Bioblas Keratine & Collageen Volume Conditioner, 250 ml, voor beschadigd haar

€ 15,21

€ 60,84 / 1l

plus € 7,95 verzendkosten

Bij jou thuis

wo 30 september – vr 2 oktober
Onze bestedeals
Shampoos & veel meer
Vergelijkbare producten
Productafbeelding van Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
Sachajuan Hydraterende Shampoo, 250 ml
€ 95,72/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 25,89
-7%
€ 23,93
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
TRESemmé Shampoo tegen beschadigd haar, 828 ml
€ 13,27/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 10,99
Verkoper: Lemonbite
Productafbeelding van Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
Fanola No Yellow Shampoo, shampoo voor platinablond en grijs haar, 1000 ml
€ 20,04/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 62
€ 20,04
Verkoper: PerfumTraders
Productafbeelding van LIMBA COSMETICS VOLUME SHAMPOO 300 ml
LIMBA COSMETICS VOLUME SHAMPOO 300 ml
€ 63,30/1l
€ 18,99
Verkoper: Keratinshop
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Bioxcin Forte Shampoo – Intensieve verzorging tegen haaruitval, B11, 300 ml
Bioxcin Forte Shampoo – Intensieve verzorging tegen haaruitval, B11, 300 ml
€ 26,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioxcin Collageen Volume Shampoo (300 ml)
Bioxcin Collageen Volume Shampoo (300 ml)
€ 56,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Bioxcin Zwarte Knoflook, Zwarte Knoflook, B11, tegen haaruitval, 300 ml
Bioxcin Zwarte Knoflook, Zwarte Knoflook, B11, tegen haaruitval, 300 ml
€ 22,67/1l
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 6,80
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
Softto Plus Shampoo voor zwart haar, 350 ml
€ 59,37/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 37
€ 20,78
Verkoper: GlossyShopDE
Productafbeelding van Versterkende shampoo voor het haar met rozemarijn en munt, 355 ml
Versterkende shampoo voor het haar met rozemarijn en munt, 355 ml
€ 56,31/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 19,99
Gratis bezorging
Verkoper: sympathischerladen
Productafbeelding van Schauma Herbs Volume Shampoo, volumegevende shampoo voor het haar, 400 ml
Schauma Herbs Volume Shampoo, volumegevende shampoo voor het haar, 400 ml
€ 6,70/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 4,29
-37%
€ 2,68
Verkoper: Avanti_Shop
Productafbeelding van Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
Softto Plus Snake Oil Shampoo, 400 ml, geschikt voor alle haartypes
€ 42,25/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 16,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Sebamed Shampoo tegen haaruitval, 200 ml
Sebamed Shampoo tegen haaruitval, 200 ml
€ 57,15/1l
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 11,43
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
Olaplex No. 4 Bond Maintenance Shampoo, 250 ml, Shampoo, Professioneel, Unisex, Geschikt voor alle haartypes, Ideaal voor beschadigd haar, Geschikt voor alle haarkleuren
€ 115,44/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 24
€ 28,86
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Alterna Shampoo voor beschadigd haar, 487 ml
Alterna Shampoo voor beschadigd haar, 487 ml
€ 103,22/1kg
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 51,61
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van GUHL 5439392005 GUHL LANGZEIT VOLUMEN Shampoo 250 ml
GUHL 5439392005 GUHL LANGZEIT VOLUMEN Shampoo 250 ml
€ 55,96/1l
€ 13,99
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
Hydraterende shampoo - Volume: 500 ml
€ 96,86/1l
€ 48,43
Gratis bezorging
Verkoper: Schnaeppchen-Schuppen
Productafbeelding van KayPro Keratine Shampoo, 1000 ml
KayPro Keratine Shampoo, 1000 ml
€ 18,45/1l
€ 18,45
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Hydraterende shampoo voor volume, Seboradin Fitocell, 200 ml
Hydraterende shampoo voor volume, Seboradin Fitocell, 200 ml
€ 116,45/1l
€ 23,29
Verkoper: somnia24

Meer over het product

Productbeschrijving & productgegevens

De Bioblas Keratine & Collageen Volume Conditioner is ontwikkeld voor de verzorging van beschadigd en futloos haar. De formule met keratine, collageen en Biocomplex B19 verzorgt het haar van de wortels tot de punten en draagt bij aan een zacht en verzorgd gevoel.

De conditioner maakt het haar makkelijker te kammen en geeft het meer volume, zonder het te verzwaren. Hij is geschikt voor de dagelijkse haarverzorging en vormt een ideale aanvulling op uw dagelijkse routine.

  • Met keratine, collageen en Biocomplex B19

  • Geschikt voor beschadigd en futloos haar

  • Draagt bij aan een voller gevoel

  • Maakt het haar makkelijker te kammen

  • Verzwaart het haar niet

  • Geschikt voor dagelijks gebruik

Gebruik: Aanbrengen op nat haar, 1 minuut laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen. Bij contact met de ogen, onmiddellijk spoelen met veel water.

Gemaakt in Turkije 8680512630456

Afmetingen
250 milliliter
Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
PLANTENCOMPLEX B19 (EXTRACT VAN URTICA URENS (BRANDNETEL) BLAD, EXTRACT VAN HEDERA HELIX (IVOOM) BLAD, EXTRACT VAN ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSMARIN) BLAD, EXTRACT VAN EQUISETUM ARVENSE (PAARDENBLOEM) BLAD), CETEARYLALCOHOL, AQUA/WATER, CETYLALCOHOL, STEARAMIDOPROPYLDIMETHYLAMINE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETRIMONIUMCHLORIDE, PARFUM/GEURSTOF, BENZYLAALCOHOL, PANTHENOL, GUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICOON, PROPYLEENGLYCOLE.
Fabrikant
BIOBLAS
EAN
8680512630456

Afmetingen
250 milliliter
Gewicht
250 g
Inhoud
250 ml
Ingrediënten
PLANTENCOMPLEX B19 (EXTRACT VAN URTICA URENS (BRANDNETEL) BLAD, EXTRACT VAN HEDERA HELIX (IVOOM) BLAD, EXTRACT VAN ROSMARINUS OFFICINALIS (ROSMARIN) BLAD, EXTRACT VAN EQUISETUM ARVENSE (PAARDENBLOEM) BLAD), CETEARYLALCOHOL, AQUA/WATER, CETYLALCOHOL, STEARAMIDOPROPYLDIMETHYLAMINE, BEHENTRIMONIUMCHLORIDE, PARAFFINUM LIQUIDUM, CETRIMONIUMCHLORIDE, PARFUM/GEURSTOF, BENZYLAALCOHOL, PANTHENOL, GUARHYDROXYPROPYLTRIMONIUMCHLORIDE, AMODIMETHICOON, PROPYLEENGLYCOLE.
Fabrikant
BIOBLAS
EAN
8680512630456
Gaat ook goed samen met
Productafbeelding van Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
Knoflookshampoo 500 ml Bioblas, geurloos, tegen haaruitval voor vrouwen en mannen
€ 33,06/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 195
€ 39,97
-70%
€ 11,90
Verkoper: Exporgin
Productafbeelding van Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
Slimme LED-plafondlamp, 30W, RGB, dimbaar, met WiFi, inclusief afstandsbediening, compatibel met Alexa en Google Home
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 115
€ 35,49
Gratis bezorging
De energieklasse van dit product is F.
Verkoper: lapamax
Productafbeelding van NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
NESPRESSO ORIGINAL Inissia | Koffiemachine met capsules van De'Longhi | Compacte koffiemachine | Zwart
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 440
€ 97,59
Gratis bezorging
Verkoper: Nali
Productafbeelding van Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
Haarverwijderingswax bonen, Idema Cera en Pink (1 kg)
€ 19,15/1kg
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 20,49
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
JCMaster JCM-302W, JCMASTER® Professionele nagelfreeser, frees met maximale snelheid van 35.000 omwentelingen per minuut, elektrische nagelfreeser met voetpedaal voor gel- en acrylnagels, elektrische nagelfreeser voor professioneel gebruik thuis, inclusief 6 bits, touchscreenbediening, wit
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 15
€ 76,98
Gratis bezorging
Verkoper: MUSTBUY-SHOP
Productafbeelding van Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
Famanu set van 24 microvezeldoeken - 32x32 cm, 270 g/m², verkrijgbaar in verschillende kleuren
€ 543,95/1m²
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 26
€ 57,40
-2%
€ 55,70
Gratis bezorging
Verkoper: Famanu
Productafbeelding van Bioxcin Collageen Volume Shampoo (300 ml)
Bioxcin Collageen Volume Shampoo (300 ml)
€ 56,83/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 17,05
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Vilde | Koekenpan - Granietcoating - Zwart - 19x19 cm - Anti-aanbaklaag - Pan voor ontbijt
Vilde | Koekenpan - Granietcoating - Zwart - 19x19 cm - Anti-aanbaklaag - Pan voor ontbijt
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 5
€ 20,99
Verkoper: Netsilla
Productafbeelding van Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
Matras 90x200 cm, 25 cm dik, met geïntegreerde topper, 7-zones pocketveringmatras, H3/H4.
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 1468
€ 108,99
Gratis bezorging
Verkoper: hatservice
Productafbeelding van REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
REV MultiPower, verlengsnoer met 3 stopcontacten
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 74
€ 44,04
-35%
€ 28,21
Verkoper: PolisElectro
Productafbeelding van AVANA iPhone XR / iPhone 11 gehard glas privacy screen protector, display beschermglas, 9H anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
AVANA iPhone XR / iPhone 11 gehard glas privacy screen protector, display beschermglas, 9H anti-spionage beschermfolie, 2 stuks
4,2Gemiddelde beoordeling: 4,2 van 5Aantal beoordelingen: 130
€ 9,95
Verkoper: AVANA-Shop
Productafbeelding van TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
TABWEE T80 Tablet 10 inch, Android 15, 64 GB ROM, 1280 x 800 pixels, 6000 mAh batterij, 5 MP camera, 5G WiFi, Bluetooth, Gemini AI Tablet
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 715
€ 89,99
Gratis bezorging
Verkoper: BVODEShop
Productafbeelding van Bioxcin Forte Shampoo – Intensieve verzorging tegen haaruitval, B11, 300 ml
Bioxcin Forte Shampoo – Intensieve verzorging tegen haaruitval, B11, 300 ml
€ 26,67/1l
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 17
€ 8,00
Verkoper: AbisZ-Markt
Productafbeelding van Bioxcin Keratine & Arganolie - Herstellende haarverzorgingsolie - Anti-pluis effect
Bioxcin Keratine & Arganolie - Herstellende haarverzorgingsolie - Anti-pluis effect
€ 253,13/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 37,97
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
Moroccanoil Treatment, haarolie, 100 ml, uniseks, geschikt voor alle haartypes, geeft glans, verzacht, versterkt, arganolie
€ 504,10/1l
4,4Gemiddelde beoordeling: 4,4 van 5Aantal beoordelingen: 128
€ 50,41
Gratis bezorging
Verkoper: Dasfarinas
Productafbeelding van Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
Collagen SkinCare Poeder 120 g – Collageenpeptiden met MSM & Vitamine C
€ 149,08/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 17,89
5% vanaf 2 stuks
Verkoper: Nutrisslim
Productafbeelding van Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
Swiss Arabian Eau de Parfum Shaghaf Oud 75ml Unisex
€ 4.266,67/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 339
€ 32,00
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Oud Tonka 75ml
€ 5.117,33/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 38,38
Verkoper: ParfumGroup
Productafbeelding van TV-kast COLGANTE KASHMIR, 200 cm, met zwarte poten
TV-kast COLGANTE KASHMIR, 200 cm, met zwarte poten
4,0Gemiddelde beoordeling: 4,0 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 219,00
Gratis bezorging
Verkoper: Lookway
Productafbeelding van Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
Russell Hobbs Desire 3-in-1 staafmixer 24700-56
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 84
€ 60,33
Verkoper: InstaSpares
Productafbeelding van BIOXCIN KERATIN & ARGAN, herstellende shampoo voor het haar, 300 ml
BIOXCIN KERATIN & ARGAN, herstellende shampoo voor het haar, 300 ml
€ 94,90/1l
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 9
€ 28,47
Gratis bezorging
Verkoper: Caasi_nl
Productafbeelding van Deleca Amor Bestekset voor 6 personen, 36-delig Bestek met messen vorken lepels, steakmessen, RVS Goud
Deleca Amor Bestekset voor 6 personen, 36-delig Bestek met messen vorken lepels, steakmessen, RVS Goud
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 59,95
Gratis bezorging
Verkoper: MaTotZo_Store
Productafbeelding van Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
Celimax Vita-A Retinal Shot, verstevigende booster, 15 ml
€ 900,00/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 180
€ 14,15
-4%
€ 13,50
Gratis bezorging
Verkoper: Trading-Shop25
Productafbeelding van Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
Ferrero Duplo Classic, losse repen, grote verpakking (40 repen van 18 gram)
€ 33,87/1kg
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 30
€ 24,39
Verkoper: somnia24
Productafbeelding van Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
Stabmixer TURBO 1200W LEHMANN, roestvrijstalen mixer, mixstok, pureerstok, garde, roerhaak, set 9-in-1
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 789
€ 115,88
Gratis bezorging
Verkoper: Arboremedia
Productafbeelding van MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
MoMi BULE00022, Babywieg, 9 kg
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 216
€ 137,33
-€ 22,86
€ 114,47
Verkoper: Nejhracka
Productafbeelding van celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
celimax THE VITA-A Retinol Shot verstevigende serum, 30 ml - serum met retinol
€ 503,33/1l
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 58
€ 15,10
Verkoper: NutraBestBG
Productafbeelding van Philips AVENT Natural Response SCD878/11: Cadeauset glazen flessen voor baby's
Philips AVENT Natural Response SCD878/11: Cadeauset glazen flessen voor baby's
3,7Gemiddelde beoordeling: 3,7 van 5Aantal beoordelingen: 6
€ 47,50
-2%
€ 46,26
Verkoper: KoopjesDrogisterij
Productafbeelding van Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee 75ml
Swiss Arabian Shaghaf Vanilla Toffee 75ml
€ 559,47/1l
4,5Gemiddelde beoordeling: 4,5 van 5Aantal beoordelingen: 336
€ 41,96
Gratis bezorging
Verkoper: K6_Werkzeuge
Productafbeelding van ProfiCook® 3-in-1 keukenmachine, mixer en sapcentrifuge | 1200 W | Vulopening | Traploze snelheid | Inclusief 11 accessoires | PC KM 1063
ProfiCook® 3-in-1 keukenmachine, mixer en sapcentrifuge | 1200 W | Vulopening | Traploze snelheid | Inclusief 11 accessoires | PC KM 1063
4,6Gemiddelde beoordeling: 4,6 van 5Aantal beoordelingen: 94
€ 101,37
Gratis bezorging
Verkoper: Nali

Klantbeoordelingen

Gebaseerd op 5 beoordelingen
Beoordeeld op 29 oktober 2022 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Haaruitval
Beoordeeld op 6 mei 2026 op
Geverifieerde aankoop
Melden
Goed
Beoordeeld op 6 maart 2025 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 9 september 2024 op
Geverifieerde aankoop
Beoordeeld op 6 januari 2024 op
Geverifieerde aankoop
Onze aanbevelingen voor jou
Productafbeelding van Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
Olaplex Salon Kit: No.1 Bond Multiplier (525 ml) + No.2 Bond Perfector (2 x 525 ml) + Dispenser
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 282,54
-€ 40,15
€ 242,39
Verkoper: PerfumTraders
€ 68,76/1l
Productafbeelding van PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
PHILIP B Peppermint & Avocado Volumegevende en Verhelderende Shampoo, een shampoo die het volume verhoogt en de haren zuivert, geschikt voor alle haartypes, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 98,94
Verkoper: PerfumTraders
€ 104,48/1l
Productafbeelding van PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
PHILIP B Weightless Volumizing Shampoo, shampoo voor volume, 947 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 90,78
Verkoper: PerfumTraders
€ 95,86/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
Kevin Murphy Blonde.Angel.Wash Kleurversterkende Shampoo, 1000 ml
4,9Gemiddelde beoordeling: 4,9 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 66,63
Verkoper: PerfumTraders
€ 66,63/1l
Productafbeelding van Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
Kevin Murphy Maxi.Wash Detox Shampoo, geschikt voor gekleurd haar, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 60,90
Verkoper: PerfumTraders
€ 60,90/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
Olaplex No.4P Blonde Verstärkende Kleurbehandelende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 7
€ 63,24
Verkoper: PerfumTraders
€ 63,24/1l
Productafbeelding van I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
I.C.O.N Fully, 1000 ml, Shampoo, Professioneel, voor vrouwen, geschikt voor dun haar, hydraterend, versterkend
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 2
€ 57,99
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,99/1l
Productafbeelding van Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
Maria Nila True Soft Shampoo, 1000 ml
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 54,06
Verkoper: PerfumTraders
€ 54,06/1l
Productafbeelding van Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
Color Care shampoo, Blonde Perfecting paarse shampoo voor vrouwen, 1000 ml - Moroccanoil
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 65,83
-13%
€ 57,00
Verkoper: PerfumTraders
€ 57,00/1l
Productafbeelding van Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
Oribe Brilliance & Shine Supershine Hydraterende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 54,06
-3%
€ 52,02
Verkoper: PerfumTraders
€ 208,08/1l
Productafbeelding van Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
Maria Nila Repair, 1000 ml, Shampoo, voor dames, geschikt voor beschadigd haar, droog haar, hydraterend, herstellend, versterkend, verpakt in een pompflacon
4,8Gemiddelde beoordeling: 4,8 van 5Aantal beoordelingen: 13
€ 51,00
-6%
€ 47,82
Verkoper: PerfumTraders
€ 47,82/1l
Productafbeelding van Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
Sebastian Volupt Max Volume Shampoo, 1000 ml
€ 49,98
Verkoper: PerfumTraders
€ 49,98/1l
Productafbeelding van Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
Sebastian Potion 9 Voedende Shampoo, 1000 ml
€ 48,96
Verkoper: PerfumTraders
€ 48,96/1l
Productafbeelding van Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
Sebastian Professional No.Breaker Bonding Shampoo, 1000 ml
€ 42,84
Verkoper: PerfumTraders
€ 42,84/1l
Productafbeelding van Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
Olaplex No.4 Shampoo voor herstel van de haarstructuur, 1000 ml
4,7Gemiddelde beoordeling: 4,7 van 5Aantal beoordelingen: 613
€ 70,83
-29%
€ 49,76
Gratis bezorging
Verkoper: Oenie
€ 49,76/1l
Productafbeelding van Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
Aveda 18084811078, 250 ml, Shampoo, Natuurlijk, Voor vrouwen, Geschikt voor alle haarkleuren, Voor glanzend haar, Reinigend, Verzachtend
€ 38,76
Verkoper: PerfumTraders
€ 155,04/1l
Productafbeelding van K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
K18 - Biomimetische haarverzorging, Peptide Prep Detox Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 8
€ 33,07
Verkoper: PerfumTraders
€ 132,28/1l
Productafbeelding van Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
Alterna Caviar Anti-Aging Klinische Volumegevende Shampoo, 250 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 3
€ 33,66
Verkoper: PerfumTraders
€ 134,64/1l
Productafbeelding van Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
Moroccanoil Droogshampoo voor donker haar, 205 ml, Droogshampoo, Dames, Geschikt voor alle haartypes, Reiniging, Verfrissend, Arganolie, Rijstzetmeel
4,3Gemiddelde beoordeling: 4,3 van 5Aantal beoordelingen: 4
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 159,22/1l
Productafbeelding van Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
Wella Professionals Elements Herstellende Shampoo, 1000 ml
5,0Gemiddelde beoordeling: 5,0 van 5Aantal beoordelingen: 1
€ 32,64
Verkoper: PerfumTraders
€ 29,51/1kg