Durex Performa, condoom voor mannen, transparant, vertragend effect (verlengt de seksuele activiteit), 52 mm, 3 stuks

€ 11,87

plus € 2,95 verzendkosten

Bij jou thuis

vr 9 – wo 14 oktober
Onze bestedeals
Condooms & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Durex Performa condooms - 10 stuks
Durex Performa condooms - 10 stuks
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 3 stuks Durex Extended Pleasure condooms. Verlengen de penis, voor een langer en intensiever seksuele ervaring
3 stuks Durex Extended Pleasure condooms. Verlengen de penis, voor een langer en intensiever seksuele ervaring
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 9,84
-25%
€ 7,38
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,93
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 3 stuks
Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 3 stuks
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,65
-4%
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Kondomy Pleasure, mix van 40 stuks
Kondomy Pleasure, mix van 40 stuks
€ 38,55
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
€ 12,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Arouser, mannencondoom, geribbeld, transparant, extra glijmiddel, 12 stuks
Durex Arouser, mannencondoom, geribbeld, transparant, extra glijmiddel, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,58
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van CONTROL - NON-STOP RETARD (condooms) - 12 stuks
CONTROL - NON-STOP RETARD (condooms) - 12 stuks
€ 24,04
-17%
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Durex Pleasurefruits condooms, 144 stuks
Durex Pleasurefruits condooms, 144 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 74,55
-8%
€ 68,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van 10 stuks Durex Mutual Climax condooms. Ontworpen voor jullie beiden, voor meer genot en intimiteit
10 stuks Durex Mutual Climax condooms. Ontworpen voor jullie beiden, voor meer genot en intimiteit
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 23,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van Unimil SKYN Large, condoom voor mannen, zacht, natuurlijk materiaal, groot, extra gevoel, 56 mm
Unimil SKYN Large, condoom voor mannen, zacht, natuurlijk materiaal, groot, extra gevoel, 56 mm
€ 15,09
-10%
€ 13,54
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
€ 21,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Intense Orgasme condooms, 24 stuks
Durex Intense Orgasme condooms, 24 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 30,99
Verkoper: The-Fast-Order
Productafbeelding van durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
SKYN Elite SKYNFEEL condooms – ultradun, zacht, rechte vorm, diameter 53 mm, 36 stuks
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 45,38
-29%
€ 31,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Pasante - Condons Met Warmte-Effect, Verpakking Met 144 Stuks
Pasante - Condons Met Warmte-Effect, Verpakking Met 144 Stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,06
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Durex Performa condooms zijn aan de binnenkant voorzien van een speciale glijmiddel – benzocaïne – die helpt om de ejaculatie uit te stellen en de seksuele activiteit te verlengen, wat resulteert in meer genot. Dankzij de speciale productietechnologie hebben de Durex Performa condooms een aangename geur.

Gebruik

Lees voor gebruik de bijsluiter.

Waarschuwing

Om veiligheidsredenen moet het product worden bewaard op een droge en koele plaats, uit de directe zon.

Lengte
5.2 cm
Diameter
52 mm
Gewicht
0.01 kg
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
5038483163931

Lengte
5.2 cm
Diameter
52 mm
Gewicht
0.01 kg
Fabrikant
Aantal stuks
2
EAN
5038483163931
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
Durex Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, extra glijmiddel, 56 mm
€ 12,57
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 10 stuks
Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 10 stuks
€ 13,84
Verkoper: LBD
Productafbeelding van Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 3 stuks
Durex Performax Intense, mannencondoom, met ribbels en dotjes, transparant, latex, 56 mm, 3 stuks
€ 12,33
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performa condooms - 10 stuks
Durex Performa condooms - 10 stuks
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
DUREX Gefühlsecht classic condooms 60 stuks PZN 16596667
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 27,40
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
Durex Performa, mannencondoom, zacht, transparant, latex, 12 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 19,93
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van 3 stuks Durex Extended Pleasure condooms. Verlengen de penis, voor een langer en intensiever seksuele ervaring
3 stuks Durex Extended Pleasure condooms. Verlengen de penis, voor een langer en intensiever seksuele ervaring
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 9,84
-25%
€ 7,38
Verkoper: LBD
Productafbeelding van durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
durex 3305496 durex Kondome Gefühlsecht ultra dünn, 10 St.
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,65
-4%
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
DUREX Feeling Real condooms 60 stuks PZN 10404856
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,14
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Pleasure Me condooms, 40 stuks
Durex Pleasure Me condooms, 40 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 43,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
durex 3306540 durex Kondome Love Mix, 40 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 41,22
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
durex 3306528 durex Kondome Performa, 40 St.
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 38,82
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Durex Feel Ultra Thin 10, Mannencondoom, Transparant, Latex, 52 mm, 10 stuks
Durex Feel Ultra Thin 10, Mannencondoom, Transparant, Latex, 52 mm, 10 stuks
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 16,44
-6%
€ 15,38
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
Durex Play 2in1 massage- & glijmiddel Aloë Vera 200 ml
€ 90,90/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 11
€ 18,18
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
Durex Durex Orgasm Intense Condooms (10 stuks)
€ 11,49
-30%
€ 8,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
Durex 3062214, Herencondoom, Transparant, Latex, CE-markering, 52,5 mm, 180 mm
€ 21,71
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Performa, mannencondoom, glad, transparant, latex, groot, CE-markering
Durex Performa, mannencondoom, glad, transparant, latex, groot, CE-markering
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 15,75
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
durex 3305852 durex Kondome Gefühlsecht Extra Feucht, 10 St.
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 17,78
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Nude Latexvrij (10 stuks)
Durex Nude Latexvrij (10 stuks)
€ 11,65
-2%
€ 11,37
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
Durex Perfect Glide glijmiddel - op siliconenbasis – 100 ml
€ 248,50/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 24,85
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Arouser, mannencondoom, geribbeld, transparant, extra glijmiddel, 3 stuks
Durex Arouser, mannencondoom, geribbeld, transparant, extra glijmiddel, 3 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,87
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van CONTROL - NON-STOP RETARD (condooms) - 12 stuks
CONTROL - NON-STOP RETARD (condooms) - 12 stuks
€ 24,04
-17%
€ 19,93
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Durex Extra safe (20 stuks)
Durex Extra safe (20 stuks)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 12,80
-21%
€ 10,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Onzichtbare Condooms, 12 stuks
Durex Onzichtbare Condooms, 12 stuks
€ 18,45
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Durex Thin Feel - 144 condooms
Durex Thin Feel - 144 condooms
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 120,39
-€ 60,44
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: Topdrogist
Productafbeelding van Durex Thin Feel condooms - 20 stuks
Durex Thin Feel condooms - 20 stuks
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 17,56
-8%
€ 16,01
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Condooms Sexy Strawberry (20 stuks)
Durex Condooms Sexy Strawberry (20 stuks)
€ 28,69
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
Durex Gel Intensief: Orgasme-gel
€ 2.030,00/1l
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 36
€ 27,06
-24%
€ 20,30
Verkoper: LBD
Productafbeelding van pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
pajoma Ruukgeur Vanilla & Bessen, 1 set (1 x 100 ml) in cadeauverpakking
€ 159,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 17,90
-11%
€ 15,90
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van CONTROL - KROPKI I LINIE NONSTOP, 12 stuks
CONTROL - KROPKI I LINIE NONSTOP, 12 stuks
€ 25,84
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
Kattenmondkapje, transparant, ademend, ter preventie
€ 31,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza