Apis Lifting Peptide, Hyaluron 4D met SNAP-8TM, 30 ml / 4279

€ 30,42

€ 19,42-36%

€ 647,33 / 1l

plus verzendkosten vanaf € 6,48

Naar huis en naar afhaalstations

di 6 – wo 7 oktober
Onze bestedeals
Gezichtscrèmes & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
€ 4.660,67/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Emulsie, 50 ml
SkinCeuticals Metacell Renewal B3 Emulsie, 50 ml
€ 2.641,80/1l
€ 138,72
-€ 6,63
€ 132,09
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eisenberg Lifting Regenererend Serum, 30 ml
Eisenberg Lifting Regenererend Serum, 30 ml
€ 1.833,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Ahava Verstevigende Multivitamine Dagcrème SPF 30, 50 ml
Ahava Verstevigende Multivitamine Dagcrème SPF 30, 50 ml
€ 897,60/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 44,88
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van APIS - EXOSOMES PRO: Biostimulerende crème met plantaardige exosomen, 50 ml
APIS - EXOSOMES PRO: Biostimulerende crème met plantaardige exosomen, 50 ml
€ 369,80/1l
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van APIS LIFTING PEPTIDE: Lifting- en verstevigend oogmasker met SNAP-8™ peptide, 50 ml
APIS LIFTING PEPTIDE: Lifting- en verstevigend oogmasker met SNAP-8™ peptide, 50 ml
€ 236,00/1l
€ 11,80
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van APIS - Lifting- en verstevigende crème met SNAP-8™ peptide, 100 ml
APIS - Lifting- en verstevigende crème met SNAP-8™ peptide, 100 ml
€ 138,00/1l
€ 24,89
-44%
€ 13,80
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Apis - Hyaluron 4D - Hyaluronzuurconcentraat, hydraterend gezichtsSerum, 30 ml
Apis - Hyaluron 4D - Hyaluronzuurconcentraat, hydraterend gezichtsSerum, 30 ml
€ 494,67/1l
€ 14,84
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van Lifting Peptide: verstevigend en liftend masker met SNAP-8™ peptide, 100 ml
Lifting Peptide: verstevigend en liftend masker met SNAP-8™ peptide, 100 ml
€ 109,30/1l
€ 19,11
-42%
€ 10,93
Verkoper: AllYour
Productafbeelding van Apis – Lifting Peptide – Lifting- en verstevigende gezichtscrème met Peptid SNAP-8 TM, 50 ml
Apis – Lifting Peptide – Lifting- en verstevigende gezichtscrème met Peptid SNAP-8 TM, 50 ml
€ 256,00/1l
€ 23,09
-44%
€ 12,80
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
Anua Niacinamide 10% TXA 4% Serum, 30 ml
€ 965,00/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 28,95
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Centellian24 - Hyaluron-Tox-Boosting ampul, 30 ml
Centellian24 - Hyaluron-Tox-Boosting ampul, 30 ml
€ 730,67/1l
€ 21,92
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Missha Lekka hydraterende emulsie, 130 ml
Missha Lekka hydraterende emulsie, 130 ml
€ 180,46/1l
€ 27,36
-14%
€ 23,46
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Endocare Renewal 0,2% Retinol Serum, 30 ml
Endocare Renewal 0,2% Retinol Serum, 30 ml
€ 1.645,33/1l
€ 49,36
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Apis Depigmenterende ampullen met 1% α-arbutine en een 2% verhelderend complex, 10x3ml
Apis Depigmenterende ampullen met 1% α-arbutine en een 2% verhelderend complex, 10x3ml
€ 536,20/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 26,81
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
Murad, nachtcrème tegen huidveroudering, 30 ml
€ 1.271,88/1kg
3,0Gemiddelde beoordeling: 3,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 101,75
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Verstevigend serum met peptiden voor de huidverzorging, 30 ml
Verstevigend serum met peptiden voor de huidverzorging, 30 ml
€ 2.667,00/1l
€ 80,01
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Marbert Lifting Booster, verstevigende oogserum, 15 ml
Marbert Lifting Booster, verstevigende oogserum, 15 ml
€ 1.632,00/1l
€ 24,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Avène Cleanance Reinigingsgel 400ml
Avène Cleanance Reinigingsgel 400ml
€ 60,27/1l
€ 24,11
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Frudia Verhelderende gezichtscrème, 55g
Frudia Verhelderende gezichtscrème, 55g
€ 483,09/1l
€ 26,57
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De productformule is gebaseerd op een innovatieve combinatie van biomimetische peptiden met een unieke vorm van hyaluronzuur, bestaande uit vier hyaluronzuurdeeltjes van verschillende grootte en eigenschappen. Het actieve neuropeptide SNAP-8™ blokkeert, door de simulatie van spiercontracties, de contracties van de gezichtspieren en heeft een ontspannend effect. Zijn werkingsmechanisme is een alternatief voor botulinetoxine. Het liftende effect zorgt voor perfect gehydrateerde huid in verschillende stadia, een verbeterde huidtextuur en verminderde expressielijntjes. De huidstructuur is zichtbaar gladder, steviger en elastischer en oogt fris en stralend.

GESCHIKT VOOR:

️ alle rijpe huidtypen
️ huid die dor is en de neiging heeft tot rimpels
️ mensen die een snelle lift nodig hebben
Model
Apis - Lifting Peptide
Gewicht
80 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5901810004279
MPN (Manufacturer Part Number)
API-SER-TWA-LIFT-PEP-30

Model
Apis - Lifting Peptide
Gewicht
80 g
Inhoud
30 ml
Ingrediënten
De ingrediënten die op het productlabel vermeld staan
Fabrikant
Doelgroepen
Unisex
EAN
5901810004279
MPN (Manufacturer Part Number)
API-SER-TWA-LIFT-PEP-30
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van APIS EXOSOMES PRO: Biostimulerende algenmasker met plantaardige exosomen, 200g
APIS EXOSOMES PRO: Biostimulerende algenmasker met plantaardige exosomen, 200g
€ 90,21/1kg
€ 25,26
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Olijfboom - Olea Europea, jonge plant van 20 cm, gevormd als struik
Olijfboom - Olea Europea, jonge plant van 20 cm, gevormd als struik
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 5,80
Verkoper: Blumen-Senf
Productafbeelding van 5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
5-in-1 Anti-cellulite massageapparaat met vibratie en infrarood, Cellyred InnovaGoods
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 95
€ 28,99
Verkoper: BYAG
Productafbeelding van APIS Lifting – Oogserum met SNAP-8™ peptide, 30 ml
APIS Lifting – Oogserum met SNAP-8™ peptide, 30 ml
€ 409,00/1l
€ 21,25
-42%
€ 12,27
Verkoper: Premium-Beauty
Productafbeelding van MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
MalTec nekmassageapparaat: voor nek, rug en het hele lichaam. Massageapparaat, Shiatsu, massageband, met verwarming en vibratie, voor pijnverlichting en spierontspanning. Nekmassageapparaat
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 404
€ 33,20
Gratis bezorging
Verkoper: MALIS
Productafbeelding van GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
GESS SuperNova Hoogfrequente Gezichts- & Haarstaf – Darsonval 4 Electroden
€ 125,05/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 59
€ 100,04
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
Medicube Collageen Nachtmasker 75 ml
€ 198,67/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 44
€ 14,90
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van Heitmann Felle Australisches Premium Doppel-Lammfell  Farbe Anthrazit; Größe ca. 175 x 63 cm 182AN
Heitmann Felle Australisches Premium Doppel-Lammfell Farbe Anthrazit; Größe ca. 175 x 63 cm 182AN
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 139,00
Verkoper: HausDerGeschenke
Productafbeelding van COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
COSTWAY Mini wasdroger, 800W, 5kg, afvoerdroger tot 69°C, LED touchscreen, 4 temperaturen en 6 timers met desinfectiefunctie, oververhittingsbeveiliging
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 279,99
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is C.
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
ANUA - Serum met 10% Niacinamide en 4% TXA, 30 ml
€ 633,33/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 40
€ 19,00
Verkoper: Skinkura-Koreanskincare
Productafbeelding van Hangschommel met metalen frame
Hangschommel met metalen frame
€ 67,00
-€ 2,00
€ 65,00
Verkoper: MonkeyGym
Productafbeelding van APIS - EXOSOMES PRO: Biostimulerende crème met plantaardige exosomen, 50 ml
APIS - EXOSOMES PRO: Biostimulerende crème met plantaardige exosomen, 50 ml
€ 369,80/1l
€ 18,49
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Puluomis Make-up Spiegel, cosmeticaspiegel, 50x48 cm, Hollywood-stijl, dimbaar met LED-verlichting, 3 lichtkleuren, 2-in-1: kan als tafelspiegel en wandspiegel gebruikt worden, rond
Puluomis Make-up Spiegel, cosmeticaspiegel, 50x48 cm, Hollywood-stijl, dimbaar met LED-verlichting, 3 lichtkleuren, 2-in-1: kan als tafelspiegel en wandspiegel gebruikt worden, rond
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 100
€ 59,99
-8%
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: Puluomis
Productafbeelding van Opblaasbaar watermatje Ocean, Babyono
Opblaasbaar watermatje Ocean, Babyono
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 14,98
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van Lionelo Sven Plus 2-in-1 kinderbed met omheining, geschikt voor kinderen tot 15 kg, inclusief verschoningstablet, luchtige zijkanten met zijdeur - Grijs
Lionelo Sven Plus 2-in-1 kinderbed met omheining, geschikt voor kinderen tot 15 kg, inclusief verschoningstablet, luchtige zijkanten met zijdeur - Grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 138,39
-€ 12,18
€ 126,21
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Wikkeltas rugzak, multifunctioneel, Oxford, grote wikkelrugzak, babyrugzak, uniseks, reistrugzak, luiertas voor mama, papa, grijs
Wikkeltas rugzak, multifunctioneel, Oxford, grote wikkelrugzak, babyrugzak, uniseks, reistrugzak, luiertas voor mama, papa, grijs
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 86
€ 32,18
Gratis bezorging
Verkoper: StarCommerce
Productafbeelding van Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
Thomson Neo 360 X - GEN360-4C128BK - Zwart
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Telesun
Productafbeelding van KINDERKRAFT Combinatie kinderwagen 3-in-1 Esme Pro, zandbeige, AI-gegenereerde afbeelding
KINDERKRAFT Combinatie kinderwagen 3-in-1 Esme Pro, zandbeige
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 254,99
-€ 6,00
€ 248,99
Gratis bezorging
Verkoper: Van-Asten-Babysuperstore
Productafbeelding van FISCHER 50376 Fietsmand voor elektrische fiets, zwart
FISCHER 50376 Fietsmand voor elektrische fiets, zwart
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 38,92
Verkoper: Art-Paint-Shop
Productafbeelding van WISFOR Kledingrek met wielen, garderobekast met 2 kledingstangen en 1 metalen plank, kledingstang belastbaar tot 45 kg, geschikt voor winkels, slaapkamers en kleedkamers, wit
WISFOR Kledingrek met wielen, garderobekast met 2 kledingstangen en 1 metalen plank, kledingstang belastbaar tot 45 kg, geschikt voor winkels, slaapkamers en kleedkamers, wit
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 45,89
8% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: WISFOR
Productafbeelding van 4-delig roomdivider, schutting, scheidingswand, Shoji-stijl, wit papier, houten frame
4-delig roomdivider, schutting, scheidingswand, Shoji-stijl, wit papier, houten frame
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 204
€ 104,95
Gratis bezorging
Verkoper: Homestyle4u
Productafbeelding van COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
COSTWAY Polyrotan ligbed met intrekbare zonnekap, 2-persoons tuinligbed met inklapbaar tafelblad, zitkussen en rugkussen, tuinstoelset
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 392,99
Gratis bezorging
Verkoper: FDSGmbH
Productafbeelding van CLEANmaxx 02243200125, Droogzuiger, HEPA-filter, geschikt voor stoffering, zonder zak, groen, wit
CLEANmaxx 02243200125, Droogzuiger, HEPA-filter, geschikt voor stoffering, zonder zak, groen, wit
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 168
€ 68,02
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van Medisana Cupping Massage 88603
Medisana Cupping Massage 88603
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 72,15
Verkoper: velmontask
Productafbeelding van Kledingrek met 3 niveaus en wielen - 63x76x173 cm - Wit/Blauw
Kledingrek met 3 niveaus en wielen - 63x76x173 cm - Wit/Blauw
€ 98,86/1m
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 78,10
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
Dr. Althea 345, verzachtende crème, 50 ml
€ 397,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 201
€ 19,85
Verkoper: Glamperfeu
Productafbeelding van Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
Wiltec Campingset, 5-delig. Campingtabel met stoelen, inklapbare tafel met verstelbare hoogte, plus 4 campingstoelen. Aluminium zitset. Inklapbare campingtafel. Opvouwbare campingset
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 49,99
Gratis bezorging
Verkoper: WilTec
Productafbeelding van VT COSMETICS - CICA RETI-A masker, 30 stuks.
VT COSMETICS - CICA RETI-A masker, 30 stuks.
€ 31,65/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 18,07
-2%
€ 17,66
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van MEDI-PEEL Melanon X Cream 30 ml - Verhelderende crème voor het gezicht
MEDI-PEEL Melanon X Cream 30 ml - Verhelderende crème voor het gezicht
€ 618,00/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 18,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van HOME FITNESS CODE Buiktrainer, rugtrainer, sit-up bank, buikbank, trainingsbank met LCD-scherm, geschikt tot 100 kg [Verstelbaar]
HOME FITNESS CODE Buiktrainer, rugtrainer, sit-up bank, buikbank, trainingsbank met LCD-scherm, geschikt tot 100 kg [Verstelbaar]
3,6Gemiddelde beoordeling: 3,6 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 99,99
2% Voucher
Gratis bezorging
Verkoper: Urbanico-Stav

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
Dior Prestige La Crème Texture Essentielle, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 403,92
-€ 11,22
€ 392,70
Verkoper: PerfumTraders
€ 7.854,00/1l
Productafbeelding van Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
Valmont Vital 24 Hour Light, 50 ml
€ 190,74
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.814,80/1l
Productafbeelding van Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
Guerlain Orchidée Impériale Crème voor Hals en Décolleté, voor dames, geschikt voor alle huidtypes, anti-aging, anti-rimpels, voor elasticiteit, verstevigend, verzachtend, egaliserend, 75 ml, met pompje, INGREDIËNTEN: AQUA (WATER), SQUALANE, CETEARYL ISONONANOATE, PENTYLENE GLYCOL, C15-19 ALKANE, JOJOBA ESTERS,...
€ 247,86
Verkoper: PerfumTraders
€ 3.304,80/1l
Productafbeelding van Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
Babor SeaCreation Sérum, 30 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 139,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 4.660,67/1l
Productafbeelding van Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
Babor Doc Reg Die Helende Crème, 50 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 126,38
Verkoper: PerfumTraders
€ 252,76/1l
Productafbeelding van SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
SkinCeuticals Phyto A+ Verhelderende Behandeling
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 111.979,99/1l
Productafbeelding van La Mer, de hydraterende zachte crème
La Mer, de hydraterende zachte crème
€ 96,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 6.434,00/1l
Productafbeelding van Juvena MasterCream Rose, 75 ml
Juvena MasterCream Rose, 75 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 213,67
-€ 101,69
€ 111,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.493,07/1l
Productafbeelding van Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
Dior Homme Dermo System, verstevigende en verzachtende crème, voor mannen, geschikt voor alle huidtypes, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 99,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.999,20/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
Dr. Grandel High Excellence Gezichtscrème, 50 ml
€ 98,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.979,80/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
Estée Lauder Revitalizing Supreme+ Bright, voor dames, 50 ml, crème, geschikt voor alle huidtypes, voor dag en nacht, tegen donkere vlekken, tegen vermoeidheid, revitaliserend, hydraterend, verhelderend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 85,68
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.713,60/1l
Productafbeelding van Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
Sisley Cleansing Duo Reisverpakking, Dames, Geschikt voor alle huidtypes, Reinigend, Hydraterend, Voedend, Revitaliserend, Verzachtend, Gezichtreiniger, Melk, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 79,56
Verkoper: PerfumTraders
€ 274,34/1kg
Productafbeelding van Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
Oribe Imperial Blowout Transformatieve Styling Crème, beschermende crème voor het gebruik van warmteapparatuur op het haar, 150 ml
€ 82,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 550,80/1l
Productafbeelding van AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
AHAVA Advanced Diepe Rimpelcrème, voor dames, 50 ml, crème, voor huid die tekenen van veroudering vertoont, ingrediënten: Aqua (mineraalwater), Ceteth-20, Cetyl Alcohol, Glyceryl Stearate, PEG-75 Stearate, ...
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 68,09
-11%
€ 60,20
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.204,00/1l
Productafbeelding van Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
Dhds Hydraterende en herstellende emulsie, 50 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 86,82
-21%
€ 68,23
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.364,60/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
Acqua di Parma Barbiere Multi Action Face Cream, dagcrème, voor mannen, gezicht, anti-aging, anti-rimpel, verbetert de elasticiteit, geeft energie, hydraterend, 50 ml, pompflacon
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,62
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.212,40/1l
Productafbeelding van Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
Sisley Volumiserende Spray, Textuur & Dichtheid, Haarlak, voor dames, geschikt voor alle haartypes, 150 ml, geeft volume, INGREDIËNTEN: WATER/EAU (AQUA), ALCOHOL DENAT., POLYIMIDE-1, PEG-40 HYDROGENATED CASTOR OIL, PANTHENOL, PEG-12...
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 67,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 453,27/1l
Productafbeelding van Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
Estée Lauder Micro Essence Treatment Lotion met Bio-Ferment, gezichtsreiniger, voor vrouwen, 100 ml, geschikt voor alle huidtypes, hydraterend, voedend, verzachtend, kalmerend, versterkend, fles
€ 68,34
Verkoper: PerfumTraders
€ 683,40/1l
Productafbeelding van Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
Strivectin Anti-Rimpel Crème, "Wrinkle Recode", intensief hydraterend en beschermend, 50 ml
€ 66,30
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.326,00/1l
Productafbeelding van Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
Dr. Grandel Pro Collagen Crème, 50 ml
€ 65,28
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.305,60/1l