Focal Integration IC 165 (speelgoedversie)

€ 118,43

Plus € 8,00 verzendkosten

Gratis retour – 31 dagen

Onze bestedeals
Autoluidsprekers & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Luidspreker sets voor Toyota Focal IS TOY 165
Luidspreker sets voor Toyota Focal IS TOY 165
€ 139,62
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal Integration IC 165VW
Focal Integration IC 165VW
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 116,22
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal Integration TWU 1.5
Focal Integration TWU 1.5
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 66,16
-38%
€ 40,50
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal Integration ISU 690
Focal Integration ISU 690
€ 147,42
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal ASE 130 luidsprekerunits
Focal ASE 130 luidsprekerunits
€ 145,22
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Focal ASE 165 luidsprekerunits
Focal ASE 165 luidsprekerunits
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 92,82
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Emphaser EM-FTF2
Emphaser EM-FTF2
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 224,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Emphaser EM-VWFX155
Emphaser EM-VWFX155
€ 224,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Emphaser EM-BMWC1
Emphaser EM-BMWC1
€ 107,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Excalibur Speakerset X172
Excalibur Speakerset X172
€ 34,95
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Reproduktoren Helix S 62C.2
Reproduktoren Helix S 62C.2
€ 299,00
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal ACX 165 luidsprekers
Focal ACX 165 luidsprekers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 61,62
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal Integration ICU165: 16,5 cm 2-weg coaxiaal luidsprekersysteem, 165 mm
Focal Integration ICU165: 16,5 cm 2-weg coaxiaal luidsprekersysteem, 165 mm
€ 92,82
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Emphaser EM-FTFX165
Emphaser EM-FTFX165
€ 206,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal ACX 100 luidsprekers
Focal ACX 100 luidsprekers
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 48,81
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Audison APBMW K4E
Audison APBMW K4E
€ 316,81
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Emphaser EM-BMWF1
Emphaser EM-BMWF1
€ 251,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Excalibur X102 luidspreker set
Excalibur X102 luidspreker set
€ 43,76
-28%
€ 31,49
Gratis bezorging
Verkoper: Fieldyards
Productafbeelding van Emphaser EM-VWRX155
Emphaser EM-VWRX155
€ 179,10
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Reproduktoren Ground Zero GZIC 165.2
Reproduktoren Ground Zero GZIC 165.2
€ 109,00
Verkoper: AUDIOMATIV

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

Reproduktoren voor Toyota Focal IC TOY 165 De Focal IC 165 TOY luidsprekers zijn ontworpen voor bestuurders die hun originele audiosysteem willen vervangen door een kwalitatief hoogwaardige geluidsoplossing. De luidsprekers zijn voorzien van een Polyglass membraan voor heldere en gedefinieerde middenfrequenties, en een aluminium tweeter met een omgekeerde klankkap, die zorgt voor perfect weergegeven hoge frequenties. Ze zijn eenvoudig en snel te installeren op de originele locatie in de auto. Compatibel met de originele bedrading en schroefgaten. De set bevat alle kabels, connectoren en een montagekit. Een aanzienlijke verbetering in het gehele frequentiebereik. Belangrijkste kenmerken: * Membraan van glasvezel voor de midden/bas. * Compacte aluminium tweeter met omgekeerde klankkap. * Rubberen afdichting met hoge dichtheid - bescherming tijdens de montage, mechanische en akoestische afdichting met de deurpanelen. * Butyl ophanging. * ABS-behuizing - ergonomie, eenvoudige installatie. * Geïntegreerde crossover. * 100% compatibel met uw voertuig. * Inclusief montageaccessoires. Plug & Play luidsprekers Focal, speciaal voor voertuigen: * Toyota Corolla * Toyota Yaris * Toyota Auris * Toyota Innova * Toyota Fortuner * Toyota Avanza * Toyota Altis * Toyota Hilux Over het merk Als u een liefhebber bent van hoogwaardig geluid en op zoek bent naar een topklasse audiosysteem voor uw auto, dan heeft u ongetwijfeld al gehoord van het merk Focal. Deze Franse fabrikant is synoniem voor uitstekende akoestiek en hoge kwaliteit, of het nu gaat om audio voor thuis, hoofdtelefoons of juist om audiosystemen voor auto's. Het bedrijf Focal is in 1979 in Frankrijk opgericht en heeft zich sinds de oprichting gevestigd als een leider op het gebied van innovatie en precisie in de productie van audioapparatuur. Het merk heeft snel een reputatie opgebouwd dankzij zijn innovatieve technologieën, hoogwaardige materialen en zorgvuldige handmatige fabricage. Focal is gespecialiseerd in de ontwikkeling van luidsprekers, versterkers en subwoofers, zowel voor thuisbioscopen, hoofdtelefoons als voor het automobielsegment.
Fabrikant
Spanning
12 V
Vermogen
120 W
Gewicht
2.83 kg
EAN
3544052750713
Audiovermogen
120 W
MPN (Manufacturer Part Number)
IC TOY 165

Fabrikant
Spanning
12 V
Vermogen
120 W
Gewicht
2.83 kg
EAN
3544052750713
Audiovermogen
120 W
MPN (Manufacturer Part Number)
IC TOY 165
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Luidspreker sets voor Toyota Focal IS TOY 165
Luidspreker sets voor Toyota Focal IS TOY 165
€ 139,62
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Focal IS FORD 165, 2-weg inbouw luidsprekersysteem, passief, 120 Watt
Focal IS FORD 165, 2-weg inbouw luidsprekersysteem, passief, 120 Watt
€ 139,62
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
French Avenue Spectre Ghost Eau de Parfum, 80 ml
€ 549,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 109
€ 43,96
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Pioneer CA-NA-DAB.001 DAB+ Antenne.
Pioneer CA-NA-DAB.001 DAB+ Antenne.
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 46,16
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van JBL Stage2 604C, 2-weg luidspreker, 270 watt, 4 ohm, 91 dB, frequentiebereik 55 - 20000 Hz, 16 cm
JBL Stage2 604C, 2-weg luidspreker, 270 watt, 4 ohm, 91 dB, frequentiebereik 55 - 20000 Hz, 16 cm
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 25
€ 74,99
Gratis bezorging
Verkoper: Coolsound
Productafbeelding van Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
Maison Alhambra Jean Lowe Azure Eau de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 240,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 169
€ 24,00
Gratis bezorging
Verkoper: MyPerfumesHome
Productafbeelding van PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
PUMA sportrugzak rugzak met laptopvak Buzz Backpack 26L Black zwart
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 134
€ 41,58
Gratis bezorging
Verkoper: everybuy_at
Productafbeelding van French Avenue | Aether |  100 ml
French Avenue | Aether | 100 ml
€ 4.044,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 80
€ 40,44
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
Maison Asrar Legacy Eau de Parfum, 100 ml
€ 549,90/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 61
€ 54,99
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van Reproducers voor Toyota, model Focal IS TOY 690
Reproducers voor Toyota, model Focal IS TOY 690
€ 139,62
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
French Avenue Royal Blend Sequoia Eau de Parfum, 100 ml
€ 359,00/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 165
€ 35,90
Gratis bezorging
Verkoper: Parfymora
Productafbeelding van Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
Tanay Zwarte Thee Ceylon - Losse zwarte theebladeren, 1000g
€ 21,86/1kg
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 21,86
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
Vileda Wischmop-set Turbo Easy Wring & Clean, inclusief powerpers en voetpedaal, kleur grijs
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 820
€ 38,63
Verkoper: Toolandia
Productafbeelding van Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
Lattafa Pride Art of Arabia I Eau de Parfum, 100 ml
€ 384,80/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 185
€ 38,48
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
Lattafa Fakhar Eau De Parfum (100 ml)
€ 2.588,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 663
€ 25,88
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Amber Empire, extract de parfum, 100 ml, uniseks
€ 404,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 211
€ 40,45
Gratis bezorging
Verkoper: MARS-VENUS
Productafbeelding van Focal Integration ICU165: 16,5 cm 2-weg coaxiaal luidsprekersysteem, 165 mm
Focal Integration ICU165: 16,5 cm 2-weg coaxiaal luidsprekersysteem, 165 mm
€ 92,82
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Riiffs Fareed, parfum voor dames en heren, 100 ml
Riiffs Fareed, parfum voor dames en heren, 100 ml
€ 290,40/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 20
€ 29,04
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
Lattafa Perfumes - Badee Al Oud Honor & Glory EDP 100ml
€ 2.837,00/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 247
€ 28,37
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Focal EC 165 K, set van 2 inbouwspeakers, passief, 160 Watt
Focal EC 165 K, set van 2 inbouwspeakers, passief, 160 Watt
€ 389,00
Verkoper: AUDIOMATIV
Productafbeelding van Collection Prestige Absoluta No.9 Sultan, extract de parfum, 20 ml
Collection Prestige Absoluta No.9 Sultan, extract de parfum, 20 ml
€ 1.182,50/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 323
€ 26,33
-10%
€ 23,65
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Lattafa | Bade'e Al Oud |  100 ml
Lattafa | Bade'e Al Oud | 100 ml
€ 306,70/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 2414
€ 30,67
Gratis bezorging
Verkoper: SEILOIRE
Productafbeelding van Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
Trizand 10179 Zelfopzettende strandtent 145 x 70 x 100 cm blauwgrijs
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 64
€ 17,09
Verkoper: Dareknaklik
Productafbeelding van Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
Arabiyat Prestige Marwa Eau de Parfum, 100 ml. Arabische parfum
€ 364,40/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 416
€ 36,44
Gratis bezorging
Verkoper: ClickShop
Productafbeelding van French Avenue Obsidian Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
French Avenue Obsidian Extrait de Parfum, 100 ml (unisex)
€ 403,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 89
€ 40,34
Verkoper: LuxusAroma
Productafbeelding van Jacobs Kapsules Lungo Intenso | 20 Nespresso® compatibele capsules
Jacobs Kapsules Lungo Intenso | 20 Nespresso® compatibele capsules
€ 67,21/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 8,25
-15%
€ 6,99
Verkoper: Katomix
Productafbeelding van French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
French Avenue Vulcan: Eau de Parfum, 100 ml, uniseks
€ 437,60/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 390
€ 43,76
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
Mercedes-Benz Club Black, voor heren, 100 ml, met de geurnoten bergamot, wierook, vanille, en de volgende ingrediënten: ALCOHOL DENAT. (SD ALCOHOL 40-B), PARFUM (FRAGRANCE), AQUA (WATER), CI 19140 (YELLOW 5), CI 14700...
€ 371,60/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 125
€ 37,16
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai Extrait de Parfum, 75 ml (unisex)
Al Haramain Amber Oud Aqua Dubai Extrait de Parfum, 75 ml (unisex)
€ 708,40/1l
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 46
€ 53,13
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
Lattafa Sein Geständnis Edp 100Ml Woda Perfumowana
€ 300,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 623
€ 30,00
Verkoper: DUBAISTORE

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 1 beoordeling
Beoordeeld op 2 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Kabelset voor TS WX130DA autoradio, ultradunne subwoofer-luidsprekerkabel, audio
Kabelset voor TS WX130DA autoradio, ultradunne subwoofer-luidsprekerkabel, audio
€ 40,00
Gratis bezorging
Verkoper: Ladenza