veel plaats voor cosmetica en accessoires. Vijf laden houden kleinere spullen gescheiden.
  • AFMETINGEN: De kaptafel is 120 cm breed, 75 cm hoog en 55 cm diep. De spiegel meet 110 × 70 cm. Verdere gedetailleerde afmetingen zijn op de foto's aangegeven.
  • MATERIAAL: De verlichte kaptafel bestaat uit onderhoudsvriendelijk spaanplaat van 16 mm, met een melaminehars coating.
  • LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, LED-lichtketting, Montagehandleiding, Montagemateriaal

 

De Sherry kaptafel met LED-verlichting is het perfecte make-up station voor elke vrouw die een functioneel en elegant design in huis wil halen. Met zijn verlichte cosmetische station, planken voor 26x26 dozen en grote rechthoekige spiegel, biedt deze kaptafel alles wat je nodig hebt om jezelf op te maken zoals een professional. De robuuste constructie zorgt ervoor dat de kaptafel langdurig meegaat en geschikt is voor dagelijks gebruik. Het beste van alles is dat de Sherry kaptafel beschikbaar is in verschillende versies, zodat je er zeker van kunt zijn dat er een kaptafel is die bij jouw stijl en behoeften past. Of je nu op zoek bent naar een eenvoudige, minimalistische kaptafel of naar een glamoureuze opbergoplossing, de Sherry kaptafel met LED-verlichting is het perfecte product voor iedereen die ervan houdt om zichzelf op te maken en er op hun best uit te zien!

---

Technische gegevens:

Kleur van de kast:
Wit
Frontkleur:
Wit Hoogglans

Afmetingen:
kaptafel:
120 x 75 x 55 cm (BxHxD)
LED-spiegel:
110 x 70 cm (BxHxD)

Materiaal:
Spaanplaat, 16 mm

Oppervlak:
Melaminehars coating

Aantal Lades:
5

Nettogewicht (Zonder Verpakking):
48.65 kg
Brutogewicht (Incl. Verpakking):
54.88 kg


---

LEVERINGSOMVANG: Kaptafel, LED-lichtketting, Montagehandleiding, Montagemateriaal

 

De meubelserie "Sherry" omvat meubels voor de slaapkamer, inclusief kaptafels. Met veel verschillende opties in verschillende configuraties biedt het veelzijdige ontwerpmogelijkheden. Geef je slaapkamer een persoonlijk tintje met de meubelen uit de serie ‘Sherry’.

Hoogte
145 cm
Breedte
120 cm
Diepte
55 cm
Lengte
120 cm
Diameter
120 cm
Gewicht
54.88 kg
Kleur
Wit
Uitschuifbaar
Ja
In hoogte verstelbaar
Nee
Model
Sherry
Versie
met LED-spiegel
Weerbestendig
Nee
Houtsoort / decor
Spaanplaat
Fabrikant
Opvouwbaar
Ja
Vorm
Rechthoekig
Plaats van gebruik
Binnen
Doelgroepen
Dames
Wielen aanwezig
Nee
EAN
4066731017768
MPN (Manufacturer Part Number)
36835

Hoogte
145 cm
Breedte
120 cm
Diepte
55 cm
Lengte
120 cm
Diameter
120 cm
Gewicht
54.88 kg
Kleur
Wit
Uitschuifbaar
Ja
In hoogte verstelbaar
Nee
Model
Sherry
Versie
met LED-spiegel
Weerbestendig
Nee
Houtsoort / decor
Spaanplaat
Fabrikant
Opvouwbaar
Ja
Vorm
Rechthoekig
Plaats van gebruik
Binnen
Doelgroepen
Dames
Wielen aanwezig
Nee
EAN
4066731017768
MPN (Manufacturer Part Number)
36835
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Wandrek Vicco Paolo Wit 30 x 190 cm, Model 35084
Wandrek Vicco Paolo Wit 30 x 190 cm, Model 35084
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
Bureau Vicco Sherry Wit 55 x 120 cm met laden, Model 36007
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 211,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
LED-sterrenhemelprojector, muzieksterrenlichtprojector, projectielamp met afstandsbediening/Bluetooth/timer/luidspreker, kinderocean-golfprojectie
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 19,29
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Gariella ladeorganizer, 8-delig, antraciet
Gariella ladeorganizer, 8-delig, antraciet
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 54,29
Gratis bezorging
Verkoper: KLKCommerce
Productafbeelding van LEGO® City 60337 Sneltrein voor passagiers
LEGO® City 60337 Sneltrein voor passagiers
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 202
€ 150,74
Verkoper: Solid-Rock-Shop
Productafbeelding van Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
Revlon Salon One-Step Volumizing Hair Dryer Brush - RVDR5222
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 123
€ 45,52
-34%
€ 29,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Make-uptafel MADA ELITE
Make-uptafel MADA ELITE
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 329,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Stella Trading PULS: Elegante garderobekast met veel opbergruimte - Veelzijdig design
Stella Trading PULS: Elegante garderobekast met veel opbergruimte - Veelzijdig design
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 454,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
Drietalige commode AURORA KASZMIR 3D, voorzien van rechte, verchroomde poten
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 27
€ 339,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
Merax Polyrotan loungeset, 5-delig. Tuinset met loungeset, inclusief hoekbank, zitgroep met bank, tafel en krukken. Tuinloungeset voor 3-4 personen, kleur: kaki
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 346,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Furniture24 Schuifdeurenkast, garderobekast met schuifdeuren, model AR-01, ARTI. Garderobekast met spiegel, 3 lades en verlichting, mat zwart, 250 cm breed
Furniture24 Schuifdeurenkast, garderobekast met schuifdeuren, model AR-01, ARTI. Garderobekast met spiegel, 3 lades en verlichting, mat zwart, 250 cm breed
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 812,00
Gratis bezorging
Verkoper: Furniture24
Productafbeelding van Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
Moebelfest Hoekbank in U-vorm, met slaapfunctie en opbergruimte, beige U-vormige bank, bekleed met CORD-stof
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 1.144,00
Gratis bezorging
Verkoper: Moebelfest
Productafbeelding van kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
kinder 2761 Mix Adventskalender 3D-Zug Schokolade 226,0 g
€ 88,01/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 19,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Canon PowerShot SX740 HS Lite schwarz
Canon PowerShot SX740 HS Lite schwarz
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 49
€ 988,90
Gratis bezorging
Verkoper: DL_Ventures
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
Merax gestoffeerd bed 140x200 cm met verstelbaar hoofdeinde en 4 lades, multifunctioneel bed met fluweelstof, tweepersoonsbed met lattenbodem voor volwassenen en jongeren
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 175
€ 253,99
-€ 18,00
€ 235,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
Topeshop M6 140 BIEL, dressoir met 2 lades en 3 deuren
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 103
€ 150,70
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
Stella Trading FAST: Elegante garderobekast met veel opbergruimte
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 602,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
Stijltangset 5-in-1 met 3 opzetstukken, stijltang voor grote krullen, stijltang met instelbare temperatuur, krultang met golvende platen, keramische coating, krullen
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 90
€ 44,99
Gratis bezorging
Verkoper: BorlinGmbH
Productafbeelding van Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
Dames parfum 100 ml, oriëntaalse bloemengeur met vanillenoten.
€ 265,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 1494
€ 26,56
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
Sony PlayStation 5 Slim Disc Edition, 4K, HDR, 1TB SSD, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 162
€ 962,08
Verkoper: Shop-Mediarado
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
Ergonomische 7-zone XXL omkeerbare matras | 140 x 200 cm | 22 cm | H2 & H3 | Ergo Flex XXL
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 4594
€ 132,90
-€ 3,00
€ 129,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit 120 cm met spiegel en LED-lichtslinger, Model 33955
Kaptafel met licht Vicco Sherry Wit 120 cm met spiegel en LED-lichtslinger, Model 33955
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 358,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Skye Decor, modelnummer BJ105 - 2716, make-uptafel, wit, 120 x 79,8 x 44,5 cm
Skye Decor, modelnummer BJ105 - 2716, make-uptafel, wit, 120 x 79,8 x 44,5 cm
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 397,54
Gratis bezorging
Verkoper: HANAH
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit 120 cm met LED-spiegel en kruk, Model 36836
Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit 120 cm met LED-spiegel en kruk, Model 36836
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 412,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel Vicco Sherry Wit/Goud 120 cm met LED-spiegel, Model 47707
Kaptafel Vicco Sherry Wit/Goud 120 cm met LED-spiegel, Model 47707
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 349,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit 120 cm met spiegel, LED-lichtslinger en kruk, Model 33954
Kaptafel set met kruk Vicco Sherry Wit 120 cm met spiegel, LED-lichtslinger en kruk, Model 33954
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 114
€ 391,90
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
Flieks gestoffeerd bed 160x200 cm met 4 lades, tweepersoonsbed/jeugdbed met lattenbodem, houten bed met opbergruimte, klassiek bed, schapenvacht, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 338,93
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 114 beoordelingen

Foto's van klanten

Beoordeeld op 8 mei 2025 op
Geverifieerde aankoop
Melden
zeer glanzend en zeer stevig
Versie met LED-spiegel
Beoordeeld op 17 augustus 2021 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super en moderne kaptafel
Versie met spiegel, kruk & LED-ketting
Beoordeeld op 1 augustus 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Geweldig!
Versie met LED-spiegel
Beoordeeld op 7 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mega mooi
Versie met spiegel & LED-ketting
Beoordeeld op 29 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Versie met spiegel & LED-ketting
Beoordeeld op 26 september 2023 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Perfect!
Versie met spiegel, kruk & LED-ketting
Beoordeeld op 26 maart 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Mooie kaptafel
Versie met spiegel & LED-ketting
Beoordeeld op 22 november 2024 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Super kwaliteit
Versie met LED-spiegel
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van BETTSO Moderne make-uptafel met 9 LED-lampen en spiegel – STAR make-uptafel met opbergruimte, grijs
BETTSO Moderne make-uptafel met 9 LED-lampen en spiegel – STAR make-uptafel met opbergruimte, grijs
€ 499,00
Gratis bezorging
Verkoper: Bettso
Productafbeelding van Tribesigns L-vormig bureau, met 3 lades en 2 opbergplanken, omkeerbaar hoekbureau, modern werkblad voor thuiswerken, wit
Tribesigns L-vormig bureau, met 3 lades en 2 opbergplanken, omkeerbaar hoekbureau, modern werkblad voor thuiswerken, wit
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Tribesigns
Productafbeelding van HOMCOM Schminktafel met LED-verlichting, make-uptafel met spiegel, 7 lades, wit
HOMCOM Schminktafel met LED-verlichting, make-uptafel met spiegel, 7 lades, wit
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 264,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van VEVOR Hollywood-spiegel, 80 cm x 60 cm, wit, met dimbare LED-verlichting, 3 kleurmodi, smart-touch bediening, 5x vergroting, USB- en Type-C-aansluiting
VEVOR Hollywood-spiegel, 80 cm x 60 cm, wit, met dimbare LED-verlichting, 3 kleurmodi, smart-touch bediening, 5x vergroting, USB- en Type-C-aansluiting
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 131,98
-€ 37,99
€ 93,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van Witte make-uptafel met spiegel, lades en open vakken, modern design
Witte make-uptafel met spiegel, lades en open vakken, modern design
€ 288,51
-€ 10,03
€ 278,48
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van VEVOR Hollywood-spiegel met LED-verlichting, 80 cm x 55 cm, 3 lichtmodi, 5x vergroting, Bluetooth, USB, traploos dimbaar
VEVOR Hollywood-spiegel met LED-verlichting, 80 cm x 55 cm, 3 lichtmodi, 5x vergroting, Bluetooth, USB, traploos dimbaar
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 136,50
-€ 45,51
€ 90,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met LED-verlichting, kaptafel met 14 LED-lampen, draadloze oplader, USB-aansluiting en 4 lades
COSTWAY Make-up tafel met LED-verlichting, kaptafel met 14 LED-lampen, draadloze oplader, USB-aansluiting en 4 lades
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 207,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met LED-verlichting, draadloze oplader, USB-aansluiting en 4 lades, make-up tafel met krukje, wit
COSTWAY Make-up tafel met LED-verlichting, draadloze oplader, USB-aansluiting en 4 lades, make-up tafel met krukje, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 197,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met 3 kleuren LED-verlichting, glazen blad en kruk, make-up set met stopcontacten, 4 lades en 3 planken, make-up tafel, wit
COSTWAY Make-up tafel met 3 kleuren LED-verlichting, glazen blad en kruk, make-up set met stopcontacten, 4 lades en 3 planken, make-up tafel, wit
€ 215,99
-€ 17,00
€ 198,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AIYAPLAY Schminktafel voor kinderen, 2-in-1 kindertafel met spiegel en stoel
AIYAPLAY Schminktafel voor kinderen, 2-in-1 kindertafel met spiegel en stoel
€ 122,90
Gratis bezorging10% Voucher
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met kruk, LED-spiegel en stopcontacten, kaptafel met 120 ringhouders en 10 kettinghaken, afmetingen 136x43x127,5 cm
COSTWAY Make-up tafel met kruk, LED-spiegel en stopcontacten, kaptafel met 120 ringhouders en 10 kettinghaken, afmetingen 136x43x127,5 cm
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 189,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van VEVOR Hollywood-spiegel voor make-up, cosmeticaspiegel met smart-touch bediening, geschikt voor wandmontage of plaatsing op een bureau, afmetingen 797x547 mm
VEVOR Hollywood-spiegel voor make-up, cosmeticaspiegel met smart-touch bediening, geschikt voor wandmontage of plaatsing op een bureau, afmetingen 797x547 mm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 95,30
-16%
€ 79,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel set met LED spiegel en kruk, kaptafel met stopcontacten, 3 deuren, lade en sieradenopslag, make-up tafel 100x50x170cm
COSTWAY Make-up tafel set met LED spiegel en kruk, kaptafel met stopcontacten, 3 deuren, lade en sieradenopslag, make-up tafel 100x50x170cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van GlamSeries GlamTable: Opklapbare make-uptafel, kaptafel geschikt tot 20 kg, make-up tafel met transporttas, cosmetische tafel voor visagisten, kappers en tattoo-artiesten
GlamSeries GlamTable: Opklapbare make-uptafel, kaptafel geschikt tot 20 kg, make-up tafel met transporttas, cosmetische tafel voor visagisten, kappers en tattoo-artiesten
€ 113,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van VEVOR Hollywood-spiegel met verlichting, 58 cm x 46 cm, make-upspiegel met afneembare 5-voudige vergrotingsfunctie
VEVOR Hollywood-spiegel met verlichting, 58 cm x 46 cm, make-upspiegel met afneembare 5-voudige vergrotingsfunctie
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 21
€ 80,50
-19%
€ 64,99
Gratis bezorging
Verkoper: SucceBuy-Official-Store-EU
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met kruk, 360° draaibare spiegel en 10 dimbare LED-lampen, kaptafel met 5 lades en een opbergvak (wit)
COSTWAY Make-up tafel met kruk, 360° draaibare spiegel en 10 dimbare LED-lampen, kaptafel met 5 lades en een opbergvak (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 147,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van AIYAPLAY Make-uptafel voor kinderen, make-uptafelset met krukje, lade en spiegel
AIYAPLAY Make-uptafel voor kinderen, make-uptafelset met krukje, lade en spiegel
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel met spiegel en 3 lichtstanden, kaptafel met beklede stoel, stopcontacten, plank en kast, make-up tafel 90x40x135,5 cm
COSTWAY Make-up tafel met spiegel en 3 lichtstanden, kaptafel met beklede stoel, stopcontacten, plank en kast, make-up tafel 90x40x135,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 166,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafelset met kruk, cosmetische tafel/kaptafel met verlichting, stopcontact, draaibare spiegel, 4 lades en een open vak, 98x40x120cm
COSTWAY Make-up tafelset met kruk, cosmetische tafel/kaptafel met verlichting, stopcontact, draaibare spiegel, 4 lades en een open vak, 98x40x120cm
€ 169,99
-€ 10,00
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van COSTWAY Make-up tafel set, kaptafel met make-up stoel, spiegel met 3 lichtkleuren (LED), oplaadstation, 3 lades en 2 kastjes, make-up tafel 108x40x149 cm
COSTWAY Make-up tafel set, kaptafel met make-up stoel, spiegel met 3 lichtkleuren (LED), oplaadstation, 3 lades en 2 kastjes, make-up tafel 108x40x149 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 173,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH