Celia Collagen Serie: Anti-rimpel crème voor normale tot gemengde huid

€ 1,83

€ 36,60 / 1l

plus € 7,90 verzendkosten

Naar huis en naar afhaalstations

za 10 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Kiehl's Krachtige Anti-Rimpel Concentraat
Kiehl's Krachtige Anti-Rimpel Concentraat
€ 1.152,60/1l
€ 115,26
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 3.732,67/1l
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Hydraterende CC-crème, 25 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Hydraterende CC-crème, 25 ml
€ 551,60/1l
€ 13,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Ahava Men T.T.E. Anti-verouderingscrème met hydraterende werking en SPF15
Ahava Men T.T.E. Anti-verouderingscrème met hydraterende werking en SPF15
€ 550,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 27,54
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Celia Calendula Crème met collageen, halfvet, 50 ml
Celia Calendula Crème met collageen, halfvet, 50 ml
€ 37,00/1l
€ 1,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Bioliq 35+, Anti-aging crème, voor gemengde huid, 50 ml
Bioliq 35+, Anti-aging crème, voor gemengde huid, 50 ml
€ 255,33/1kg
€ 15,32
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Fitomed Hydraterende crème voor gemengde huid, 55 g
Fitomed Hydraterende crème voor gemengde huid, 55 g
€ 134,83/1kg
€ 13,59
-40%
€ 8,09
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Kvitok Malinový crème met hyaluronzuur en cafeïne, voor de rijpe huid (40+), 30 ml
Kvitok Malinový crème met hyaluronzuur en cafeïne, voor de rijpe huid (40+), 30 ml
€ 745,33/1l
€ 22,36
Verkoper: Emerosa
Productafbeelding van Serum voor het verminderen van rimpels, Collagen Specialist (Anti-aging serum), 30 ml
Serum voor het verminderen van rimpels, Collagen Specialist (Anti-aging serum), 30 ml
€ 14,93
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van CELIA Collageen Anti-Rimpel Gezichtscrème - Voor gevoelige huid - 50 ml
CELIA Collageen Anti-Rimpel Gezichtscrème - Voor gevoelige huid - 50 ml
€ 34,14/1kg
€ 11,05
-78%
€ 2,39
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Voor normale of droge huid: SkinCeuticals Emollience
Voor normale of droge huid: SkinCeuticals Emollience
€ 1.867,17/1l
€ 112,03
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Anti-rimpelcrème voor de rijpe huid
Anti-rimpelcrème voor de rijpe huid
€ 114,40/1l
€ 5,72
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Murad Hydraterende en Herstellende Crème voor de Huid
Murad Hydraterende en Herstellende Crème voor de Huid
€ 1.457,00/1l
€ 72,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lirene Regeneracja 50+ Anti-rimpel crème, revitaliserende verzorging, 50 ml
Lirene Regeneracja 50+ Anti-rimpel crème, revitaliserende verzorging, 50 ml
€ 168,38/1kg
€ 13,47
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Sebamed Anti-rimpel crème voor het gezicht, 50 ml
Sebamed Anti-rimpel crème voor het gezicht, 50 ml
€ 237,29/1kg
€ 16,61
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Murad 80900, voor vrouwen, geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, problematische huid, crème, anti-puistjes, anti-littekens, verfijnt poriën, 15 ml, pompflacon
Murad 80900, voor vrouwen, geschikt voor gemengde huid, normale huid, vette huid, problematische huid, crème, anti-puistjes, anti-littekens, verfijnt poriën, 15 ml, pompflacon
€ 2.382,00/1l
€ 47,42
-24%
€ 35,73
Verkoper: Denpoli-Venda
Productafbeelding van Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
Ahava T.T.S. Anti-veroudering serum voor een egalere huid
€ 472,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 47,27
Gratis bezorging
Verkoper: THE-SMART-VALUE-SHOP
Productafbeelding van ACM - Rosakalm Anti-roodheidcrème - Crème tegen roodheid van de huid, 40 ml
ACM - Rosakalm Anti-roodheidcrème - Crème tegen roodheid van de huid, 40 ml
€ 623,75/1l
€ 24,95
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van L'Oréal Paris Collagen Expert Verzorgende Crème, Moisture Filler Crème, 50 ml
L'Oréal Paris Collagen Expert Verzorgende Crème, Moisture Filler Crème, 50 ml
€ 214,80/1l
€ 10,74
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van FARMONA DERMAACNE: Matterende crème voor een vette huid
FARMONA DERMAACNE: Matterende crème voor een vette huid
€ 12,51/1kg
€ 12,77
-2%
€ 12,51
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Een lichte hydraterende crème. Dank het hoge gehalte aan collageen regenereert deze crème actief de huidstructuur en vermindert zichtbaar rimpels. Algen, rijk aan vitamines en mineralen, zorgen voor optimale hydratatie, intensieve regeneratie en geven de huid een frisse en gezonde uitstraling.


Geschikt voor dagelijks en nachtelijk gebruik, voor rijpe, normale en gemengde huid.


De CELIA anti-rimpel collageenverzorgingslijn is speciaal ontwikkeld voor vrouwen vanaf 40 jaar en is afgestemd op hun huidtype. Collageen als hoofdbestanddeel, samen met andere ingrediënten, helpt om een gezonde huidconditie te behouden en de jeugdige uitstraling te bevorderen. Het vermindert rimpels, helpt bij het voorkomen van nieuwe rimpels, verhoogt de elasticiteit en stevigheid van de huid, hydrateert, verzacht, geeft een frisse en gezonde uitstraling, regenereert de huid en beschermt tegen schadelijke omgevingsinvloeden (zoals luchtvervuiling en UV-straling). Kortom: het draagt bij aan het behoud van de schoonheid.


Gebruik:

Geschikt voor dagelijks en nachtelijk gebruik.


Samenstelling (INCI):

Aqua, Paraffinum Liquidum, Isopropyl Myristate, Cetearyl Ethylhexanoate, Glycerin, Panthenol, Collagen Amino Acids, Fucus Vesiculosus Extract, Enteromorpha Compressa Extract, Porphyra Umbilicalis Extract, Undaria Pinnatifida Extract, Lithothamnium Calcareum Extract, Polyglyceryl-3 Diisostearate, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Leuconostoc/Radish Root Ferment Filtrate, Potassium Sorbate, Sodium Benzoate, Carbomer, Disodium EDTA, Sodium Hydroxide, BHA, Ethylparaben, Methylparaben, 2-Bromo-2-nitropropane-1,3-diol, Linalool, Hexyl Cinnamal, D-Limonene, Alpha-Isomethyl Ionone, Parfum.

De bovenstaande lijst met ingrediënten kan wijzigen; we raden aan om het productetiket te controleren.

Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Kinderen
EAN
5900525054036

Gewicht
60 g
Inhoud
50 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
Kinderen
EAN
5900525054036
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van CELIA Collagen, kalmerende en hydraterende gezichtscrème met aloë, 50 ml
CELIA Collagen, kalmerende en hydraterende gezichtscrème met aloë, 50 ml
€ 36,60/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van CELIA Collageen Anti-rimpel gezichtscrème, halfvette formule, geitenmelk, 50 ml
CELIA Collageen Anti-rimpel gezichtscrème, halfvette formule, geitenmelk, 50 ml
€ 37,00/1l
€ 10,99
-83%
€ 1,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Celia Calendula Crème met collageen, halfvet, 50 ml
Celia Calendula Crème met collageen, halfvet, 50 ml
€ 37,00/1l
€ 1,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Celia Collagen Serie: Halfrijke anti-rimpelcrème voor normale en droge huid. Olijf
Celia Collagen Serie: Halfrijke anti-rimpelcrème voor normale en droge huid. Olijf
€ 22.875,00/1kg
€ 1,83
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Celia Collagen Serie, Rijke crème tegen rimpels, speciaal voor de droge huid
Celia Collagen Serie, Rijke crème tegen rimpels, speciaal voor de droge huid
€ 37,00/1l
€ 1,85
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
Sada pannen Just Perfecto JL-28, 15 cm, gietijzer, marmeren coating, geschikt voor inductie, inclusief accessoires, beige kleur
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 138,68
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SoBuy Magnetronhouder, plank voor de keuken met 2 planken en 2 flessenhouders, mini-plank, kruidenplank, industriële stijl, afmetingen (b x h x d): ongeveer 60x72x36 cm, modelnummer: KCR08-PF
SoBuy Magnetronhouder, plank voor de keuken met 2 planken en 2 flessenhouders, mini-plank, kruidenplank, industriële stijl, afmetingen (b x h x d): ongeveer 60x72x36 cm, modelnummer: KCR08-PF
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 54,95
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
Hoogpolig tapijt, woonkamer, vachttapijt, kunstbont, shaggy, zacht
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 164
€ 24,99
Gratis bezorging
Verkoper: eRocket
Productafbeelding van Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
Tefal Topset Duetto+ (7-delig).
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 369
€ 87,09
Gratis bezorging
Verkoper: Zurbrueggen
Productafbeelding van CELIA Q10 Vitamine 60+ Anti-rimpel crème met collageen, halfvette formule, voor dag en nacht, 50 ml
CELIA Q10 Vitamine 60+ Anti-rimpel crème met collageen, halfvette formule, voor dag en nacht, 50 ml
€ 23,56/1kg
€ 11,99
-82%
€ 2,12
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
VASAGLE Boekenkast met 6 niveaus, vintage stijl, 70 x 24 x 191,6 cm, van hout, vrijstaand
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 308
€ 79,26
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
SoBuy nachtkastje, smal nachtkastje met 1 lade en 2 plateaus, moderne bijzettafel, opbergkast, nachtkastje B39xD39xH65 cm, model FBT49-W
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 54,95
-5%
€ 52,19
Gratis bezorging
Verkoper: sobuy
Productafbeelding van Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
Nespresso koffiemachine Lattissima One EN510.W, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 236,12
Gratis bezorging
Verkoper: Shopyourproduct
Productafbeelding van LED-kristallen tafellamp, diamant nachtlampje, 3 lichtkleuren, aanraakbediening, dimbaar, USB-oplaadbaar, acryl, sfeerverlichting, nachtlampje, decoratie voor de slaapkamer
LED-kristallen tafellamp, diamant nachtlampje, 3 lichtkleuren, aanraakbediening, dimbaar, USB-oplaadbaar, acryl, sfeerverlichting, nachtlampje, decoratie voor de slaapkamer
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 22
€ 22,98
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is A.
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Pasabahce Nova 420154, set van 6 drinkglazen, waterglazen
Pasabahce Nova 420154, set van 6 drinkglazen, waterglazen
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,97
Verkoper: IM-Trading_GmbH
Productafbeelding van KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
KESPER Broodtrommel met snijplank, 325 x 15 x 21 cm, artikelnummer 1804563
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 48,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Relaxdays Badmat met steenlook, antislip badmat met zuignappen, wasbare antislipmat, 36 x 68 cm, naturel
Relaxdays Badmat met steenlook, antislip badmat met zuignappen, wasbare antislipmat, 36 x 68 cm, naturel
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 17,99
Gratis bezorging
Verkoper: Relaxdays
Productafbeelding van Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
Gorenje GS520E15W Vrijstaande vaatwasser, 45 cm, wit - 9 couverts - 4 programma's - Bestekmand - RVS binnenkuip - AquaStop - Zelfreinigend filter - 3-in-1 functie
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 148
€ 355,41
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van SEVERIN - Electric Grill KG2394 - Cooking surface 23x14.5cm - Non-stick plates - 800W
SEVERIN - Electric Grill KG2394 - Cooking surface 23x14.5cm - Non-stick plates - 800W
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 28
€ 25,99
Verkoper: Apollo_store
Productafbeelding van Bescherm onze planeet: wereldkaart dekbedovertrek, dubbelzijdig, 80 x 80 cm + 135 x 200 cm, 100% katoen
Bescherm onze planeet: wereldkaart dekbedovertrek, dubbelzijdig, 80 x 80 cm + 135 x 200 cm, 100% katoen
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 19,95
Gratis bezorging
Verkoper: kk-shopping
Productafbeelding van Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
Buymax Spannenlaken, 200x200 cm, 100% katoen, elastisch hoeslaken, geschikt voor matrassen tot 25 cm hoog, kleur: antracietgrijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 523
€ 19,99
Verkoper: Buymax
Productafbeelding van Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
Dressoir - Wit hoogglans - Wit mat - Breedte 165 cm - 2 deuren - 4 lades
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 443,41
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Salontafel Vicco Lorenz Wit 100 x 50 cm met liftfunctie, Model 30664
Salontafel Vicco Lorenz Wit 100 x 50 cm met liftfunctie, Model 30664
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 83,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Champagneglas Quatrophil - 292 ml - set van 6
Champagneglas Quatrophil - 292 ml - set van 6
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 104
€ 74,74
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Grijs
Kantoorkruk - Ergonomische zitting - Stoel met armleuningen die 90° kunnen worden weggeklapt - Lendensteun - In hoogte verstelbaar - Grijs
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 340
€ 69,99
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav
Productafbeelding van Schommelstoel.
Schommelstoel.
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 110
€ 119,00
Verkoper: artbook-service
Productafbeelding van COSTWAY Plantenwagen van hout met 4 wielen, bloemenwagen met verstelbare handgreep en drainagegaten, bloemenkar, tuinaccessoire, 120x43x53,5 cm, bruin
COSTWAY Plantenwagen van hout met 4 wielen, bloemenwagen met verstelbare handgreep en drainagegaten, bloemenkar, tuinaccessoire, 120x43x53,5 cm, bruin
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 88,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van Opviq, AYD-2653, vloerlamp, zwart, PVC, 21 x 38 x 140 cm
Opviq, AYD-2653, vloerlamp, zwart, PVC, 21 x 38 x 140 cm
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 39
€ 34,95
Verkoper: WOHI
Productafbeelding van SONGMICS Wandspiegel, ronde spiegel voor de badkamer met metalen frame, diameter 61 cm, inktzwart
SONGMICS Wandspiegel, ronde spiegel voor de badkamer met metalen frame, diameter 61 cm, inktzwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 57,48
Gratis bezorging
Verkoper: NovaVision
Productafbeelding van Flieks Eetkamerstoel, set van 4, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
Flieks Eetkamerstoel, set van 4, gestoffeerde stoel, 360° draaibaar, keukenstoel, make-up stoel met fluwele bekleding, woonkamerstoel met armleuningen en stalen poten, beige
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 386,99
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
Sisley Supremÿa At Night: De ultieme anti-aging huidverzorgingslotion voor het gezicht, voor vrouwen, 140 ml. Geschikt voor elk huidtype. Anti-aging, hydraterend en revitaliserend. Verpakt in een pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 158,22
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.130,14/1l
Productafbeelding van Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
Sisley Phyto-hydra Teint, tube, crème, voor normale huid, hydraterend, lichte tint, natuurlijk/natuurlijk
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 93,13
-12%
€ 81,65
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.041,25/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
Dr. Grandel Beautygen Renew II 24 uur, 50 ml
€ 89,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.795,20/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 442,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
Dr. Grandel Timeless Revitaliserende Crème 24H
€ 64,26
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.285,20/1l