Bosch, geschikt voor oudere dieren en dieren met een gewicht van 11,5 kg

€ 61,81

€ 5,37 / 1kg

Gratis bezorging

Bij jou thuis

vr 9 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Droogvoer voor honden & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
€ 10,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 8,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
-€ 3,98
€ 103,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bosch HPC Plus droogvoer voor volwassen honden, met forel en aardappel, 12,5 kg
Bosch HPC Plus droogvoer voor volwassen honden, met forel en aardappel, 12,5 kg
€ 6,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SHN Medium Light Care 3 kg
SHN Medium Light Care 3 kg
€ 10,20/1kg
€ 30,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
€ 11,14/1kg
€ 33,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
Royal Canin Mini Puppy, voor puppy's, met gevogelte, 8 kg
€ 7,98/1kg
€ 63,83
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van ROYAL CANIN Mini Adult +8 - Droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Mini Adult +8 - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,62/1kg
€ 33,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
€ 12,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Giant Adult - Gewicht: 15 kg
Royal Canin Giant Adult - Gewicht: 15 kg
€ 6,52/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 97,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van FARMINA N&D GF Kürbis, Wildzwijn & Appel, droogvoer voor volwassen honden (kleine rassen) - 800 g
FARMINA N&D GF Kürbis, Wildzwijn & Appel, droogvoer voor volwassen honden (kleine rassen) - 800 g
€ 11,20
Verkoper: Barazzoni-Shop
Productafbeelding van Royal Canin Giant Junior - Gewicht: 15 kg
Royal Canin Giant Junior - Gewicht: 15 kg
€ 9,35/1kg
€ 140,20
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Hondenvoer Gastro-Intestinal, Milde Calorieën, VHN - droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Hondenvoer Gastro-Intestinal, Milde Calorieën, VHN - droogvoer voor honden - 2 kg
€ 14,12/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 28,24
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bosch Soft Kip & Banaan, 12,5 kg
Bosch Soft Kip & Banaan, 12,5 kg
€ 7,62/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 95,22
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bozita 9117387, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Geschikt voor elk dier, 11 kg
Bozita 9117387, Geschikt voor volwassen dieren, Geschikt voor alle rassen, Geschikt voor elk dier, 11 kg
€ 14,55/1kg
€ 160,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van Bosch 5207003, Geschikt voor volwassen dieren, Haver, Gevogelte, 3 kg
Bosch 5207003, Geschikt voor volwassen dieren, Haver, Gevogelte, 3 kg
€ 8,93/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 26,78
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Bosch MAXI ADULT, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), 3 kg
Bosch MAXI ADULT, Volwassen dier, Groot (26 tot 44 kg), 3 kg
€ 13,86/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 41,57
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Josera Optiness, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 12,5 kg
Josera Optiness, voor volwassen dieren, geschikt voor alle rassen, 12,5 kg
€ 10,88/1kg
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 136,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
JOSERA Adult SensiPlus - droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 5,75/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 71,85
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Bosch Age & Weight – voor voedingsgevoelige, volwassen oudere honden van alle rassen. Age & Weight is geschikt voor voedingsgevoelige, volwassen oudere honden van alle rassen, vanwege de uitzonderlijke verteerbaarheid en het hoge gehalte aan werkzame, celactieve antioxidanten (zoals vitamine E en selenium). Dankzij het verminderde energie- en eiwitgehalte, evenals het evenwichtige vezelgehalte, zorgt Age & Weight bovendien voor een optimale lichaamsconditie bij volwassen honden. Anti-aging: Belangrijke, natuurlijke stoffen met een antioxidantwerking, afkomstig van verschillende vruchten (zoals zacht gedroogde tomatenpuree (min. 0,5%), zacht gedroogde cranberry's (min. 0,2%), evenals vitamine E en het spoorelement selenium (als natriumseleniet 0,3 mg/kg)), ondersteunen de afnemende zelfbeschermingsfunctie van de lichaamscellen tegen schadelijke afbraakproducten van de stofwisseling, naarmate de leeftijd vordert. Gewichtsbeheersing: De aanzienlijk verminderde energie- en eiwitconcentratie (bij een tegelijkertijd uitstekende eiwitkwaliteit), evenals het hoge percentage verzadigende vezels, maakt Age & Weight tot een uniek speciaal voer voor volwassen honden die problemen hebben met hun optimale lichaamsconditie (bijvoorbeeld overgewicht). * glutenvrije granen (bijv. haver), d.w.z. geen tarwe, geen haver, geen gerst. * gebruik van vers vlees (vlees van gevogelte), min. 15% - min. 26%. * alternatieve koolhydraatbronnen (bijv. aardappelen). * een laag allergeenpotentieel. * de fijnste ingrediënten (bijv. vruchten, zeevruchten) voor vitaliteit en welzijn. De unieke producten van het Life Protection Concept worden geproduceerd zonder gebruik van de vaak gebruikelijke, glutenhoudende granen, en zijn daarom ook bijzonder geschikt voor honden die gevoelig reageren op intoleranties voor dergelijke stoffen. De alternatieve koolhydraatbronnen (haver, aardappelen) resulteren in een aanzienlijk lager zogenaamd allergeenpotentieel.Door het gebruik van verschillende, bijzonder goed verteerbare en hoogwaardige eiwitten, wordt de toevoer van essentiële aminozuren, de bouwstenen van eiwitten, al bij relatief lage eiwitgehaltes gegarandeerd. Fijne ingrediënten zoals fruit, bessen, groenten, zeevruchten, speciale vetten met meer onverzadigde vetzuren en andere ingrediënten bevorderen vitaliteit en welzijn, waardoor het Life Protection Concept een echt wellnessprogramma voor honden is. Het hoogwaardige droogvoer wordt in Duitsland geproduceerd, met zorgvuldig geselecteerde ingrediënten en onder voortdurende laboratoriumcontroles door het eigen laboratorium. Er wordt consequent geen gebruik gemaakt van kunstmatige geur- en smaakstoffen, noch van conserveermiddelen. Samenstelling: gevogeltevlees (min. 15%), haver (geel, min. 10%), aardappelen (gedroogd, min. 10%), haver (milo), haver (wit), gevogeltevleesmeel, bietenpulp, cellulosepoeder, lever (gedroogd), proteïnehydrolysaat, eieren (gedroogd), forelmeel, tomatenpuree (gedroogd), gist (gedroogd), calciumcarbonaat, cichoreipulver, lijnzaad, erwten, visolie, selderij (gedroogd), wortelen (gedroogd), appels (gedroogd), veenbessen (gedroogd), natriumchloride, macadamia-olie, bosbessen (gedroogd), zeewierpoeder, schelpenmeel, goudsbloem (gedroogd), yucca-extract. Analytische bestanddelen: eiwit 19,00%, vetgehalte 7,00%, ruwe vezels 8,00%, ruwe as 5,50%, verteerbare energie 14,00 MJ/kg, calcium 0,75%, fosfor 0,55%, natrium 0,20%, kalium 0,60%, magnesium 0,10%. Additieven per kg: vitamine A 25.000 I.E., vitamine D 1.200 I.E., vitamine E 600 mg, vitamine B1 15 mg, vitamine B2 30 mg, vitamine B6 10 mg, vitamine B12 200 mcg, biotine 500 mcg, pantotheenzuur 30 mg, niacine 50 mg, folaat 2 mg, vitamine K 1 mg, vitamine C 400 mg, cholinechloride 2.000 mg
Gewicht
11500 g
Inhoud
11.5 l
Vochtgehalte
niet beschikbaar
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
4015598003056
MPN (Manufacturer Part Number)
65668
Registratienummer
--

Gewicht
11500 g
Inhoud
11.5 l
Vochtgehalte
niet beschikbaar
Type diervoeder
Geschikte diersoorten
Honden
Aantal stuks
1
EAN
4015598003056
MPN (Manufacturer Part Number)
65668
Registratienummer
--
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
Leonardo kattenvoer 758725, voor volwassen katten, 7,5 kg
€ 11,89/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 101,12
-€ 11,95
€ 89,17
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
Bosch 01030 Volwassen lam en rijst, 3 kg
€ 10,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 30,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
Josera JosiDog Economy, 15 kg, volwaardig hondenvoer voor volwassen honden, met varkensvlees en groenten
€ 3,06/1kg
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 45,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Bestseller
Productafbeelding van 1 x Royal Canin Mini Junior, 2 kg
1 x Royal Canin Mini Junior, 2 kg
€ 18,55/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 37,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Sterilised - Maat: 10 kg
Royal Canin Sterilised - Maat: 10 kg
€ 9,42/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 94,17
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
Belcando Adult GF Paard, 12,5 kg
€ 8,25/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 107,10
-€ 3,98
€ 103,12
Gratis bezorging
Verkoper: MrPackage
Productafbeelding van SHN Medium Light Care 3 kg
SHN Medium Light Care 3 kg
€ 10,20/1kg
€ 30,60
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Verzorging voor vacht en huid, volwassen katten, 2 kg, bevat antioxidanten
Royal Canin Verzorging voor vacht en huid, volwassen katten, 2 kg, bevat antioxidanten
€ 19,04/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Bosch HPC Plus droogvoer voor volwassen honden, met forel en aardappel, 12,5 kg
Bosch HPC Plus droogvoer voor volwassen honden, met forel en aardappel, 12,5 kg
€ 6,17/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 77,17
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
JOSERA JosiDog Mini - Droogvoer voor honden - 10 kg
€ 5,37/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,70
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
Bosch SENSITIVE WITH LAMB & RICE
€ 11,14/1kg
€ 33,43
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Sanabelle Sensitive, gevogelte, 10 kg
Kattenvoer, droog, Sanabelle Sensitive, gevogelte, 10 kg
€ 10,33/1kg
€ 103,32
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Royal Canin SHN Maxi Adult, 4 kg
Royal Canin SHN Maxi Adult, 4 kg
€ 8,00/1kg
€ 31,99
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van Royal Canin Maxi Adult - Gewicht: 15 kg
Royal Canin Maxi Adult - Gewicht: 15 kg
€ 6,53/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 97,90
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
BOSCH Soft Adult Eend en Aardappelen - Droogvoer voor honden - 12,5 kg
€ 8,21/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 102,65
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van JOSERA Bavaro Work - Droogvoer voor honden - 18 kg
JOSERA Bavaro Work - Droogvoer voor honden - 18 kg
€ 3,30/1kg
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 49,56
Gratis bezorging
Verkoper: SuperMerchant
Productafbeelding van ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation droogvoer voor katten, 10 kg
ROYAL CANIN Exigent Savour Sensation droogvoer voor katten, 10 kg
€ 19,30/1l
€ 193,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
JOSERA High Protein Kip - droogvoer voor honden - 3 kg
€ 13,07/1kg
€ 39,20
Gratis bezorging
Verkoper: Erksononline1
Productafbeelding van Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
Royal Canin CCN MINI EXIGENT - Droogvoer voor volwassen honden - 3 kg
€ 12,14/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 36,43
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Medium Junior, 4 kg
Royal Canin Medium Junior, 4 kg
€ 9,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 36,78
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
Royal Canin Urinary Care droogvoer voor volwassen katten, met gevogelte, 2 kg
€ 20,11/1kg
€ 40,21
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Royal Canin Renal 2 kg Adult
Royal Canin Renal 2 kg Adult
€ 19,16/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 38,31
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van ROYAL CANIN Mini Adult +8 - Droogvoer voor honden - 2 kg
ROYAL CANIN Mini Adult +8 - Droogvoer voor honden - 2 kg
€ 16,62/1kg
€ 33,24
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
Kattenvoer, droog, Josera JosiCat Tasty Rundvlees, 650 gram
€ 56,11/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 36,47
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
Josera Zalm & Aardappel, Volwassen dier, Alle rassen, Aardappel, Zalm, 12,5 kg
€ 12,88/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 161,00
Gratis bezorging
Verkoper: NovaMBSmart
Productafbeelding van JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
JosiDog Adult Sensitiv, 2,7 kg
€ 12,63/1kg
€ 34,10
Gratis bezorging
Verkoper: ELFEZONE
Productafbeelding van Royal Canin Intense Hairball, 2 kg
Royal Canin Intense Hairball, 2 kg
€ 19,04/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 38,08
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SanaBelle Senior | Droogvoer voor katten, speciaal samengesteld voor oudere katten vanaf 8 jaar
SanaBelle Senior | Droogvoer voor katten, speciaal samengesteld voor oudere katten vanaf 8 jaar
€ 12,29/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 122,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
Sanabelle Adult, droogvoer voor katten met gevogelte, 10 kg
€ 7,79/1kg
€ 104,57
-€ 26,67
€ 77,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Royal Canin Indoor, 2 kg
Royal Canin Indoor, 2 kg
€ 16,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,44
Verkoper: velmontask

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.