DONEGAL - fijn haarwerk, model 2

€ 2,08

€ 208,00 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Wees er snel bij!
Haarserums & veel meer
Vergelijkbare producten
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
€ 273,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,81
-4%
€ 82,02
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
€ 431,50/1l
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Sebastian DarkOil Taming Elixir Serum, 140 ml
€ 211,29/1l
€ 29,58
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Liefdesdrankje NO FRIZZ! Schuimglans
Liefdesdrankje NO FRIZZ! Schuimglans
€ 71,98/1l
€ 35,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van ghd Dramatische Afwerking - Haarserum
ghd Dramatische Afwerking - Haarserum
€ 1.355,33/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Nuxe Hair Prodigieux, de serum
Nuxe Hair Prodigieux, de serum
€ 971,40/1l
€ 48,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
Olaplex No.7 Glansserum Spray, 80 ml
€ 579,00/1kg
€ 28,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilserum Spray, 150 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Blondes & Highlights Brilserum Spray, 150 ml
€ 121,93/1l
€ 18,29
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Serum om de wenkbrauwen voller te maken + kwast, 5 ml
Serum om de wenkbrauwen voller te maken + kwast, 5 ml
€ 10.486,00/1l
€ 52,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van ACTIVILONG Actiforce-afdichtingsolie - 125 ml
ACTIVILONG Actiforce-afdichtingsolie - 125 ml
€ 311,68/1l
€ 38,96
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment Reisset
Moroccanoil Treatment Reisset
€ 48,45
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Superli '37 Haartonic 200 ml
Superli '37 Haartonic 200 ml
€ 114,75/1l
€ 22,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van LASH Wimperverzorgingsserum + Volumeversterker, 10 ml
LASH Wimperverzorgingsserum + Volumeversterker, 10 ml
€ 5.900,00/1l
€ 59,00
Verkoper: LifeMeansBeauty
Productafbeelding van Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
Indola Scalp Therapy Serum, 100 ml
€ 359,00/1kg
€ 17,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
Pantene Serum voor haargroei, 60 ml
€ 457,67/1l
€ 27,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mixer
Mixer
€ 565,00/1l
€ 16,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Depot No. 204 Haarverzorgingsolie, olie voor alle haartypes, 30 ml
Depot No. 204 Haarverzorgingsolie, olie voor alle haartypes, 30 ml
€ 661,00/1l
€ 21,31
-6%
€ 19,83
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joanna Vegan, haarserum op oliebasis, 25g
Joanna Vegan, haarserum op oliebasis, 25g
€ 437,00/1kg
€ 13,11
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
Nacomi Serum voor de haarpunten, met amandelolie, 40 ml
€ 151,67/1kg
€ 14,74
-38%
€ 9,10
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
Nioxin Haarverliesbeschermende Serum, 70 ml
€ 785,00/1l
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Het net van het merk Donegal

is bedoeld om het haar 's nachts te beschermen. Het is ook aan te raden om het te gebruiken na het wassen en tijdens het drogen van de krullen, zowel bij het laten drogen aan de lucht als bij het föhnen. Een elastische band zorgt voor comfort, de netmuts is licht en voelt zacht aan. De verpakking bevat twee stuks

  • van het product.
  • een beproefde methode voor krullend en golvend haar,
  • een alternatief voor "plopping",
  • helpt om het haar bij de wortel omhoog te tillen,
  • versterkt de krullen,
  • beschermt de krullen tegen het platvallen,

en voorkomt haarschade.

Kleur: zwart HtM1P14CEhO1D3R
Model
loczek_5907549259034
Gewicht
10 g
Ingrediënten
Nylon, elastaan
Fabrikant
Donegal
EAN
5907549259034

Model
loczek_5907549259034
Gewicht
10 g
Ingrediënten
Nylon, elastaan
Fabrikant
Donegal
EAN
5907549259034
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Genesis Serum, 90 ml
Genesis Serum, 90 ml
€ 801,56/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 75
€ 72,14
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
€ 273,40/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,81
-4%
€ 82,02
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Santo Volcano: Cosmetische serumolie, serum voor haar en lichaam, 100 ml
Santo Volcano: Cosmetische serumolie, serum voor haar en lichaam, 100 ml
€ 548.300,01/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 54,83
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van GHK-Cu & AHK-Cu Koperpeptide Haarserum - 30 ml - Hairgenetix
GHK-Cu & AHK-Cu Koperpeptide Haarserum - 30 ml - Hairgenetix
€ 1.665,00/1l
€ 49,95
Gratis bezorging
Verkoper: Hairgenetix
Productafbeelding van Arkada Dubbelpak Serum Collageen TC16 voor nagel- en huidregeneratie
Arkada Dubbelpak Serum Collageen TC16 voor nagel- en huidregeneratie
€ 4.090,91/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,00
Verkoper: TanningParadise
Productafbeelding van Kérastase 150 ml Anti-pluis serum, Effekt Sérum Chroma Thermique, Chroma Absolu
Kérastase 150 ml Anti-pluis serum, Effekt Sérum Chroma Thermique, Chroma Absolu
€ 306,87/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 48,78
-5%
€ 46,03
Verkoper: Parfumtoi
Productafbeelding van VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
VICHY DERCOS R.E.G.E.N. Booster, 90 ml. Registratienummer: 20285022
€ 61.550,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 61,55
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Leave-in Conditioner, 95 ml
Wella Professionals Ultimate Repair Miracle Hair Rescue Leave-in Conditioner, 95 ml
€ 483,68/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 45,95
Gratis bezorging
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van Seboradin Forte tegen haaruitval, 14 ampullen
Seboradin Forte tegen haaruitval, 14 ampullen
€ 85,70/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 24,17
-29%
€ 17,14
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Olaplex No.7 Bonding Oil, 60 ml
Olaplex No.7 Bonding Oil, 60 ml
€ 518,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 31,08
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Clarins Bright Plus Geavanceerd Serum, expert in het verminderen van pigmentvlekken en het verbeteren van de huidtextuur, 50 ml
Clarins Bright Plus Geavanceerd Serum, expert in het verminderen van pigmentvlekken en het verbeteren van de huidtextuur, 50 ml
€ 1.748,60/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 87,43
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van American Crew Baardserum, 50 ml. Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethiconol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum (Geur), Cyperus..., 1 stuk
American Crew Baardserum, 50 ml. Inhoud: Cyclopentasiloxaan, Dimethiconol, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Parfum (Geur), Cyperus..., 1 stuk
€ 328,00/1l
€ 16,40
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
Bioxcin Forte Serum tegen ernstig haarverlies - 96% plantaardige ingrediënten
€ 162,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,42
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van DUCRAY NEOPTIDE EXPERT Haarwortelserum, 2x50 ml
DUCRAY NEOPTIDE EXPERT Haarwortelserum, 2x50 ml
€ 55.180,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 55,18
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van 6x Syoss Styling Invisible Paste 100 ml
6x Syoss Styling Invisible Paste 100 ml
€ 275,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 28,26
-2%
€ 27,52
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Welkomstdeals
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
€ 333,97/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,42
-€ 2,26
€ 84,16
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ampullen C Anti-ox (30 ml)
Ampullen C Anti-ox (30 ml)
€ 32.950,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 32,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Rich Repair Intensief Herstellende Serum, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Rich Repair Intensief Herstellende Serum, 12 x 18 ml
€ 329,95/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 71,27
Gratis bezorging
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Morfose Keratin Serum: serum voor de bescherming en glans van het haar, 75 ml
Morfose Keratin Serum: serum voor de bescherming en glans van het haar, 75 ml
€ 94,33/1kg
€ 10,16
-16%
€ 8,49
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Farmona Podologische medische nagelserum voor de behandeling van onycholyse
Farmona Podologische medische nagelserum voor de behandeling van onycholyse
€ 655,33/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 10,05
-2%
€ 9,83
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Biretix Double Correction Serum, 30 ml
Biretix Double Correction Serum, 30 ml
€ 1.209,67/1l
€ 36,29
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
Verhelderende serum voor dof haar. Druivenpitolie (glansgevende serum), 60 ml
€ 282,17/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 16,93
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Schw. BM Bondfinity Diep Reparerende Olie 50ml BlondME
Schw. BM Bondfinity Diep Reparerende Olie 50ml BlondME
€ 357,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 17,89
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Londa Scalp Refresh Tonic, 150 ml
Londa Scalp Refresh Tonic, 150 ml
€ 37,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 6,84
-17%
€ 5,62
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
Moroccanoil Scalp Revitalizing Scalp Tonic, 100 ml
€ 451,50/1l
€ 45,15
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CHI Keratin Silk Infusion, voor dames, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 177 ml, fles, keratine
CHI Keratin Silk Infusion, voor dames, geschikt voor alle haartypes, ideaal voor beschadigd haar, hydraterend, beschermend, herstellend, geeft glans, verzachtend, versterkend, 177 ml, fles, keratine
€ 168,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 29,79
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kis Daily Arganolie Power Serum, 100 ml
Kis Daily Arganolie Power Serum, 100 ml
€ 229,50/1l
€ 22,95
Verkoper: Beautykaufen
Productafbeelding van ANWEN Grow Us Tender - Kruiden-warmtebalsem, 150 ml
ANWEN Grow Us Tender - Kruiden-warmtebalsem, 150 ml
€ 107,47/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,12
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Reuzel - Matte Styling Paste - Stylingpasta voor een mat effect, 100 ml
Reuzel - Matte Styling Paste - Stylingpasta voor een mat effect, 100 ml
€ 184,80/1l
€ 18,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Nanoplastie Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
Nanoplastie Felps Resistance Omega Zero 1000 ml
€ 126,99
Gratis bezorging
Verkoper: Keratinshop
€ 126,99/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
L'Oréal Professionnel Serie Expert Aminexil Advanced Roll-on, 42 x 6 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 86,42
-€ 2,26
€ 84,16
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 333,97/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
Olaplex Professional Reisset voor Professionele Stylisten
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 85,81
-4%
€ 82,02
2% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 273,40/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
M2 BEAUTÉ Haarstimulerend Serum, Haarserum, 120 ml, Geschikt voor zowel mannen als vrouwen, Alle haartypes, Repareert, Revitaliseert, Spray
€ 74,33
-12%
€ 65,33
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 544,42/1l
Productafbeelding van Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
Bobbi Brown Intensiv Serum Foundation SPF40 - Warm Beige
€ 65,28
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 388,57/1kg
Welkomstdeals
Productafbeelding van K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
K18 Peptide Prep Pro Chelating Hair Complex, 300 ml
€ 62,59
-2%
€ 60,99
3% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 203,30/1l
Productafbeelding van Jane Iredale HydroPure Kleurcorrigerend Serum (30 ml)
Jane Iredale HydroPure Kleurcorrigerend Serum (30 ml)
€ 51,00
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.700,00/1l
Productafbeelding van Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
Lijnzaadserum voor blond haar, Bright Blonde (Essentiële voorbereidingsserum), 100 ml
€ 44,88
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 448,80/1l
Productafbeelding van Felps Braziliaanse Noten Keratine 250ml
Felps Braziliaanse Noten Keratine 250ml
€ 58,99
Verkoper: Keratinshop
€ 235,96/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
Goldwell Dualsenses Color Lock Serum, 12 flacons van 18 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 45,90
-9%
€ 41,50
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 192,13/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
Oribe Après Beach Wave & Shine Spray 310ml - Spray voor golvend haar met glans
€ 45,90
-11%
€ 40,55
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 130,81/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Goldwell Dualsenses Just Smooth Intensieve Verzorgingsserum voor Pluiscontrole, 12 x 18 ml
€ 45,90
-9%
€ 41,50
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 192,13/1l
Productafbeelding van Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
Kerasilk Anti-Schubbehoofdserum, 100 ml
3,5Gemiddelde beoordeling: 3,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 43,15
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 431,50/1l
Productafbeelding van Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Rose
Getinte lippenverzorgingsserum (Extra Plump Lip Serum) 6 ml, Bare Rose
€ 46,92
-10%
€ 41,82
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.970,00/1l
Productafbeelding van Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
Wella SP Balance Scalp Energy Serum, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 35,70
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 357,00/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
Wella Professionals Nioxin 3, 3-stappen systeem, inhoud: 150 ml + 150 ml + 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 37,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 81,16/1kg
Productafbeelding van Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
Madara Kojic Alternatief Pigment Serum, 30 ml
€ 38,76
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.292,00/1l
Welkomstdeals
Productafbeelding van Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
Evolve Hyaluronzuur Serum, 30 ml
€ 38,76
-11%
€ 34,45
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.148,33/1l
Productafbeelding van Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
Evolve Rainforest Rescue Blemish Serum, 30 ml
€ 32,64
-3%
€ 31,62
4% vanaf 2 stuks
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.054,00/1l