Scoopfree: Zelfreinigende kattenbak, open model

€ 253,67

€ 26,15 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

di 6 – vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Kattenbakken & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 20,00/1kg
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Hagen Catit Smart Sift, zelfreinigende kattenbak inclusief 4 vullingzakken
Hagen Catit Smart Sift, zelfreinigende kattenbak inclusief 4 vullingzakken
€ 33,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 214,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Kattenbakvulling PetSafe ScoopFree, reserveonderdeel, 3 stuks
Kattenbakvulling PetSafe ScoopFree, reserveonderdeel, 3 stuks
€ 17,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
€ 13,82/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 39,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PETKIT PUROBOT Crystal Duo Zelfreinigende Kattenbak, AI-Camera
PETKIT PUROBOT Crystal Duo Zelfreinigende Kattenbak, AI-Camera
€ 13,51/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 242,55
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van PawHut kattenbak, kattenwc met deksel en kattenbakvulling, antislipmat, groen
PawHut kattenbak, kattenwc met deksel en kattenbakvulling, antislipmat, groen
€ 21,39/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 59,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van CATLINK Scooper Young, kattenbak, zelfreinigende kattenbak, grijs, polypropyleen (PP), 12V, 13 liter
CATLINK Scooper Young, kattenbak, zelfreinigende kattenbak, grijs, polypropyleen (PP), 12V, 13 liter
€ 38,22/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 382,23
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
SAVIC ASEO kattenbak, grijs met witte rand - open model - 56x39x27,5 cm - 1 stuk.
€ 23,45/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 17,12
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
Kattenbakhuizen Nestor, wit/grijs
€ 7,55/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 14,93
-7%
€ 13,74
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
Puluomis zelfreinigende kattenbak 80L XXL, open kattenbak met app-bediening, 12 sensoren, 8L afvalbak, stil, geschikt voor katten tot 15 kg
€ 17,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 199,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
Kattenbak zelfreinigend - Luxe editie - Automatische kattenbak - Zelfreinigende kattenbak - Elektrische - Reiniger
€ 21,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 189,00
Gratis bezorging
Verkoper: Kattoilette
Productafbeelding van Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
Automatische kattenbak met open bovenkant, zelfreinigend, XXL formaat, grote capaciteit, bediening via app, geschikt voor meerdere katten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 179,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
Een kattenbak met een rand komt het natuurlijke gedrag van uw kat erg dichtbij. Katten houden er graag van om hun omgeving goed in de gaten te houden, zelfs als ze hun behoefte doen, zodat ze direct kunnen vluchten als dat nodig is. "Iriz" is voorzien van een rand
€ 27,29/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 7,64
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
ROTHO Bailey kattenbak met deksel, zwart
€ 14,10/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 48
€ 17,77
Gratis bezorging
Verkoper: Aximax
Productafbeelding van Catlink  CL-08
Catlink CL-08
€ 71,49/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 786,35
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
Automatische kattenbak, zelfreinigende kattenbak met app-bediening, 65 liter + 9 liter, grote capaciteit
€ 30,61/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 387,40
-€ 87,41
€ 299,99
Gratis bezorging
Verkoper: BackYard
Productafbeelding van Daewoo D-HIPC102W, Kattenbak, Zelfreinigende kattenbak, Grijs, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), IJzer, IP21, 45 dB
Daewoo D-HIPC102W, Kattenbak, Zelfreinigende kattenbak, Grijs, ABS (acrylonitril-butadieen-styreen), IJzer, IP21, 45 dB
€ 392,99
-€ 101,60
€ 291,39
Gratis bezorging
Verkoper: PolisElectro

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Scoopfree Zelfreinigende Kattenbak Open
De Scoopfree Zelfreinigende Kattenbak Open is een kattenbak die zichzelf reinigt en vocht absorbeert met kristallen kattenbakvulling. Met de Scoopfree Zelfreinigende kattenbak hoeft u zich bijna geen zorgen meer te maken over het schoonmaken van de kattenbak. De hark beweegt automatisch na het gebruik van de kat. Sensoren in de bak detecteren de aanwezigheid van uw kat. Wanneer de kat de bak verlaat, begint de indicator van de hark blauw te knipperen en start een timer van 20 minuten. Na 20 minuten zorgt de hark ervoor dat vaste uitwerpselen in de afvoer terechtkomen. Vloeistoffen worden geabsorbeerd door de kristallen vulling. Als de bak binnen 20 minuten opnieuw wordt gebruikt, wordt de timer gereset. Deze bak heeft een gezondheidsmeter die telkens wanneer de hark wordt geactiveerd, toeneemt. U kunt de gezondheidsmeter resetten wanneer u de kattenbakvulling verschoont. De hark kan ook handmatig worden geactiveerd. De kristallen kattenbakvulling absorbeert het vocht uit de uitwerpselen om geurtjes onder controle te houden. Een hoge luchtvochtigheid kan ervoor zorgen dat de vulling sneller verzadigd raakt, wat de gebruiksduur beperkt. Plaats de bak daarom op een goed geventileerde plaats. De kattenbak wordt aangesloten op een standaard stekker in het stopcontact. Bij een kitten dient u de bak niet in het stopcontact te steken en dient u zelf de uitwerpselen uit de bak te scheppen totdat het kitten minstens 6 maanden oud is.
  • Zelfreinigende kattenbak zonder deksel van Scoopfree
  • Detecteert met sensoren wanneer de kat de bak gebruikt
  • Stil tijdens gebruik, begint pas schoon te maken als de kat klaar is


Type bak: Open, zonder deksel
Gewicht
9.7 kg
EAN
729849171244
0729849171244
Fabrikant
SCOOPFREE

Gewicht
9.7 kg
EAN
729849171244
0729849171244
Fabrikant
SCOOPFREE
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Kattenbakvulling PetSafe ScoopFree, reserveonderdeel, 3 stuks
Kattenbakvulling PetSafe ScoopFree, reserveonderdeel, 3 stuks
€ 17,34/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 133,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
COSTWAY 180 cm kunstkerstboom, dennenboom met 1000 PVC-takken, metalen voet en inklapbaar systeem. Kerstboom, groen
€ 5,29/1kg
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 132
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van 2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
2 x 15 liter Lyra Pet® White Cat® kattenbakvulling van bentoniet met de geur van babypoeder
€ 1,10/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 32,99
Gratis bezorging
Verkoper: Lyra-Pet
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
Zelfreinigende kattenbak met grote capaciteit, automatische kattenbak met open ontwerp, geschikt voor meerdere katten en voorzien van een veiligheidssysteem
€ 15,04/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 65
€ 209,00
-€ 6,00
€ 203,00
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Drie dimensionale sisal kattenkrabbal, slijtvast krabplank voor katten, massief houten kattenklimrek, zelfgemaakt kattenspeelgoed
Drie dimensionale sisal kattenkrabbal, slijtvast krabplank voor katten, massief houten kattenklimrek, zelfgemaakt kattenspeelgoed
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Blackview-OSCAL FLAT 2 smartphone, 18 (6+12) + 256GB opslag, 6,56 inch 90Hz IPS-display, 5000mAh batterij, gezichtsherkenning, 13MP Samsung-camera, 8,75mm ultra-dun, Octa-Core Unisoc T606 processor
Blackview-OSCAL FLAT 2 smartphone, 18 (6+12) + 256GB opslag, 6,56 inch 90Hz IPS-display, 5000mAh batterij, gezichtsherkenning, 13MP Samsung-camera, 8,75mm ultra-dun, Octa-Core Unisoc T606 processor
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 109,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
WISFOR Kattenbak, kattenbak met schep, strooivoerbak, deksel, kattenbak met afdekking, inklapbaar, 41x51x38 cm
€ 13,91/1kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 35,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van Command 17067-3-FGN, 3M Command, draadhaken, kunststof/metaal, wit, maat: S
Command 17067-3-FGN, 3M Command, draadhaken, kunststof/metaal, wit, maat: S
€ 12,07
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Haarverwijderaar borstel, dierenharen borstel, pluizenborstel, bekledingsborstel voor dierenharen, pluizenroller, kledingborstel, roller
Haarverwijderaar borstel, dierenharen borstel, pluizenborstel, bekledingsborstel voor dierenharen, pluizenroller, kledingborstel, roller
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 12,90
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: HAC24-GmbH
Productafbeelding van Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
Monzana Knuffelbeer XL, 100 cm, crème kleur, grote knuffel van pluche
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 150
€ 34,99
Gratis bezorging
Verkoper: KadoshopYunley
Productafbeelding van FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
FEANDREA Kraboom met 3 ligvlakken en een hol, met wasbare kussens, bruin
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 73
€ 107,54
-€ 14,58
€ 92,96
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
Sillar elektrische borstelkop voor Dyson V7, V8, V10, V11, V15 + 10 microvezeldoekjes en waterreservoir
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 41,99
-2%
€ 40,99
Gratis bezorging
Verkoper: CSVK
Productafbeelding van Originele Apple 20W USB-C oplader
Originele Apple 20W USB-C oplader
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 2190
€ 15,95
Gratis bezorging
Verkoper: MSL-OnlineShop
Productafbeelding van Hagen Catit Smart Sift, zelfreinigende kattenbak inclusief 4 vullingzakken
Hagen Catit Smart Sift, zelfreinigende kattenbak inclusief 4 vullingzakken
€ 33,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 214,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
Merax Zelfreinigende Kattenbak, Automatische kattenbak met app-bediening, geurbeheersing, 65L+9L grote capaciteit, slim gezondheidsmonitor
€ 3,38/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 226,99
-€ 7,00
€ 219,99
Gratis bezorging
Verkoper: MERAX
Productafbeelding van Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
Kattenfontein, drinkfontein voor katten, draadloos met sensor
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 49,43
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
FEANDREA Krabpaal, 143 cm, 2 comfortabele uitkijkplatforms, beige
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 182
€ 95,85
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
Grote krabplank voor katten, hoekkrabplank, krabplank voor aan de muur, wandkrabplank, katten, krabhoek, 80 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 17,84
Verkoper: Buddentown
Productafbeelding van Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
Knuffelholletje voor katten en kleine honden, een rustgevend bed voor katten, een gezellig, afgesloten slaaphuisje voor puppy's, maat M, 33 cm
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 22,98
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
Curver Kattenbak met Filter voor Toilet + Schep
€ 13,82/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 63
€ 39,12
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
PawHut Kraboom, kattenboom, krabpaal, klimboom, speelboom, krabplank
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 72,90
10% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
Productafbeelding van Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat S (42x36x41 cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat S (42x36x41 cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 35,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat XL (94x66x74cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
Wiltec opvouwbare transportbox voor honden en katten, maat XL (94x66x74cm), robuust, lichtgewicht, veilig, hondenbox met uitneembaar kussen, zwart
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 231
€ 60,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
PURINA Gourmet Perle Mix - Natvoer voor katten - 60 porties van 85 gram
€ 6,34/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 32,33
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Huisdierenvoerbak, waterbak, voerbak voor katten, schuine kom voor kleine honden - dubbele bak
Huisdierenvoerbak, waterbak, voerbak voor katten, schuine kom voor kleine honden - dubbele bak
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 35
€ 17,12
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
Miixia Dubbele voerbak voor honden en katten, voerbak met standaard, kattenbak
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 19,53
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van KIDUKU® kinderspeeltent ballenbak pop-up speeltent iglo speelhuis + kruiptunnel + 200 ballen + opbergtas, voor binnen en buiten
KIDUKU® kinderspeeltent ballenbak pop-up speeltent iglo speelhuis + kruiptunnel + 200 ballen + opbergtas, voor binnen en buiten
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 131
€ 42,79
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
Xiaomi E5 schoonmaakrobot met dweilfunctie (wit)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 235,71
Gratis bezorging
Verkoper: mbosmart
Productafbeelding van Torenvormige wasrek, model Mixer 3
Torenvormige wasrek, model Mixer 3
€ 33,54/1m
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 98
€ 43,60
Verkoper: BalticVaris_DE
Productafbeelding van Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
Stofzuigrobot 3-in-1, model S9, met stille werking en dweilfunctie. Uitstekende ultrasoon-lasernavigatie. Stofzuigrobot met 2650Pa zuigkracht, geschikt voor dierenharen, tapijten en houten vloeren. Compatibel met de Alexa-app in het Duits
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 57
€ 239,99
Gratis bezorging
Verkoper: 360deutschlandstore

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 3 beoordelingen
Beoordeeld op 22 januari 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Scoop Free 2.
Beoordeeld op 20 februari 2023 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 2 juni 2022 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
Automatische kattenbak – Met app en afstandsbediening – 9-liter opvangbak – Zelfreinigend – 65 liter capaciteit
€ 249,97
Gratis bezorging5% Voucher
Verkoper: SVGcommerce
Productafbeelding van Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
Fudajo Zelfreinigende kattenbak 76 liter, automatische kattenbak 55 x 50 x 66,5 cm, elektrische kattenbak met app-bediening en USB-aansluiting
€ 350,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
GTPLAYER Zelfreinigende kattenbak, 10 liter grote afvalbak, bediening via app met display en anti-klemfunctie, geschikt voor alle soorten kattenzand
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
€ 20,00/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, extra groot, grijze kattenbak met kattenbakvuller en schep
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 114,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 25,53/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
PawHut kattenbak van roestvrij staal met deksel, XXL formaat, kattenwc met dubbele deuropening
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 111,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 24,87/1kg
Productafbeelding van Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
Zelfreinigende kattenbak, 65 liter, geschikt voor meerdere katten, bediening via app, infraroodsensor, geurtralisatie.
€ 285,58
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
Intelligente kattenbak, 68 liter, bediening via app, 8 liter afvalbak, geurbox, infrarood veiligheidssensor, geschikt voor 1-2 katten, zelfreinigend.
€ 275,98
Gratis bezorging
Verkoper: AlihPets
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, kattenwc met deksel en schep, inklapbare kattenbak, 38,3 x 48,5 x 38,5 cm
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 61,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,87/1kg
Productafbeelding van WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
WISFOR Roestvrijstalen kattenbak, extra groot, met deksel en schep. Kattenbak met afdekking, 58 x 42 x 42 cm
€ 73,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 22,39/1kg
Productafbeelding van Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel, AI-gegenereerde afbeelding
Bingopaw kattenbak, 65 liter, roestvrij staal, gesloten kattenbak met unidirectioneel ontwerp, geschikt voor katten tot 11 kg, kattenbak met dubbele deur, inclusief kattenbakvulling, schepje en deksel
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 60,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 5,54/1kg
Productafbeelding van PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
PawHut kattenbak XXL, roestvrij staal, 130 liter, met 180° draaideksel en schep
€ 104,90
Gratis bezorging
Verkoper: AOSOM-DE
€ 17,63/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
WISFOR kattenbak met uitneembare bak, kattenbak met schep, inklapbaar, draagbaar, dubbele deur, roze
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 47,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 18,56/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, wit
COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, wit
€ 116,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 4,98/1kg
Productafbeelding van COSTWAY kattenbakmeubel, 108x50,5x73,5 cm, geschikt voor 2 katten, verborgen kattenbak met 2 deuren, dubbele compartimenten, krabplank en 2 sisalmatten
COSTWAY kattenbakmeubel, 108x50,5x73,5 cm, geschikt voor 2 katten, verborgen kattenbak met 2 deuren, dubbele compartimenten, krabplank en 2 sisalmatten
€ 117,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 4,14/1kg
Productafbeelding van COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, naturel
COSTWAY Kattenkast, kattenbakmeubel met oplaadstation en LED-verlichting, 16 standen, lade, planken, deur en ingang, kattenhuis, inclusief afstandsbediening, naturel
€ 124,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 5,32/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
WISFOR kattenbakken met kattenzand, inklapbare kattenbakken met bodemplaat, XXL kattenbakken met deksel en schep, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 42,99
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 12,28/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
WISFOR Kattenbak, roestvrij staal, kattenbak zonder deksel, XXL open kattenbak met schep, kattenbakmat, kattenbak voor katten, 60 x 40 x 31 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 20,65/1kg
Productafbeelding van WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm, AI-gegenereerde afbeelding
WISFOR kattenbak, roestvrij staal, zonder deksel, open kattenbak met schep, kattenbak, 60 x 40 x 28 cm
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 28,52/1kg
Productafbeelding van COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
COSTWAY kattenbak 63 liter, met intelligente geurbeheersing en sterilisatiefunctie, afmetingen 50x50x59 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 103,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
€ 16,00/1kg
Productafbeelding van WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
WISFOR Kattenbak, afgesloten kattenbak met dubbele deur, inclusief schep, kattenbakvulling en deksel, inklapbaar
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 37,89
Gratis bezorging8% Voucher
Verkoper: WISFOR
€ 17,22/1kg