BDK Parfums Citrus Riviera Eau de Parfum, 100 ml (unisex)

€ 173,40

€ 1.734,00 / 1l

plus € 2,99 verzendkosten

Bij jou thuis

di 6 – wo 7 oktober

Gratis retour – 14 dagen

Onze bestedeals
Eau de Parfum & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
Penhaligon's AIUla Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.646,10/1l
€ 164,61
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums Crème de Cuir Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Crème de Cuir Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.335,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 233,58
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums Villa Néroli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Villa Néroli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.815,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 181,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums 312 Saint-Honoré Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
BDK Parfums 312 Saint-Honoré Eau de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 1.774,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 177,48
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums Rouge Smoking Eau de Parfum Spray
BDK Parfums Rouge Smoking Eau de Parfum Spray
€ 1.629,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 173,40
-€ 10,41
€ 162,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums Nuit de Sable Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Nuit de Sable Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.501,30/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 157,51
-€ 7,38
€ 150,13
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.818,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 181,86
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van BDK Parfums Bouquet de Hongrie Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
BDK Parfums Bouquet de Hongrie Eau de Parfum, 100 ml (damesparfum)
€ 1.525,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 152,54
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Sospiro Vibrato Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.299,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 31
€ 229,99
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van BDK Parfums Oud Abramad Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Oud Abramad Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.405,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 181,00
-€ 40,50
€ 140,50
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van BDK Parfums Tubéreuse Impériale Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Tubéreuse Impériale Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.566,20/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 156,62
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
€ 2.770,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 138,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 1.780,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van BDK Parfums Tabac Rose Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Tabac Rose Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.012,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 201,20
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Byredo La Tulipe, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, tulpengeur, spray, alcohol, parfum (geur), aqua (water), limoneen, geraniol, butylmethoxydibenzoylmethaan,...
Byredo La Tulipe, uniseks, 100 ml, vloeiparfum, tulpengeur, spray, alcohol, parfum (geur), aqua (water), limoneen, geraniol, butylmethoxydibenzoylmethaan,...
€ 2.529,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 252,96
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van BDK Parfums Rouge Smoking, Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
BDK Parfums Rouge Smoking, Extrait de Parfum, 100 ml, UNISEX
€ 2.390,00/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 239,00
Verkoper: Fragranzia
Productafbeelding van BDK Parfums French Bouquet Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums French Bouquet Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.554,10/1l
1,0Gemiddelde beoordeling: 1,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 155,41
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van BDK Parfums Velvet Tonka Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Velvet Tonka Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.744,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 174,47
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.330,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 142,87
-€ 9,87
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Citrus Riviera van BDK Parfums is een frisse en stimulerende geur, die in 2020 op de markt kwam en zowel voor dames als heren is ontworpen. Deze unisex geur is gecreëerd door de gerenommeerde parfumeur Ralf Schwieger en biedt een verfrissende mix van citrus-, bloem- en houtachtige noten, die een levendige en uitnodigende sfeer creëert. De topnoten van Italiaanse citroen, neroli, Italiaanse mandarijn en vijg openen de geur met een sprankelende en verfrissende opening. Deze combinatie zorgt voor een onmiddellijke frisheid en vitaliteit, die de zintuigen prikkelt en de parfum een uniek karakter geeft. De levendige citrusnoten creëren een uitnodigende sfeer, die de drager meeneemt naar een zonnige Riviera. In het hart van de parfum ontvouwen zich aquatische akkoorden, groene noten, eucalyptus, oranjebloesem, aardbei en jasmijn. Deze middennoten geven de geur diepte en complexiteit, die zowel sensueel als aantrekkelijk is en een verfrissende lichtheid uitstraalt. De basisnoten van Haïtiaanse vetiver, witte muskus, Indonesische patchouli en tonkaboon ronden de compositie af met een warme en langdurige basis. Deze zorgvuldig geselecteerde ingrediënten geven de geur een rijkdom en diepte, die een luxueus en aanhoudend gevoel op de huid achterlaat. Citrus Riviera van BDK Parfums is meer dan alleen een geur; het is een ware belichaming van frisheid, elegantie en verfijning, ideaal voor elke gelegenheid, of het nu een ontspannen dag op het strand is of een elegant avondevenement.
Gewicht
0.556 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
BDK Parfums
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
3760035450450
MPN (Manufacturer Part Number)
BDKCITR100

Gewicht
0.556 kg
Inhoud
100 ml
Ingrediënten
De informatie over de ingrediënten staat op het geleverde artikel en/of de verpakking ervan. Het wordt aanbevolen om altijd de informatie over de ingrediënten direct op het product te controleren.
Fabrikant
BDK Parfums
Doelgroepen
Unisex
Dames
EAN
3760035450450
MPN (Manufacturer Part Number)
BDKCITR100
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van BDK Parfums Sel d'Argent Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Sel d'Argent Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.483,80/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 148,38
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Naxos 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.818,60/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 181,86
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
Tiziana Terenzi Kirke Extrait de Parfum, 100 ml
€ 990,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 279
€ 99,00
10% Voucher
Verkoper: Rheinline
Productafbeelding van BDK Parfums Villa Néroli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Villa Néroli Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.815,60/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 181,56
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
Eau de Parfum Sweet Paradise, 100 ml
€ 460,60/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 973
€ 46,06
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
Creed Aventus Eau de Parfum voor heren, sprayflacon
€ 1.780,00/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 243
€ 178,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
Lattafa Khamrah, Unisex, 100 ml, Flüssiges Parfüm, Cognac, Tonka Bean, Cinnamon and Oak, Vanilla , Praline and Sandalwood
€ 313,50/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 31,35
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
Dior Sauvage Eau de Parfum, 100 ml, herenparfum
€ 549,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 2037
€ 54,98
Verkoper: Novada-Shop
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Asad EDP 100ml
€ 236,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1030
€ 23,68
Verkoper: DUBAISTORE
Productafbeelding van Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Renaissance, 100 ml, Eau de Parfum, unisex, niche parfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.330,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 142,87
-€ 9,87
€ 133,00
Gratis bezorging
Verkoper: ParfumerieMarjoAmsterdam
Productafbeelding van BDK Parfums Gris Charnel, extract parfum, 100 ml (unisex)
BDK Parfums Gris Charnel, extract parfum, 100 ml (unisex)
€ 2.768,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 276,89
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
ARMAF CLUB DE NUIT INTENSE MAN EDT 105ML Eau de Toilette
€ 2.485,71/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 884
€ 26,10
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van BDK Parfums Rouge Smoking Eau de Parfum Spray
BDK Parfums Rouge Smoking Eau de Parfum Spray
€ 1.629,90/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 173,40
-€ 10,41
€ 162,99
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
Herenparfum Black Afgano Nasomatto EDP (30 ml) - 30 ml
€ 3.697,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 110,92
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Amouage Interlude Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
Amouage Interlude Man Eau de Parfum, 100 ml (voor heren)
€ 3.142,90/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 18
€ 314,29
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 50 ml, UNISEX
Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 50 ml, UNISEX
€ 4.025,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 47
€ 201,28
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
JTC - JOIN THE CLUB Collectie Xerjoff 40 Knots Edp Spray
€ 2.770,00/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 38
€ 138,50
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
€ 2.114,50/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 6.060,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 338
€ 45,45
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
Maison Crivelli Oud Maracuja Extrait de Parfum
€ 4.300,00/1l
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 12
€ 215,00
Gratis bezorging
Verkoper: iBeco
Productafbeelding van Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
Damesparfum Lattafa Eclaire 100 ml, oriëntaals zoet Arabisch.
€ 307,80/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 1003
€ 30,78
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
Afnan Perfumes Turathi Blue, mannenparfum, 90 ml, met topnoten van bergamot en mandarijn, hartnoten van amber en hout, en basisnoten van muskus, patchouli. Spray
€ 535,56/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 220
€ 48,20
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
Xerjoff Erba Gold 100ml Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, originele verpakking, nieuw
€ 1.943,70/1l
3,9Gemiddelde beoordeling: 3,9 van 5Aantal beoordelingen: 33
€ 194,37
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
Xerjoff Torino21 Eau de Parfum, 50 ml (unisex)
€ 3.006,40/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 41
€ 150,32
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 30 ml, UNISEX
Xerjoff Oud Stars Alexandria II Parfum, 30 ml, UNISEX
€ 4.219,67/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 318
€ 130,21
-€ 3,62
€ 126,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Xerjoff "V" Erba Pura Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 1.944,80/1l
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 112
€ 194,48
Gratis bezorging
Verkoper: BestBuyPerfumes
Productafbeelding van Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
Xerjoff Erba Pura 100ml Eau de Parfum EDP Unisex NischenduftNeu
€ 1.399,90/1l
3,8Gemiddelde beoordeling: 3,8 van 5Aantal beoordelingen: 76
€ 139,99
Gratis bezorging
Verkoper: Bimaro
Productafbeelding van Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Oud For Glory Eau De Parfum (100 ml)
€ 300,30/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,03
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
Parfums de Marly Layton Eau de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 2.776,27/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 23
€ 208,22
Verkoper: Denpoli-Venda

Nog geen klantbeoordelingen

Voor dit product zijn nog geen beoordelingen beschikbaar.

Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
Tiziana Terenzi Orza Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 303,96
-€ 9,18
€ 294,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.947,80/1l
Bestseller
Productafbeelding van Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
Bond No. 9 NEW YORK SIGNATURE SCENT, 100 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 206,04
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.060,40/1l
Productafbeelding van Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
Rabanne Fame Refill, voor dames, 200 ml, navulfles, geur: mandarijn, mango, jasmijn, wierook, sandelhout, vanille
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 14
€ 128,29
Verkoper: PerfumTraders
€ 641,45/1l
Productafbeelding van Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
Rabanne Olympéa Absolu Intense parfum, 50 ml
€ 61,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.239,80/1l
Productafbeelding van Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,..., AI-gegenereerde afbeelding
Gucci Flora Gorgeous Orchid Intense, voor dames, 100 ml, eau de parfum, spray, 36 maanden, INGREDIËNTEN: ALCOHOL DENAT., PARFUM/FRAGRANCE, AQUA/WATER/EAU, TETRAMETHYL ACETYLOCTAHYDRONAPHTHALENES,...
€ 119,31
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.193,10/1l
Productafbeelding van Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
Furla Magnifica, damesparfum, 100 ml, niet navulbaar, geur: perzik, lavendel, mandarijn, lelietje-van-dalen, gardenia, roos, amber, sandelhout, orchidee
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,99
-21%
€ 40,80
Verkoper: PerfumTraders
€ 408,00/1l
Productafbeelding van Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
Acqua di Parma Buongiorno, Unisex, 100 ml, Vloeibare parfum, Komkommer, Citroen, Munt, Petitgrain, Rozemarijn, Lavendel, Mandarijn, Amber, Cederhout, Wit mos
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 164,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.640,00/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
Al Haramain - Amber Oud Gold Edition Eau de Parfum, 200 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 86,74
-30%
€ 60,13
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
€ 300,65/1l
Productafbeelding van Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
Scent Intense Eau de Parfum, Hugo Boss, 100 ml
€ 92,43
Verkoper: PerfumTraders
€ 924,30/1l
Productafbeelding van JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
JOOP! Homme Eau de Parfum, 125 ml (voor heren)
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 81
€ 43,47
Verkoper: PerfumTraders
€ 347,76/1l
Productafbeelding van Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
Giorgio Armani Si Eau De Parfum (100 ml)
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 221
€ 105,09
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.050,90/1l
Productafbeelding van Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
Givenchy Organza Eau de Parfum, 100 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 91
€ 62,33
Verkoper: PerfumTraders
€ 623,30/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 75,71
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.514,20/1l
Productafbeelding van Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
Prada Paradigme Eau de Parfum Spray
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 32
€ 100,55
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.005,50/1l
Productafbeelding van Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
Hermès Terre d'Hermès Parfum, 75 ml (voor heren)
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 51
€ 97,81
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.304,13/1l
Productafbeelding van Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml
Tom Ford Ombré Leather Eau de Parfum Unisex 100 ml
4,1Gemiddelde beoordeling: 4,1 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 138,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.389,90/1l
Productafbeelding van Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
Al Haramain - Detour Noir Eau de Parfum, 100 ml
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 66
€ 26,72
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 267,20/1l
Productafbeelding van Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
Xerjoff 40 Knots Eau de Parfum EDP, uniseks, nicheparfum, JTC, originele verpakking, nieuw, 100ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 16
€ 211,45
Verkoper: PerfumTraders
€ 2.114,50/1l
Productafbeelding van Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml, AI-gegenereerde afbeelding
Armaf Club De Nuit Intense Overdose parfum voor heren, 105 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 48,59
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
€ 485,90/1l
Productafbeelding van Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
Nishane - Zelfs niet de Extrait de Parfum, 100 ml
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 165,51
Verkoper: PerfumTraders
€ 1.655,10/1l