1000 g Prosalon Protein Therapy Herstellende Conditioner

€ 12,36

€ 0,01 / 1kg

Plus € 14,99 verzendkosten

Onze bestedeals
Haarconditioners & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
Sachajuan Leave-in Conditioner, 250 ml
€ 122,40/1l
€ 30,60
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van KMS Moistrepair Cleansing Conditioner, 275 ml
KMS Moistrepair Cleansing Conditioner, 275 ml
€ 91,75/1l
€ 27,54
-8%
€ 25,23
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Conditioner, 250 ml
€ 102,88/1l
€ 25,72
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Conditioner met aminozuren, 75 ml
Conditioner met aminozuren, 75 ml
€ 38,76/1l
€ 19,38
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Kativa Braziliaanse steilset, vegan formule met keratine, 225 ml
Kativa Braziliaanse steilset, vegan formule met keratine, 225 ml
€ 3.568,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,92
-5%
€ 17,84
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van We Are Paradoxx Conditioner: Detox Hydraterende Conditioner
We Are Paradoxx Conditioner: Detox Hydraterende Conditioner
€ 65,84/1l
€ 16,46
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
Herstellende conditioner Kativa Vitamine E (550 ml)
€ 26,20/1l
€ 14,41
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Kativa Arganolie Conditioner, 1000 ml
Kativa Arganolie Conditioner, 1000 ml
€ 26,98/1l
€ 26,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Kativa Keratine Conditioner, 1000 ml
Kativa Keratine Conditioner, 1000 ml
€ 26,98/1l
€ 26,98
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
Arganicare Keratine Haarmasker, 400 ml
€ 27,67/1l
€ 11,07
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van THE KURE Intensieve Herstellende Conditioner, 100 ml
THE KURE Intensieve Herstellende Conditioner, 100 ml
€ 1.039,10/1l
€ 106,56
-€ 2,65
€ 103,91
Verkoper: Beautic
Productafbeelding van Alviana Haarmasker 3-in-1 met kokosoli e (150 ml)
Alviana Haarmasker 3-in-1 met kokosoli e (150 ml)
€ 49,07/1l
€ 7,36
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
Niet-uitspoelbare conditioner Salerm (1000 ml)
€ 73,76/1l
€ 73,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Joico - JoiFull Volumegevende Conditioner, 250 ml
Joico - JoiFull Volumegevende Conditioner, 250 ml
€ 78,64/1l
€ 19,66
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
Londa Diepvochtende Conditioner, 1000 ml
€ 11,58/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 15,01
-22%
€ 11,58
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Kerasilk Herstellende Conditioner, 750 ml
Kerasilk Herstellende Conditioner, 750 ml
€ 85,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 63,90
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
Lakme K.Therapy Repair Conditioner, 300 ml
€ 36,40/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 13,57
-19%
€ 10,92
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van BIOLAGE Hydrasource - Conditioner - 236 ml
BIOLAGE Hydrasource - Conditioner - 236 ml
€ 150,38/1l
€ 35,49
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Kadus - Toneplex - P.U.R.E. Conditioner - 250 ml
Kadus - Toneplex - P.U.R.E. Conditioner - 250 ml
€ 79,80/1l
€ 19,95
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van STAPIZ ARGAN Haarconditioner - 1000 ml
STAPIZ ARGAN Haarconditioner - 1000 ml
€ 12,81/1l
€ 12,81
Verkoper: AllYour

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Proteïne-keratine herstellende conditioner, 1000 g. Deze conditioner sluit de haarschubben en beschermt de haarvezel tegen schadelijke invloeden van buitenaf. Hij maakt het haar glad, hydrateert, geeft glans en vermindert pluis en statische elektriciteit dankzij de toevoeging van zijde en aloë vera. Dankzij de keratine-werking krijgt het haar meer energie, wordt het veerkrachtiger, sterker en elastischer. Gebruik: Breng een kleine hoeveelheid conditioner aan op het gewassen, vochtige haar, laat het 3-5 minuten intrekken en spoel vervolgens grondig uit.
Gewicht
1000000 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
chantal
EAN
5900249010202

Gewicht
1000000 g
Ingrediënten
Beschrijving
Fabrikant
chantal
EAN
5900249010202
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Protein Therapy Herstellende Shampoo
1000 g Prosalon Protein Therapy Herstellende Shampoo
€ 0,01/1kg
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 14,59
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
Mesko haardroger MS 2249, 2000 W, 3 temperatuurstanden, zwart/roze
€ 32,18/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 21,88
Gratis bezorging
Verkoper: Euroelectronics
Productafbeelding van Montibello Smart Touch Repair, herstellende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
Montibello Smart Touch Repair, herstellende shampoo voor beschadigd haar, 1000 ml
€ 18,21/1l
€ 18,21
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Chantal Prosalon Protein Therapy, herstellend haarmasker, 1000g
Chantal Prosalon Protein Therapy, herstellend haarmasker, 1000g
€ 11,99/1kg
2,3Gemiddelde beoordeling: 2,3 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 18,87
-23%
€ 14,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Hoekbank Andrea in L-vorm met verstelbare hoofdsteunen, slaapfunctie, bedlade. Afmetingen: 267 cm. Levering tot in de woning. Geschikt voor een woonkamer aan de rechterkant (kleur: beige Vena 07)
Hoekbank Andrea in L-vorm met verstelbare hoofdsteunen, slaapfunctie, bedlade. Afmetingen: 267 cm. Levering tot in de woning. Geschikt voor een woonkamer aan de rechterkant (kleur: beige Vena 07)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 1.239,00
Gratis bezorging
Verkoper: margarethadas24
Productafbeelding van Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103  Black Hangable Box
Oral-B 427063 Oral-B Vitality Pro D 103 Black Hangable Box
€ 72,77/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 226
€ 24,45
Verkoper: Friseurtotal
Productafbeelding van Eckbank PRESTIGE XL Poso 100
Eckbank PRESTIGE XL Poso 100
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 659,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
Arebos keukenmachine, 1500W, 6 liter, zwart, 220 - 240 V, 1500 pk, 380 mm, 236 mm, 314 mm
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 293
€ 99,90
Gratis bezorging
Verkoper: AREBOS
Productafbeelding van Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
Wella Professionals INVIGO Color Brilliance, conditioner voor dik haar, voor vrouwen, professioneel, voor gekleurd haar, geschikt voor sterk haar, voor alle kleuren, beschermt de kleur, voedend, 1000 ml
€ 20,28/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 20,28
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
SONNI Spiegelschaaf Badkamer LED met 3-kleurenverlichting, 105x65cm, scheerstopcontact, touchbediening, 3 deuren, roestvrij staal, draadloos scharniersysteem, modern design
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 233,99
Gratis bezorging
Verkoper: sonni24
Productafbeelding van JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
JONR ED12: Accu-stofzuiger voor nat en droog gebruik – 3,5 kg, ultralicht, met reiniging langs randen (1 mm), waterreservoir van 750 ml, automatische zelfreiniging
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 335
€ 159,99
Gratis bezorging
Verkoper: WohnWunder
Productafbeelding van Fentic Keukenmachine, 2000W, Keukenrobot, Foodprocessor, 6,2L Mengkom, Incl. Vleesmolen, Blender en extra Accessoires, Zwart
Fentic Keukenmachine, 2000W, Keukenrobot, Foodprocessor, 6,2L Mengkom, Incl. Vleesmolen, Blender en extra Accessoires, Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 312,94
-€ 82,95
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: TheBrandCenter
Productafbeelding van 1000 g Prosalon Aloë en granaatappelserum voor hydraterend haar
1000 g Prosalon Aloë en granaatappelserum voor hydraterend haar
€ 0,01/1kg
€ 12,36
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Tchibo Cafissimo voorraadbox, Caffè Crema volmondige koffiekapsules, 96 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
Tchibo Cafissimo voorraadbox, Caffè Crema volmondige koffiekapsules, 96 stuks (koffie, in balans en vol van smaak), duurzaam en eerlijk geproduceerd
€ 86,47/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 143
€ 66,42
-4%
€ 63,12
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, functioneel bed, fluweel, zonder matras, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm, tweepersoonsbed met lattenbodem en 2 lades, bed met opbergruimte, houten bed, functioneel bed, fluweel, zonder matras, grijs
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 277,11
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Zelfklevend behang, muurstickers, wandpanelen. Behang voor de muur, stickers voor de muur, decoraties voor de muur. Zelfklevend behang (35 x 500 cm) - WALLPOSH, wit
Zelfklevend behang, muurstickers, wandpanelen. Behang voor de muur, stickers voor de muur, decoraties voor de muur. Zelfklevend behang (35 x 500 cm) - WALLPOSH, wit
€ 10,50/1m²
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,38
Gratis bezorging
Verkoper: Mormark
Productafbeelding van Salontafel Mjölby, bijzettafel, 36,4 x 80 x 45 cm, rechthoekige woonkamertafel, salontafel, wit/zwart (marmerlook)
Salontafel Mjölby, bijzettafel, 36,4 x 80 x 45 cm, rechthoekige woonkamertafel, salontafel, wit/zwart (marmerlook)
3,4Gemiddelde beoordeling: 3,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 57,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Salontafel Lärketorp, 115 x 55 x 31 cm. Bijzet- en salontafel voor de woonkamer. Kleur: wit
Salontafel Lärketorp, 115 x 55 x 31 cm. Bijzet- en salontafel voor de woonkamer. Kleur: wit
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 85,99
Gratis bezorging
Verkoper: premiumxl
Productafbeelding van Designbank CHANTAL, model hoekbank, bekleed met stof Opera Velvet, kleur zwart. Inclusief ottoman (voetbank) aan de rechterkant
Designbank CHANTAL, model hoekbank, bekleed met stof Opera Velvet, kleur zwart. Inclusief ottoman (voetbank) aan de rechterkant
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 1.147,02
6% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Fun-Moebel
Productafbeelding van VIST Stellar PC Gaming Ryzen 7 5700X - RAM 32GB - RTX 5060 - SSD 1TB M.2 - WIFI - W11
VIST Stellar PC Gaming Ryzen 7 5700X - RAM 32GB - RTX 5060 - SSD 1TB M.2 - WIFI - W11
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 1.344,90
Gratis bezorging
Verkoper: Vist
Productafbeelding van Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met USB-poort en leeslamp, boxspringbed met lattenbodem, tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed met opbergruimte, fluweel, grijs
Flieks gestoffeerd bed 180x200 cm met USB-poort en leeslamp, boxspringbed met lattenbodem, tweepersoonsbed met opbergruimte, multifunctioneel bed met opbergruimte, fluweel, grijs
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 19
€ 389,77
Gratis bezorging
Verkoper: Fliekshop
Productafbeelding van Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
Müllers Mühle, parelgraan, middelmatig geschilde gerstkorrels, 250g
€ 9,00/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 2,25
Verkoper: Store-Germany
Productafbeelding van Badkamerstrepen Nel Ii, Kleur: Kashmir
Badkamerstrepen Nel Ii, Kleur: Kashmir
3,3Gemiddelde beoordeling: 3,3 van 5Aantal beoordelingen: 10
€ 102,85
Gratis bezorging
Verkoper: WellStoreJTS
Productafbeelding van HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
HDeye Nagelvijlmachine voor manicure, 65W, met 6 slijpkopjes, inclusief voetpedaal
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 24,90
Gratis bezorging
Verkoper: Delgeo
Productafbeelding van Salontafel Vicco Lorenz Wit 100 x 50 cm met liftfunctie, Model 30664
Salontafel Vicco Lorenz Wit 100 x 50 cm met liftfunctie, Model 30664
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 83
€ 83,90
Gratis bezorging
Verkoper: ok-living
Productafbeelding van Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
Minio, wandmeubel "VEVE 2", hangend en/of staand, 4-delig met LED-verlichting, kleur: Wotan eik
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 472,00
€5 Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Minio
Productafbeelding van ChiliTec LED-spiegelverlichting voor de badkamer, 6A, 230V, 6W, 540lm, 40cm, voor opbouwmontage
ChiliTec LED-spiegelverlichting voor de badkamer, 6A, 230V, 6W, 540lm, 40cm, voor opbouwmontage
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 12,49
De energieklasse van dit product is E.
Verkoper: eu-bay_de
Productafbeelding van CHANTAL ProSalon Botox Therapie Anti-Aging Haarmasker, 1000g
CHANTAL ProSalon Botox Therapie Anti-Aging Haarmasker, 1000g
€ 14,39/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 14,39
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Fischer kinder-/volwassenen fietshelm Hawaii, maat: S/M = hoofdomtrek 52 - 57 cm
Fischer kinder-/volwassenen fietshelm Hawaii, maat: S/M = hoofdomtrek 52 - 57 cm
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 93
€ 76,30
Gratis bezorging
Verkoper: VaVaDo

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
Aveda 18084054987, voor dames, geschikt voor fijn haar, normaal haar en vet haar, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, 1000 ml, fles
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 165,24
-€ 41,82
€ 123,42
Verkoper: PerfumTraders
€ 123,42/1l
Productafbeelding van Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
Aveda Cherry Almond Verzachtende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 76,50
Verkoper: PerfumTraders
€ 76,50/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Blow.Dry Rinse: Voedende en herstellende conditioner, 1000 ml
€ 72,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 72,32/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
Kevin Murphy Angel Rinse Volumegevende Conditioner, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 69,88
-3%
€ 67,32
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,32/1l
Productafbeelding van Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
Aveda 18084998199, voor dames, geschikt voor fijn haar, voor alle haarkleuren, geeft glans, 1000 ml, fles
€ 67,13
Verkoper: PerfumTraders
€ 67,13/1l
Productafbeelding van Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
Maria Nila Silver, voor dames, blond haar, blond haar, hydraterend, beschermend, glanzend, verzachtend, versterkend, 1000 ml, pompflacon
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,85
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,85/1l
Productafbeelding van Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
Moroccanoil 7290016494365, voor dames, niet voor professioneel gebruik, voor krullend haar, geschikt voor alle kleuren, geeft glans, maakt het haar glad, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 57,63
-2%
€ 55,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 55,99/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Conditioner, 1000 ml
€ 56,10
Verkoper: PerfumTraders
€ 56,10/1l
Productafbeelding van Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
Oribe Supershine Hydraterende Conditioner, 200 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 69,36
-20%
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 275,40/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Verdikkende Schuimconditioner, 240 g
€ 55,08
Verkoper: PerfumTraders
€ 229,50/1kg
Productafbeelding van Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Luminous Colour, voor vrouwen, geschikt voor gekleurd haar, hydraterend, hydraterend, beschermend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 53,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,84/1l
Productafbeelding van Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Heal, voor dames, anti-roos, hydraterend, voedend, 1000 ml, pompflacon, jasmijn, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 50,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 50,64/1l
Productafbeelding van Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
Maria Nila Volume, voor dames, geschikt voor fijn haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, geeft volume, 1000 ml, fles, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride,...
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 53,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 53,04/1l
Productafbeelding van Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
Verzorgende spoeling voor prachtig volume, 200 ml
€ 51,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 255,00/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
Maria Nila True Soft Conditioner, 1000 ml
€ 57,76
-14%
€ 49,53
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,53/1l
Productafbeelding van Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
Alterna - Caviar Anti-Aging Glanzgevende Conditioner tegen Pluis - Conditioner voor Ongestructureerd en Pluisig Haar, 250 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 199,92/1l
Productafbeelding van Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
Maria Nila Structure Repair, voor vrouwen, beschadigd haar, droog haar, hydraterend, beschermend, verzachtend, 1000 ml, pompflacon, Aqua/Water/Eau, Cetearyl Alcohol, PPG-3 Benzyl Ether Myristate, Behentrimonium Chloride, Zea Mays...
€ 48,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,30/1l
Productafbeelding van Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
Oribe Hair Alchemy Heatless Styling Balm 150ml - Stylingconditioner zonder hitte
€ 47,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 319,60/1l
Productafbeelding van Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
Sisley Restructuring, voor dames, conditioner, geschikt voor alle haartypes, geschikt voor alle haarkleuren, voedend, glanzend, verzachtend, gladmakend, 200 ml
€ 63,13
-26%
€ 46,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 231,95/1l