CELIA Lippenstift, Oxidatie 3, Groen, 4g

€ 6,37

€ 637,00 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Lippenstiften & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Estée Lauder Lipgloss 608 Uncontrollable, 3,5g
Estée Lauder Lipgloss 608 Uncontrollable, 3,5g
€ 4.284,00/1kg
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Estée Lauder Lippenstift 862 Untamable, 3,5g
Estée Lauder Lippenstift 862 Untamable, 3,5g
€ 4.080,00/1kg
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
YSL Loveshine Lipstick, 3,2 gram
€ 12.746,88/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 40,79
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van YSL Loveshine lipstick
YSL Loveshine lipstick
€ 1.938,00/1kg
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
€ 4.080,00/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Glam Of Sweden, zilver, roze, ijsroze, 1 kleur, kleurstof, voor vrouwen, 3,8 gram
Glam Of Sweden, zilver, roze, ijsroze, 1 kleur, kleurstof, voor vrouwen, 3,8 gram
€ 2.092,11/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 9,81
-18%
€ 7,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Koraal, Strawberry Ice, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
Clinique Dramatically Different Shaping Lip Colour, Koraal, Strawberry Ice, 1 kleur, Hydraterend, Gladmakend, Voor vrouwen, Crèmige textuur
€ 9.703,33/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 29,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van CELIA Lippenstift, oxideerbaar, tint 2, bruin, 4g
CELIA Lippenstift, oxideerbaar, tint 2, bruin, 4g
€ 1.592,50/1kg
€ 6,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Celia 2-in-1 Hydraterende Lippenstift - Glans 503
Celia 2-in-1 Hydraterende Lippenstift - Glans 503
€ 8,31
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van NURANA LIPPENSTIFT, LANGHOUDBAAR, Kleur 66
NURANA LIPPENSTIFT, LANGHOUDBAAR, Kleur 66
€ 15,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van NURANA LIPPENSTIFT, LANGHOUDBAAR, Kleur 61
NURANA LIPPENSTIFT, LANGHOUDBAAR, Kleur 61
€ 15,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Artdeco Lippenbalsem
Artdeco Lippenbalsem
€ 4.885,00/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 22,21
-12%
€ 19,54
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Hydracolor - Lippenbalsem #45 - Perzikroze
Hydracolor - Lippenbalsem #45 - Perzikroze
€ 1.383,33/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 4,98
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Viblips Stimulator: Rode lippenstift
Viblips Stimulator: Rode lippenstift
€ 12,36
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lippenstift
Lippenstift
€ 17.365,79/1kg
€ 65,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dragondo_Europe
Productafbeelding van Nurana Langhoudende Lippenstift N71
Nurana Langhoudende Lippenstift N71
€ 15,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Nouba, Millebaci, langhoudende, vloeibare lippenstift, nummer 57, 6 ml
Nouba, Millebaci, langhoudende, vloeibare lippenstift, nummer 57, 6 ml
€ 3.091,67/1l
€ 18,55
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Inglot Lipstift NF 182, 4,4 gram
Inglot Lipstift NF 182, 4,4 gram
€ 5.868,18/1kg
€ 25,82
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van #04 Nude Rose: Babor Crèmige Lippenstift
#04 Nude Rose: Babor Crèmige Lippenstift
€ 6.702,86/1kg
€ 30,60
-23%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Inglot Lippenstift Q10 46, 4,3 gram
Inglot Lippenstift Q10 46, 4,3 gram
€ 6.446,51/1kg
€ 27,72
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

CELIA Lippenstift, Oxidatie 3, Groen, 4g
Kleur
Groen
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Celia
EAN
5900525056436

Kleur
Groen
Gewicht
0.01 kg
Inhoud
4 ml
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
Celia
EAN
5900525056436
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
Famanu beddengoed, 200 x 220 cm - Grijs/wit, barokmotief
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 128,21
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
MONZANA 4-delige kofferset, zachte schaal, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 52
€ 74,50
Verkoper: PartyKadoshop
Productafbeelding van SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
SONGMICS Chefstoel, ergonomisch, met opklapbare armleuningen, zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 171
€ 263,25
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
ProfiCare® 2-in-1 handstofzuiger voor nat- en droogzuigen | Accu 14,8 V | geschikt voor het opzuigen van vloeistoffen, stof en meer | Autostoofzuiger PC-AKS 3034
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 118
€ 51,65
Gratis bezorging
Verkoper: ClatronicCZSK
Productafbeelding van VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
VASAGLE Keukenrek, vrijstaand rek met 2 metalen manden, 35 x 80 x 95 cm
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 50
€ 85,44
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
Topijs na bevroren taart, 16 stuks - Dekora
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 31,35
-4%
€ 30,07
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
Artdeco Perfect Color Lippenstift (825 Royal Rose), 4 gram
€ 4.080,00/1kg
€ 16,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 543,95/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 57,40
-2%
€ 55,70
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
SANILO® WC-bril met automatische zachte sluiting, motief: Golden Leaves. Toiletbril rechtstreeks van de fabrikant. Toiletbril, wc-bril, toiletdeksel, wc-zitting
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 93,55
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
sinnlein® Verwarmingdeken van pluche, 180 x 130 cm, grijs, merk SÜD | Elektrische deken met automatische uitschakeling | Knuffeldeken | Timerfunctie | 9 temperatuurstanden | Wasbaar tot 40°C | Digitale display
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 651
€ 88,03
-47%
€ 45,99
Gratis bezorging
Verkoper: DWD-Company
Productafbeelding van Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
Steam Mop Vileda Steam XXL 3.0
€ 232,47/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 228
€ 92,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Oxiderende lippenstift Celia, kleur 04 Blauw – 4g
Oxiderende lippenstift Celia, kleur 04 Blauw – 4g
€ 637,00/1kg
2,0Gemiddelde beoordeling: 2,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 6,37
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van 2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
2 stuks kussens van microvezel | 40 x 80 cm | DREAMSTAR | Geschikt voor mensen met allergieën
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 300
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: TBFurnitureGmbH
Productafbeelding van Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
Lattafa Ana Abiyedh EDP 60 ml Damenparfüm
€ 326,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 937
€ 19,58
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 450,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2036
€ 45,00
Gratis bezorging
Verkoper: Estilo
Productafbeelding van Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
Amica KGCL 384 155-1 W, 157 liter, ST (subtropisch), 39 dB, 2,2 kg/24 uur, , Wit
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 385,02
-€ 19,25
€ 365,77
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
Planetarium-sterrenhemelprojector, galaxy-projectorlamp voor slaapkamerplafond, LED-sterrenhemelprojector voor kinderen en volwassenen, cadeau
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 41,38
-17%
€ 34,24
Gratis bezorging
Verkoper: Easy-Home
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
Zachte en comfortabele beddengoedset, pluche dekbedovertrek met kussensloop - SNUGGBED, roze
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 54
€ 31,39
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
Gordijn met universele lus (300x145 cm, design: Felicitas) - Voile gordijn met jacquardweefsel, transparante kantlook, lichtdoorlatend en gemakkelijk te onderhouden
€ 9,62/1m
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 144
€ 13,95
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
Marmerlook bloempotset Rose Gold Metallic Line, 15 stuks, Berlinger Haus, model BH 1224N
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 211,22
Verkoper: PERLACASA
Productafbeelding van Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
Elektrische, verstelbare TV-stoel van COMHOMA met massagefunctie, LED-verlichting, afstandsbediening, opbergzak en 2 bekerhouders.
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 379,99
Gratis bezorging
Verkoper: GTPLAYER
Productafbeelding van Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
Kastbed - Dons/veren dekbed - 135x200 cm, zonder kussens (80x80 cm)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 79,99
Verkoper: Bestlivings
Productafbeelding van TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
TurboTronic mini-oven – EV35 – 35 l, 1600 W, hetelucht, draaispit, zwart, 2 bakplaten, compacte elektrische tafeloven, pizzaoven en campingoven
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 261
€ 94,99
Gratis bezorging
Verkoper: RetroStore24
Productafbeelding van Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
Hama Fit Watch 5910, Activiteitstracker, 3,3 cm (1,3 inch), LCD-display, Waterdicht, IP68
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 79
€ 160,00
-€ 93,48
€ 66,52
Verkoper: DataElCom
Productafbeelding van ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
ZMH LED plafondlamp Sterrenhemel, kleine ronde plafondlamp, 15W, 3000K, 21cm, warm wit, modern, geschikt voor slaapkamer, hal, keuken, woonkamer, kantoor, gang
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 188
€ 38,99
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: ZMH
Productafbeelding van Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
Blender: Elektrische keukenmachine voor het hakken van voedingsmiddelen, elektrische keukenmixer van 250W met een roestvrijstalen kom van 1,5 liter - MULTIMINCER
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 453
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 28 september 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
De lippenstift voldoet niet aan de beschrijving, geeft meteen af, blijft niet goed zitten en is niet aan te bevelen
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
Yves Saint Laurent All Hours Foundation, vloeibare foundation, luminerende matte finish, kleur LN6, 25 ml
€ 54,27
Verkoper: PerfumTraders
€ 904,50/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
Dior Rouge Forever, Rood, Forever Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Volumegevend, Beschermend, Egaliserend, Voedend, Verzachtend, Vrouwen, Satin
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.060,80/1kg
Productafbeelding van Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
Dior Rouge Satin, Rood, 1 kleur, Hydraterend, Verzachtend, Voor vrouwen, Satin, Crème
€ 50,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.684,33/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
Dior Addict, Rose, Rose Celestial, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Glanzgevend, Crème
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rosenholz, Icône, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.300,00/1kg
Productafbeelding van Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
Bobbi Brown 716170225579, Rood, Showstopper, 1 kleur, Hydraterend, Kleurgevend, Hydraterend, Voor dames, Lipgloss
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.152,63/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Wanted Red, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor vrouwen, Mat
€ 45,99
-9%
€ 41,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 14,94/1l
Productafbeelding van Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict, Nude, Natuurlijke look, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.598,00/1kg
Productafbeelding van Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
Dior Addict, Rose, Rose des Vents, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanz
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.981,25/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
Dior Addict Lip Glow Oil, lippenbalsem, oranje, voor vrouwen, geschikt voor normale huid, voedend, koraalkleur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
Langhoudende lippenstift Lip Power, 3,1 g, kleur 103
€ 49,00
-4%
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 15.135,48/1kg
Productafbeelding van Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
Dior Addict Lip Maximizer, tint Rosa/Rood, Intense Vijgen, hydraterend, volumineuze werking, voor vrouwen, glanzend, hyaluronzuur
€ 46,92
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.820,00/1l
Productafbeelding van TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
TOM FORD Lip Lacquer Vinyl, in de kleuren Rot, Intimidate. Beschikbaar in 1 kleur. Verrijkende lipgloss voor vrouwen, geeft glans
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 53,04
-9%
€ 47,91
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.985,00/1l
Productafbeelding van DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
DIOR ADDICT LIP GLOW Lipbalsem #105, 1 stuk
€ 63,31
-29%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
YVES SAINT LAURENT Rouge Pur Couture The Bold Lipstick, lippenstift, kleur 14 Nude Tribute, 2,8g
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 44.880,00/1l
Productafbeelding van Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
Dior Addict Refill, Nude, Tie & Dior, 1 kleur, Kleur, Hydraterend, Voedend, Beschermend, Voor vrouwen, Glanzend
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 14.025,00/1kg
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Roze, Rose Portofino, 1 kleur, Kleurversterkend, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 45,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 13.500,00/1kg
Productafbeelding van Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
Guerlain KissKiss Tender Matte, Rood, Kiss Rouge, 1 kleur, Kleurversterkend, Voor dames, Mat
€ 45,99
-16%
€ 38,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 13,77/1l
Productafbeelding van Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
Sisley Le Phyto Rouge, Beige, Beige Bali, 1 kleur, Kleur, Volumegevend, Gladmakend, Hydraterend, Voor vrouwen, Satin
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 56,00
-19%
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
€ 11.220,00/1l